שרשור צהריים
היום ה-14 ב

PuffPuffPass

New member
מחבבים את שי חי ולא סובלים אנשים אחרים, זה לא קשור להערצה

לאלירז יש מעריצים. לשי חי יש תומכים. זה ההבדל.

יותר מזה, מי שמעז לצאת נגד העדר נרמס

צריך הרבה יותר אומץ לצאת נגד העדר מאשר לדהור בתוך העדר.
ואם כבר מדברים על לקבל דעה שונה משלך, דעה שונה זה דווקא מי שלא חושב כמו העדר, מי שבמיעוט, לא הרוב או הקונצנזוס.

PuffPuffPass

New member
למה נרמס? אנשים אומרים כאן כל מה שמתחשק להם על שי חי, אף אחד

לא מנסה לסתום לאף אחד את הפה, יש כאן חופש דיבור וכל אחד אומר מה שמתחשק לו. די להתבכיין.

PuffPuffPass

New member
אין פה בכלל עדר, יש בעד ונגד שי חי כל הזמן, ועובדה שכשאני

אמרתי שנמאס לי מתמר ועוד כל מיני דברים עליה, פשוט הגיבו לי תגובות שכנגד, אבל ממש לא הרגשתי שמישהו מנסה לרמוס אותי. אלו הבעות דעה לגיטימיות !

שי חי פייבוריט של רוב הפורום, גם אצלי הוא פייבוריט מתנדנד

ועדר זו תופעה, לא כינוי לאף אחד. אניהכי מכבדת דעה שונה משלי, גם אם אני לא מסכימה איתה לחלוטין. אבל כשאני מעזה להעביר ביקורת על שי חי עטים עלי מכל הכיוונים. בניגוד אלי שכותבת לאחרים שזכותם לחשוב כך, אף אחד לא כתב לי שזכותי לחשוב כך.

PuffPuffPass

New member
שימי לב, יש לא אחד ולא שניים, שכותבים באופן קבוע נגד שי חי

ואף אחד לא מנסה לסתום להם את הפה. כותבים שהוא חרא, סוציופט, מגעיל, אלף ואחד כינויים. ועובדה שהם ממשיכים ולא קורה שום דבר. תאמיני לי אני רואה את זה היטב.

rachela8

New member
אני בין הראשונות שמעריצה את שי חי

והבנתי את כל מי שנגדו בשבוע הראשון ,אבל היום הוא השתנה לטובה בצורה יוצאת מהכלל ,ומה אומרים שחקן ,אז מי ששונא לא רואה אותו באמת ונשאר באותה דעה וזה גם בסדר זכותכם לא לאהוב כל אחד ולהפך

מסכימה, זכותו של כל אחד לאהוב ולשנוא את מי שבא לא

אבל לא זכותו של אף אחד לרמוס את מי שלא חושב כמוהו, גם אם הוא ברוב וגם ובעיקר אם הוא במיעוט.

פאפא5

New member
לא תמיד. ואני לא אנקור בשם מסויים

יש כאן מישהי שהיא פשוט אובססית אליו, זכותה. אבל לרדת לרמה שבתגובה למשהו שכתבתי נגדו , התגובה שלה הייתה משהו כלפי, זאת כבר רמה נמוכה מאוד.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני ממש אשמח לקבל לינק לתגובה הזאת

וחבל שאם קרה דבר כזה את לא מדווחת
&nbsp
בשום פנים ואופן אף גולש פה לא ירד לפסים אישיים מול גולש אחר כי הוא לא מסכים עם דעתו.

אין ספק שקשה יותר להיות בדעת מיעוט

ועדיין לקרוא לאנשים "עדר" או "מעריצים עיוורים" זה לא בדיוק מכבד.
ומעצם ההגדרה, בשביל שדעתך תהיה שונה מדעת הרוב, צריך שגם לרוב תהיה דעה... ששונה משלך. אז יש כאן שתי דעות מנוגדות, למיעוט אין בלעדיות על "דעה שונה".

עדר זו תופעה, זה לא כינוי

אני גם כשאני בדעת מיעוט וגם כשאני בדעת רוב אני מכבדת את הדעה השונה משלי. עובדה שכתבתי לאחרים שלא חושבים כמוני שזו זכותם לחשוב כך, למרות שאני לא חושבת כמוהם ואני חושבת שהם טועים.

AC324

New member
והכי כיף שכל העדר יראו את האפס הזה מפסיד בסוף כמו כל

פייבוריט של הפורום ההזוי הזה.

למעלה