שרשור בוקר היום ה-37 ב

הבעיה עם תאלין שהיא לא מבינה את המשחק כי לא באה לשחק

נכנסה אחרי שההפקה לא עזבה אותה ונידנדו לה והיא נכנסה כדי שהמשפחה שלה אולי תיראה אותה ותרצה אותה בינתיים הקהל אוהב אותה אנחנו מסמסות לה וכמה זמן שנשאר לה בבית האח לשהות זה בסדר גמור מבחינתנו. היא לא תשתנה היא לא משתנה היא לא מושפעת הוא עושה מה שטוב לה לא לאחרים. אולי זה לא ניראה כך אבל זה באמת כך. מנשאר אני מצפה לדברים לא ממנה. יש לה דברים אחרים בראש לתאלין, והיא גם אחרי ניתוח ולא קל עם זה בכלל.

נאפרת

New member
אוהבת את תאלין אך גם לה הבנה חברתית דלה. נגררת

, חסרת טאקט, לא מגלה אמפתיה, צמודה למעין ולקבוצתה ולא מספיק מגלה או עומדת על דעה אישית. למעט איפא, בגדים וריקודים לצערי לא תורמת לקבוצה ולא מתפתחת כדמות.

לך לא תורמת לנו ולקהילה שלנו תורמת וזה מה שחשוב.

אנחנו אוהבות אותה ונסמס לה עם בני שמפחותינו. אנחנו מתמוגגות ממנה מהאיפור שלה הריקודים שלה והאמיתיות שלה ולא איכפת לנו מה הוא והיא והם חושבים עליה. אנחנו קהילת הטרנסיות חיות ומאושרות. הזמנים הרעים עברו.

מישקה23

New member
מסכימה

אני חייבת להודות אבל שאני לא מתחברת
לאף אחד העונה
רק סופרת את הרע במיעוטו
&nbsp
שני היא בהחלט דמות מורכבת
אבל גם דמות שלא עוברת חלק בגרון
חצי מהבחורות בעולם יכולות להזדהות עם התחושות שלה
וההתנהגות הלא מרפה
חצי מהן גם יתכחשו לכך שאי פעם התנהגו כך
&nbsp
אני מזהה בזה הרבה פתיחות
כלומר: אכן משהו בהצהרה שלה אומר- אני אישה חזקה ודעתנית
ומצד שני לא יכולה לקבל דחייה
&nbsp
אני אוהבת את זה ושונאת את זה בו זמנית
וזה עדיין נשאר יפה בעיני
&nbsp
אגב
את אותו הדבר אפשר לומר על אביחי
משהו בביטחון שהוא מראה לעומת
הגבריות השבורה שלו
שמותיר עם רגשות מעורבים לגביו,
במונחי טינדר-נוטים שמאלה.
&nbsp
מעיין היא פשוט מתוקה אינסופית
היא לב אחד גדול
וקשה קשה שלא לאהוב אותה
&nbsp
&nbsp

אז זהו ש..

אם אביחי היה מוכן להסיר את המסכה ולהודות בפה מלא בחולשות שלו אולי הייתי יכולה לסבול אותו.
הבעיה שלי זה התחזוקה של ה"שופוני" ששום דבר לא נוגע בו.
&nbsp
גם כשהוא מדבר על הקושי בלהיות תלוי במישהו אחר הוא מקטין את זה וחוזר לדבר על עצמו באהבה עצמית (שזה שקוף שהיא לא באמת קיימת).
ולכן, אני לא מרגישה בו אמת.
&nbsp
להגיד שאתה מורכב אבל לא להראות את המורכבות שבך אלא רק צד אחד, מוריד מהמורכבות....
אני יכולה רק לשער שכל המופע זחיחות הוא הצגה אחת גדולה כדי לכפות על הנכות. אבל אני לא רוצה לשער, אני רוצה לראות. והוא מסרב להראות לי את זה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מישקה23

New member
לא מחכה

שזה יקרה
כמו שאני לא מחכה ששני תהיה פחות תיאטרלית
&nbsp
זה מה שהם.
&nbsp
אני כן יכולה להבחין בכל מיני דברים חיוביים אצל אביחי
כי משהו בי לא רוצה לתפוס אותו
כרע אבסולוטי
אני גם לא מאמינה בזה
וכן חושבת שמה מרתיע אצלו זה לאו דווקא
השיחות השוביניסטיות שלו
או הריכולים מאחורי הגב שהם מרושעם בפני אצמם
&nbsp
אלא הזחיחות והיהירות שהוא הולך איתם
אפשר לוותר לו בגלל הקושי שהוא עובר
אבל גם ממש לא

דנה1982

New member
זה בדיוק, אבל בדיוק מה שאני חושבת

מעיין נהדרת כשהיא בלי אביחי ואורנה, ויש בה כל כך הרבה תמימות ומתיקות שהיא אפילו מרגשת. כשהיא בכתה בזמן השיר של תאלין ונסרין גם אני התחלתי לבכות, וכשהיא הייתה עם המשקפיים מרגישים שהיא באמת רוצה להבין איך זה לחיות עם העיוורון של אביחי. היא סופר מתוקה, ואם אביחי ואורנה ייעלמו מהפריים היא יכולה רק לפרוח.
&nbsp
שני היא גם הפייבוריטית שלי, למרות שהיא דרמטית ותיאטרלית ויש לה רגעים שבה לי לתת לה סטירה שתתעורר. אבל אני חושבת שהיא גם דמות שקל להזדהות איתה. ההתמודדות עם הגבר שלא רצה אותה, ואין כמעט אישה שלא חוותה את הדחייה הזו, ההתמודדות עם זה שאף אחד לא סובל אותה לא כי היא עשתה משהו אלא כי הם לא מתחברים למניירות שלה או להתנהגות שלה וכו'. אבל בעיקר היא רואה דברים אחרת, ומאוד מזכירה אותי. אם הייתי נמצאת בבית בזמן שהסרטון של דן ואביחי הוקרן הייתי מתנהגת בדיוק כמוה ולא הייתי מקבלת את הקלות שבה אנשים כמו אורנה ודן מקבלים את מה שנאמר. הדברים אצלה מאוד ברורים, והיא נלחמת עליהם, ואני מתה על זה.
&nbsp
ואורנה... וואו. בשבוע הראשון ריחמתי עליה. היום אני נגעלת ממנה. על הקטע עם שני בחדר הארונות מגיע לה אוסקר.

Valkyrie1

New member
כפרעלייך איזו השקעה לפנתיאון

מסכימה איתך כמעט בהכל.
רק בענין אביחי, לגמרי מבינה מה את אומרת,אבל לא הגעתי ממש לתיעוב ממנו.
בואי נגיד שתיעוב עולה לי מדן ואורנה הרבה יותר.
&nbsp
אפילו את שם אני כבר מעדיפה לסבול ולא לשמוע את את אורנה ודן.
&nbsp
ושני ומעיין? בול בפני

moiya1

New member
גם לי היה עונג לקרוא ואף להסכים עם הפוסט של עיניים : )

כמעט הכל

חמימו לא קטן מוח

דן בשום שלב לא היה מלח

מעיין לא אפרוח - מעיין ברווז גומי צהוב

למעלה