פרק 9 - Solo Round

LeAnnDylan

Well-known member
פרק 9 - Solo Round

סוף סוף הצלחתי להדביק את הפער...
אז, מי צפה?

LeAnnDylan

Well-known member
דעתי על המתמודדים עד כה

אני אנצל את ההודעה הזו כדי לציין את דעתי על המתמודדים עד כה.
בעיקרון יש לי כרגע שלושה פייבוריטים: אמילי ברוק, ג'סיקה קברל וג'ון ויין. (יש גם איזו ג'נה אחת וסי ג'יי אחד שאני מחבבת)
את אמילי וג'ון וויין אני זוכרת לטובה משנים קודמות אז נשארתי נאמנה גם השנה. ג'סיקה היא בערך היחידה שזכרתי לטובה את האודישן שלה אז נשארתי נאמנה אליה למרות שהיא לא בהכרח בלטה לי בהוליווד. אבל אני עדין אוהבת את הקול שלה.
את ג'ון ויין העיפו לי אז אני נשארת עם הנקבות שלי.
&nbsp
ועכשיו לחלק היותר כיפי- את מי אני שונאת:
1. הילדה המעצבנת עם הכובע בוקרים והגשר בשיניים. כן, אני יודעת שיש שתים. אז שתיהן מעצבנות. זאתי עם הפוני בלתי נסבלת ואם הם מעבירים אותה ללייב שואוז אני ממש אתעצבן.
השניה עם הצ'לו היא חתיכת יצורה והיא מעיקה לי בעין בגלל הלבוש המגושם שלה. היא לא חייבת ללבוש שמלות מיני ומחשופים עמוקים אם זה לא היא, אבל בחייאת שתלבש משהו במידה שלה. אין לה חשמל בבית אז זמן פנוי יש לה בשפע, שתעשה מכפלת למכנסיים שלה. מצד שני היא כזאת עוף מוזר שהיא כן מעניינת לי אז למרות שאני אוהבת לשנוא אותה, לא ממש מפריע לי שהיא שם כרגע. כמובן שאני ממש לא מעוניינת אבל שהיא תתפוס מקום של מישהו ראוי בטופ 10 למרות שבגלל שהיא כזאת שונה לדעתי דווקא כן יעבירו אותה, כדי שיהיה קצת גיוון.
ואם כבר מדברים על מוזרים, הבלונדה הזו המתולתלת שנראית כאילו לקחה פטריה אחת יותר מידי. מה לעזאזל נסגר איתה? חתיכת הזייה.
&nbsp
2. היצור עם המונו. טוב הבנו אתה חולה, אתה מדבק. וואטאבר. הפרצופים שהוא עושה כשהוא שר מטרידים ברמות. אם יש לך עצירות כפרה, תשתה כפית של שמן זית. הכל עובר.
&nbsp
3. הבחור עם העיני דג שנבחן עם אישתו והיא לא עברה והוא כל פעם עושה לה פייס-טיים אחרי שהוא עובר שלב. אני שונאת אותו סתם כי הוא מכוער. כן, לא מרגישה שאני צריכה סיבה מיוחדת. העיניים הקטנות שלו מטרידות אותי ואני לא מסוגלת להקשיב לו בלי להיות מוטרדת. שיעיפו לי אותו מהמסך. תודה.
&nbsp
4. כל ההיפסטרים באשר הם. הגעתם לפריים טיים, הגיע הזמן להתקלח ולהתגלח. נמאס כבר מכל ההומלס שיק הזה.
&nbsp
5. הבחור הרוסי. אין חי בסרט כמוהו. כולו תיאטרלי מלא מניירות, מעיק ומיושן. מי ירצה לשלם כסף כדי להאזין לו חוץ מפוטין?
&nbsp
טוב בטח יש עוד כאלה שאני שונאת אבל אלה בעיקר עולים לי.
&nbsp
ויש את האלה שאני לא מבינה איך ממשיכים לעבור שלבים כמו הילדה הזו שהאמא שלה בצבא, היא בכתה למפיקים שלקחו לה את השיר שהיא רוצה, בסוף קיבלה אותו נתנה את הביצוע הכי עלוב ששמעתי לשיר הזה בחיי.
בכלל כל האודישנים שלה בהוליווד לוו בשלל זיופים שאין מצב שהשופטים לא שמעו. היא כל כך לא מיוחדת ונבלעת ואני לא מבינה למה הם ממשיכים להעביר אותה שלבים.
הזוג ילדים שכאילו לא מאוהבים אבל אנחנו "חברים הכי טובים". אף אחד מהם לא נתן ביצוע טוב או חצי זכיר. יש עוד 20 כמותם בתחרות שיותר בולטים מהם. נמאס כבר מהסיפורי רקע בשקל וחצי שאיידול מנסים ליצור.
הבחור ההוא ש"אני רק מנגן בגיטרה, אני בכלל לא זמר" הוא צודק. הוא לא זמר. וכמו שהארי ציין בפניו, הוא גם לא גיטריסט טוב כי את האודישן של החברה שלו הוא חירב עם נגינה גרועה. שיעיפו אותו.
סוניקה. היה לה אודישן טוב, מאז כל מה שהיא עשתה היה עלוב למדי. הגיע הזמן להבין שהיא וואן טריק פוני. שיעיפו אותה לפני שנקבל סאנג'יה 2.0
שלבי Z. היא לא הייתה מספיק טובה בדה וייס. היא גם לא מספיק טובה באיידול.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
בערך

היא עדין מעיקה לי בעין אבל מהאודישנים שהם הכריזו שזו עונה של בנות הם עשו עבודה די טובה בלהעיף כל אחת מעניינת מהטופ 50. אין יותר מידי גיוון ולכן מעדיפה שבטופ 10 שלי תהיה ג'ניב שתיתן הופעות קצת שונות מאשר עוד דיווה לייק סטפני או עוד בלנד גירל כמו סוניקה.

למעלה