‬ שרשור הכוונה ומודיעין 08/03-07/03

מצב
הנושא נעול.

nitsansh

New member
אני לא מתכוון להגיע לתחנה המרכזית

שכחתי ש448 עוצר גם בנחל שורק - שם יורדים
בוודאות.

אם אין מקום בצומת גדרה, זה משהו אחר.

יש כאן גולש אשדודי שמכיר את הקו הזה מקרוב, הוא שומר שבת, לכן תאלץ להמתין לצאת השבת, אם הוא יכנס לכאן במוצ"ש בכלל...

יש בעיה לחנות בקרבת התחנה המרכזית באשדוד? לא שמתי לב לבעיה שכזו.
אני לא מתכוון להגיע לתחנה המרכזית
אני רוצה לעלות באחת התחנות בשדרות בני ברית... יותר קרוב בשבילי...
אני מתלבט בעיקר בין התחנות בצומת יצחק הנשיא או צומת הפלמח (בין רובע ב ורובע ג).
כנראה צריך מישהו מקומי לייעוץ בנושא הזה...

S a m B o o k i

New member
אין עלייך מיכאל

שכחתי ש448 עוצר גם בנחל שורק - שם יורדים
בוודאות.

אם אין מקום בצומת גדרה, זה משהו אחר.

יש כאן גולש אשדודי שמכיר את הקו הזה מקרוב, הוא שומר שבת, לכן תאלץ להמתין לצאת השבת, אם הוא יכנס לכאן במוצ"ש בכלל...

יש בעיה לחנות בקרבת התחנה המרכזית באשדוד? לא שמתי לב לבעיה שכזו.
אין עלייך מיכאל

יש יעדים באיזור לטרון?

אם תסע בעמידה, בלטרון לא ירדו כבר?
יש יעדים באיזור לטרון?
(אני לא מכיר כל כך את הקווים האלה, אבל אני מופתע, כי לטרון זה איזור כפרי, ואני משער שכמעט כל מי שעולה על קווים לכיוון ירושלים רוצה להגיע לירושלים).

olli3

New member
מנהל
כן, לא סתם גם ל470 יש שם תחנה בשני הכיוונים.

יש יעדים באיזור לטרון?
(אני לא מכיר כל כך את הקווים האלה, אבל אני מופתע, כי לטרון זה איזור כפרי, ואני משער שכמעט כל מי שעולה על קווים לכיוון ירושלים רוצה להגיע לירושלים).
כן, לא סתם גם ל470 יש שם תחנה בשני הכיוונים.
קודם כל הרבה מגיעים לשם עם טרמפ או שאוספים אותם משם לכיוון מודיעין. דבר שני, אתר ההנצחה הוא מקום שמגיעים אליו חיילים.

כמו כן, גם הקווים של המגזר החרדי עוצרים שם. קווים לאופקים, נתיבות, תפרח דימונה וירוחם.

יש שיורדים במקום על מנת לעבור ל335 למודיעין עילית. יש שיורדים שם על מנת לחזור אחורה ליישובי גזר. כשהמחיר ב446 לצומת נחשון עומד על אותו המחיר של נסיעה ב470 ללטרון - עדיף לנסוע עם 470, זה יצא הרבה יותר מהיר.

nitsansh

New member
יש תחנה בצומת חטיבה שבע ליד אנדרטת הטנק

יש יעדים באיזור לטרון?
לא זכור לי שיורדים שם הרבה נוסעים...
עוד לא היה לי ניסיון בנסיעה בעמידה אז לא בדקתי איפה ומתי יורדים ועולים נוסעים... פעם אחת עליתי וכשהתברר לי שכבר יש נוסעים בעמידה העדפתי לחכות לאוטובוס הבא...
אני מזכיר שזה לא היה יום ראשון שאני משער שיותר צפוף...

בינתיים בדקתי את קוי החרדים ולא מצאתי נסיעה בשעה המתאימה... יש קו 451 ב6.40 וקו 450 ב7.45 ואני צריך משהו באמצע... כנראה שבמגזר הזה יום ראשון בבוקר זה לא זמן שיא...
בצומת גדרה נסעתי באוטובוס שיוצא מאשדוד ב7.00 או 7.15...

olli3

New member
מנהל
עוד לפני לטרון, בנחל שורק יורדים הרבה חיילים.

לא זכור לי שיורדים שם הרבה נוסעים...
עוד לא היה לי ניסיון בנסיעה בעמידה אז לא בדקתי איפה ומתי יורדים ועולים נוסעים... פעם אחת עליתי וכשהתברר לי שכבר יש נוסעים בעמידה העדפתי לחכות לאוטובוס הבא...
אני מזכיר שזה לא היה יום ראשון שאני משער שיותר צפוף...

בינתיים בדקתי את קוי החרדים ולא מצאתי נסיעה בשעה המתאימה... יש קו 451 ב6.40 וקו 450 ב7.45 ואני צריך משהו באמצע... כנראה שבמגזר הזה יום ראשון בבוקר זה לא זמן שיא...
בצומת גדרה נסעתי באוטובוס שיוצא מאשדוד ב7.00 או 7.15...
עוד לפני לטרון, בנחל שורק יורדים הרבה חיילים.

מונית שירות מתא לפתח תקווה בשבת

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי, צריכה להיות היום במרכזית פת בחמש. האם יוצאות מוניות 66 או 51 מאלנבי? אם לא מהיכן בתא? תודה רבה

stratomaximus

New member
מוניות 66 יוצאות מאלנבי פינת הכובשים

היי, צריכה להיות היום במרכזית פת בחמש. האם יוצאות מוניות 66 או 51 מאלנבי? אם לא מהיכן בתא? תודה רבה
מוניות 66 יוצאות מאלנבי פינת הכובשים
ואז פונות שמאלה לבן יהודה.

תמהרי.

moranrn

New member
הגעה לנתניה - יום ראשון

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
הגעה לנתניה - יום ראשון
שלום,
אני צריכה להגיע לרחוב הגביש בנתניה. מגיעה מהמרכז ברכבת.
1. האם עלי לרדת בתחנת בית יהושע או בנתניה ?
2. מהתחנת רכבת- אילו קווים מגיעים לשם וכמה זמן אורכת בערך הנסיעה? כנ"ל לגבי חזור.

תודה.

גיליבי

New member
לא ניסיתי אבל

הגעה לנתניה - יום ראשון
שלום,
2. מהתחנת רכבת- אילו קווים מגיעים לשם וכמה זמן אורכת בערך הנסיעה? כנ"ל לגבי חזור.

תודה.
לא ניסיתי אבל
נאמר לי שמאיזור התעשיה הדרומי בנתניה (שם נמצא רחוב גביש) לרכבת בית יהושע וחזרה יש מוניות שירות כל הזמן. בטח בבוקר יהיו.
לגבי זמני נסיעה - בדקי באתר הרכבת.

תחבורה ציבורית מ- ואל תחנת הרכבת בנתניה בעייתית בלשון המעטה, ואת זה אני אומרת מניסיון. לא להתקרב לשם.

olli3

New member
מנהל
אפשר גם בקו 606 מתל אביב.

הגעה לנתניה - יום ראשון
שלום,

תודה.
קו זה מופעל על ידי נתיב אקספרס. יש לרדת ממנו בתחנה הראשונה שלו בנתניה, תחנת גשר השלום פינת רחוב הגביש.

אם נוסעים ברכבת, יש לרדת בתחנת בית יהושוע. ממנה יש להמשיך עם 11/12 של קווים (יש לשים לב שמדובר בכיוון הנסיעה לנתניה), או על 49 של אגד תעבורה.

מרכבת בית יהושוע ניתן לנסוע גם עם קווים 43/44 של קווים ולרדת מהם בבית חרושת אביק - התחנה האחרונה באיזור התעשיה. משם מדובר בהליכה של שתי דקות לתחית רחוה הגביש וכ7 דקות הליכה לסלקום ולמכללה.

olli3

New member
מנהל
זמן הנסיעה משתנה. כל יום זמן הנסיעה שונה

קו זה מופעל על ידי נתיב אקספרס. יש לרדת ממנו בתחנה הראשונה שלו בנתניה, תחנת גשר השלום פינת רחוב הגביש.

אם נוסעים ברכבת, יש לרדת בתחנת בית יהושוע. ממנה יש להמשיך עם 11/12 של קווים (יש לשים לב שמדובר בכיוון הנסיעה לנתניה), או על 49 של אגד תעבורה.

מרכבת בית יהושוע ניתן לנסוע גם עם קווים 43/44 של קווים ולרדת מהם בבית חרושת אביק - התחנה האחרונה באיזור התעשיה. משם מדובר בהליכה של שתי דקות לתחית רחוה הגביש וכ7 דקות הליכה לסלקום ולמכללה.
זמן הנסיעה משתנה. כל יום זמן הנסיעה שונה
בלי פקקים מדובר בנסיעה של 15 דקות, אפילו קצת פחות.

לגבי מוניות השירות שנכתב עליהם. אכן יש מוניות שירות וניתן לרכוש בהן גם כרטיסיה במידה ותבצעי נסיעות רבות.

לעומת זאת במידה ויש לך רב קו וטעון בו ערך צבור, הוא תקף לנסיעות עם אותו הערך הצבור בכל הקווים של חברת קווים בכל הארץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה