שרשור אחה"צ
היום ה49 ב

Psy Bear

Well-known member
כל משימה מצליחה להיות יותר מטופשת ומשעממת מהקודמת

toly7

New member
חחחחחחחחחחחחחחח יו מה את מכינה? תביאי ביס יו איזה יאמי

תקשיבי ערוץ 26 סגור ואין בי שום רצון לצפות בשיממון ובהזייה הזאת חחחחח זה לא אמיתי בחיי.
10 שנים של התמכרות קשה 24/7 בהם הייתי מחוברת בזונדה לבית מכל מקום אפשרי בלי דקת שינה שמא אפסיד חלילה משהו חלפו כלא היו מי היה מאמין .......... זה סימן שהפורמט מת טוטאלית לא אח גדול ולא נעליים.

פלג ק

New member
עוגות וסלט פירות. הרגתותי עם הצחוק שלך חחחחחחחחחחחחחחחחחח

toly7

New member
ואיי יאמי יאמי בתאבון חמודה שלי אני כבר רעבה יו יו פתחת לי

את התיאבון

GALxp

Well-known member

והם השלישייה המובילה בהצבעות, עצוב.
לא שהשאר יותר טובים...

ראיתי. אם אותה עריכה עלובה כמו המירוץ למיליון, יהיו עוד הרבה

כאלה.
בערוץ 13 חושבים, שמסר מהבית ממיס, אבל שוכחים, שכשזה חוזר על עצמו כל הזמן, זה נראה כמו מניפולציה זולה על הצופים ותו לא.

toly7

New member
אני בספק אם זה יקרה ההם שם למעלה אובדי עיצות לקחו תכנית עם

רייטינג בשמיים שמכורים כמוני חיכו בציפייה היסטרית לתחילת עונה חדשה כל פעם מחדש , הריאליטי הכי פופולרי ברחבי הגלובוס, משהו שגדול עליהם בכמה וכמה וכמה מספרים והפכו את זה לבדיחה אחת גדולה ועצובה. מהפרט הראשון וכלה באחרון הם נכשלו כישלון חרוץ. הם מודעים לזה ואין ביכולתם לא את הידע, לא את הכלים, ולא את המקצועיות להפוך את הקערה על פיה. אם הם היו יכולים לדעתי הם היו מרימים ידיים ומחסלים את הכל אבל התכנית כבר במחצית הדרך ואין להם ברירה רק לסיים את זה ולגמור עם המפח נפש הזה. הם יודעים שהרייטינג בריצפה והם מודעים לכל הביקורות בחוץ. אני בספק אם הם יחליטו להעיז ולעשות עוד עונה אחרי הכישלון הכל כך גדול שהם נחלו פה. לא משנה את מי יכניסו העונה הזאת כבר אבודה מראש. להבדיל אלף אלפי הבדלות אצל יורמק'ה הם צחקו כל הדרך אל הבנק ואילו פה הם בוכים כל הדרך לאבדון שלא לדבר על ההפסדים הכספיים העצומים............ בשורה תחתונה תפסידו בכבוד תקצרו את העונה תודו בכישלונכם ותתפזרו איש איש לביתו ובא לציון גואללללל.
לא בושה להודות שטעיתם הגדולה היא לצאת מזה בכבוד ולפרוש בשיא.

למעלה