שרשור הכוונה ומודיעין 06/09

מצב
הנושא נעול.
לכליל עצמו אין שירות

בית קשת - יישוב כליל
האם קיימת תחבורה ציבורית שמחברת בין שני היישובים? אפשר יותר מקוו אחד.
עלינו ללנסוע ביום ששי.
תודה מראש
לכליל עצמו אין שירות
המקום הקרוב ביותר שניתן להגיע הוא צומת יאנוח-ג'ת. במרחק של כ-2.5 קילומטר מכליל.
או צומת כליל במרחק של כ-5 קילומטר מכליל.

לצומת יאנוח-גת מגיע רק קו 35 מעכו.ובשביל להגיע לשם מבית קשת דרושה החלפה של 4 אוטובוסים.
2 אוטובוסים על מנת להגיע למרכזית המפרץ, משם 264 לצומת גדידה ולסיום 35 לצומת יאנוח.

לצומת כליל אפשר להגיע ב3 אוטובוסים
835 לעפולה, 301 לצומת יגור, 294 (נוסע פעם ביום) לצומת כליל.

אבל השאלה אם יש לכם הסעה משם לכליל, כי 5 קילומטר זה קצת רחוק

perhay

New member
האם אתה יודע במקרה באיזו שעה נוסע

לכליל עצמו אין שירות
המקום הקרוב ביותר שניתן להגיע הוא צומת יאנוח-ג'ת. במרחק של כ-2.5 קילומטר מכליל.
או צומת כליל במרחק של כ-5 קילומטר מכליל.

לצומת יאנוח-גת מגיע רק קו 35 מעכו.ובשביל להגיע לשם מבית קשת דרושה החלפה של 4 אוטובוסים.
2 אוטובוסים על מנת להגיע למרכזית המפרץ, משם 264 לצומת גדידה ולסיום 35 לצומת יאנוח.

לצומת כליל אפשר להגיע ב3 אוטובוסים
835 לעפולה, 301 לצומת יגור, 294 (נוסע פעם ביום) לצומת כליל.

אבל השאלה אם יש לכם הסעה משם לכליל, כי 5 קילומטר זה קצת רחוק
האם אתה יודע במקרה באיזו שעה נוסע
קו 294 בימי ששי?

כשאני חושב על זה

יוצא מהאוניברסיטה ב12:30
לצומת יגור יגיע כנראה אחרי 20-25 דקות
כשאני חושב על זה
יום שישי הקרוב זה ערב יום כיפור, אני לא בטוח שהקו יעבוד.
תתקשרי מחר לנתיב אקספרס 3553* ותשאלי אם בכלל הוא עובד

perhay

New member
ועוד שתי שאלות ברשותך

כשאני חושב על זה
יום שישי הקרוב זה ערב יום כיפור, אני לא בטוח שהקו יעבוד.
תתקשרי מחר לנתיב אקספרס 3553* ותשאלי אם בכלל הוא עובד
ועוד שתי שאלות ברשותך
האם אתה יודע כמה זמן אורך הנסיעה מצומת יגור לצומת כליל ואיך חוזרים מכליל לבית קשת במוצאי שבת.

דניאל 130

New member
זמן הנסיעה מצומת יגור לצומת כליל הוא סביב

ועוד שתי שאלות ברשותך
האם אתה יודע כמה זמן אורך הנסיעה מצומת יגור לצומת כליל ואיך חוזרים מכליל לבית קשת במוצאי שבת.
זמן הנסיעה מצומת יגור לצומת כליל הוא סביב
החצי-שעה נסיעה בערך.
אין תחבורה במוצאי שבת שפעילה באזור.יש להגיע עצמאית או במונית ספיישל לצומת יגור,משם באוטובוס לעפולה ומעפולה אוטובוס לבית קשת.

גם לחזור? הגזמת. בקושי יש תחבורה במוצא"ש

ועוד שתי שאלות ברשותך
נראה לי שאת צריכה הקפצה לאבו סנאן (5 ק"מ) ומשם קו 58 לכרמיאל.

אני בדיוק בדרך החוצה, בערב אבדוק יותר מדוייק, אם אחרים לא יענו קודם.

הקפצה לכפר יסיף (5קמ)

נראה לי שאת צריכה הקפצה לאבו סנאן (5 ק"מ) ומשם קו 58 לכרמיאל.

אני בדיוק בדרך החוצה, בערב אבדוק יותר מדוייק, אם אחרים לא יענו קודם.
הקפצה לכפר יסיף (5קמ)
משם 58 לכרמיאל

משם אפשר 261 לצומת יגור, ולהמשיך בשני אוטובוסים
או לדעתי עדיף 848 לצומת המוביל, 430 לגולני, ולהמשיך דרומה באוטובוס הראשון שמגיע

nika27

New member
באר שבע אשדוד

באר שבע אשדוד
אני מחפשת לו"ז באר שבע אשדוד, וגם איו קוים מגיעים לרחוב אן גבירול מתחנה מרכזית ומאבן גבירול לרחוב קיבוץ גלויות, מה תדירות וכמה זמן נסיעה?
תודה

mister K

New member
חפשי את לו"ז קווים 348/368/360 מב"ש לאשדוד.

באר שבע אשדוד
אני מחפשת לו"ז באר שבע אשדוד, וגם איו קוים מגיעים לרחוב אן גבירול מתחנה מרכזית ומאבן גבירול לרחוב קיבוץ גלויות, מה תדירות וכמה זמן נסיעה?
תודה
הוא מופיע באתר מטרופולין ובאתר www.bus.gov.il

לגבי הגעה לאבן גבירול, השאלה שלך מצביעה על סימפטומים של מחלת התמח"תת

אל תגידי "תחנה מרכזית תל אביב". תגידי מאיפה את מגיעה באמת ותקבלי הכוונה ישירות משם לרחוב אבן גבירול, שמקושר הרבה יותר טוב למקומות אחרים בת"א אליהם מגיעים אוטובוסים בינעירוניים.
מאבן גבירול לקיבוץ גלויות זה תלוי: למחלף קיבוץ גלויות (צומת הולץ) קו 26 ומדרום אבן גבירול גם קו 89. לחלק המזרחי של קיבוץ גלויות נוסעים בקווים 126/189/289 עד הר ציון/קיבוץ גלויות. למרכז הרחוב עדיף 25/125 לסלמה ומשם כמה דקות הליכה ולקצה המערבי של הרחוב גם 25/125 עד המשטרה.

olli3

New member
מנהל
נראה לי שהיא התכוונה לרחובות אלו באשדוד

אל תגידי "תחנה מרכזית תל אביב". תגידי מאיפה את מגיעה באמת ותקבלי הכוונה ישירות משם לרחוב אבן גבירול, שמקושר הרבה יותר טוב למקומות אחרים בת"א אליהם מגיעים אוטובוסים בינעירוניים.
מאבן גבירול לקיבוץ גלויות זה תלוי: למחלף קיבוץ גלויות (צומת הולץ) קו 26 ומדרום אבן גבירול גם קו 89. לחלק המזרחי של קיבוץ גלויות נוסעים בקווים 126/189/289 עד הר ציון/קיבוץ גלויות. למרכז הרחוב עדיף 25/125 לסלמה ומשם כמה דקות הליכה ולקצה המערבי של הרחוב גם 25/125 עד המשטרה.
ולא בת"א.

כך ש348 הוא הרלוונטי לגביה במקרה כזה. כמו כן, השאלה הזו נשאלה כבר בשבוע שעבר וענו לה על כך (די בטוח שזו אותה שואלת השאלה).

mister K

New member
אז שתציין בשאלה באיזו עיר מדובר.

ולא בת"א.

כך ש348 הוא הרלוונטי לגביה במקרה כזה. כמו כן, השאלה הזו נשאלה כבר בשבוע שעבר וענו לה על כך (די בטוח שזו אותה שואלת השאלה).
אז שתציין בשאלה באיזו עיר מדובר.
במקרה היא ציינה שמות של שני רחובות ראשיים ומוכרים בתל אביב. זו העיר הראשונה שקופצת בראש לכל מי שרואה הכוונה כזאת.

mister K

New member

באר שבע אשדוד
תודה

nika27

New member
הבהרה

באר שבע אשדוד
תודה
הבהרה
אני מגיעה מבאר שבע לאשדוד ושם אני צריכה להגיע לרחוב אבן גבירול 6 ( ביה"ס מוריה ) וממנו לביה"ס אחדות שנמצא ברחוב קיבוץ גלויות.

olli3

New member
מנהל
אז קו 348 מביא אותך עד ליעד שלך.

הבהרה
אני מגיעה מבאר שבע לאשדוד ושם אני צריכה להגיע לרחוב אבן גבירול 6 ( ביה"ס מוריה ) וממנו לביה"ס אחדות שנמצא ברחוב קיבוץ גלויות.
קו 348 המופעל ע"י מטרופולין יביא אותך עד לשדרות בני ברית פינת מורדי הגטאות. משם מדובר בהליכה מתונה של לא יותר מ10 דקות (מניסיון). מצורפת מפה המציגה את תחנת הירידה וכן את מסלול ההליכה לאבן גבירול 6. http://goo.gl/maps/MrbPW

מאבן גבירול 6, לביה"ס אחדות שברחוב קיבוץ גלויות, מדובר במרחק הליכה. לי לא ידוע על בית ספר אחדות שממוקם בקיבוץ גלויות, גם באתר של עיריית אשדוד בית הספר אחדות מופיע ברחוב הרב קוק - http://www.ashdod.muni.il/Edu/M.Hinuch/yesodi/achdut/Pages/default.aspx

על מנת להגיע מאבן גבירול 6 לבית הספר אחדות המוצג גם על גבי המפה ברחוב הרב קוק - הנה מסלול הליכה: http://goo.gl/maps/ibpqG שימי לב כי יכול להיות שהתכוונו שדרך ההגעה לבית הספר הינה גם מקיבוץ גלויות...

מידע על הזמנים של כל קו אוטובוס בישראל ניתן למצוא באתר www.bus.gov.il עלייך לעבור ללשונית "חיפוש על פי קו", לבחור את היום הרלוונטי לנסיעה, את עיר המוצא ואת הקו המבוקש.

nika27

New member
תודה רבה

קו 348 המופעל ע"י מטרופולין יביא אותך עד לשדרות בני ברית פינת מורדי הגטאות. משם מדובר בהליכה מתונה של לא יותר מ10 דקות (מניסיון). מצורפת מפה המציגה את תחנת הירידה וכן את מסלול ההליכה לאבן גבירול 6. http://goo.gl/maps/MrbPW

מאבן גבירול 6, לביה"ס אחדות שברחוב קיבוץ גלויות, מדובר במרחק הליכה. לי לא ידוע על בית ספר אחדות שממוקם בקיבוץ גלויות, גם באתר של עיריית אשדוד בית הספר אחדות מופיע ברחוב הרב קוק - http://www.ashdod.muni.il/Edu/M.Hinuch/yesodi/achdut/Pages/default.aspx

על מנת להגיע מאבן גבירול 6 לבית הספר אחדות המוצג גם על גבי המפה ברחוב הרב קוק - הנה מסלול הליכה: http://goo.gl/maps/ibpqG שימי לב כי יכול להיות שהתכוונו שדרך ההגעה לבית הספר הינה גם מקיבוץ גלויות...

מידע על הזמנים של כל קו אוטובוס בישראל ניתן למצוא באתר www.bus.gov.il עלייך לעבור ללשונית "חיפוש על פי קו", לבחור את היום הרלוונטי לנסיעה, את עיר המוצא ואת הקו המבוקש.
תודה רבה
כנראה שהרחוב הוא באמת רב קוק.

ZILYON

New member
2 שאלות בבקשה

2 שאלות בבקשה
איך מגיעים מהתחנה המרכזית של חיפה חוף הכרמל לצד העליון של רכבל סטלה מאריס?

אמנם אני מגיע במקור מהמרכז אבל בבקשה לא לתת לי הכוונה להגיע לתחנת הרכבת בת גלים ואז לעלות ברכבל לצד העליון

האופצייה הזאת יקרה ואני צריך להגיע לנקודה הנמצאת בקרבת הצד העליון של הרכבל בחיפה

שאלה נוספת בבקשה פורום יקר - האם מוזיאון המדטק בחיפה נמצא קרוב לאחת מתחנות הכרמלית של חיפה?

במידה ולא האם יש אוטובוס ישיר מתחנת חוף הכרמלך לשם?

ואם כן איזה קוו?

תודה

דניאל 130

New member
מוזיאון המדעטק בחיפה

2 שאלות בבקשה
איך מגיעים מהתחנה המרכזית של חיפה חוף הכרמל לצד העליון של רכבל סטלה מאריס?

אמנם אני מגיע במקור מהמרכז אבל בבקשה לא לתת לי הכוונה להגיע לתחנת הרכבת בת גלים ואז לעלות ברכבל לצד העליון

האופצייה הזאת יקרה ואני צריך להגיע לנקודה הנמצאת בקרבת הצד העליון של הרכבל בחיפה

שאלה נוספת בבקשה פורום יקר - האם מוזיאון המדטק בחיפה נמצא קרוב לאחת מתחנות הכרמלית של חיפה?

במידה ולא האם יש אוטובוס ישיר מתחנת חוף הכרמלך לשם?

ואם כן איזה קוו?

תודה
מוזיאון המדעטק בחיפה
קרוב באותה מידה לתחנות הנביאים ומסדה של הכרמלית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה