498 שורדים: מקומות 221-240

אורישקי

New member
מצד אחד היה משהו מעורר אמפתיה בה

ומצד שני היא גם הייתה די גרועה.
&nbsp
אבל כן היחס כלפיה היה די מוגזם

Double U

New member
חמודה אבל לא מתאימה להישרדות

ועוד לוהקה לשבט הכוח
זה רק מוכיח כמה הטוויסט של BBB בעונה הזאת היה תלוש מהמציאות...
באח הגדול אני חושב שהיא יכולה להצליח יותר.

אורישקי

New member
מקום 234

אוסטין קארטי

מס' עונה: 12
ממוצע בעונה עצמה: 4.818 (מקום 9 מתוך 16)
מיקום בעונה: 9/16
מיקום במצעד 2008 של הפורום: 51/247

אוסטין התחיל את העונה בשבט הגברים הצעירים, ומשם המשיך לשבט לה מינה ביחד עם חברו ניק. השניים בחרו לצודד בברית עם הגברים המבוגרים של השבט - טרי ודן. שבט לה מינה הגיע במיעוט למיזוג - ולמרות שאוסטין שרד את ההדחה הראשונה הוא עף בהדחה שלאחר מכן והיה למושבע הראשון.

אורישקי

New member
גם אני חיבבתי אותו

יש מצב שהיה מגיע אצלי יותר גבוה קצת
והיה לו אחלה מקום פעם קודמת!

אורישקי

New member
מקום 233

אדי פוקס

מס' עונה: 26
ממוצע בעונה עצמה: 4.076 (מקום 11 מתוך 20)
מיקום בעונה: 4/20
מיקום במצעד 2008 של הפורום: X

אדי התחיל את עונה 26 בשבט המעריצים, כשברית הזוגות שלו עם ריינולד-הופ-אלי התפוצצה בפרצוף שלהם. גם הברית שהוא וריינולד כרתו לאחר מכן עם מלקולם התמוטטה באמצע המיזוג -= ואדי נשאר השריד האחרון שלה, כשהשם שלו עולה בכמעט כל מועצת שבט. עם זאת, הוא הצליח לשרוד במזל רב עד הפיינל 4 - שם הוא הודח מכיוון שנתפס כאיום לג'ורי.

Bar EL

New member
היה משעשע

כמה היה כושל- גם במשימות וגם חברתית שכל בני הברית שלו הודחו ובסוף הגיע לפיינל 4

אורישקי

New member
מקום 232

מארי טקהאשי

מס' עונה: 33
ממוצע בעונה עצמה: 4.071 (מקום 13 מתוך 20)
מיקום בעונה: 19/20
מיקום במצעד 2008 של הפורום: X

מארי התחילה את המשחק די חזק וארגנה ברית כנגד הצמד החזק של טיילור ופיגי. למרות שהיה נראה ששבט הצעירים ידיח את פיגי - בבליינדסייד שארגנה מישל, חברתה של פיגי, החליט רוב השבט להתהפך על מארי, שנתפסה כשחקנית אסטרטגית חזקה למדי, והיהא הפכה למודחת הראשונה מהשבט.

Bar EL

New member
הפלופ הטרייה של הפורום

כמו רבות לפניה, אין לי מושג מה מצאתם בה - היה ברור מההתחלה שהיא כושלת חברתית ולא תתחבר לאף אחד חוץ מהאנה, זיק ואדם.
ותכלס גררתם אותה יותר מדי...

לא, כי זה הקאסט הכי אסטרטגי אי פעם

חוץ מרביעיית הגמר, זיק וקצת מישל, השכל לא היה הצד החזק של עונה 33. ואם כבר הזכרנו את זיק, זו הייתה פליטת פה שלו שגרמה למיקיילה לעבור צד. אם היא הייתה מצביעה נגד פיגי, אולי גם וויל היה מצביע אחרת.

אורישקי

New member
מקום 231

קסנדרה פרנקלין

מס' עונה: 14
ממוצע בעונה עצמה: 4.666 (מקום 9 מתוך 19)
מיקום בעונה: 2/19
מיקום במצעד 2008 של הפורום: 128/247

קסנדרה התחילה את העונה בשבט מוטו, שם הייתה מחוץ לברית הרוב. לאחר הערבוב היא יצרה קשר עם ארל ויאו מן והתחברה לברית איתם - מה שהפכה לברית השולטת במיזוג. לגמר קסנדרה הגיעה עם דרימז וארל, במה שהיה הפיינל 3 האפרו-אמריקני הראשון בהיסטוריה - אך לאחר שהמושבעים נכנסו בה חזק וראו אותה כמי שרכבה על הגב של שחקנים אחרים כדי להגיע לגמר, היא ודרימז הפסידו ביחד, ללא שום קול - לארל.

יוו נכון באמת שלושתם אפרו אמריקאיים

והאמת שבניגוד לרוב פה, אני דווקא סבבה איתה

למעלה