‬ שרשור הכוונה ומודיעין 14/08

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
אין צורך להחליף

אין צורך להחליף
מקו 501 אפשר לרדת בדרך נמיר,מול פינת רחוב אינשטיין(תחנת קניון רמת-אביב),נכנסים
לרחוב אינשטיין והולכים ברגל סביב העשר דקות הליכה עד השער הראשי של האוניברסיטה.
קווים נוספים,שיותר מהירים מקו 501 הם 147 ו-502,שעדיפים מ-501.

softouch

New member
רמת החייל- רמת אביב

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 14/08

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
רמת החייל- רמת אביב
אני מגיעה מחר מראשל"צ לרכבת מרכז ב222\274. ואחכ 142\141\76\75 שאמרתם שמגיעים לרמת החייל ליד רחוב הברזל\ראול וולנברג. איפה כדאי לרדת שהכי קרוב לברזל?
איזה קו יכול להגיע משם (מהברזל) לאוני' ת"א ?

oschlick

New member
תלוי איפה על רחוב הברזל. הקוים נוסעים על רחוב

רמת החייל- רמת אביב
אני מגיעה מחר מראשל"צ לרכבת מרכז ב222\274. ואחכ 142\141\76\75 שאמרתם שמגיעים לרמת החייל ליד רחוב הברזל\ראול וולנברג. איפה כדאי לרדת שהכי קרוב לברזל?
איזה קו יכול להגיע משם (מהברזל) לאוני' ת"א ?
ראול ולנברג שמקביל לרחוב הברזל ויש להם כמה תחנות עליו.

מהברזל לאוניברסיטה יש קו 137 של קווים מרחוב ראול ולנברג המקביל, אבל רק בשעות מסויימות ביום. אופציה יותר תדירה היא לנסוע ב-89 מראול ולנברג (לכיוון חולון) לרדת ברחוב שלונסקי ומשם 24/33 לאוניברסיטה

softouch

New member
ההתחלה.

ראול ולנברג שמקביל לרחוב הברזל ויש להם כמה תחנות עליו.

מהברזל לאוניברסיטה יש קו 137 של קווים מרחוב ראול ולנברג המקביל, אבל רק בשעות מסויימות ביום. אופציה יותר תדירה היא לנסוע ב-89 מראול ולנברג (לכיוון חולון) לרדת ברחוב שלונסקי ומשם 24/33 לאוניברסיטה
ההתחלה.
המספרים הקטנים. לרדת בתחנה הראשונה של ראול וולנברג? איך יודעים אם רחוב שנושק לרחוב אחר מבוקש, נושק לו בחלק של המספרים הקטנים או הגדולים? הרי במפות אין מספור.. תודה רבה!

דניאל 130

New member
לרדת בתחנה השניה של רחוב ראול וולנברג

ההתחלה.
המספרים הקטנים. לרדת בתחנה הראשונה של ראול וולנברג? איך יודעים אם רחוב שנושק לרחוב אחר מבוקש, נושק לו בחלק של המספרים הקטנים או הגדולים? הרי במפות אין מספור.. תודה רבה!
שהיא פינת רחוב הברזל,ונושק למספרים הקטנים שלו,וזה כן רשום במפות.

softouch

New member
תודה

שהיא פינת רחוב הברזל,ונושק למספרים הקטנים שלו,וזה כן רשום במפות.
תודה

החלק המבאס שקו 142 לא מוריד בחזרה ברכבת אלא בצד האחורי..וזה בלבל אותי וירדתי 2 תחנות אחרי ואז חזרתי שוב לנמיר (בשביל לתפוס 274)
142, 141, 755,76 כולם מביאים לחלק האחורי של רכבת מרכז ?

דניאל 130

New member
כן,כולם

תודה

החלק המבאס שקו 142 לא מוריד בחזרה ברכבת אלא בצד האחורי..וזה בלבל אותי וירדתי 2 תחנות אחרי ואז חזרתי שוב לנמיר (בשביל לתפוס 274)
כן,כולם

cwen

New member
כן, אבל 75, 76 ו 141 ממשיכים ישר במנחם בגין

תודה

ואפשר לנסוע איתם לתחנה הבאה בעזריאלי ולהחליף ל 274 באותו מקום בלי ללכת. גם אם נוסעים ב 142, ניתן לרדת ברכבת ולהחליף שם לכמעט כל אוטובוס שעובר לנסיעה של תחנה אחת לעזריאלי (לשאול את הנהג אם הוא מגיע לעזריאלי) ושם לקחת 274. (אני מניחה שיש רב קו ולא צריך לשלם שוב).

softouch

New member
תודה!! אבל המטרה היא

ואפשר לנסוע איתם לתחנה הבאה בעזריאלי ולהחליף ל 274 באותו מקום בלי ללכת. גם אם נוסעים ב 142, ניתן לרדת ברכבת ולהחליף שם לכמעט כל אוטובוס שעובר לנסיעה של תחנה אחת לעזריאלי (לשאול את הנהג אם הוא מגיע לעזריאלי) ושם לקחת 274. (אני מניחה שיש רב קו ולא צריך לשלם שוב).
תודה!! אבל המטרה היא
לקחת כמה שפחות אוטובוסים והחלפות.. 142 עד לרכבת ומשם אוטובוס לעזריאלי ומשם ל274....
הקווים שאמרת 141, 76, 75...הם מגיעים לעזריאלי ? בכיוון של לכיוון דרום ?

cwen

New member
כן. התחנה הבאה שלהם אחרי הרכבת זה עזריאלי

תודה!! אבל המטרה היא
לקחת כמה שפחות אוטובוסים והחלפות.. 142 עד לרכבת ומשם אוטובוס לעזריאלי ומשם ל274....
הקווים שאמרת 141, 76, 75...הם מגיעים לעזריאלי ? בכיוון של לכיוון דרום ?
כן. התחנה הבאה שלהם אחרי הרכבת זה עזריאלי

מצב
הנושא נעול.
למעלה