‬ שרשור הכוונה ומודיעין 17/10

מצב
הנושא נעול.
יש חלופה תדירה יותר לקו 5?

מרעננה לראש העין
קו 551 "אגד" מאחוזה. התדירות לא גבוהה במיוחד. לכן מוטב לבדוק זמני נסיעה מראש.
יורדים במחלף ירקון. חוצים לצד הכביש לכביש 5 לכיוון מזרח.
שם קו 5 "קווים", שמגיע קרוב לאזור רחוב עמל. בנוסף קווי "אפיקים" השונים. חלקם נכנסים לאזור התעשייה וחלקם מורידים במחלף ראש העין מזרח ומשם הליכה.
אם יש לך "רב קו" בחוזים שונים (ערך צבור או כרטיסיה או חופשי-חודשי), ניתן לנסוע ב"אגד" וב"קווים". ב"אפיקים" זהו תשלום נפרד.
בכרטיסי סטודנט שונים, אני לא יודע.
יש חלופה תדירה יותר לקו 5?
אני לא מכיר את אפיקים, באיזה קווים מדובר? מה לגבי קווים כלשהם מתחנת הרכבת ראש העין צפון או פתח תקווה סגולה? התדירות של קו 5 היא אחת ל 45 דקות. די עלוב.

olli3

New member
מנהל
275/276 של אפיקים ישירות מרעננה לפארק אפק.

מרעננה לראש העין
שלום,
אני צריך להגיע בשבוע הבא בשעות הבוקר לראש העין, רחוב העמל.
אני יוצא מרחוב אחוזה ברעננה.
שים לב למיקום התחנות של הקווים בצומת רעננה מרכז! קו 276 אוסף מתחילת טשרניחובסקי של כפר סבא, תחנת בית משפט השלום.

קו 275 אוסף מדרך השרון (איפה שאמדוקס), למי שבא מאחוזה, זו התחנה שנמצאת אחרי צומת רעננה מרכז ומיד לפני מסוף האוטובוסים.

שני הקווים האלו עוצרים על כביש 5, בכניסה לפארק אפק. מהמחלף שם לרחוב עמל מדובר ב5 דקות הליכה. הנה מפה המציגה את תחנת הירידה ואת ההליכה (יש מדרכה, אל דאגה): http://goo.gl/maps/qebE2

תודה רבה. מה לגבי הגעה משם לאוניברסיטה?

שים לב למיקום התחנות של הקווים בצומת רעננה מרכז! קו 276 אוסף מתחילת טשרניחובסקי של כפר סבא, תחנת בית משפט השלום.

קו 275 אוסף מדרך השרון (איפה שאמדוקס), למי שבא מאחוזה, זו התחנה שנמצאת אחרי צומת רעננה מרכז ומיד לפני מסוף האוטובוסים.

שני הקווים האלו עוצרים על כביש 5, בכניסה לפארק אפק. מהמחלף שם לרחוב עמל מדובר ב5 דקות הליכה. הנה מפה המציגה את תחנת הירידה ואת ההליכה (יש מדרכה, אל דאגה): http://goo.gl/maps/qebE2
אני צריך להגיע מפארק אפק לאוניברסיטת תל אביב. איך כדאי? אולי אפשר להגיע מפארק אפק לתחנת הרכבת ראש העין צפון? הבנתי גם שבבוקר ובערב יש גם שאטל בין פארק אפק לרכבת בכיוון הרלוונטי

mister K

New member
השירשור סגור. נא לשאול בשירשור העדכני.

אני צריך להגיע מפארק אפק לאוניברסיטת תל אביב. איך כדאי? אולי אפשר להגיע מפארק אפק לתחנת הרכבת ראש העין צפון? הבנתי גם שבבוקר ובערב יש גם שאטל בין פארק אפק לרכבת בכיוון הרלוונטי
השירשור סגור. נא לשאול בשירשור העדכני.

מוניות שירות מתל אביב לחיפה

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מאיפה בתל אביב יוצאות מוניות שירות לחיפה ביום שישי?
אני לא כל כך מכירה אז אם מישהו יכול בבקשה להראות לי את הנקודה על מפה זה מאד יעזור לי.

תודה

מרחוב צמח דויד מתחת לתחנה מרכזית ישנה

מאיפה בתל אביב יוצאות מוניות שירות לחיפה ביום שישי?
אני לא כל כך מכירה אז אם מישהו יכול בבקשה להראות לי את הנקודה על מפה זה מאד יעזור לי.

תודה
מרחוב צמח דויד מתחת לתחנה מרכזית ישנה
אם זה לפני כניסת השבת עדיף לקחת רכבת או אוטובוס לחיפה

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אדם מילא תל אביב
איך מגיעים מחדרה לאדם מילא תל אביב באוטובוס או רכבת

תל אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תל אביב
שלום,
רציתי לשאול איך מגיעים לרחוב אבן גבירול 26 (בית ציוני אמריקה )בתל אביב,אם אני מגיעה מחיפה ברכבת. כלומר באיזה תחנה עדיף לי לרדת בתל אביב,ואיזה קו יגיע הכי מהר לבית ציוני אמריקה?

תודה מראש:)

orchilit

New member
רכבת ת"א מרכז + קו 18

תל אביב
שלום,
רציתי לשאול איך מגיעים לרחוב אבן גבירול 26 (בית ציוני אמריקה )בתל אביב,אם אני מגיעה מחיפה ברכבת. כלומר באיזה תחנה עדיף לי לרדת בתל אביב,ואיזה קו יגיע הכי מהר לבית ציוני אמריקה?

תודה מראש:)
רכבת ת"א מרכז + קו 18
קו 18 יוצא מתוך מסוף דן בתדירות של 6-9 דק' רוב היום.

(ניתן גם ללכת לתחנות בדרך בגין [שמאלה ברמזור לעל פרשת דרכים תוך כדי חציית הכביש, וימינה לתחנות של דרך בגין] ומשם לקחת 18/38/70/82/142)

בכל מקרה, יש לרדת בתחנת שאול המלך/לונדון מיניסטור/אבן גבירול וללכת עד אבן גבירול ושמאלה , כ-3 דק' הליכה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה