‬ שרשור הכוונה ומודיעין 23/02

מצב
הנושא נעול.
שלום

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 23/02

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שלום
לא הבנתי אם פה אני צריכה לכתוב את שאלה שלי או לא

בכל אופן הייתי רוצה לדעת איזה קו צריך לקחת מתחנה המרכזית בבאר שבע לשכונה נווה זאב בעיר (באר שבע)

לדעתי כדאי שתצייני יעד מדויק יותר,

שלום

בכל אופן הייתי רוצה לדעת איזה קו צריך לקחת מתחנה המרכזית בבאר שבע לשכונה נווה זאב בעיר (באר שבע)
לדעתי כדאי שתצייני יעד מדויק יותר,
וגם תצייני מאיפה את מגיעה לבאר שבע, כי ייתכן שלא כדאי לעבור בתחנה המרכזית.

olli3

New member
מנהל
מהמרכזית 14/31 של מטרודן ו31 של אגד תעבורה.

שלום

כן יש שני קווי 31...

השאלה היא לאן בנווה זאב ומדוע דווקא מהתחנה המרכזית? כי ברוב המקרים, המעבר במרכזית באר שבע מיותר ומאריך את הדרך.

בכל מקרה:

קו 31 מטרודן - הכי איטי אבל חורש את כל נווה זאב.

קו 14 מטרודן: ישיר לנווה זאב אך מגיע לשדרות יוהנה ז'בוטינסקי ולכיכר הטנק (שדרות נפתלי הרץ אימבר)

קו 31 אגד תעבורה: ישיר לדרך גו' אלון בלבד (עובר בכיכר המטוס).

כמו כן, בשני וחמישי ניתן לנסוע גם עם 23 של מטרודן לדרך ג'ו אלון (עובר בכיכר המטוס).

olli3

New member
מנהל
לשים לב שעולים על קו 14 בכיוון הנכון.

כן יש שני קווי 31...

השאלה היא לאן בנווה זאב ומדוע דווקא מהתחנה המרכזית? כי ברוב המקרים, המעבר במרכזית באר שבע מיותר ומאריך את הדרך.

בכל מקרה:

קו 14 מטרודן: ישיר לנווה זאב אך מגיע לשדרות יוהנה ז'בוטינסקי ולכיכר הטנק (שדרות נפתלי הרץ אימבר)

כמו כן, בשני וחמישי ניתן לנסוע גם עם 23 של מטרודן לדרך ג'ו אלון (עובר בכיכר המטוס).
לשים לב שעולים על קו 14 בכיוון הנכון.
במרכזית הוא עובר בשני כיוונים. אחד לביג ולמתחם האורגים והשני לנווה זאב, פלח 7 ונחל בקע.

אני צריכה לאיזור כיכר אריה

כן יש שני קווי 31...

בכל מקרה:

אני צריכה לאיזור כיכר אריה

olli3

New member
מנהל
כיכר אריה סימון? איפה שתיכון רגר?

ואני מגיעה מכיוון צומת גילת
אז ברור לי שלא כדאי להגיע לתחנה המרכזית
אבל בעיה שאני לא מכירה את הדרך
אם כן אז אלו האופציות:

1. לרדת בגרנד קניון ומשם הליכה של 20-25 דקות ליעד שלך דרך שדרות יגאל ידין. לחילופין, מיגאל ידין אפשר להמשיך עם קו 26 של מטרודן (התחנה שלו נמצאת בכיכר הראשונה שתפגשי ביגאל ידין פינת עין גדי). נסיעה של שתי תחנות והגעת לכיכר אריה סימון. יש לשים לב שהתדירות של קו 26 אינה גבוהה! אך ניתן לדעת בדיוק מתי הוא מגיע לתחנה זו, מכיוון שתחנת המוצא שלו אינה רחוקה. לוקח לו 5-7 דקות מרגע שהוא מתחיל את המסלול ועד שהוא מגיע ליגאל ידין פינת עין גדי.

2. לרדת בתחנת צומת הטייסים (המרחב של המשטרה - מגדלי רמב"ם). איך שיורדים, חוזרים אחורה לצומת ופונים שמאלה. חוצים לצד השני של הכביש, איפה שהחנויות (יש שם פיצה ומוקפצין ועוד כמה דברים) וממשיכים ישיר (הכביש מתעקל קצת). מגיעים לתחנת אוטובוס עשויה בטון, בה עוצר קו 14 אשר יביא אותך תוך 3-4 דקות ליעד. ההליכה בין התחנות עומדת על 5 דקות.

3. לרדת תחנה אחת אחרי צומת הטייסים בתחנת טוביהו פינת אסף שמחוני. לחצות לצד השני ומשם לקחת את קו 14.

במידה ויש צורך לחזור חזרה לכיוון צומת גילת, זה פשוט יותר:

1. עולים על קו 26 אשר מוריד אותך בגרנד קניון בדיוק בתחנה שבה עוצרים כל הקווים של מטרופולין ושל אגד תעבורה שנוסעים לצומת גילת. קו 26 הוא קו מעגלי (נוסע לכיוון אחד), כך שאין לו תחנות משני עברי הכביש וברגע שמצאת את התחנה שלו בכיוון אחד - זה כיוון הנסיעה.

2. עולים על קו 14 לכיוון התחנה המרכזית/ביג. יורדים ממנו בצומת הטייסים, חוצים לצד השני וממשיכים עם הקווים השונים לצומת גילת.

לנסוע עד לתחנה המרכזית, זה בעצם לנסוע ממערב למזרח רק כדי לחזור חזרה ממזרח למערב באותה הדרך אפילו.

אם את צריכה תמונות של התחנות ושל המיקום בהם צריך לרדת ולהחליף וכו' - בכיף. אבל לא להקפיץ את השרשור הזה אלא לשאול בשרשור ההכוונה החדש או שתשלחי לי מסר לפרטי.

תודה רבה לך:)אבל כנראה שאני אצטרך ללכת בעצמי

אם כן אז אלו האופציות:

1. לרדת בגרנד קניון ומשם הליכה של 20-25 דקות ליעד שלך דרך שדרות יגאל ידין. לחילופין, מיגאל ידין אפשר להמשיך עם קו 26 של מטרודן (התחנה שלו נמצאת בכיכר הראשונה שתפגשי ביגאל ידין פינת עין גדי). נסיעה של שתי תחנות והגעת לכיכר אריה סימון. יש לשים לב שהתדירות של קו 26 אינה גבוהה! אך ניתן לדעת בדיוק מתי הוא מגיע לתחנה זו, מכיוון שתחנת המוצא שלו אינה רחוקה. לוקח לו 5-7 דקות מרגע שהוא מתחיל את המסלול ועד שהוא מגיע ליגאל ידין פינת עין גדי.

2. לרדת בתחנת צומת הטייסים (המרחב של המשטרה - מגדלי רמב"ם). איך שיורדים, חוזרים אחורה לצומת ופונים שמאלה. חוצים לצד השני של הכביש, איפה שהחנויות (יש שם פיצה ומוקפצין ועוד כמה דברים) וממשיכים ישיר (הכביש מתעקל קצת). מגיעים לתחנת אוטובוס עשויה בטון, בה עוצר קו 14 אשר יביא אותך תוך 3-4 דקות ליעד. ההליכה בין התחנות עומדת על 5 דקות.

3. לרדת תחנה אחת אחרי צומת הטייסים בתחנת טוביהו פינת אסף שמחוני. לחצות לצד השני ומשם לקחת את קו 14.

במידה ויש צורך לחזור חזרה לכיוון צומת גילת, זה פשוט יותר:

1. עולים על קו 26 אשר מוריד אותך בגרנד קניון בדיוק בתחנה שבה עוצרים כל הקווים של מטרופולין ושל אגד תעבורה שנוסעים לצומת גילת. קו 26 הוא קו מעגלי (נוסע לכיוון אחד), כך שאין לו תחנות משני עברי הכביש וברגע שמצאת את התחנה שלו בכיוון אחד - זה כיוון הנסיעה.

2. עולים על קו 14 לכיוון התחנה המרכזית/ביג. יורדים ממנו בצומת הטייסים, חוצים לצד השני וממשיכים עם הקווים השונים לצומת גילת.

לנסוע עד לתחנה המרכזית, זה בעצם לנסוע ממערב למזרח רק כדי לחזור חזרה ממזרח למערב באותה הדרך אפילו.

אם את צריכה תמונות של התחנות ושל המיקום בהם צריך לרדת ולהחליף וכו' - בכיף. אבל לא להקפיץ את השרשור הזה אלא לשאול בשרשור ההכוונה החדש או שתשלחי לי מסר לפרטי.
תודה רבה לך:)אבל כנראה שאני אצטרך ללכת בעצמי

מצב
הנושא נעול.
למעלה