הישרדות 35- פרקים 10+11

noamlah

New member

פרקים טובים
ראיין וכריסי נפלו בענק ובינתיים לא ממש מצליחים לקום, מה שגורם לי קצת לפקפק בעריכה שהייתה להם
כריסי הייתה מעצבנת והראתה ניצוצות של מי שיכולה להיות מושבעת ממורמרת
מצד שני היה חבל לי עליה כי זה לא היה ממש באשמתה אלא חבר הברית שלה שהרס הכל

לורן הפייבוריטית שלי בינתיים, אוהב שאשלי ודוון התעוררו
בן מעצבן אותי
ולא ממש ברור לי למה היה את כל הסיפור על הסוכן הכפול אבל כל זה רק ליומיים כי בן לא השכיל לדבר עם ראיין וכריסי על להצביע לג'ו ולא לאשלי בשביל לשמור על הכיסוי שלו, עכשיו יודעים שהוא בוגד והוא חשוף משני הצדדים אז שחקן גדול הוא לא
אני חושב אם כבר שלורן ודוון הם יותר סמויים ממנו כי לפי ההצבעה של ראיין וכריסי יש לי הרגשה שהם חושבים שאשלי הסיתה אותם ולא יודעים שהיו המובילים

noamlah

New member

כשאני חושב על כך אם בן היה משכנע את לורן להשתמש בקול הכפול שלה עדיין יכל לשמור על תפקיד הסוכן הכפול עם הצבעה לאשלי
מעניין אם חשב על כך

אורישקי

New member

ספציפית רעיון הסוכן הסמוי היה טוב לא רק מבחינת ריאן וכריסי אלא בעיק רמבחינת זה שזה מנע כל אפשרוחת שג'ו ומייק יתאחדו עם ריאן וכריסי בפיינל 8.

noamlah

New member

אז עכשיו ג'ו עף, ראיין וכריסי יודעים שבן כבר לא איתם כי הצביע לג'ו ולא לאשלי ושכנראה עמד מאחורי ההדחה של ג'ייפי גם כך שקטע הסוכן הסמוי הלך לו והוא נשאר מטרה מאוד בולטת בתור אחד שמשחק בין הצדדים ואיום פוטנציאלי לגמר

אם דיוון, לורן או אשלי יירצו פתאום לזרוק אותו, מה שבהחלט אפשרי נוכח הפרק הזה תהיה להם תמיכה מלאה של ראיין וכריסי כדי להיות להעזר בקולות

אלא אם כן הוא יצליח לעשות מה שנטלי עשתה בהדחה של אלק, להגיד התבלבלתי ולהתחמק אבל אני בספק, הוא לא נטלי

Bar EL

New member

ולא חושב שהוא יעשה נטלי כי זה לא שהוחלט על פיצול קולות בין ג'ו לאשלי - זה לא אותו מקרה לכן אני לא חושב שיוכל לחמוק מזה.

noamlah

New member

כן, אבל פה יש את האינטרס של בן שהוא לא חשב עליו עד הסוף ומה יקרה כשיישבור את המילה בסופו של דבר
היה עדיף לו או לבגוד באופן רגיל או למשוך את הת'ים של הסוכן הכפול לעוד הדחה אחת, להצביע לאשלי ואז לשכנע ואפילו לאלץ את לורן להשתמש בקול הכפול
כך הוא עדיין שומר על עצמו, גם נפטר מהקול הכפול שלה וגם משאיר לעצמו אופציה לשקול שוב אם איזה צד ללכת
אבל נראה שבכלל לא חשב על כך אלא פשוט התנהג כמלך ששולט בהדחות כשאמר את השם של ג'ו

למעלה