שרשור צהרים
היום ה-10 ב

יונתנסקי

Well-known member
אתה בעצמך עציץ. זה שאני חושבת שללא ארוחת שבת

שי חי יהיה או לא יהיה אומלל, לא אומר שאני לא יודעת שהוא עושה את העונה.

ושאר פרחים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
איי איי איי עומרי..

כשדודו מקלל - נו מה לעשות זה דודו
כשדודו עושה עבירות - נו מה לעשות זה דודו
כשדודו נכנס לריבים לא שלו - נו מה לעשות זה דודו
&nbsp
לדודו מותר הכל...נו מה לעשות זה דודו !

&nbsp
מעניין אם דודו כבר לא יהיה היובב של עומרי - האם גם אז זה יהיה "נו מה לעשות זה דודו" ?
&nbsp

Nimial

New member
גם את שמת לב לזה? יפה

הייתי בטוח שאני שמתי לב ויקח לאנשים איזה שבוע לשים לב לזה.
עמרי הזה.
אני לא ארבה במילים
עמרי =

זה הכל
אם רוצים עוד הוכחה לזה שעמרי

מה המקצוע של עמרי? תעודת עו"ד... בבקשה.
מה אומרים על עו"ד? שהם מלאכים? צדיקים? ....
הרוב... וחלק מאוד קטן 1% יוצאים מהכלל. עמרי כלול ב 99%

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מסכימה לגמרי

עומרי זה הנחש העונתי
אני ממש ממש מקווה שמחר סלים לא יודח והוא יחטוף כאפה לפנים
&nbsp
רק לראות את הפנים שלהם אם סלים ניצל...נראה לי פרייסלס.

Valkyrie1

New member
בדרך כלל הנחשים הם גם חכמים לדעתי

עומרי לדעתי הורס לעצמו את הקריירה עם תצוגת הטיפשות ואובססיה עלובה שלו בתוכנית הזו.
הוא מביך. מביך אותי לצפות בו.

בוייאקה מאן

Well-known member
לדודו יש הנחות

כי הם רואים אותו בתור ילד קטן שלא שולט במה שהוא אומר ועושה
לא צועקים על ילד קטן שעושה משהו שאסור והוא לא יודע ולא מבין שאסור וככה הם רואים אותו
במקום לעזור לא להתמודד ולגרום לו ללמוד איך עושים דברים נכון הם נותנים לו לעשות מה שבראש שלו כי יותר קל לתת לו לעשות מה שבראש שלו מאשר להתחיל לנסות לחנך אותו

rachela8

New member
אתמול והיום לא רואים את שי חי אולי נעלם מאתמול

שהעמיד את פלורה לא ראיתי אותו בכלל ,היום מישהו ראה אותו?????????

בוייאקה מאן

Well-known member
ראו אותו קצת מעשן לבד בפינה

וגם שיחה על דת עם מייקל וקוקו לכמה דקות
מעבר לזה אין מה להראות אותו הבן אדם יושב לבד רוב היום
יש לו 2 וחצי חברים והם לא יכולים להיות צומדים אליו כל היום אז הוא בעיקר יושב לבד וזה לא טלוויזיה טובה
ככל שהזמן יעבור הוא יעלם יותר ויותר רק בריבים יראו אותו

אזרחית שקופה

Well-known member
הייתה לו היום שיחה מאד מעניינת עם מייקי ואחר כך הצטרפה קוקו.

ושלושתם שוחחו. היה מאד מעניין. (בסביבות 10:51)

מהות השיחה של עמרי עם גיל כרגע היא הכנסת גיל..

לקואליציית "שומעי המזרחית" ,המטרה השניה של עמרי מהבוקר היא שיחות גישוש/חקירה סמויה להבין מי הקול השני שהדיח אותו. הנסיון הנואל והפתטי של עמרי עם גיל כרגע הוכיח לי כמה רף-שכל הוא. מה גם שיד ימינו סנשו פאנצ"ו דודו הגיח להפריע לו בדיוק בטיימינג הלא נכון(מה שמאפיין את האוויל החינני).

עונת המסוקים מהשוגר דדיז החלה ועומר זכתה היום מההפקר מהחטייאר התורן שיהיו לה לאורך שנות יופייה.

המצב מבחינתי כרגע הוא רק מצב אחד-שי חי הוא הכוכב היחידי שמחזיק את התכנית הזו מעל מימיה העכורים של השרדות אמזונס שקרבה אלינו מבית "רשת".

פלורי מוכיחה מיום ליום כמה שחקנית היא,הבכי שהיא מצליחה להוצאי ללא כל השהיה מוכיח הוכחה נחרצת מהו הביטויי דמעות תנין במקרה שלה דמעות מקופחת סדרתית תרתי משמע (אחרי שנכשלה ברוב האודישנים שנבחנה אליהם) אבל מי כמונו יודע שהזק הגדול לא בררן,תנו לו את מה שהוא אוהב זוג דדיים לתפארת ע"G עומר וכל השאר לא מחייב בדיקה דקדקנית יורם לא עושה סלקציה בכניסה-הומו תורן? כנס... ערבי מחמד? כנס... מבולבל מינית שמבלבל לנו את המוח 24/7-דודו? כנס... אדם נכה רגשית שיורה צרורות על חבריו לבית די חי? כנס ובמהרה חבר... אח יורם יורם הם בוכים ואתה צוחק בפעם ה7 בדרך לבנק.. עם ישראל קונה הכל,חחחח

sheferston

New member
סדר בעניינים לפני שבת

אני לא אוהב את עומרי. ראיתי שהצמידו לו כאן את הכינוי עו'ד. יפה לו. השאלה אם הוא סנגור או קטגור. הוא בעצמו לא יודע ותמיד הוא מסכים עם שני הצדדים בדיון. כשזה נוגע אליו, הוא עו'ד גרוע במיוחד. הטיעונים שלו מגיעים תמיד לשלב האילוצים. אני גם לא אוהב את כל הכנופיה שסביבו. אני לא אוהב את השתלטנות של פלורי על המטבח ואת אי יכולתה להתמודד עם הרוע ולהסביר את זה בלופ אין סופי. אני לא מתחבר לשי מיקה שלרגעים נראית כמו מישהי על כדורים. יש לה יציאות מתנוחות כאילו שהיא ספרינטרית ותזוזות של דיירי בית חולים לחולי נפש. מצד שני יש לה דברי חוכמה לרגעים, גם אם הם שטניים. זו היא שהעלתה ראשונה (לעניות דעתי) את האופציה להתעלם משי חי. אני לא אוהב בכלל את גילי כהן סתם דוגמה. שכל היום חופר ובוחש ומחפש אינטריגות מתחת לשטיח. כשהוא נשאל מדוע זה מעניין אותו או משהו דומה הוא מיד עונה 'סתם דוגמה'. אני לא מחבב בכלל את דודו מעפולה שיוצא ממנו כל החרא. ברגע.רגע אחד הוא בסחבקייה וברגע שאחרי הוא הופך לצעקן וקללן בסגנון בסטיונרי. אני אוהב את הראש של אור ואת צורת הניתוח שלה את הסיטואציות, ואת יכולתה לשאול את השאלות הנכונות. אני אוהב את עומר ואת יכולת האיפוק שלה כששי חי מכניס בה את חיציו. אני אוהב את הדרך שבה היא מגיבה. אני אוהב את המראה שלה ואת פניה העדינות. אני מתחיל להתחבר לברק. הוא החלטי וקשוב וחד מחשבה. המסרים שלו עוברים בצורה קוהרנטית. התחברתי לתמר מהרגע הראשון שיצא לי לראות אותה. היא חיננית ועניינית ולא עוקצנית בלי סיבה. היא ישרת דרך לטעמי. אני אוהב את הראש של מייקל ולא אוהב את הראש של גיל. הוא תמיד בורח לחווית הילדות השמנה שלו ונוח לו עם גיל סתם דוגמה הבוחש לסוסים. סלים בורח תמיד לפליטים והוא עטוף כולו בנכבה אחת גדולה. כשהוא יוצא ממנה ולא משתמש בה באחד מטיעוניו הוא נשמע נורמל. אילנה תכשיט. כמו הכלבלב הזה שהיה מהנהנן על הדז'בורט של הרכבים בשנות התשעים. אני חושב שהתברכנו בעונה שנפתחה מאוד חזק. אין הרבה זמן מסך של רמת דיון מול שי חי. וחבל. אור ברק ועומר מסוגלים לגרום לו להסכים שהוא טועה לפעמים. ואלה בדיוק הרגעים שהכי נהנתי מהם העונה.

שבת שלום

יונתנסקי

Well-known member
לא מצליח לי....בעונה שעברה הצלחתי והעונה

ובסוף העונה מחקתי.
עכשיו, אני מקבלת הודעות "לא נמצאו תוצאות עבור קשת מאקו וכו'..
יש לי אנדרואיד...

אז אני לא יודעת איך להתחבר באמצעות דפדפן.

Nimial

New member
הרגע חשבתי על משהו. מה יש לנו שבוע הבא?

לא היה צ'אנס אפילו ששי חי יודח מהבית.
איך יראה סילבסטר בלי שי חי?
הרי ברור שלעמרי הולך להיות קטע עם שי הבת (עלוב כ"כ)
ברור שאולי יהיה לו גם קטע עם עומר הברמנית (גם עלוב)
אבל עם שי חי זה מדליק. מעניין.
ברור שאף אחד לא מצפה למשהו נועז סטייל חו"ל.
הופה הופה פה זה ישראל. אפילו שיש קונדומים בבית. זה לראותם בלבד.

אבל מי מדמיין סילבסטר בלי דמות כמו שי חי?

lotaria

Well-known member
שוב אייל גולן הדוחה הזה???מה קורה לו לאח הגדול??בושה. ח

חסר שירים יפים עבריים?גועל נפש.

למעלה