שרשור צהריים
היום ה-14 ב

shouldistay

Active member
גילי כל כך טיפש. התעצבן על השליח טוב הלב

במקום לכעוס על ברק

Bellamia1

New member
נאוסיקאיי אופצייה א' לחלוטין, Xanadu היא קישוט נאה נוסף על

זרועו המקועקעת של שי-האן ותו לא, עד העונג הבא...ביות לא בליקסקון שלו - מסגרות הן אלרגיה - מוות קליני עבורו. לא רק על הצבא פסח, זוכרת כשתיאר ו'צמרמורת עצב' (לא באמת, כתבתי קודם, לא קונה אותו ואת סיפוריו ואם אמת בדבריו אז המציאות מכוערת פי שתיים) עברה בגופי כלפי משפחתו המוזנחת רגשית ולא לכאבו הפרטי, כשסיפר בכלוב הרומנטיקה המאולץ, כיצד היה יושב ומסתגר שעות בשירותים עד שאחרון ילדיו היה נרדם כי לא היה בו רצון לומר שלום, לשחק או לחייך למישהו מהם כי הוא לא היה שם...

נו באמת...שיהאן מעוניין לעורר אמפטיה בחסר אמפטיה...

קוראת פה פוסטים של אנשים הנהנים לראותו על המסך, כי בהשוואה לחומר האנושי החוזר על עצמו בכל כך הרבה עונות, שי-האן הוא שינוי מרענן, אך האם עצם היותו שינוי מרענן היודע להציג את מרכולתו בצורה מושכת לעין ולאוזן אלו אמורים להיות אבני בוחן לאישיות 'מנצנצת' ולהסיט מעדר דודו ושות' לעדר שי-האן ודומיו? זה נבלה וזה טרפה, לא משחקו של זה ולא משחקו של האחר ישפיעו על שיקול דעתי.

כותבים כאן בפורום, שצופים ששוב נופלים לטייפ קייסט של דודו-מצוקתי הם כחומר בידי היוצר -יורם זק ומפעלו. עיוורים לכך שנפלו גם הם באותה הרשת, בהערצה עיוורת לשחקן אחר (שי-האן) לא שונה הרבה מדודו בכוונותיו ומשחקיו רק מצידו השני של המתרס 'היותר מפותח' 'היותר אסטטי' 'היותר ורבלי' חושבים לתומם הנה ניצחנו את המערכת אך הם שקועים עמוק במי 'האח הגדול' הרדודים עם תומכי 'דודו-מצוקתי ושות'.

בדיוק כמו שאני נהניתי והזדהיתי עם דמות פסיכופט מתורבת בשם 'דקסטר'
שחווה טראומה נוראית בילדותו - בהיותו בן 5 - טראומה שהפכה אותו לפסיכופת עם חיבה להרג. עם הזמן למד לנווט את יצר הרצח ההמוני שלו ולפגוע רק ברוצחים שהצליחו לחמוק מעונש. וואוו איך אהבתי לאהוב את דמות המטורף החתיך, השרמנטי, החכם, הפורץ כל גבולות.

אין מה להשוות בין השניים, כמובן. אולם מהווה חומר נהדר למחשבה. לעתים אנשים פשוט אוהבים לאהוב וללכת שבי אחרי פורץ הגבולות, המתנער ממסגרות שעל הדרך בשם 'הצדק' רוצח נפשות - בוגד באהוביו כדי להשביע גחמותיו. זה בסדר. כל אחד והכיף שלו.

הכיף שלי הוא תמיד סרט או סדרה טובה על כל פרק מבוים, ערוך, קטוע בלייב בערוץ 26 או בערוץ 22.

לא דודו-מצוקתי ולא שי-האן - הנמסיס לראשון - הם לא בהעדפה אצלי -טיפוסים כאלו לעולם לא יזכו באהדתי לכל היותר יעלו בי חיוך מגחך ומחיאת כף קטנה כי נתנו מעצמם את המיטב הטלוויזיוני במסגרת כישוריהם. יָקוּמוּ נָא הַנְּעָרִים וִישַׂחֲקוּ לְפָנֵינוּ
The Show must go on

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הם כל כך מטומטמים

7 עונות ! אין אף אחד שם שלא מבין בדיוק מה קורה באח הגדול...
גם אם אתם חושדים שיש משימה סודית...תסתמו !!
&nbsp
לא זה לא יאמן הדבר הזה.

hericane

New member
כן, אבל זה לא באמת משנה

בכל העונות שראיתי תמיד הדיירים ניחשו שהייתה משימה סודית ותמיד ברגע האמת זק הצליח למצוא צדיק בסדום שיגיד לצורך המשדר שהוא חושב שאין.

היוצא מהכלל היחיד שאני זוכרת היה עם אב"ד - ששם הם ידעו שיש משימה סודית ורק היו צריכים לגלות של מי - ולא הצליחו (בערך)

ברק באמת שחקן, אבל שחקן די גרוע

בזה גילי צודק.
הוא אגואיסט ברמות על, לא היה מוכן לוותר אפילו על טיסה לחו"ל בשביל מישהו אחר שמעולם לא טס וזאת למרות שהוא מוגן עד הגמר ויש לו חסינות מוחלטת. (צעד מטומטם ודבילי מצד ההפקה)

הוא כולו מכונת רעש וצלצולים ומתאמץ וחבל מאוד שזה ככה.

אני מקווה גם, כי זה צעד כזה מעאפן..

האמת שגם מאור הצרחנית נמאס לי כבר.
אבל ברק צריך להפוך בשלב מסוים לדייר מן המניין, אחרת זה לא מוסבר כל מה שקורה עם זה

יונתנסקי

Well-known member
ביג נו. מה פתאום....

שיישאר, ובחמישיית הגמר יעוף ראשון, כך יותר כואב.
וגם יהיה מי שיזכיר לו, שבחמישיה הוא לא בגלל תכונותיו המשובחות.

הפגם היחיד הוא שברק יושב שם במקומו של מי שיותר ראוי.

אבל את שוכחת דבר חשוב, מי שסובל ויסבול זה גם אנחנו צופים

שנצטרך לסבול בגללו עד הגמר. כך שזה לא הפגם היחיד.

יונתנסקי

Well-known member
לו היית בגילי, תותי, היית יודעת, שמה שנקנה

בייסורים שווה יותר, כך שאם נסבול הרבה מברק - הנאתנו תגדל, גם מהתכנית, וגם מזה שברק יסולק עם זנבו בין הרגליים (אלא אם חס וחלילה יזכה.. השם ישמרנו).

וחוץ מזה, אל תקחי אותי כל כך ברצינות...

מצטערת, האוזניים שלי לא יכולות לסבול אותו 3-4 חודשים

אולי מה שנקנה בייסורים שווה יותר, לא יודעת, אך אני חושבת שזה לא הוגן שנתייסר 3-4 חודשים, רק בשביל ערב הגמר. כי עם כל הכבוד, לא אנחנו מקבלים את הפרס.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
גילי צודק בכל מה שהוא אומר על ברק

סוף סוף מישהו אומר לו את זה

למעלה