שרשור אחה"צ
היום ה49 ב

inbary1

New member
אבישג, את בטוחה?

היה נדמה לי ששמעתי אותו מספר/אומר שרוצה לנתח את האף שלו...
האף שלו נראה בסדר גמור לגבר, מה הוא רוצה אף של מגי?! חחח

לואיזה77

New member
למה לא ? אליאב מגלה רגש אמיתי

בלי רעש וצלצולים.
האם הבּמָה צריכה להינתן כל הזמן רק לשוגי ושוגה, הנערצים ע"י ההפקה ?!

GALxp

Well-known member
אני לא מאמין לו

ולא, מוטב שהבמה לא תהיה על שוגה הבלתי נסבלת.

אבישג59

New member
בואי...אליאב הוא יקיר ההפקה זה ברור.

מתרכזים בשוגי ואיכסה כי אין באמת מה להראות.
זה למה.

inbary1

New member
לואיזה, כי זה מרגיז

"לתת" לו להיות השי מיקה של העונה...
כי הוא משעמם, עילג יותר ממה שהוא מציאות, ולא סוחף/ מעניין בשיט...
חסר כריזמה, מנסה להיות בסדר עם כולם באמתלה של "לא רוצה לריב" אבל בעצם מפחד על התדמית שלו בחוץ. מה הוא חושב שהוא הגיע לתוכנית "חייה ותן לחיות, והכל על מי מנוחות"?! ממש לא....

ברור שגם לישראל ומגי אני לא רוצה לתת, כאילו שמישהוא שואל אותי....
אמת שאין שם אף אחד ראוי....

לואיזה77

New member
כל אחד נכנס לאח הגדול עם האופי שלו

למה מצפים שבאח הגדול יהיו רק אנשים רעים, שרבים וצורחים.
אין לי ספק שזה האופי של אליאב. הוא אדם טוב מטבעו, והוא לא מנסה להיות טוב עם כולם, כדי לשמור על התדמית שלו בחוץ. כשיש לו מה לומר, הוא אומר בדרכי נועם.
אני מבינה שאת, כמו כמה אחרים, מצפים לראות באח הגדול "דם ותמרות עשן", אבל בסופו של דבר, נעים לחיות ליד אנשים נעימים ולמה שהם לא יוצגו באח הגדול.
וגם אני לא רוצה ששוגי ושוגה יזכו. ממש לא. לא יכולה לשמוע אותם.
אם אליאב יזכה, אני אשמח בשבילו.
ישראל מתנהל כמו קותי. יש בו סוג של אלימות והוא "ידרוס כל אחד שעומד בדרכו, כי הוא בא לנצח". זכור לי שגם קותי ממש כעס פעם על תפקיד מסויים, שלא מצא חן בעיניו ,ובקול כועס אמר לאח הגדול, שהוא חייב לקחת את המליון. ונתנו לו. נראה לי שפחדו מקותי וגם עכשיו קצת פוחדים מישראל בהפקה ונראה לי שיעניקו לו את המליון. אני לא מאמינה בהצבעות ולא מצביעה לאף אחד. וכבר כמה עונות בכלל לא סימסתי.

toly7

New member
הבעיה שהם את הנזק כבר עשו כך שזה לא משנה כבר כלום

אוריני3

New member
היא לא מלקקת. היא רואה שהם באמת מאוהבים או מרגישים

או חושבים שהם מאוהבים. לא הצליחו להפריד ביניהם למרות רגשי האשם. היתה התערערות לרגע וזהו. אם זוג מאוהב זכותו לנסות. מה גם שניקיטה כבר לא בתמונה משום צד.
אצל מריה היא פועלת ההיפך כי היא יודעת שבועז אוהב ומחכה וגם כי היא קונה את המשחקים של מריה שבועז בראש שלו ורועי רק ידיד מבחינתה.
תאכלס הם רוצים להיות יחד ואין מי שיכול וצריך למנוע את זה.
ישראל רואה במסך את מגי לבנה כסיד, מלאת חטטים(הוא לא רגיל לראות אותה כך בגלל האיפור) ועדיין אומר עליה שהיא הדבר הכי יפה שיש על המסך וכמה היא נראית טוב. וזה גבר שראה ים בכוסיות (סליחה על המילה) מכל הסוגים למיניהן ובכל הגילאים.
תרצו או לא הם מאוהבים או חושבים כך.

למעלה