שרשור הכוונה ומודיעין 06/09

מצב
הנושא נעול.

Dr Naive

New member
תודה רבה! אם יש 61 גם מגיע

מהתחנה בה יורדים מ39, אפשר להחליף ל61/65/67
מאותה התחנה בה יורדים אפשר להמשיך עם 65 לנסיעה של שתי תחנות בלבד. תחנת הירידה היא ברחוב העליה השלישית פינת נווה יהושוע.

על מנת לעלות על 61/67 (תדירים הרבה יותר) יש להמשיך ישיר ממשה דיין לאריה בן אליעזר. ממש אחרי הצומת בבן אליעזר יש תחנה לקווים 61/67. נוסעים תחנה אחת בלבד.

כל הקווים עוצרים במרחק הליכה קצר מהספריה.
אני יכולה לקחת אותו מרכבת מרכז... אתה יודע במקרה כמה זמן נסיעה נטו זה על קו 39 מהקניון לתחנת הירידה? (כדי שאדע על איזה קו עדיף לעלות)

שוב תודה.. עזרת לי מאד

olli3

New member
מנהל
כבר צהרים, אשיב לך בשרשור היומי החדש.

אני יכולה לקחת אותו מרכבת מרכז... אתה יודע במקרה כמה זמן נסיעה נטו זה על קו 39 מהקניון לתחנת הירידה? (כדי שאדע על איזה קו עדיף לעלות)

שוב תודה.. עזרת לי מאד
כבר צהרים, אשיב לך בשרשור היומי החדש.

Dr Naive

New member
טבריה - פוריה (ליד הכנרת)

ערב טוב,

אני מתכננת טיול באיזור פוריה בטבריה בראשון הבא. ההגעה היא מרכבת סבידור מרכז. אני לוקחת אוטובוס 845/842 שמגיע לטבריה בבוקר ומשם צריכה להגיע לפוריה (כפר עבודה, כביש 768) - כך כתוב במפה (מצורפת מפה).

כמה שאלות:
1. היכן עליי לרדת בטבריה כדי להגיע לאיזור הקרוב ביותר לפוריה?
2. איזה אוטובוס עליי לקחת משם למיקום המבוקש - פוריה כפר עבודה?
2. האם יש בפוריה אוטובוסים נוחים (לאטרקציות בעיר?) - הבנתי שקניון BIG למשל קרוב לאיזור, איך מגיעים אליו?
3. טיפים לגבי תחבורה ציבורית באיזור תתקבל בברכה. אני בעקרון מתלבטת האם להשכיר רכב כדי להתנייד באיזור (מסעדות בערב, אטרקציות בצהריים וכו') ולכן חשוב לי לדעת אם יש אוטובוסים נוחים (עדיף עד 12 בלילה, כדי לחזור בערב בנוחיות).

תודה רבה מראש לכל עזרה!
חגים שמחים

נתחיל מזה ש-842 ו-845 לא מגיעים לטבריה.

ערב טוב,

אני מתכננת טיול באיזור פוריה בטבריה בראשון הבא. ההגעה היא מרכבת סבידור מרכז. אני לוקחת אוטובוס 845/842 שמגיע לטבריה בבוקר ומשם צריכה להגיע לפוריה (כפר עבודה, כביש 768) - כך כתוב במפה (מצורפת מפה).

כמה שאלות:
2. האם יש בפוריה אוטובוסים נוחים (לאטרקציות בעיר?) - הבנתי שקניון BIG למשל קרוב לאיזור, איך מגיעים אליו?
3. טיפים לגבי תחבורה ציבורית באיזור תתקבל בברכה. אני בעקרון מתלבטת האם להשכיר רכב כדי להתנייד באיזור (מסעדות בערב, אטרקציות בצהריים וכו') ולכן חשוב לי לדעת אם יש אוטובוסים נוחים (עדיף עד 12 בלילה, כדי לחזור בערב בנוחיות).

תודה רבה מראש לכל עזרה!
חגים שמחים
נתחיל מזה ש-842 ו-845 לא מגיעים לטבריה.
הם מגיעים לצומת גולני (ואחר כך ממשיכים לקרית שמונה, אבל זה פחות רלוונטי לך).

גם מצומת גולני וגם מטבריה יש קווים לפוריה - כפר עבודה.
מטבריה לפוריה יש אוטובוס בערך כל שעה - קווים 33, 37, 39, כשהאחרון יוצא מטבריה ב-23:00.
מצומת גולני יש אוטובוס בערך כל שעתיים - קווים 31, 38.
את כל לוחות הזמנים אפשר למצוא ב- www.callkav.gov.il או במפות גוגל או ב- http://beta.govmap.gov.il/app08 וכן בכמה אתרים נוספים.

בסך הכל התחבורה הציבורית באיזור די דלילה, ברוב הכבישים באיזור יש אוטובוס פעם בשעה במקרה הטוב. קראת לפוריה עיר, אבל היא ממש לא עיר אלא איזור כפרי, וגם התחבורה הציבורית בהתאם.

דניאל 130

New member
ראשית, 842 ו-845 לא מגיעים כלל לטבריה

ערב טוב,

כמה שאלות:

תודה רבה מראש לכל עזרה!
חגים שמחים
הקו שמגיע לטבריה הוא קו 835.

1.עלייך לרדת בתחנה המרכזית של טבריה.
2.קווי האוטובוסים שמגיעים מתחנה מרכזית טבריה לפוריה-כפר עבודה הם:30/32/33/37/39.
3.יחסית יש בפוריה אוטובוסים נוחים להגעה לטבריה.קניון הביג נמצא בצומת פוריה,אך אליו יש אוטובוסים בתדירות נמוכה בקווים 31/38/432.
4.התחבורה הציבורית חזרה לטבריה מסתיימת סביב השעה 21:10 בערב,אך עד אז ניתן להתאים את עצמך ללוח זמני קווי השירות.אם בכל זאת את רואה שלוח הזמנים לא מסתדר תשכירי רכב.

Dr Naive

New member
תודה רבה לשניכם! אכן התבלבלתי

הקו שמגיע לטבריה הוא קו 835.

1.עלייך לרדת בתחנה המרכזית של טבריה.
2.קווי האוטובוסים שמגיעים מתחנה מרכזית טבריה לפוריה-כפר עבודה הם:30/32/33/37/39.
3.יחסית יש בפוריה אוטובוסים נוחים להגעה לטבריה.קניון הביג נמצא בצומת פוריה,אך אליו יש אוטובוסים בתדירות נמוכה בקווים 31/38/432.
4.התחבורה הציבורית חזרה לטבריה מסתיימת סביב השעה 21:10 בערב,אך עד אז ניתן להתאים את עצמך ללוח זמני קווי השירות.אם בכל זאת את רואה שלוח הזמנים לא מסתדר תשכירי רכב.
פשוט בדקתי במקביל גם קווים לקריית שמונה ומכאן הבלבול - צודקים בהחלט!
אני רואה שכל הקווים הם של חברת Veola, ואכן הקווים שם דלילים...

אני יודעת שזה לא המקום של הפורום, ולכן אם מישהו מקומי מכיר חברה אמינה להשכרת רכב שיש לה סניף קרוב לאיזור הזה או לתחנה המרכזית, אני אשמח לעזרה בפרטי.

ולשניכם - תודה על המידע, עזרתם לי מאד!

olli3

New member
מנהל
מת"א לטבריה גם 830 (קצת פחות מהיר מ835)

פשוט בדקתי במקביל גם קווים לקריית שמונה ומכאן הבלבול - צודקים בהחלט!
אני רואה שכל הקווים הם של חברת Veola, ואכן הקווים שם דלילים...

אני יודעת שזה לא המקום של הפורום, ולכן אם מישהו מקומי מכיר חברה אמינה להשכרת רכב שיש לה סניף קרוב לאיזור הזה או לתחנה המרכזית, אני אשמח לעזרה בפרטי.

ולשניכם - תודה על המידע, עזרתם לי מאד!
מת"א לטבריה גם 830 (קצת פחות מהיר מ835)
הסיבה שהוא פחות מהיר היא מכיוון שהוא נכנס לחדרה. מלבד זאת, אין הבדל בינו לבין 835.

חן המלך2

New member
הגעה לתל אביב

הגעה לתל אביב
שלום
אני צריך להגיע מחר בבוקר מחיפה לרחוב הנצי"ב 16 בתל אביב.
כמובן אני מגיע ברכבת.באיזו תחנה לרדת בת"א,ואיך להגיע משם ליעד?
תודה
שבוע טוב

דניאל 130

New member
לרדת בתחנת רכבת תל-אביב-השלום

הגעה לתל אביב
שלום
אני צריך להגיע מחר בבוקר מחיפה לרחוב הנצי"ב 16 בתל אביב.
כמובן אני מגיע ברכבת.באיזו תחנה לרדת בת"א,ואיך להגיע משם ליעד?
תודה
שבוע טוב
לרדת בתחנת רכבת תל-אביב-השלום
יוצאים חוצה מהיציאה הראשית ופונים ימינה ברחוב גבעת התחמושת אל עבר רמזור צומת הרחובות דרך מנחם בגין/גבעת התחמושת/קפלן.
פונים שמאלה ברמזור לרחוב מנחם בגין והולכים ישר כל הזמן עד צומת הרחובות מנחם בגין/החשמונאים/המסגר/שדרות יהודית.
פונים שמאלה לרחוב שדרות יהודית והולכים על הנתיב הימני ברחוב.
הפניה השניה ימינה משדרות יהודית זה רחוב הנצ"יב.הולכים עד מספר 16 ישר פנימה.
זמן ההליכהסביב הרבע-שעה הליכה מתחנת רכבת תל-אביב-השלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה