שרשור בוקר
היום ה-12 ב

bibaso

New member
לא חושב שצריך להכניס את עניין חוסר האחריות לנושא

אף אחד כאן לא מחלק לו כדורים פסיכיאטרים בגלל האבחנה הזאת
לכן זה לא שונה מכל דעה אחרת שכותבים כאן על דיירים

הקופסא1

New member
עיניים מצחיק ומביך שזה בא ממך

את שמתיימרת לנתח את המתמודדים כאילו בעלתתעודת מאבחנת את
החד משמעיות שלך כ"כ לוקה בחסר שטלי קורה הפסיקי ללגלג על מי שלא חושב כמוך.
צר לי על נשים בגילכן שמעריצים רע. רע אמיתי מבלי סיבה
ואת אפילו עלית על כולנה שציינת בגידה כמשהו שמוכיח על אטרקטיביות רק בגלל שרצית לחזק את דעתך.

Valkyrie1

New member
אז באיזו הודעה שלה היא איבחנה פסיכיאטרית דיירים תזכירי לי?

קופסא

אני מנתחת את המתמודדים מראות עיניי ולא מתיימרת לאבחן אותם באבחנות פסיכיאטריות ועוד להביא ציטוטים מאתר ויקיפדיה (שהרי ידוע שהוא אתר מקצועי
)
הסבירו לך אתמול וכנראה שלא הפנמת, שמהות הפורום של האח הגדול היא לדבר על מה שקורה בבית ועל הדיירים והתנהגותם.

וגם העירו לך וכנראה שגם את זה פספסת - שבמסגרת התקנון את לא רשאית לבקר גולשים.
תקראי את התקנון.

בעניין הבגידה - את ממש לא בכיוון. הבנה מאוד לא נכונה שלך. אבל לא נורא, העיקר שאת הבהרת את הנקודה.

Christina 101

New member
אולי הוא בכלל סובל מפיצול אישיות?

אין טעם לנסות לאבחן אותו, יכול להיות שפשוט מדובר באדם שסבל מהתעללות מצד חבריו לביה"ס בילדות, ופיתח עם השנים מערכות הגנה, ולא רק פיזיות, על מנת להיות תמיד מוכן כשיותקף.. ולי נראה שהוא תמיד מוכן להתקפה.
אני חושבת שזה הרבה יותר פשוט מהפרעות אישיות או נרקסיזם, אני חושבת שהוא חי במוד של "אני אפגע בך לפני שתפגע בי".

hericane

New member
יש לי שאלה

כששי חי היה בן 6 (לדבריו) אני הייתי בת 25. אתמול ניסיתי לדלות מזכרוני איזשהו סיפור חדשותי על התעללות בסדר הגודל שהוא מתאר. לא הצלחתי.
חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי - אבל בתכלס גם לא לגמרי ציפיתי כי זה היה לפני המון זמן ובתקופה שלא כל דבר שקרה תועד באינטרנט.

אבל אני ממש לא היחידה בפורום הזה שהייתה בגיל שכבר זוכר מאורעות כאלו שקרו - מישהו כאן זוכר איזשהו דיווח על ילד שהוכה, נקשר לעץ והוצת?

מילימק

New member
לא על כל דבר יש פרסום במיוחד לא בתקופה אז. אני זוכרת

שאצלי בשכבה למדה ילדה שבאמצע שנת הלימודים אבא שלה רצח את אמא שלה והילדים עברו לגור עם הדודה, ולא היה על זה שום פרסום, או ילד מהחטיבה שניסה להתאבד וגם זה היה בשושו.
&nbsp
ואני בטוחה שגם היום יש מקרים של התעללות קשים שלא מסופר עליהם בתקשורת.

hericane

New member
ניסיתי (אין כתבות)

הלינק הרלוונטי היחיד הוא לכאן, לפורום.

אני מודעת לזה שלא הכל פורסם, ובוודאי שלא הכל עלה לאינטרנט ובטח שלא מהתקופה ההיא. קיוויתי שלפחות מישהו אחר כן זכר משהו או ידע משהו (מישהו כאן בגיל המתאים ומהרצליה?) כי בדרך כלל, לפחות בדיעבד, דברים מהסוג הזה מקבלים גיבוי כשהאדם מתפרסם. כאן זה לא קרה.

לא בהכרח

אני מכירה סיפור על ילד שניסה להתאבד בקפיצה בבית הספר, והצילו אותו.
הילד הזה הוא היום אמן מפורסם מאוד. אף אחד לא מכיר את הסיפור הזה שלו.
במקרה, יצא לי לשמוע אותו מבת כיתה שלו שעדותה אמינה עלי.

היום, בזכות האינטרנט, יש יותר התייחסות לכל מיני מקרים וקשה יותר להשתיק סיפורים אבל זה עדיין קורה. לפני 20 שנה, אם רצו לקבור סיפור - זו לא הייתה בעיה. סיפור כזה - להורי הילדים יש את כל האינטרסים שבעולם לקבור אותו בשקט.

יכול להיות גם ששי חי הגזים בסיפור כי הוא היה ילד בן שש וכך הוא זוכר את הדברים. אולי הוא לא היה בסכנת חיים בכלל, אבל הוא הרגיש שהוא כן.

Brady

New member
הנוסטלגיה

מהשירים האלה שצרובים כ"כ בזיכרונות הילדות שלך, שכל פעם שתשמע אותם תקבל צביטה (טובה) בלב.

Brady

New member
יא אם אני משנה טיפה חלק מההגדרות, זה מתאים לכל הסביבה שלי

Nimial

New member
יום יבוא וגיל יועמד להדחה בגלל האכילה שלו, בדוק

בסופו של דבר הוא גומר להם כל גרגיר של אוכל. מתי שהוא גילי יצטרך לרסן אותו

למעלה