בוטינרס-ספיישל פתיחה

מלבד זה שאת חייבת לסמן בהודעה הראשית,

בעיקרון אין מניעה מזה, אין חוק שאוסר על כתיבת ספויילרים (רק בשביל להבהיר), רק אם את מסמנת בכותרת, אבל בגלל מקרים שכבר היו לנו רוב הצופים בקבוצות מעדיפים בד"כ שאנשים ימנעו מסתם לכתוב ספויילרים.

אם את שואלת אותי, אני הייתי מעדיפה שתכתבי תשובות רק לשאלות ששואלים ולא סתם ככה (ככה אני עושה עם הנבחר שכבר ראיתי את כל הפרקים)... כי אחרת זה הורס לאנשים את הצפייה. וזה כבר קרה לצערנו עם מלפרידה.

mo19861

New member
בוטינרס

אנשים אל תדאגו אני מבטיחה לכם שאתם תהנו מאוד מבוטינרס,כל פרק הוא יותר מותח מהשני,וכרגיל אי אפשר בלי השטויות הרגילות של ניקולס קברה (מי שמכיר אותו עוד מסון אמורס ומחוץ לחוק),גם הדמות של איסבל מסאדו היא מצחיקה לאללה והריבים שלה עם הדמות של ניקו הם קרועים ברמות.
אז הסדרה שווה צפייה.
ולמי שיש שאלות או רוצה ספויילרים ולא רוצה להרוס לשאר יכול לפנות אלי למייל ואני יגיד לו בשמחה.

מורן שוב תודה על העזרה

אנו בהחלט מעדיפים שאנשים ישאלו אותך שאלות בפרטי לגבי ספויילרים כי נראה לי שבמיוחד בטלנובלה מהז'אנר הזה, (המתח/משטרתי) כל מידע שנדע יהרוס לגבי ההמשך.

mo19861

New member
שאלות ומענות

שרי אין לי בעיה בשמחה לענות לכל אחד שתהיה לו שאלה את מוזמנת להפנות אותם אלי ואני בשמחה יענה,
ולגבי הספיישל עשיתי אותו בשמחה רבה ודווקא ממש שמחתי שפנית אלי בשביל להכין אותו.

snirf

Active member
אודה לך אם לא

ספויילרים הורסים...ועוד לא התחלנו את הצפייה...בהחלט עדיף שלא.

snirf

Active member
רבה למורן ושרי

על הספיישל המעולה שבהחלט עושה אפילו יותר חשק כבר להתחיל לצפות בה!!

תודה לשרי ולמורן

על הספיישל המושקע, כבר הספקתי לראות שני פרקים, נראה מאוד מבטיח!

אגב, חושב לצפות דרך יוטיוב אני לא ממליצה כי האיכות פשוט גרועה! גם התמונה גרועה וגם האודיו גרוע!!! בקושי הצלחתי לשרוד 10 דקות... אני לא ככ אוהבת להוריד פרקים למחשב אבל כשאין ברירה ז אין ברירה.. האיכות בפרקים להורדה הרבה יותר טובה :)

snirf

Active member
איכות הפרקים בהורדה

מעולה, ולכן המלצתי

ממליץ לך להוריד מנהל הורדות על-מנת להאיץ את מהירות ההורדה

ו...לא לשכוח כמובן שברביעי השבוע נפתח שרשור דיונים ותגובות ל3 הפרקים הראשונים

nivir

New member
תודה על הספיישל

האמת שלא הבנתי למה זה נשמע לכולם כ"כ טוב אבל ננסה ונראה

למעלה