‬ שרשור הכוונה ומודיעין 15/04

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
בלי פרסומות בשרשור ההכוונה!

הדרך הפשוטה היא באתר איפה בוס
בכתובת m.efobus.com
שם ניתן לברר את כל האופציות להגיע היום ומחר.
בלי פרסומות בשרשור ההכוונה!
האיפה בוס נותן מסלול ודרך מועדפת מרעננה עד לשם? לא!
הדרך הטובה ביותר היא שרשור ההכוונה של פורום תח"צ.

Moshe Shitrit

New member
אני באמת מופתע לגלות

אני באמת מופתע לגלות
שאתה כמנהל הפורום תומך במשפט האווילי שאמר מיסטר K.

לא חשבתי שפיתוח אתרים שעוזרים לציבור לתכנן נסיעה נוגד את האינטרסים של הפורום ורואים בזה פרסום.

אם אתה לא מעוניין שמפתחי אפליקציות ואתרים יהיו חלק מהפורום, אתם מוזמן לכתוב את זה בגלוי.

דוד ואלן, אשמח לקבל את התייחסותכם לנושא, ואם אתם בראש אחד, אדיר את רגלי מפורום זה.

מושיקו

בועז ל

New member
פניות למנהלים יש להפנות אך ורק דרך תיבת

אני באמת מופתע לגלות
שאתה כמנהל הפורום תומך במשפט האווילי שאמר מיסטר K.

לא חשבתי שפיתוח אתרים שעוזרים לציבור לתכנן נסיעה נוגד את האינטרסים של הפורום ורואים בזה פרסום.

אם אתה לא מעוניין שמפתחי אפליקציות ואתרים יהיו חלק מהפורום, אתם מוזמן לכתוב את זה בגלוי.

דוד ואלן, אשמח לקבל את התייחסותכם לנושא, ואם אתם בראש אחד, אדיר את רגלי מפורום זה.

מושיקו
המסרים. מעבר לכך, אין שום קשר בין ההערכה שאני רוחש ( ויש הערכה רבה ) לאפליקציה שפיתחת לבין צדקת טענתו של רתם. הנהלת הפורום קידמה בעבר ( שרשור נעוץ) את הפצת האפליקציה שפיתחת ורואה בעין יפה את העדכונים שאתה מעלה מעת לעת. מכאן ועד להפניה של גולשי שרשור ההכוונה לשירות זהה אלטרנטיבי, המרחק הוא רב. אני מבקש לא להגיב על הודעה זו. הבהרות נוספות תועברנה רק באמצעות תיבת המסרים.

Moshe Shitrit

New member
אז בכל הכבוד לך, אולי תסביר

המסרים. מעבר לכך, אין שום קשר בין ההערכה שאני רוחש ( ויש הערכה רבה ) לאפליקציה שפיתחת לבין צדקת טענתו של רתם. הנהלת הפורום קידמה בעבר ( שרשור נעוץ) את הפצת האפליקציה שפיתחת ורואה בעין יפה את העדכונים שאתה מעלה מעת לעת. מכאן ועד להפניה של גולשי שרשור ההכוונה לשירות זהה אלטרנטיבי, המרחק הוא רב. אני מבקש לא להגיב על הודעה זו. הבהרות נוספות תועברנה רק באמצעות תיבת המסרים.
כאן בפורום, לכולם, מה הבדל בהפניה לאתר איפה בוס לבין ההפניות שאתם ואחרים עושים לאתר של "כל קו" או לאתר המפות הממשלתי ?

האם זה בגלל שאני לא גוף ממשלתי.

ולמה אתה טוען שהטענה של רותם מוצדקת, האם הפניה לאפליקציה זו או אחרת היא בניגוד לכללי הפורום. למה זה נראה לך כמו פרסומת ?

אתה חושב שהדרך לשמור על השתתפות של אנשים בפורום זה ע"י "סילוק" של שרותים "מתחרים" ? האם מטרתו של הפורום היא לספק מידע למשתמשים ? האם יש שיקולים אחרים שהמשתמשים לא מודעים להם ?

הדבר הנכון מבחינך לעשות זה להתנצל ולהגיד שלא הבינו אותך כהלכה, או לחילופין, להסביר מה מותר ומה אסור.

ואנא ממך, אל תכתוב לי לא להגיב ,אני עדיין חי במדינה חפשית, ואל תמחק את ההודעות, כמו שכתב לך בפרטי משתמש נוסף, זה פורום פתוח ומן הסתם אם יכול להתקיים דיון בעניין, הרי בשביל זה יש פורומים.

כתבת ש"פניות למנהלים יש להפנות אך ורק דרך תיבת המסרים", זה היה יכול להיות נכון אם לא היית חלק משיח שמתקיים. מהרגע שנקטת עמדה, אתה חלק מהדיון והתגובה למה שאתה כותב צריכה להתקיים בתוך הדיון.

מצטער בשבילך

מושיקו

בועז ל

New member
למרות שהודעתך מהווה הפרה בוטה של נהלי הפורום

כאן בפורום, לכולם, מה הבדל בהפניה לאתר איפה בוס לבין ההפניות שאתם ואחרים עושים לאתר של "כל קו" או לאתר המפות הממשלתי ?

האם זה בגלל שאני לא גוף ממשלתי.

ולמה אתה טוען שהטענה של רותם מוצדקת, האם הפניה לאפליקציה זו או אחרת היא בניגוד לכללי הפורום. למה זה נראה לך כמו פרסומת ?

אתה חושב שהדרך לשמור על השתתפות של אנשים בפורום זה ע"י "סילוק" של שרותים "מתחרים" ? האם מטרתו של הפורום היא לספק מידע למשתמשים ? האם יש שיקולים אחרים שהמשתמשים לא מודעים להם ?

הדבר הנכון מבחינך לעשות זה להתנצל ולהגיד שלא הבינו אותך כהלכה, או לחילופין, להסביר מה מותר ומה אסור.

ואנא ממך, אל תכתוב לי לא להגיב ,אני עדיין חי במדינה חפשית, ואל תמחק את ההודעות, כמו שכתב לך בפרטי משתמש נוסף, זה פורום פתוח ומן הסתם אם יכול להתקיים דיון בעניין, הרי בשביל זה יש פורומים.

כתבת ש"פניות למנהלים יש להפנות אך ורק דרך תיבת המסרים", זה היה יכול להיות נכון אם לא היית חלק משיח שמתקיים. מהרגע שנקטת עמדה, אתה חלק מהדיון והתגובה למה שאתה כותב צריכה להתקיים בתוך הדיון.

מצטער בשבילך

מושיקו
למרות שהודעתך מהווה הפרה בוטה של נהלי הפורום
ושרשורי ההכוונה בפרט, אני מותיר אותה על כנה רק משום שהנך גולש שתרומתו לציבור מוערכת על ידי. הנך מוזמן, בדיוק כמו המשתמש הפרטי שהזכרת, לפנות אליי או לחבריי המנהלים באמצעות תיבת המסרים בלבד. הודעות נוספות בעניין זה תימחקנה.

אגב, כשמקלידים "אשרמן" כנקודת היעד באיפה-בוס

המשך הדיון ב"איפה בוס".
הדיון בין איליה למושיקו הופרד משרשור ההכוונה שפג תוקפו.
לא מקבלים תוצאות, כי אין תחנה עם שם כזה. התשובה להכוונה הזאת לא טריוויאלית, ולכן גם אם מישהו היה נותן את התשובה "לך תבדוק באתר כל-קו", זאת היתה תשובה גרועה ולא רלוונטית.

Moshe Shitrit

New member
אבל מה שיפה באיפה בוס

לא מקבלים תוצאות, כי אין תחנה עם שם כזה. התשובה להכוונה הזאת לא טריוויאלית, ולכן גם אם מישהו היה נותן את התשובה "לך תבדוק באתר כל-קו", זאת היתה תשובה גרועה ולא רלוונטית.
אבל מה שיפה באיפה בוס
זה שאפשר לבחור מקומות ישירות על המפה, גם אם אין תחנה.
אז אם כשמקלידים שם, אין תוצאות, אבל מכירים איפה המקום נמצא, אפשר לעבור לתצוגת מפה ולהזיז את הסמן הירוק או האדום למקום הרצוי ואיפה בוס תתן הוראות איך להגיע באוטובוסים\רכבות מהנקודה הירוקה לנקודה האדומה.

uufridman

New member
LIKE efobus

אבל מה שיפה באיפה בוס
זה שאפשר לבחור מקומות ישירות על המפה, גם אם אין תחנה.
אז אם כשמקלידים שם, אין תוצאות, אבל מכירים איפה המקום נמצא, אפשר לעבור לתצוגת מפה ולהזיז את הסמן הירוק או האדום למקום הרצוי ואיפה בוס תתן הוראות איך להגיע באוטובוסים\רכבות מהנקודה הירוקה לנקודה האדומה.
LIKE efobus
אני אוהב ויודע שהרבה משתמשים בזה ,חברים ואנשים בתחנה .

תמיד אפשר לעשות יותר ,אבל סה"כ אני אוהב את זה .

uufridman

New member
השינויים באיפה בוס שהיית רוצה לראות הם

LIKE efobus
אני אוהב ויודע שהרבה משתמשים בזה ,חברים ואנשים בתחנה .

תמיד אפשר לעשות יותר ,אבל סה"כ אני אוהב את זה .
שינויים גרפיים באתר הרגיל ,דרך פשוטה יותר לראות את הנתונים .

היית גם מבליט בראש כל רשימה של עיר את התחנה המרכזית של אותה עיר באדום .

Moshe Shitrit

New member
הייתי מאד שמח לקבל הצעה קונקרטית

שינויים גרפיים באתר הרגיל ,דרך פשוטה יותר לראות את הנתונים .

היית גם מבליט בראש כל רשימה של עיר את התחנה המרכזית של אותה עיר באדום .
הייתי מאד שמח לקבל הצעה קונקרטית
אני כל זמן מנסה לשנות ולהתאים כך שיהיה הכי נוח למשתמש. אני מקבל משוב ממשתמשים ומשתדל להתאים.

אם אתה יכול להיות יותר ספציפי, הייתי יכול ליישם, אין לי בעיה עם זה.

לגבי תחנה מרכזית של עיר, אין בנתונים שמסופקים ע"י משרד התחבורה שום נתון המעיד על כך שתחנה היא מרכזית, אםנם מופיע שם "תחנה מרכזית" אבל לפעמים זה מופיע כ "תמ" או כל אופציה אחרת, אין עקביות.
כמו כן, בתחנות מרכזות גדולות, יש כמה תחנות עם מספרים שונים, אז קשה לדעת מי היא המרכזית.

אתה יכול להסביר אולי מה הצורך בציון התחנה המרכזית, אם אבין, יכול להיות שאוכל למצא דרך לענות לצורך האמיתי מבלי לציין דווקא את התחנה המרכזית של העיר.

תודה על התגובה בכל מקרה.

מושיקו

mister K

New member
אף אפליקציה לא יכולה להחליף הסבר אנושי.

האפליקציות האלה נותנות מידע נקודתי על קווים שעוברים במקום מסוים, אבל הן לא נותנות מסלולים עדיפים ומדויקים כמו מענה אנושי מבעלי ניסיון.
וכמו שציינת, הן גם אינן טובות למי שלא יודע בדיוק היכן היעד שלו נמצא ומהו שם התחנה.

הבנאדם פשוט ניסה לפרסם את האפליקציה שלו בשרשור ההכוונה שלנו. הוא לא באמת ניסה לעזור לשואל וההודעה שלו נכתבה אחרי שכבר ניתנו הכוונות מדוייקות לשאלה. אני מקווה מאוד שזו הייתה פעם ראשונה ואחרונה שהוא מעז לעשות את זה כאן.
כמו כן, יש הבדל גדול בין פרסום אפליקציה לבין שליחת גולש לבדוק לו"ז באתר הרשמי של משרד התחבורה, כי מן הסתם אנחנו לא יודעים בעל פה את לוחות הזמנים של כל הקווים בארץ.

Moshe Shitrit

New member
אם הטפשות הייתה מחלה כואבת ...

האפליקציות האלה נותנות מידע נקודתי על קווים שעוברים במקום מסוים, אבל הן לא נותנות מסלולים עדיפים ומדויקים כמו מענה אנושי מבעלי ניסיון.
וכמו שציינת, הן גם אינן טובות למי שלא יודע בדיוק היכן היעד שלו נמצא ומהו שם התחנה.

הבנאדם פשוט ניסה לפרסם את האפליקציה שלו בשרשור ההכוונה שלנו. הוא לא באמת ניסה לעזור לשואל וההודעה שלו נכתבה אחרי שכבר ניתנו הכוונות מדוייקות לשאלה. אני מקווה מאוד שזו הייתה פעם ראשונה ואחרונה שהוא מעז לעשות את זה כאן.
כמו כן, יש הבדל גדול בין פרסום אפליקציה לבין שליחת גולש לבדוק לו"ז באתר הרשמי של משרד התחבורה, כי מן הסתם אנחנו לא יודעים בעל פה את לוחות הזמנים של כל הקווים בארץ.
אם הטפשות הייתה מחלה כואבת ...

uufridman

New member
יש להפריד בין פרסום ההודעה לאפליקציה

משה שלחתי לך מסר אישי והסבר .

אולי הפרסום לא במקום הנכון בפורום ,אבל זה שנות ה 2,000 ,אני מבין שאתה קצת מבואס שלקחו לך את החשיבות,אבל צריך

לדעת בחיים ללכת קדימה ,האתר של משרד התחבורה נותן 4-5 דרכי הגעה מדוייקים יותר מכל אדם שאני מכיר,בכל מקום בארץ ,כולל רכבת !!!

לגבי האפליקציה איפה בוס יש רק להרבות ולשבח אנשים שעושים ומנסים לעזור בדרך זו , אני בטוח מיסטר K שאם

הייתה לך אפשרות לתכן אפליקציה כזאת ,אתה היית הראשון שרץ לתכנת אותה .

mister K

New member
זה בכלל לא משנה.

אולי הפרסום לא במקום הנכון בפורום ,אבל זה שנות ה 2,000 ,אני מבין שאתה קצת מבואס שלקחו לך את החשיבות,אבל צריך

לדעת בחיים ללכת קדימה ,האתר של משרד התחבורה נותן 4-5 דרכי הגעה מדוייקים יותר מכל אדם שאני מכיר,בכל מקום בארץ ,כולל רכבת !!!

לגבי האפליקציה איפה בוס יש רק להרבות ולשבח אנשים שעושים ומנסים לעזור בדרך זו , אני בטוח מיסטר K שאם

הייתה לך אפשרות לתכן אפליקציה כזאת ,אתה היית הראשון שרץ לתכנת אותה .
זה בכלל לא משנה.
אף אחד לא לקח לי שום חשיבות. לא התנגדתי מעולם לפרסום האפליקציה הזאת בפורום. אפילו הורדתי אותה בעצמי ואני גם משתמש הרבה באפליקציית moovit המתחרה.
אבל האפליקציה הזאת לא יכולה לתת את כל המידע שמספק שרשור ההכוונה ולא ראוי לפרסמה בשרשור.
ומה זאת אומרת "אם הייתה לך אפשרות היית רץ לתכנן"? כל אחד יכול לפתח אפליקציה ועובדה שאני לא עושה את זה כי זה לא בראש מעייניי.

droriko

New member

davidfainshtein

Member
מנהל
רותם אני מבקש שתחדל!

רותם אני מבקש שתחדל!
פרסום האפליקציה בשרשור ההכוונה הוא נושא לטיפולם של מנהלי הפורום והעניין אכן טופל לשביעות רצונם של כל המעורבים בפרשה.
אפליקציות התחבורה ושרשורי ההכוונה משלימים זה את זה ובטוח שאף אחד פה לא מגיע כדי להתחרות במתן שרותי הכוונה.

mister K

New member
אני סיימתי.

רותם אני מבקש שתחדל!
פרסום האפליקציה בשרשור ההכוונה הוא נושא לטיפולם של מנהלי הפורום והעניין אכן טופל לשביעות רצונם של כל המעורבים בפרשה.
אפליקציות התחבורה ושרשורי ההכוונה משלימים זה את זה ובטוח שאף אחד פה לא מגיע כדי להתחרות במתן שרותי הכוונה.
אני סיימתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה