‬ שרשור הכוונה ומודיעין 08/03-07/03

מצב
הנושא נעול.

מיכי 10

Member
אז אולי תסבירו לי, ודי?

היא כנראה צעירה מדי להבין את הפואנטה...
אז אולי תסבירו לי, ודי?

אני דווקא לא צעירה
, אלא רק בנפשי. ובכל אופן לא יודעת על מה אתם מדברים.
אפשר תרגום בגוף הסרט? בבקשה...

nitsansh

New member
היה היה עיתון שנקרא "דבר"... עכשו הבנת?

אז אולי תסבירו לי, ודי?

אני דווקא לא צעירה
, אלא רק בנפשי. ובכל אופן לא יודעת על מה אתם מדברים.
אפשר תרגום בגוף הסרט? בבקשה...
היה היה עיתון שנקרא "דבר"... עכשו הבנת?

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מוניות שרות
עד איזה שעה יש מוניות שרות מתל-אביב לרחובות ביום שישי אחר-הצהריים?

nitsansh

New member
נסיעה לירושלים... מצומת גדרה או מאשדוד?

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אני נוסע לירושלים ביום א בבוקר ומתכנן להגיע לכנסת בשעה 9.
כבר נסעתי מספר פעמים בשעה דומה אבל לא בימי ראשון...
מה שעשיתי עד כה הוא להגיע ברכב ולחנות ליד אולם האירועים הסמוך לצומת גדרה הדרומי ומשם ללכת לתחנה של קו 448 בצומת הצפוני.
בדרך חזרה האוטובוס עוצר בצומת הדרומי וזה יותר קרוב...
זה לא סידור כל כך נוח, אבל הבעיה היותר משמעותית היא שלעתים האוטובוס כבר מלא ואפשר לנסוע בעמידה או בכלל לחכות לאוטובוס הבא...
חשבתי שיהיה אולי עדיף לנסוע לאשדוד ולעלות שם לאוטובוס כדי להבטיח שיהיה מקום בשעה שאני רוצה... זה מאריך את הנסיעה אבל מבטיח שאני אגיע בזמן הרצוי...
יש לי מספר שאלות בענין...
באיזה קו עדיף לנסוע מאשדוד לירושלים? אני צריך להגיע לכנסת, ואני יודע שחוץ מהקוים הרגילים 448 ו438 יש קוים המיועדים לאוכלוסיה החרדית ונוסעים ישר בין השכונות של החרדים בשתי הערים... האם זה כדאי לי?
ליד איזו תחנות באשדוד ניתן למצוא חניה חופשית שסביר שתהיה פנויה בסביבות 7.00-7.30 בבוקר?
יש עוד אפשרות שבאה בחשבון... לעלות על הקוים של החרדים בחפץ חיים... מישהו יודע מה המצב שם מבחינת חניה והסיכוי שיהיו מקומות פנויים?

מה דעתך לנסוע במקום זאת דרך רחובות?

מה שעשיתי עד כה הוא להגיע ברכב ולחנות ליד אולם האירועים הסמוך לצומת גדרה הדרומי ומשם ללכת לתחנה של קו 448 בצומת הצפוני.
זה לא סידור כל כך נוח, אבל הבעיה היותר משמעותית היא שלעתים האוטובוס כבר מלא ואפשר לנסוע בעמידה או בכלל לחכות לאוטובוס הבא...
חשבתי שיהיה אולי עדיף לנסוע לאשדוד ולעלות שם לאוטובוס כדי להבטיח שיהיה מקום בשעה שאני רוצה... זה מאריך את הנסיעה אבל מבטיח שאני אגיע בזמן הרצוי...
באיזה קו עדיף לנסוע מאשדוד לירושלים? אני צריך להגיע לכנסת, ואני יודע שחוץ מהקוים הרגילים 448 ו438 יש קוים המיועדים לאוכלוסיה החרדית ונוסעים ישר בין השכונות של החרדים בשתי הערים... האם זה כדאי לי?
ליד איזו תחנות באשדוד ניתן למצוא חניה חופשית שסביר שתהיה פנויה בסביבות 7.00-7.30 בבוקר?
יש עוד אפשרות שבאה בחשבון... לעלות על הקוים של החרדים בחפץ חיים... מישהו יודע מה המצב שם מבחינת חניה והסיכוי שיהיו מקומות פנויים?
אפשר לנסוע מצומת ביל"ו בקו 434, ובחזרה לנסוע בקו 439 הישיר.
אם אתה חושש שלא יהיו מקומות ישיבה בצומת ביל"ו, אפשר לעלות בתחנה המרכזית רחובות.
אפשרות נוספת: לנסוע מיבנה בקו 447, נסיעה אחת ביום בשעה 6:30.

nitsansh

New member
רחובות ויבנה יותר רחוקות מאשדוד...

אפשר לנסוע מצומת ביל"ו בקו 434, ובחזרה לנסוע בקו 439 הישיר.
אם אתה חושש שלא יהיו מקומות ישיבה בצומת ביל"ו, אפשר לעלות בתחנה המרכזית רחובות.
אפשרות נוספת: לנסוע מיבנה בקו 447, נסיעה אחת ביום בשעה 6:30.

אולי, אבל נסיעה לאשדוד מרחיקה אותך

מירושלים, ונסיעה לרחובות מקרבת (במיוחד כשמדובר בקו 439 שאין לו אף תחנה בין מחלף הראל לרחובות).
בדקתי עכשיו והמרחק מצומת גדרה לאשדוד ולרחובות בערך זהה. אבל אני לא יודע מה זמני הנסיעה בכבישים בשעות הפקוקות, ואני מניח שבגלל זה אמרת שאשדוד קרובה יותר.

nitsansh

New member
אשדוד יותר קרובה למקום שאני גר, וגם תדירות

מירושלים, ונסיעה לרחובות מקרבת (במיוחד כשמדובר בקו 439 שאין לו אף תחנה בין מחלף הראל לרחובות).
בדקתי עכשיו והמרחק מצומת גדרה לאשדוד ולרחובות בערך זהה. אבל אני לא יודע מה זמני הנסיעה בכבישים בשעות הפקוקות, ואני מניח שבגלל זה אמרת שאשדוד קרובה יותר.
השירות יותר גבוהה.
קח בחשבון שאני צריך לחזור לאותו מקום שממנו נסעתי... והשעה שאני חוזר אינה קבועה בדרך כלל... אני לא יכול להסתמך על קו שיש לו תדירות נמוכה... לכן האופציה של חפץ חיים נראית לי גם בעייתית כי חוץ מקוי החרדים אין לשם תחבורה...

nitsansh

New member
מבחינה כספית נסיעה ברכב הרבה יותר יקרה

השירות יותר גבוהה.
קח בחשבון שאני צריך לחזור לאותו מקום שממנו נסעתי... והשעה שאני חוזר אינה קבועה בדרך כלל... אני לא יכול להסתמך על קו שיש לו תדירות נמוכה... לכן האופציה של חפץ חיים נראית לי גם בעייתית כי חוץ מקוי החרדים אין לשם תחבורה...
מבחינה כספית נסיעה ברכב הרבה יותר יקרה
על נסיעה באוטובוס אני מקבל החזר הוצאות וזה לא על חשבוני... על נסיעה ברכב אני משלם 1.80 שח לקילומטר...
אם אני אסע לרחובות זה יעלה לי לפחות 40 שח יותר מהנסיעה לצומת גדרה...

olli3

New member
מנהל
אם תסע בעמידה, בלטרון לא ירדו כבר?

nitsansh

New member
ואם לא ירדו או שלא יהיה מקום גם בעמידה ואני

אגיע באיחור?
נראה לי עדיף לצאת רבע שעה קודם כדי להיות בטוח שאני אגיע בזמן ולא אצטרך לעמוד...
השאלה שעדיין לא קיבלתי עליה תשובה היא באיזה קו לנסוע מאשדוד ובאיזה תחנה אפשר למצוא חניה...

olli3

New member
מנהל
שכחתי ש448 עוצר גם בנחל שורק - שם יורדים

אגיע באיחור?
נראה לי עדיף לצאת רבע שעה קודם כדי להיות בטוח שאני אגיע בזמן ולא אצטרך לעמוד...
השאלה שעדיין לא קיבלתי עליה תשובה היא באיזה קו לנסוע מאשדוד ובאיזה תחנה אפשר למצוא חניה...
שכחתי ש448 עוצר גם בנחל שורק - שם יורדים
בוודאות.

אם אין מקום בצומת גדרה, זה משהו אחר.

יש כאן גולש אשדודי שמכיר את הקו הזה מקרוב, הוא שומר שבת, לכן תאלץ להמתין לצאת השבת, אם הוא יכנס לכאן במוצ"ש בכלל...

יש בעיה לחנות בקרבת התחנה המרכזית באשדוד? לא שמתי לב לבעיה שכזו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה