שרשור בוקר
היום ה-33 ב

winwin5

New member
מזה מזוייף, סמרטוט שיקבל מכה אחר מכה. יאללה שיתחילו להעמיד

אותו, שישקש לו הביצים.
&nbsp

gay55

New member
צודקת 11 את כל כך צודקת לא יכולה לסבול את הזיוף של אביחי

לתאלין יש בעיה רצינית אם המשפחה והיא אמינה מאוד

בוא נגיד שגם אם לא הייתי אוהבת דייר מסויים והיה לו משהו מרגש שמוזיל דמעה הייתי מזילה דמעה או דמעות,

אורני6

New member
ריגש אותי בדיוק כמו הבכי של כוכב

הצגה אחת גדולה ואובר דרמטיות

מכורה וחבל

Well-known member
עד פה - כוכב גוברת על שני בקטע הזה

שני לפחות הורידה דמעות. כוכב היתה ממררת בבכי, לא פחות ולא יותר, בלי דמעה אחת.

אורני6

New member
צודקת...פשוט שני דגם משופר של כוכב

מי אמר שלכוכב אין תחליף ושיהיה משעמם?....

A Rod23

Well-known member
איזו דיירת שני!

אני חושב שלאט לאט היא הופכת להיות אחת הדמויות הכי מעניינות שהיו באח לדורותיו.
כמובן שהיא עצמה זה לא כל הסיפור, העליהום הדי טיפשי ובאמת על כלום ושום דבר שהבית עשה עליה מתחילת העונה הוסיף לכך שהיא הפכה לכזאת.
בעונות אחרות הבלוף של הדיירים היה מתגלה מוקדם יותר, אבל הצביעות שם חוגגת ברמות מטורפות.
בואו נודה על האמת שני בחורה סופר אינטליגנטית וחכמה, דעתנית, חברה טובה, לא מתביישת לומר בפרצוף של הבנאדם את מה שהיא חושבת, אין לה את הקטע של אחד בפה אחד בלב.
בנוסף לכך היא די מרוכזת בעצמה, יש לה שגעת קלה ולא פתורה במערכות יחסים כך נראה, כל שיחה שמתפתחת איתה ישר גולשת לאני גם וגם אני ואני ואני...
ובכל זאת אני מוצא בה משהו, לא יודע לשים את האצבע, אבל יש בה משהו כובש למרות האינטונציה המעצבנת והדיבור המתנשא והמחנך לפעמים, אולי זאת ההסתה החסרת גבולות של אביחי ושות' שפשוט רמסו אותה ולעגו לה. אני רק יכול לתאר מה עבר על משפחתה וחבריה שצופים בגועל שנשפך מהאפסים שם.
אין לה שם באמת חברים, לא מעיין שאני לא קונה את "תמימות" שלה, עלק, "אביחי לא מלכלך".
כל דבר ששני מספרת לה היא מעבירה הלאה ל-2 מוקדים, אביחי ואורנה הנוכלים הגדולים של העונה, באמת עם חברים כאלה עדיף להישאר בבית. אני כבר לא מדבר על דן שמתהפך כמו סטייק אומר לה משהו אחד ולשאר ככה בשביל הצחוקים עם החבר'ה מספר דברים אחרים לגמרי, הוא כבר לא שווה תגובה.
היחיד שאמר לה את הדברים כמו שהם ולא התייפיף זה אנדל שנורא מחבב אותה והתחבר אליה למרות הקצר ביניהם ביומיים האחרונים.
הקטע ששודר בפרק הקודם ובו אנדל מגן עליה ומוציא את המילה חרם מהפה יחד עם מה שקרה אתמול סלל את דרכה של שני לגמר.

הצודקת11

Well-known member
אני מצדיעה לה על החוזק שלה,על זה שהיא עומדת איתנה מול העלובי

ם שם,לא מתלהמת,דעתנית,
דורשת הסברים,
כול מילה שאמרה על דן הייתה נכונה,
דן פחדן,חנפן,זגזגן,שקרן.

ornass2

New member
שני היחידה שעושה שינוי עם עצמה. מתאמצת להבין

למה, ואיך. מפנימה ורואים שמנסה להשתנות.
זה לא פשוט בבית שכזה, בלי חברים, ובלי פרטיות.

winwin5

New member
חברים רק בואו נבהיר משהו - לא היה מתחילת העונה ועד היום חרם

על שני. זה שמדברים עליה מאחורי הגב, ומטנפים ומעמידים זו בריונות.
אבל חרם בדיוק כמו שי-חי, לקום כשהוא נמצא, לא לאכול איתו, לא לדבר איתו,
להשאיר אותו לבד.
שני תמיד הייתה עם מישהו בתוך הבית לטוב ולרע. אם זה אנדל, תאלין, מעיין,
דן, תמיד אוכלת איתם ושותה איתם ולפעמים משוחחת איתם.
אז חרם זה לא.

kobeonline

New member
זה לא חרם אבל זה לא פחות גרוע מחרם.

בפועל היא אוכלת כמעט אותו חרא ששי חי אכל. את ההקנטות, את הרוע, את הנידוי, את הצחוקים על חשבונה, את היחס המגעיל. את הבריון התורן של העונה ושוליתו- אביחי ואורנה שלא מפסיקים להתסיס נגדה, שהפרידו בינה ולבין החבר הכי טוב שלה בבית כי הבינו כמה שהוא חלש וכמה שאפשר להוביל אותו.
וכל זה מבלי שהיא עשתה משהו רע לאף אחד.
&nbsp

מכורה וחבל

Well-known member
הפרידו בינה לבין החבר הכי טוב שלה? את אמיתית?

היחידה שמפרידה את שני משאר חבריה זו שני. אבל, אני בטוחה שהיא תעבור "תהליך" מדהים. בכל אופן, שחקנית מסוג א' א' חייבת לבנות את העלילה, אי אפשר ככה מיד להגיע לסוף הסיפור.

אם היה שלב שלא אהבתי אותה אבל תמיד הערכתי אותה... כיום לאחר שינוי מה בהתנהגותה אני דיי מתחברת אליה.

למעלה