‬ שרשור הכוונה ומודיעין 09/02

מצב
הנושא נעול.
מונית שירות מת"א לאור יהודה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
האם יש דבר כזה?
או שהדרך היחידה להגיע מת"א לאור יהודה זה באוטובוס 36/59?

תודה מראש

olli3

New member
מנהל
לא רק 36/59 אלא גם הקווים הבאים:

האם יש דבר כזה?
או שהדרך היחידה להגיע מת"א לאור יהודה זה באוטובוס 36/59?

תודה מראש
לא רק 36/59 אלא גם הקווים הבאים:
בשעות הערב והלילה (לאחר גמר הפעילות של קו 36), קו 37 נכנס לאור יהודה וממשיך לת"א כמו 36.

כמו כן מכביש 461 גם קווים 475/476 של חברת קווים.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קונצרט באוניברסיטה המורמונית
איזה אוטובוס מגיע לאוניברסיטה המורמונית לקונצרט

yudyud51

New member
קונצרט באוניברסיטה המורמונית
איזה אוטובוס מגיע לאוניברסיטה המורמונית לקונצרט
תיקון.
ממרכזית 68/69 עד לאונ' הר הצופים ומאונ' הייתי ממליץ על מונית כי לא נעים להגיע לשם באוטובוס, זה לא אמור לעלות יותר מ10 שקלים.

תיקון.
ממרכזית 68/69 עד לאונ' הר הצופים ומאונ' הייתי ממליץ על מונית כי לא נעים להגיע לשם באוטובוס, זה לא אמור לעלות יותר מ10 שקלים.
איך מונית יכולה לעלות 10 ש"ח, כשהמחיר ההתחלתי
עוד לפני שמתחילים לנסוע הוא 12.30 ש"ח?
http://he.mot.gov.il/index.php?opti...niyot&catid=82:2010-04-14-07-13-28&Itemid=118

olli3

New member
מנהל
איך מונית יכולה לעלות 10 ש"ח, כשהמחיר ההתחלתי
עוד לפני שמתחילים לנסוע הוא 12.30 ש"ח?
http://he.mot.gov.il/index.php?opti...niyot&catid=82:2010-04-14-07-13-28&Itemid=118
מונית בשדרות ובדימונה עולה 8-9 ש"ח.
אז מה אם יש תעריפים שמשרד התחבורה קבע? כוחות השוק קובעים מחיר בעצמם.

בבאר שבע, יש מלחמה גדולה בין נהגי המוניות והמחירים נחתכים בקלות. נסיעה בתוך העיר בבאר שבע עולה סביב ה23-25 ש"ח. אחת מחברות המוניות כאן יצאה בפרסום שלטי חוצות על כך שהם קבעו מחיר סטנדרט של 21 ש"ח לנסיעה.

בבאר שבע אין תעריפי לילה ואין תעריפי שבת. אין בעיה לעצור לאסוף חבר, גם אם הוא לא ממש על הדרך ומחיר הנסיעה לא ישתנה.

בהרבה מקרים, למשפחה/חברים שנוסעים יחדיו יותר משתלם לקחת מונית ספיישל מאשר אוטובוס.

אני מניח שגם בירושלים קיים מצב כלשהו של גמישות לשם רווח.

zesap

New member
מיהוד לרמת גן

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מיהוד לרמת גן
היי אני צריכה להגיע לרחוב תובל 11 מחר בצהריים..
תודה רבה!!

אפשר לקחת את קו 56 לעזריאלי

מיהוד לרמת גן
תודה רבה!!
אפשר לקחת את קו 56 לעזריאלי
ולהחליף לאחד הקווים לבורסה: 51, 68, 40, 42, 240 ועוד כמה.
לחילופין, אפשר לנסוע בקו 56 רק עד אוניברסיטת בר אילן ולהחליף ל-68, 70 עד הבורסה.

olli3

New member
מנהל
אפשר עם 59 של קווים.

מיהוד לרמת גן
תודה רבה!!
אפשר עם 59 של קווים.
יורדים ממנו ברכבת מרכז (הא מוריד בדרך בגין פינת על פרשת דרכים), נכנסים לתחנת הרכבת, ליד הקופות (מצד שמאל של הקופות) יש מכונות אוטומטיות להוצאת כרטיס מעבר לגשר הבורסה (בחינם). נכנסים לתחנת הרכבת, חוצים את הגשר לצד השני ויוצאים ביציאת רמת גן, וירדים לכיכר ומשם מתחיל רחוב תובל.

סה"כ ההליכה עומדת על סביב ה-12 דקות של הליכה רגועה.

אם במקרה רואים את קו 11 של דן ברחוב יגאל אלון, אפשר להחליף אליו ולרדת ממנו ממנחם בגין פינת התע"ש. משם זו הליכה קצרה לתובל 11. אפשר ומומלץ לבדוק אם קו 11 עומד להגיע באמצעות אפליקציה כלשהי (אוטובוס קרוב לטעמי היא האפליקציה הנוחה לכך) וכך לדעת אם משתלם לרדת או לא (התדירות של קו 11 היא פעם ב45 דקות). כשבודקים באפליקציה, כיוון הנסיעה הנכון של קו 11 הוא לרידינג.

orchilit

New member
התכוונת אם רואים את 11 במשה דיין (בהתחלה)

אפשר עם 59 של קווים.
יורדים ממנו ברכבת מרכז (הא מוריד בדרך בגין פינת על פרשת דרכים), נכנסים לתחנת הרכבת, ליד הקופות (מצד שמאל של הקופות) יש מכונות אוטומטיות להוצאת כרטיס מעבר לגשר הבורסה (בחינם). נכנסים לתחנת הרכבת, חוצים את הגשר לצד השני ויוצאים ביציאת רמת גן, וירדים לכיכר ומשם מתחיל רחוב תובל.

אם במקרה רואים את קו 11 של דן ברחוב יגאל אלון, אפשר להחליף אליו ולרדת ממנו ממנחם בגין פינת התע"ש. משם זו הליכה קצרה לתובל 11. אפשר ומומלץ לבדוק אם קו 11 עומד להגיע באמצעות אפליקציה כלשהי (אוטובוס קרוב לטעמי היא האפליקציה הנוחה לכך) וכך לדעת אם משתלם לרדת או לא (התדירות של קו 11 היא פעם ב45 דקות). כשבודקים באפליקציה, כיוון הנסיעה הנכון של קו 11 הוא לרידינג.
11 ו-59 חופפים במשה דיין במקטע דרך בר-לב<->דרך ההגנה. 11 אינו עובר ביגאל אלון. בכל מקרה , האופציה של ההליכה דרך מעבר הבורסה עלתה גם בראשי, ונראית לי אחלה.

olli3

New member
מנהל
לא, אבל תודה על התיקון :)

11 ו-59 חופפים במשה דיין במקטע דרך בר-לב<->דרך ההגנה. 11 אינו עובר ביגאל אלון. בכל מקרה , האופציה של ההליכה דרך מעבר הבורסה עלתה גם בראשי, ונראית לי אחלה.
לא, אבל תודה על התיקון :)

59 מגיע מאור יהודה, לא מיהוד.

אפשר עם 59 של קווים.

59 מגיע מאור יהודה, לא מיהוד.
אבל אפשר לנסוע מיהוד לאור יהודה או למסובים ולהחליף ל-59.

אדם פ1

New member
מגבעת שמואל לת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מגבעת שמואל לת"א
שלום
אילו קווים מגיעים מגבעת שמואל (כל מיקום פנימי בגבעת שמואל, לא רק מהצד החיצוני של היישוב) אל רח' אבן גבירול/שאול המלך בת"א?
ואיזה קווים מגיעים משם לעזריאלי?

מתוך גבעת שמואל אין קווים ישירים עד המקום.

מגבעת שמואל לת"א
שלום
אילו קווים מגיעים מגבעת שמואל (כל מיקום פנימי בגבעת שמואל, לא רק מהצד החיצוני של היישוב) אל רח' אבן גבירול/שאול המלך בת"א?
מתוך גבעת שמואל אין קווים ישירים עד המקום.
אפשר לקחת את קו 69 או 169 עד הבורסה ברמת גן, ובאותה תחנה להחליף ל-38, 70, 82, 142 עד הלונדון מיניסטור.
אפשר גם לקחת כל קו אחר מתוך גבעת שמואל עד אוניברסיטת בר אילן או עד כביש גהה, ולהחליף לקו 70 עד הלונדון מיניסטור.

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מגבעת שמואל לת"א
שלום
תשובות>>>
מגבעת שמואל ללונדון מינסטור (אבן גבירול פינת שאול המלך) אפשר עם קו 70 של דן מכביש גהה או כפי שציין איליה.

כדי להגיע מהלונדון מינסטור לעזריאלי, אפשר ללכת ברגל או עם קו 56 של קווים. אפשר גם עם 239 של דן מדיזינגוף פינת שדרות ח"ן (היכל התרבות). הוא תדיר יותר מ56, אבל השאלה אם התחנה שלו קרובה למקום שבו תהיה.

אופציה נוספת היא לנסוע עם כל קו שעוצר בשאול המלך פינת אבן גבירול (על שאול המלך) לכיוון רכבת מרכז ולרדת אחרי שתי תחנות ומשם ללכת ברגל (כ-7 דקות הליכה).

Princess Lotta

New member
מתחנה מרכזית הרצליה למחלף הסירה?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי!

אני משתמשת בקו 618 כדי להגיע מנתניה לתחנה מרכזית הרצליה (אזור מקום העבודה החדש שלי), אבל כידוע זה קו בתדירות מאוד נמוכה...אחת לשעה/שעתיים בערב.

אשמח לחלופה למחר בערב...איזה אוטובוס מגיע מתחנה מרכזית הרצליה למחלף הסירה , שם יש לי שפע אוטובוסים ומוניות שירות בתדירות גבוהה כדי לחזור לנתניה?

תודה רבה מראש!

olli3

New member
מנהל
עדיף לך להגיע לצומת אכדיה המכונה צומת הרצליה.

היי!

אני משתמשת בקו 618 כדי להגיע מנתניה לתחנה מרכזית הרצליה (אזור מקום העבודה החדש שלי), אבל כידוע זה קו בתדירות מאוד נמוכה...אחת לשעה/שעתיים בערב.

אשמח לחלופה למחר בערב...איזה אוטובוס מגיע מתחנה מרכזית הרצליה למחלף הסירה , שם יש לי שפע אוטובוסים ומוניות שירות בתדירות גבוהה כדי לחזור לנתניה?

תודה רבה מראש!
עדיף לך להגיע לצומת אכדיה המכונה צומת הרצליה.
משם יש גם את 600/605 הישירים לנתניה.

כדי להגיע לצומת אכדיה, יש לנסוע באמצעות קו 29 של מטרופולין. יורדים בתחנה נורדאו/המנהרה. פונים שמאלה לרחוב אל על והולכים עד שמגיעים לנקודת חיבור עם כביש החוף, שם יש תחנת אוטובוס וממנה עולים על 600/605 וגם 601.

כדי להגיע למחלף הסירה: הקווים המהירים הם 501/502 של אגד מכיוון שהם לא נכנסים לתחנת הרכבת. בנוסף להם יש גם את קווים 11/13/39 של מטרופולין שמגיעים למחלף הסירה אך נכנסים לתחנת הרכבת. מה שכן ב11/13 מקום ישיבה מובטח מכיוון שהם מתחילים את נסיעתם במרכזית הרצליה.

אני הייתי בוחר בנסיעה בקו 29 (למרות שהוא נכנס לתחנת הרכבת), כדי להגיע ל605 המהיר. גם עד שמגיעים לתחנת האוטובוס במחלף הסירה בשעות הפקקים ועד שחוצים את מחלף הסירה אל תחנת האוטובוס שממנה עולים על הקווים לנתניה ביחד עם זה ש601 לא עוצר שם - לא מומלץ לטעמי. כמו כן, יכול להיות שמשתלם לך לרכוש חופשי חודשי בקווי נתיב אקספרס בין נתניה לת"א, זה יוצא יותר משתלם מכרטיסיות. וגם חופשי חודשי לאיזור השרון אשר תקף גם באגד וגם במטרופולין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה