? שרשור הכוונה ומודיעין 18/10-17/10

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
40 דן לרכבת האונ' ומהמסוף את ממשיכה עם 7/45 של דן.

מקניון איילון לתיכון אליאנס (רדינג 26) ת"א
סליחה על ההצפה בשאלות... (היעדים ששאלתי אליהם הם מרכזי לימוד של האו"פ, כך שמדובר בנסיעות קבועות של פעם בשבוע עד פעם בשבועיים בערב).
שעת הגעה רצויה: בסביבות 18:30 עד 18:40.
יצא לי פעם אחת ליסוע לאליאנס בקו 33 מהקניון ואח"כ עוד אוטובוס תחנה אחת וכל הסיפור הזה לא היה קצר...
אודה מאוד מאוד לאלטרנטיבה מוצלחת יותר.
שוב תודה מראש ושבת שלום.
&nbsp
מקו 7 את יורדת בברודצקי פינת סלוודור ומקו 45 את יורדת ברדינג. יש לך את קווים 7/45 ב18:15, עדיף את 45 על פני 7. ואח"כ יש לך את קו 7 ב18:30 ואת 45 בשעה 18:40.

olli3

New member
מנהל
ואם מגיעי םשני קווי 40 ביחד, תעלי על זה שלא נוסע דרך

מקו 7 את יורדת בברודצקי פינת סלוודור ומקו 45 את יורדת ברדינג. יש לך את קווים 7/45 ב18:15, עדיף את 45 על פני 7. ואח"כ יש לך את קו 7 ב18:30 ואת 45 בשעה 18:40.
ואם מגיעי םשני קווי 40 ביחד, תעלי על זה שלא נוסע דרך
פנחס רוזן. פשוט נסיעה אחת של 40 היא נסיעה ישירה ונסיעה הבאה היא נסיעה דרך פנחס רוזן.

TheCirus

New member
הכוונה מר"ג לאזור פ"ת + ג"ש

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
כבר שנים שאני מתלונן שזו בעיה שמאזור דרום רמת גן (כל הרחובות בקרבת מרום נווה והירדן, המספרים הגבוהים בהרא"ה וכו) אין קו אוטובוס ישיר לאזור פתח-תקווה וזה נראה לי אבסורד. הרי כ"כ הרבה אנשים נוסעים לכיוון בתי החולים בפ"ת, איך זה יתכן שאין שום קו ישיר לשם?!
בכל מקרה אני צריך הכוונה ל-2 מקומות שהיום אני מגיע אליהם אבל בדרך מאד לא נוחה ואני תוהה אולי מישהו מותיקי הפורום יכול לייעץ לי אחרת.
1) הגעה לאזור קרית אריה בפ"ת מרחוב הירדן ליד מרום נווה
2) הגעה לצומת גבעת שמואל מאותו האזור

כיום אני לוקח את האוטובוסים שמגיעים למסוף עמידר כגון 39 או 61, ומשם חוצה ברגל לצד השני של בר-אילן ונוסע 3 תחנות/תחנה אחת בהתאמה עם קווים כדוגמת 68 + 70. זה מאד לא נוח מיוחד בימים של חורף גשום או חמסין , יש למישהו רעיון יותר יעיל עבורי? מדובר על שעות הבוקר- הגעה עד איזור השעה 09:00.

תודה ושבת שלום

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

כבר שנים שאני מתלונן שזו בעיה שמאזור דרום רמת גן (כל הרחובות בקרבת מרום נווה והירדן, המספרים הגבוהים בהרא"ה וכו) אין קו אוטובוס ישיר לאזור פתח-תקווה וזה נראה לי אבסורד. הרי כ"כ הרבה אנשים נוסעים לכיוון בתי החולים בפ"ת, איך זה יתכן שאין שום קו ישיר לשם?!
בכל מקרה אני צריך הכוונה ל-2 מקומות שהיום אני מגיע אליהם אבל בדרך מאד לא נוחה ואני תוהה אולי מישהו מותיקי הפורום יכול לייעץ לי אחרת.
1) הגעה לאזור קרית אריה בפ"ת מרחוב הירדן ליד מרום נווה
2) הגעה לצומת גבעת שמואל מאותו האזור

כיום אני לוקח את האוטובוסים שמגיעים למסוף עמידר כגון 39 או 61, ומשם חוצה ברגל לצד השני של בר-אילן ונוסע 3 תחנות/תחנה אחת בהתאמה עם קווים כדוגמת 68 + 70. זה מאד לא נוח מיוחד בימים של חורף גשום או חמסין , יש למישהו רעיון יותר יעיל עבורי? מדובר על שעות הבוקר- הגעה עד איזור השעה 09:00.

תודה ושבת שלום
תשובות>>>
1. אפשר לנסוע עם 63/65 מעוזיאל (אם זה קרוב אליך) למסוף אלוף שדה ומשם להמשיך עם 164 של אגד לפתח תקווה. דר"א, גם מבר אין יש את 164/165 של אגד לפתח תקווה, לא הבנתי מדוע רק 68/69/70? בכל מקרה, האופציה הזו לא תהיה מהירה יותר ממה שאתה עושה כיום, רק נוחה יותר בהקשר של גשם.

2. אופציה נוספת היא קו 336 של קווים. מדובר בקו חד יומי היוצא בשעה 8:30 מרמת גן ועובר גם בהירדן פינת נגבה. ממנו אתה יורד באלוף שדה וממשיך עם 164. להגיע ב9:00 לקרית אריה? לא הייתי בונה על זה.

3. אפשר לנסוע גם עם 67 להירדן פינת אלוף שדה ומשם להמשיך עם כל קו לממסוף אלוף שדה ומשם 164...

4. ניתן לנסוע עם 67 בכיוון ההפוך לציר ז'בוטינסקי ומשם להמשיך בכל קו לפתח תקווה (1/38/50/51/66/82 של דן וגם 641 של קווים, כאשר 38 מגיע גם לקרית אריה) או עם 68/69/169 של קווים ו70 של דן לצומת גבעת שמואל.

5. על מנת להגיע לצומת גבעת שמואל ניתן לנסוע באמצעות 34 של דן לבני ברק ולרדת בירושלים פינת בן זכאי, מאותה התחנה ממשיכים עם 45 של דן או 318/319 של אגד (45 מהיר יותר). כולם מגיעים לצומת גבעת שמואל.

אין לי עוד רעיוונת אם כי אולי למישהו יש...

TheCirus

New member
תודה

תשובות>>>
1. אפשר לנסוע עם 63/65 מעוזיאל (אם זה קרוב אליך) למסוף אלוף שדה ומשם להמשיך עם 164 של אגד לפתח תקווה. דר"א, גם מבר אין יש את 164/165 של אגד לפתח תקווה, לא הבנתי מדוע רק 68/69/70? בכל מקרה, האופציה הזו לא תהיה מהירה יותר ממה שאתה עושה כיום, רק נוחה יותר בהקשר של גשם.

2. אופציה נוספת היא קו 336 של קווים. מדובר בקו חד יומי היוצא בשעה 8:30 מרמת גן ועובר גם בהירדן פינת נגבה. ממנו אתה יורד באלוף שדה וממשיך עם 164. להגיע ב9:00 לקרית אריה? לא הייתי בונה על זה.

3. אפשר לנסוע גם עם 67 להירדן פינת אלוף שדה ומשם להמשיך עם כל קו לממסוף אלוף שדה ומשם 164...

4. ניתן לנסוע עם 67 בכיוון ההפוך לציר ז'בוטינסקי ומשם להמשיך בכל קו לפתח תקווה (1/38/50/51/66/82 של דן וגם 641 של קווים, כאשר 38 מגיע גם לקרית אריה) או עם 68/69/169 של קווים ו70 של דן לצומת גבעת שמואל.

5. על מנת להגיע לצומת גבעת שמואל ניתן לנסוע באמצעות 34 של דן לבני ברק ולרדת בירושלים פינת בן זכאי, מאותה התחנה ממשיכים עם 45 של דן או 318/319 של אגד (45 מהיר יותר). כולם מגיעים לצומת גבעת שמואל.

אין לי עוד רעיוונת אם כי אולי למישהו יש...
תודה
הייתי צריך להבהיר אולי שההגעה לג"ש יותר תכופה בהרבה מההגעה לפ"ת.
האופציה האחרונה של 34+45 נשמעת מעניינת,השאלה האם היא יותר מהירה בהכרח מהשילוב הנוכחי שלי. כי למשל 39/61 עד 9 בבוקר מגיעים שניהם לאותה התחנה (נגבה פינת הירדן, 61 לא נוסע בירדן עד השעה הזו כמובן) ואז בצד השני של בר אילן בערך כל קו שעובר מגיע לגבעת שמואל. אז נראה לי שהפיתרון הנוכחי שלי הוא הכי מהיר בכ"ז לא?

olli3

New member
מנהל
השאלה היא האם יהיה סנכרון בינהם מבחינת תדירות.

תודה
הייתי צריך להבהיר אולי שההגעה לג"ש יותר תכופה בהרבה מההגעה לפ"ת.
האופציה האחרונה של 34+45 נשמעת מעניינת,השאלה האם היא יותר מהירה בהכרח מהשילוב הנוכחי שלי. כי למשל 39/61 עד 9 בבוקר מגיעים שניהם לאותה התחנה (נגבה פינת הירדן, 61 לא נוסע בירדן עד השעה הזו כמובן) ואז בצד השני של בר אילן בערך כל קו שעובר מגיע לגבעת שמואל. אז נראה לי שהפיתרון הנוכחי שלי הוא הכי מהיר בכ"ז לא?
השאלה היא האם יהיה סנכרון בינהם מבחינת תדירות.
גם 34 וגם 45 לא הכי תדירים וגם אם תוסיף את 318/319 זה לא הופך את התדירות לוואו. אבל, אם 34 ו45 מתאימים בזמנים - זה יכול להיות מהיר במידה זהה למעבר דרך בר אילן + ההליכה. אולי אפילו מהיר יותר בדקה או שתיים.
&nbsp
כשאתה שם מולם שילוב של 68 שמאד תדיר, יחד עם 70 שגם הוא תדיר ומוסיף לזה את 164/165 שבבוקר גם תדירים - ברור שדרך בר אילן זה יצא לך הכי מהיר.
&nbsp
ותיקח בחשבון שגם אם ביום יום 34 ו45 מתאימים לך בזמנים שלהם, יום אחד של גשם והכבישים איטיים יותר וזמן ההגעה מתארך וכך גם זמן ההגעה של האוטובוסים ואז אתה יכול למצוא את עצמך מבזבז זמן רב...
&nbsp
השאלה היא מה יותר חשוב לך, החלפה נוחה או מהירות. זה כבר נתון לשיקולך.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים ללשכת הגיוס תל השומר
ברכב ציבורי מגדרה או מרחובות ביום 19.10.14

שאלה זריזה לגבי מוניות שירות מתל אביב ליוקנעם

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אז אני צריך לתפוס מונית שירות היום בערב מתל אביב ליקנעם. האם יש מוניות כאלו שיוצאות מרכבת מרכז, או שהאופציה היחידה היא התחנה המרכזית החדשה?
ואם התחנה המרכזית החדשה, מאיפה בערך הן יוצאות מבסביב לבניין?
&nbsp
תודה!

matany

New member
יש, לפי רצון הנהגים

אז אני צריך לתפוס מונית שירות היום בערב מתל אביב ליקנעם. האם יש מוניות כאלו שיוצאות מרכבת מרכז, או שהאופציה היחידה היא התחנה המרכזית החדשה?
ואם התחנה המרכזית החדשה, מאיפה בערך הן יוצאות מבסביב לבניין?
&nbsp
תודה!
יש, לפי רצון הנהגים
בגדול קו 826 של אגד מתחיל במרכזית ועובר גם בארלזורוב.
&nbsp
מוניות, בהסתייגות, יש גם מהמרכזית (רחוב צמח דוד) וגם מארלוזורוב.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום, איך מגיעים מנתניה לחוף דור באוטובוס?

pcper

New member
מירושלים
לבקו"ם/לשכת-גיוס תל השומר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מירושלים
אני צריך להגיע מירושלים (צריך קו שאוסף גם במחלף הראל) ללשכת הגיוס (או לבקו"ם) בתל-השומר, היכן שמתגייסים (כלומר, היכן שהמתגייסים עולים לאוטובוס)...
איך הכי מהר/טוב להגיע?
&nbsp
אני מניח שאני מתחיל מקו 400, מה ההמשך? באיזו תחנה אני יורד (בהנחה שאני לוקח את קו 400).
ואם איזה קווים אני יכול להמשיך אחרי זה?
&nbsp
המון המון תודה!

אורי404

New member
אני חושב, שבאלוף שדה

מירושלים
אני צריך להגיע מירושלים (צריך קו שאוסף גם במחלף הראל) ללשכת הגיוס (או לבקו"ם) בתל-השומר, היכן שמתגייסים (כלומר, היכן שהמתגייסים עולים לאוטובוס)...
איך הכי מהר/טוב להגיע?
&nbsp
אני מניח שאני מתחיל מקו 400, מה ההמשך? באיזו תחנה אני יורד (בהנחה שאני לוקח את קו 400).
&nbsp
המון המון תודה!
אני חושב, שבאלוף שדה
עד, שאלה שיודעים טוב ממני יענו: לדעתי לרדת בקו 400 במסוף אלוף שדה.
משם אוטובוסים, המתקרבים לתל השומר, כמו למשל קו 104. בהמשך החלפה לקו 2 "קווים" לכיוון הלשכה.

pcper

New member
מוזר, דווקא אמרו לי שממש לא כדאי לי לרדת שמה...

אני חושב, שבאלוף שדה
משם אוטובוסים, המתקרבים לתל השומר, כמו למשל קו 104. בהמשך החלפה לקו 2 "קווים" לכיוון הלשכה.
אלא במסובים או משהו כזה...

אורי404

New member
מי, שאמר לך מסובים. אולי הוא צודק

אלא במסובים או משהו כזה...
מי, שאמר לך מסובים. אולי הוא צודק
בגלל זה כתבתי בהסתייגות מסוימת. בכל מקרה גם האפשרות, שנכתבה לא ממש איטית ואולי אף עדיין עדיפה על מסובים.

Ofekalef1

New member
אפשר גם מ-104 לרדת בתחנת

אני חושב, שבאלוף שדה
אפשר גם מ-104 לרדת בתחנת
עמק האלה פינת אהרון קציר, ומשם להמשיך להליכה של לכל היותר רבע שעה ללשכת הגיוס, לפי מה שהבנתי שם מתגייסים (צמוד למסוף לשעבר של תל השומר).

olli3

New member
מנהל
400 וגם 427 למסובים ומשם 143 אגד המהיר לתל השומר.

מירושלים
איך הכי מהר/טוב להגיע?
&nbsp
&nbsp
המון המון תודה!
400 וגם 427 למסובים ומשם 143 אגד המהיר לתל השומר.
בבוקר הכניסה למחלף אלוף שדה כל כך מייגעת שפשוט חבל על הזמן (סביב ה-15 דקות). קו 143 מדלג על מחלף אלוף שדה... והוא בתדירות גבוהה בשעות הבוקר. אתה יורד ממנו בתחנה הסופית ומשם שאל בש.ג. לאן עליך להגיע.

אין הבדל בין 400 ל427, חוץ מזה שבקו 427 תמיד יהיה לך מקום מובטח.

pcper

New member
איך הכי מהר להגיע מאוניברסיטת ת"א לרכבת ארלוזורוב?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני מניח שאפשר או ברכבת או באוטובוס, מה הכי כדאי? מה יותר מהר?
תודה רבה

&nbsp
(מדובר על ימי שישי...)

pcper

New member
תוספת לשאלה

אני מניח שאפשר או ברכבת או באוטובוס, מה הכי כדאי? מה יותר מהר?
תודה רבה

&nbsp
(מדובר על ימי שישי...)
תוספת לשאלה

גם בכיוון ההפוך.
כלומר איך אני מגיע הכי מהר מרכבת ארלוזורוב (בהנחה שאיני מגיע ברכבת לשמה אלא באוטובוס) לאוניברסיטת ת"א, לתוך הקמפוס?
&nbsp
תודה רבה

אורי404

New member
או רכבת או אוטובוס

תוספת לשאלה

גם בכיוון ההפוך.
כלומר איך אני מגיע הכי מהר מרכבת ארלוזורוב (בהנחה שאיני מגיע ברכבת לשמה אלא באוטובוס) לאוניברסיטת ת"א, לתוך הקמפוס?
&nbsp
תודה רבה
או רכבת או אוטובוס
ברכבת יורדים בתחנת תל אביב האוניברסיטה. חלק מאזורי האוניברסיטה קרובים בהליכה. אלא מדובר באזורים מרוחקים יותר. בתחנת רכבת האוניברסיטה יש מסוף אוטובוסים. רב האוטובוסים של "דן", אם לא כולם מגיעים לאזורים שונים של האוניברסיטה. נסיעה קצרה שלא אמורה להיות, למעלה מעשר דקות.

באוטובוס מרכבת ארלוזרוב יוצאים לרציפים החיצוניים של דרך נמיר. בין היתר קווים 171, 271, 274 "אגד" ו-45 "דן" מגיעים לאוניברסיטה. לקו 271 יש יתרון בנסיעה קצרה יותר. במידה ומגיעים מספר אוטובוסים בו זמנית ואחד מהם הוא קו 271, עדיף לדעתי לעלות עליו.

pcper

New member
כמה זמן זה לוקח בערך?

או רכבת או אוטובוס
ברכבת יורדים בתחנת תל אביב האוניברסיטה. חלק מאזורי האוניברסיטה קרובים בהליכה. אלא מדובר באזורים מרוחקים יותר. בתחנת רכבת האוניברסיטה יש מסוף אוטובוסים. רב האוטובוסים של "דן", אם לא כולם מגיעים לאזורים שונים של האוניברסיטה. נסיעה קצרה שלא אמורה להיות, למעלה מעשר דקות.

באוטובוס מרכבת ארלוזרוב יוצאים לרציפים החיצוניים של דרך נמיר. בין היתר קווים 171, 271, 274 "אגד" ו-45 "דן" מגיעים לאוניברסיטה. לקו 271 יש יתרון בנסיעה קצרה יותר. במידה ומגיעים מספר אוטובוסים בו זמנית ואחד מהם הוא קו 271, עדיף לדעתי לעלות עליו.
כמה זמן זה לוקח בערך?
גם בקו 271 וגם בקווים האחרים.
&nbsp
שאר הקווים שציינת - עוצרים ממש ע"י האוניברסיטה או במרחק הליכה?
(אני צריך כמה שיותר קרוב לאוניברסיטה).
&nbsp
&nbsp
תודה רבה!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה