‬ שרשור הכוונה ומודיעין 04/08

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
הנה אופציות הנסיעה לרחוב כרמל 1 ברחובות:

איך מגיעים לרחוב הכרמל 1 בעיר רחובות זהש כונת
אחוזת הנשיא, אני מגיע מאשקלון תודה מראש על העזרה
הכי מהיר ונוח זה באמצעות הרכבת. יש לקחת רכבת לתחנת רחובות ומתחנת הרכבת להמשיך בקו 11 אגד עד ליעד. תחנת הירידה היא "אחוזת הנשיא".

ניתן לקחת את קו 301 אגד מאשקלון לרחובות ולרדת גם כן בתחנת הרכבת. אני חייב לציין שבמקום יש שיפוצים ועד כמה ששמתי לב, דרך ההגעה מתחנת הירידה של 301 לתחנה של 11 שנמצאת בפתח תחנת הרכבת, הפכה להיות ארוכה יותר. יכול להיות שבזמן האחרון בוצעו שינויים נוספים שסידרו את דרך הגישה אך אינני יודע להגיד.

לחילופין, ניתן לרדת מקו 301 בתחנת המשטרה ומאותה התחנה להמשיך עם קו 14 אגד. יש לרדת מקו 14 בתחנה הראשונה שברחוב הרב יעקב ברמן (זה נמצא ממש אחרי הכיכר של רחוב הנשיא הראשון. מתחנת הירידה מדובר ב5 דקות הליכה ליעד שלך.

אם תרצה מפות המציגות היכן כל תחנת עליה וכל תחנת ירידה, ציין זאת ואצרף לך.

א תודה רבה לך, ב נראה לי שהכי כדאי

הכי מהיר ונוח זה באמצעות הרכבת. יש לקחת רכבת לתחנת רחובות ומתחנת הרכבת להמשיך בקו 11 אגד עד ליעד. תחנת הירידה היא "אחוזת הנשיא".

ניתן לקחת את קו 301 אגד מאשקלון לרחובות ולרדת גם כן בתחנת הרכבת. אני חייב לציין שבמקום יש שיפוצים ועד כמה ששמתי לב, דרך ההגעה מתחנת הירידה של 301 לתחנה של 11 שנמצאת בפתח תחנת הרכבת, הפכה להיות ארוכה יותר. יכול להיות שבזמן האחרון בוצעו שינויים נוספים שסידרו את דרך הגישה אך אינני יודע להגיד.

לחילופין, ניתן לרדת מקו 301 בתחנת המשטרה ומאותה התחנה להמשיך עם קו 14 אגד. יש לרדת מקו 14 בתחנה הראשונה שברחוב הרב יעקב ברמן (זה נמצא ממש אחרי הכיכר של רחוב הנשיא הראשון. מתחנת הירידה מדובר ב5 דקות הליכה ליעד שלך.

אם תרצה מפות המציגות היכן כל תחנת עליה וכל תחנת ירידה, ציין זאת ואצרף לך.
א תודה רבה לך, ב נראה לי שהכי כדאי
לי המלצתך זה לקחת רכבת ומשמה קו 11 ששמה אתה אומר מגיע עד ליעד? האם אתה יודע מה התדירות, אני צריך להיות ביעד בשבע

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
עליתי על
947 מנתבג איך אני מגיע ממנו לבית ליד?

מיכי 10

Member
מנתב"ג לצומת תה"ש= אלוף שדה ר"ג.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום חברים יקרים,

אולי שוב תוכלו לעזור לי, כרגיל.

עלי לאסוף בסביבות שלוש אחה"צ היום, חברה שתגיע מנתב"ג, ומוכנה לנסוע באוטובוס לכיוון שלי (אלוף שדה פינת דרך רבין ברמת-גן).

אמרתי שאבוא לקראתה לאנשהו.
אם יש אוטובוס לכיוון שביקשתי, זה מעולה!
אם לא - אני יכולה גם לנסוע לכיוון פתח תקווה, דרך כביש מכבית, ולאסוף אותה איפשהו מרחוב ירושלים (=כביש לוד פתח-תקווה).

או אם צריך, אוכל גם לנסוע לאזור אור יהודה, יהוד. העיקר לא לתוך אזור נתב"ג עצמו.

בתודה,
מיכל.

מיכי 10

Member
אגב, היא לא מגיעה

שלום חברים יקרים,

אולי שוב תוכלו לעזור לי, כרגיל.

עלי לאסוף בסביבות שלוש אחה"צ היום, חברה שתגיע מנתב"ג, ומוכנה לנסוע באוטובוס לכיוון שלי (אלוף שדה פינת דרך רבין ברמת-גן).

אמרתי שאבוא לקראתה לאנשהו.
אם יש אוטובוס לכיוון שביקשתי, זה מעולה!
אם לא - אני יכולה גם לנסוע לכיוון פתח תקווה, דרך כביש מכבית, ולאסוף אותה איפשהו מרחוב ירושלים (=כביש לוד פתח-תקווה).

או אם צריך, אוכל גם לנסוע לאזור אור יהודה, יהוד. העיקר לא לתוך אזור נתב"ג עצמו.

בתודה,
מיכל.
אגב, היא לא מגיעה
מחו"ל, כך שאין לה מטען. כולה תופסת טרמפ מירושלים, לבלות קצת בנתב"ג. :)

אז בחזרה לירושלים, אין לי שאלות. אוכל להקפיץ אותה לצומת תה"ש לקו 400 לירושלים. או אם היא תרצה דווקא - לקו 480 בארלוזורוב ת"א.

אבקש את עזרתכם אני צריכה להגיע מחר בבוקר

אגב, היא לא מגיעה
מחו"ל, כך שאין לה מטען. כולה תופסת טרמפ מירושלים, לבלות קצת בנתב"ג. :)

אז בחזרה לירושלים, אין לי שאלות. אוכל להקפיץ אותה לצומת תה"ש לקו 400 לירושלים. או אם היא תרצה דווקא - לקו 480 בארלוזורוב ת"א.
לדיזינגוף סנטר אני מגיעה מהצפון ברכבת אני יורדת בתל אביב מרכז, איזה קו מגיעה לשם?

תודה מראש.

קו 18 מהמסוף של דן ליד רכבת מרכז.

לדיזינגוף סנטר אני מגיעה מהצפון ברכבת אני יורדת בתל אביב מרכז, איזה קו מגיעה לשם?

תודה מראש.
גם קו 5 מגיע, אבל הוא לא מומלץ כי מסלולו ארוך מאד.
אם את מגיעה אחרי 9 בבוקר, עדיף לדעתי לרדת בת"א השלום ולקחת את קו 239 מפתח התחנה. אמנם התדירות שלו נמוכה מזו של 18, אבל הנסיעה הרבה יותר קצרה, וגם אין כלל צורך בהליכה מתחנת הרכבת לתחנת האוטובוס.

תודה רבה לך איליה קוגן.

גם קו 5 מגיע, אבל הוא לא מומלץ כי מסלולו ארוך מאד.
אם את מגיעה אחרי 9 בבוקר, עדיף לדעתי לרדת בת"א השלום ולקחת את קו 239 מפתח התחנה. אמנם התדירות שלו נמוכה מזו של 18, אבל הנסיעה הרבה יותר קצרה, וגם אין כלל צורך בהליכה מתחנת הרכבת לתחנת האוטובוס.
תודה רבה לך איליה קוגן.

merav999

New member
מאזור לרח' בוגרשוב 58?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מאזור לרח' בוגרשוב 58?
שאלתי בעבר על הגעה לרח' בוגרשוב 8 - האם זה רלוונטי גם לכאן או שיש אוטובוס שמגיע קרוב יותר למקום?

זה מה שענו לי בפעם הקודמת למי שלא רוצה להיכנס לקישור:
"סעי בקו 96 מתוך אזור (תדירות נמוכה) או בקווים 163, 201, 157, 451, 461 מאחת התחנות על כביש 44.
רדי בתמח"ת ומשם קחי קו 4 או קווים 104/204 מלוינסקי עד בן יהודה/בוגרשוב."

תודה!

דניאל 130

New member
בבוקר יש דרך טובה יותר

מאזור לרח' בוגרשוב 58?
שאלתי בעבר על הגעה לרח' בוגרשוב 8 - האם זה רלוונטי גם לכאן או שיש אוטובוס שמגיע קרוב יותר למקום?

זה מה שענו לי בפעם הקודמת למי שלא רוצה להיכנס לקישור:
"סעי בקו 96 מתוך אזור (תדירות נמוכה) או בקווים 163, 201, 157, 451, 461 מאחת התחנות על כביש 44.
רדי בתמח"ת ומשם קחי קו 4 או קווים 104/204 מלוינסקי עד בן יהודה/בוגרשוב."

תודה!
בבוקר יש דרך טובה יותר
אבל אני לא ארשום סתם,אם ההגעה לשם צריכה להיוןת לא בשעות הבוקר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה