‬ שרשור הכוונה ומודיעין 23/07

מצב
הנושא נעול.
צריך לרדת בצומת הרצל רוטשילד בד"כ

ניסיון לעזור>>>
ראשית אציע אופציה שפחות יחשבו עליה. קו 970 של אגד מחיפה לצומת גהה או לתחנה הבאה, גשר גבעת שמואל-רמת אלחנן. משתי התחנות האלו יש להמשיך עם קו 164 אגד לראשל"צ. עליך לרדת במרכזית ראשל"צ הישנה. שים לב, המקום אינו נראה כמו תחנה מרכזית כלל וכלל, סך הכל במקום שכנה בעבר התחנה המרכזית של ראשל"צ. למרות זאת, הנהג יגיד לך היכן לרדת וכך גם שאר הנוסעים שבאוטובוס.

אני חושב שנסיעה בקו זה תהיה עדיפה בהרבה גם כדי לא להיכנס לת"א, דבר שיאריך את זמן הנסיעה וגם מכיוון שהכאוס שישרור בחוף הכרמל יהיה גדול לטעמי. זאת למרות תקופת בין המייצרים שמעמיסה גם על 970.

עד עתה לא ברור מה בדיוק יפעל מחר. במידה וקו 900 הישיר לת"א יפעל מחר, סע באמצעותו עד לתחנה הסופית - מרכזית ת"א. שם המשך לראשל"צ באמצעות קו 301 אגד או 371 מטרופולין (371 זול יותר, תדיר הרבה פחות).

במידה ולאורך דרך נמיר אתה שם לב שאתה עוקף את קו 274 אגד (נוסע בעיקר על ידי מפרקיות - אוטובוסים ארוכים), רד בתחנה הקרובה והחלף ל274 המהיר לראשל"צ. תחנת הירידה בראשל"צ זהה.

גם באמצעות קווים 274/301/371 פעל על פי הוראות ההגעה לראשל"צ שציינתי לעיל לגבי קו 164.

ברדתך מהאוטובוס, פעל על פי ההוראות שמופיעות במפה זו: http://goo.gl/maps/K4BYn

שים לב שבניגוד לחיפה, החלפת קווים בגוש דן מתבצעת רק באמצעות רב קו. ניתן לבצע החלפות בקווי החברות: דן, אגד, קווים ומטרופולין השרון (קווי מטרופולין לדרום הארץ לא נכללים בהסדר זה ובהקשר אליך, קו 371 לא נכלל בהסדר זה, לכן מחיר הנסיעה בקו זה נשאר נמוך יותר).
צריך לרדת בצומת הרצל רוטשילד בד"כ
זה יוצא תחנה אחת אחרי תחנה מרכזית ישנה ראשון.

היי .. יש קו שמגיע לקניון הזהב

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי יש קו שמגיע לקניון הזהב מרכבת השלום /מרכז/עזריאלי ?

mister K

New member
קו 71 מגיע משתי התחנות עד קניון הזהב.

היי יש קו שמגיע לקניון הזהב מרכבת השלום /מרכז/עזריאלי ?
קו 71 מגיע משתי התחנות עד קניון הזהב.
אחר"צ גם קו 75.
קו 173 מגיע לקרבת קניון הזהב אבל מהיר משמעותית מכל קו אחר שמגיע עד הקניון.

hennassimy

New member
מת"א לצ.רעננה - 47 או 48?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מפנחס רוזן-שלונסקי, עד לצומת רעננה
יש הבדל בין הקווים? אחד מהם מהיר יותר (ולכן מומלץ)?

orchilit

New member
כן. 47 "בין עירוני", 48 עירוני ועוד -

מפנחס רוזן-שלונסקי, עד לצומת רעננה
יש הבדל בין הקווים? אחד מהם מהיר יותר (ולכן מומלץ)?
נדמה לי שכך קוראים לזה פה.
47 מופעל על ידי בינעירוניות (אני בטוח שיתקנו אותי אם אני טועה) - 48 על ידי עירוניות אבל זה מה שפחות קריטי -
47 יותר מהיר, כי הוא לא מעלה ומוריד בכל תחנה, אלא רק מעלה עד הלונה הפארק, מהלונה הפארק מעלה ומוריד. וכמובן, הוא ישיר ולא מסתובב בתוך רמת השרון והרצליה כמו 48.

droriko

New member
ברור ש-47 יותר מהיר

נדמה לי שכך קוראים לזה פה.
47 מופעל על ידי בינעירוניות (אני בטוח שיתקנו אותי אם אני טועה) - 48 על ידי עירוניות אבל זה מה שפחות קריטי -
47 יותר מהיר, כי הוא לא מעלה ומוריד בכל תחנה, אלא רק מעלה עד הלונה הפארק, מהלונה הפארק מעלה ומוריד. וכמובן, הוא ישיר ולא מסתובב בתוך רמת השרון והרצליה כמו 48.
ברור ש-47 יותר מהיר
כי 48 בכלל לא מגיע לצומת רעננה....

איך מגיעים מרכבת הראשונים בראשל"צ לאיקאה?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

olli3

New member
מנהל
עם הרבה דם ייזע ודמעות. מדוע דווקא מהראשונים?

אם את מגיעה לראשון לציון ממקום אחר ברחבי הארץ, צייני מהיא נקודת המוצא שלך, אם מדובר בעיר באיזור המרכז צייני גם מאיזה רחוב את יוצאת.

באופן כללי יש את קווים 12/13 ממרכזית ראשל"צ הישנה, משם הם מתחילים את נסיעתם ויש את 84 אגד ממרכזית ראשל"צ החדשה.

ההגעה למרכזית הישנה פשוטה, נוסעים עם כל קו מהכביש הראשי 5-10 דקות למרכזית הישנה. הנסיעה למרכזית החדשה מעיקה יותר.

לכן, עדיף שתצייני מהי נקודת המוצא שלך, כי חבל שתעשי לעצמך מסע מייגע שכזה.

אני יוצאת מתל אביב.

אם את מגיעה לראשון לציון ממקום אחר ברחבי הארץ, צייני מהיא נקודת המוצא שלך, אם מדובר בעיר באיזור המרכז צייני גם מאיזה רחוב את יוצאת.

באופן כללי יש את קווים 12/13 ממרכזית ראשל"צ הישנה, משם הם מתחילים את נסיעתם ויש את 84 אגד ממרכזית ראשל"צ החדשה.

ההגעה למרכזית הישנה פשוטה, נוסעים עם כל קו מהכביש הראשי 5-10 דקות למרכזית הישנה. הנסיעה למרכזית החדשה מעיקה יותר.

לכן, עדיף שתצייני מהי נקודת המוצא שלך, כי חבל שתעשי לעצמך מסע מייגע שכזה.
אני יוצאת מתל אביב.
נקודת המוצא שלי היא העליה 41 תל אביב. מכיוון שהנסיעה באוטובוס 84 היא ארוכה מאוד (אני נוסעת עם תינוקת) חשבתי לקחת רכת לראשון ומשם באוטובוס לאיקאה.
האם יש אפשרות יותר טובה?
אוטובוס 180 יש אותו רק עד הצהריים ואין אותו אחר הצהרים, בשעות בהן אני יכולה ליסוע.

olli3

New member
מנהל
כן, או קו 173 או רכבת לתחנת משה דיין ראשל"צ.

אני יוצאת מתל אביב.
נקודת המוצא שלי היא העליה 41 תל אביב. מכיוון שהנסיעה באוטובוס 84 היא ארוכה מאוד (אני נוסעת עם תינוקת) חשבתי לקחת רכת לראשון ומשם באוטובוס לאיקאה.
האם יש אפשרות יותר טובה?
אוטובוס 180 יש אותו רק עד הצהריים ואין אותו אחר הצהרים, בשעות בהן אני יכולה ליסוע.
על קו 173 תוכלי לעלות מהר ציון פינת סלמה, מדובר בקו מהיר דרך נתיבי איילון (נוסע על איילון מוולפסון ועד מחלף משה דיין). תוכלי לבצע את ההחלפה ממנו לקו 84 בשכונת נאות אשלים, זה הכי פסטורלי שיש לטעמי - שכונה שקטה למדיי. מאותה תחנה שבה תרדי (כל תחנה בשכונת אשלים) את ממשיכה עם 84, אין צורך לחצות כבישים.

שימי לב שרוב הנסיעות של קו 173 מופעלות על ידי אוטובוסים בין עירוניים, יש שרואים בזה נוח יותר עם תינוק ויש שלא, לשיקולך.

באמצעות רכבת עלייך לנסוע לתחנת ראשל"צ משה דיין. מפתח תחנת הרכבת המשני (יוצאים ביציאה הדרומית של התחנה) את עולה על קו 84 אגד לאיקאה. במידה ותצאי ביציאה הראשית, תיאלצי לחצות את הכביש ומכיוון ומדובר בכביש ראשי, ההמתנה לאור ירוק להולך רגל לא קצרה שם.

תודה על היעוץ.

על קו 173 תוכלי לעלות מהר ציון פינת סלמה, מדובר בקו מהיר דרך נתיבי איילון (נוסע על איילון מוולפסון ועד מחלף משה דיין). תוכלי לבצע את ההחלפה ממנו לקו 84 בשכונת נאות אשלים, זה הכי פסטורלי שיש לטעמי - שכונה שקטה למדיי. מאותה תחנה שבה תרדי (כל תחנה בשכונת אשלים) את ממשיכה עם 84, אין צורך לחצות כבישים.

שימי לב שרוב הנסיעות של קו 173 מופעלות על ידי אוטובוסים בין עירוניים, יש שרואים בזה נוח יותר עם תינוק ויש שלא, לשיקולך.

באמצעות רכבת עלייך לנסוע לתחנת ראשל"צ משה דיין. מפתח תחנת הרכבת המשני (יוצאים ביציאה הדרומית של התחנה) את עולה על קו 84 אגד לאיקאה. במידה ותצאי ביציאה הראשית, תיאלצי לחצות את הכביש ומכיוון ומדובר בכביש ראשי, ההמתנה לאור ירוק להולך רגל לא קצרה שם.
תודה על היעוץ.
שלום רב!
אתמול אכן לקחנו אוטובוס 173 לראשל"צ והנהג הוריד אותנו בתחנה ואז חיכינו חצי שעה לאוטובוס 84.
זה לקח לי בערך שעה ורבע. פעם הבאה אני אנסה את אוטובוס 84 מתל אביב.

olli3

New member
מנהל
:( שלחתי לך מסר.

תודה על היעוץ.
שלום רב!
אתמול אכן לקחנו אוטובוס 173 לראשל"צ והנהג הוריד אותנו בתחנה ואז חיכינו חצי שעה לאוטובוס 84.
זה לקח לי בערך שעה ורבע. פעם הבאה אני אנסה את אוטובוס 84 מתל אביב.
:( שלחתי לך מסר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה