מסדר נוכחות

such an angel

New member
מסדר נוכחות

הייייי חברים ,

אז נכון שהסדרה שלנו יצאה לפגרה שלה (בנוהל
)
אבל בואו נעשה מסדר נוכחות כדי לראות מי נמצא בפורום,
וככה נעשה פעילויות עד שהסדרה תחזור (ינואר
)

אזזז....

מי פה

תעשו טובה ותשתפו פעולה

revi 17

New member
נוכחת
עם כמה ספויילרים ל6B

1. להאנה יש טבעת אירוסין. השאלה היא רק מי הבחור.

2. עזרא לא התחתן בפרק הזמן של חמש השנים שעברו בין החצי הראשון לשני.

3. אליסון נשואה לדוקטור.

4. שארלוט תופיע שוב בהמשך הדרך. אליסון נשארה בכדי לטפל בה.

5. נגלה מי הרג את גברת דילורנטיס, אם כי יכול להיות שהגילוי יידחה לעונה הבאה. בכל מקרה, הצופים יקבלו תשובה.

6. נחזה בד"ר רולינס, פסיכולוג צעיר ונאה אותו לגלם יו קולינס. האם מדובר בבעלה של אליסון ? נחייה ונראה.

7. רשימת דמויות המשנה שיחזרו לחלק השני של העונה: שרה הארווי, מליסה, לוקאס, עזרא, כיילב, טובי ובשלב כלשהו גם ג'נה. וכמו כן, כל ההורים.

8. יש חתונה באופק, ולאו דווקא מדובר בהאנה.

הספוילרים בחסות בלוג הטלוויזיה על פי D1D1

והנה הרחבות: (המקור טמבלר וטוויטר ואני לא מפרסמת דברים סתם)
1. האנה מאורסת לבחור בשם ג'ורדן, זהו קלטת האודישן שהודלפה
https://www.youtube.com/watch?v=NZK9L9DDbXk
ומרוב עצבים וכי האנה/קיילב הם סוף המשחק הכינותי את הקליפ הבא

https://www.youtube.com/watch?v=aeWfxwbsPFI

2. עזרא לא מעניין אותי! ואם הבנות גדלו ב-5 שנים אז הבחור צריך להיות 29/30 ולפי הפרומו הוא נצפה עם אריה במצלמות אבטחה של בית מלון. אז אם הם בבגרותם בוגדים בבני זוג שלהם.. מה זה אומר על הדמויות? כאילו אריה התנשקה עם כל גבר שהיה בקרבתה שהיא יצאה עם עזרא אז עכשיו בקפיצת הזמן היא שוכבת אם כל מה שזז?

3+6. תראו אליסון חתמה את השם גב' רולינס בפרק 610 כך שאפשר להסיק שהם נשואים אני אוסיף תמונה של הבחור... היי לפחות זה לא קלדרון! ולאור הפייסקו של טרביס ווינפרי אני מתפללת שימחקו כל זכר ממנו ב-6B

מסדר דמויות המשנה!
*יש שמועה ממש חזקה שאבא של אמילי נפטר
בפרומו רואים אותה בבית קברות צבאי... והאמת נחשפנו בעונה 4 שהתגלה אצל ויין פילדס בעיות בלב.
*לוקאס יופיע ב613 ברנדון אישר זאת בטוויטר שלו.
*באותו פרק 613 גם מליסה תחזור ולפי תמונות אינסטגרם עושה רושם שורוניקה רצה לסנאט, אני אוסיף תמונה.
*ליאם הוא מושא האהבה החדש של אריה (גם קלטת האודישן שלו הודלפה אך נכון לעכשיו לא מצאתי מקור חלופי ביו טיוב להראות לכן) מה שכן בקלטת שראיתי עזרא כבר פירסם ספר אחד ועובד על ספר חדש.
*יש בחורה בשם איבון ויש לה סצינת פלירטוט עם טובי (גם קיילב בסצינה פרק 614) אך השמועה אומרת שהיא תהווה יריבה לספנסר.

נכון לעכשיו כל הספויילרים קשורים לזוגות! כך שמרלן יכולה להגיד מה שהיא רוצה על זה "שהסדרה היא לא על הזוגות"
אין שום ספוילר על המיסתורין ב-6B פרט לעובדה שנדע מה הסיבות של שרה לחבור לסיסי... למי אכפת?!? מרלן עשתה ראיון תשובות ה"חכמה" לא יכלה לחשוף פרטים על שרה שם? אנחנו חייבים לסבול את נוכחותה גם ב-6B

המשך סופ"ש מקסים!

למעלה