מסכמים את השבוע שחלף

orit a11

New member
מסכמת גם

הטוב שהיה השבוע: שהוא נגמר, שעבדתי רק יום ראשון, שדאגתי לבריאות שלי עם אוכל בריא וספורט, ושאני אוהבת את החבר שלי.

הפחות טוב השבוע: שמתחילים להריח את המבחנים ואת הלחץ של סוף הסמסטר. אמא שך חברה בבית חולים במצב לא טוב. מצפה לבשורות טובות.

גאוות השבוע: הפעם מקדישה לעצמי. אחרי סמסטר של זלזול נוראי, התחלתי ללמוד. נכון שעדיין לא 100% אבל זה עדיין יותר ממה שלפני זה השקעתי.

שיר שאהבתי השבוע: שמעתי ברדיו גירסא "לצהרי היום" של ברי. בגירסא הזאת מישהו אחר שר, וברי עושה רק את הפזמון.
מישהו מכיר אולי את הגירסא המדוברת?

מאכל שאהבתי השבוע: מוקפץ ירקות של אמא

סרט שראיתי השבוע: הלוואי שהיה לי זמן לראות סרט.

פעילות גופנית של השבוע: פילאטיס +4 הליכות (מחר תהיה חמישית)

בילוי/ יציאת השבוע: אולי אולי אולי היום סרט. אבל זה תלוי בי ובכוח שלי.

התחדשויות השבוע: מחר אקנה לי פלטה חשמלית זוגית

תוכניות לסוף השבוע: ללמוד ולחרוש

סימנו על התוכניות שעשינו בתחילת השבוע?
-להתחיל לצמצם פערי לימודים באופן בהול... סוף בחודש מתחילים מבחנים ואני קצת מקרטעת.

- להישקל מחר ולראות מה הנזק מיוון, וכמובן להמשיך לתקן אותו

- לעבוד יותר על הגמישות שלי, אני רוצה לעשות תרגילים שישפרו לי את הגמישות.

מה עזר לנו להתמודד ולהצליח השבוע? הרצון לשמור על מה שהשגתי ועבדתי עליו כ"כ קשה.

ולסיום- איך עבר השבוע?
שבוע די רגיל, עמוס טיפה יותר בגלל שסוף סוף התחלתי קצת ללמוד.
אבל הכל בסדר, מרגישה נפלא ואני אוהבת את ההרגשה הזאת

khaleesi

New member
מסכמ"שת :)

הטוב שהיה השבוע: היום בדיוק אני סוגרת חודשיים בחדר כושר! נתתי לעצמי ח"ח והרשתי לעצמי אתמול בערב פיצה שאני ממש אוהבת. קבלו משהו מעניין - הצלחתי לאכול רק חצי מהכמות שהייתי אוכלת בד"כ (וגם אז די עצרתי בכוח), ואח"כ די כאבה לי הבטן. קרי, הגוף כבר לא רגיל לזה... איזה יופי. הרגיש לי טוב.

הפחות טוב השבוע:
לקטנה שלי יש ימים קצת חסרי מנוחה והיא לא אוכלת מי יודע מה, אני מאמינה שהיא מוציאה שיניים (בת 7 חודשים)... אבל זה בקטנה.

גאוות השבוע:
כתבתי למעלה :) חודשיים, ווהוו!

שיר שאהבתי השבוע:
שיר מתוך סרט משעשע שנקרא Team america מהיוצרים של סאות' פארק... סרט די ישן כבר, אבל שמתי לי את השיר של הסרט בפלייליסט שלי והוא שעשע אותי באימון:
http://www.youtube.com/watch?v=sWS-FoXbjVI

מאכל שאהבתי השבוע:
סטייק סינטה שהכנתי לעצמי :)

סרט שראיתי השבוע:
שניים - blue valentine ו- Drive, שניהם עם ריאן גוסלינג (יצא במקרה). סרטים טובים ומעניינים, שניהם די איטיים וקצת משונים.

פעילות גופנית של השבוע:
כרגיל, הליכה/ריצה ואנאירובי :) עדכנתי את תוכנית האימונים שלי, אפשר להציץ בבלוג (קישור בחתימה).

בילוי/ יציאת השבוע:
הסתובבתי עם אמא שלי והקטנה שלי בקניון החדש בנתניה. היה נחמד.

התחדשויות השבוע:
פן ומכונה להסרת שיער זה נקרא?

משהו שהצחיק אותי השבוע:
הצחוק של הקטנה שלי :)

משהו שעשה לי את השבוע:
רק פה אני מרשה לעצמי להיות כזו אגוצנטרית ולהגיד - אני!

תוכניות לסוף השבוע:
בערב עושים על האש עם המשפחה. מחר.. לא יודעת. חשבתי ללכת לבריכה לשחות קצת, נראה אם זה יתאפשר.

סימנו על התוכניות שעשינו בתחילת השבוע?
אכן!

מה עזר לנו להתמודד ולהצליח השבוע?

עשינו משהו עבור עצמנו/ מישהו אחר?

ולסיום- איך עבר השבוע?

גם אני רוצה לסכם!

הטוב שהיה השבוע:שלושה אימונים אישיים, שמרתי יחסית לא רע על תזונה, קיבלתי משכורת [זעומה אמנם
אבל אני כמעט ולא עובדת אז לגיטימי], עשיתי השבוע סוג של חצי מבחן, פשוט שלושה פרקים, ויצא לי כמותי ומילולי עם טעות אחת בכל אחד ואנגלית עם 0

הפחות טוב השבוע: אני מרגישה קצת שהשמנתי וזה מרגיז אותי מאוד, וחוסר כוח טוטאלי ללמידה. אה, וגם איבדתי נעלי ספורט

גאוות השבוע: ששמרתי על תזונה בצורה לא רעה בכלל, CONSIDERING.

שיר שאהבתי השבוע: אין משהו ספציפי

מאכל שאהבתי השבוע: אתמול אכלתי סושי שהיה טעים פלוס! והיום אבא שלי הכין איזה משהו עם ארטישוק וזה היה לי ממש טעים. אף פעם לא אכלתי ארטישוק בכלל...

סרט שראיתי השבוע: פחחחחח.

פעילות גופנית של השבוע: שלושה אימונים אישיים ואימון אירובי קצרצר אחד. מחר מתכננת לרוץ

בילוי/ יציאת השבוע: אתמול הייתי עם החברה הכי טובה שלי בג'פאניקה והיה לי כיף מאוד
היום אולי בית קפה עם חברות, תלוי בחשק ובמצב רוח.

התחדשויות השבוע: אויש
. קודם כל, ביום ראשון קניתי נעלי ספורט, אחרי שאיבדתי את הישנות. מהממות! להלן תמונה
[תמונה מהאינטרנט, אין לי כוח להעלות מה שאני צילמתי... אבל זו הנעל
]
מלבד זה, קניתי שתי חולצות בתמנון - אחת חמודה עם הדפס של קאפקייק וגלידה, ואחת תכלת חמודה, די מחמיאה לטעמי. חוץ מזה, קניתי צמידים, שרשרת, שתי טבעות וארנק באיזו חנות פה בעיר, ואתמול 6 זוגות עגילים מטופ טן. אה!! וגם לקחתי חותכני עוגיות חדשים מהחנות, הבוס שלי סוף סוף הביא!

משהו שהצחיק אותי השבוע: עינב הרסה אותי איזה יום מצחוק, עם תיאור על בית מחמאת בוטנים

משהו שעשה לי את השבוע:וואלה לא יודעת.

תוכניות לסוף השבוע: היום אולי בית קפה, מחר ריצה ולימודים.

סימנו על התוכניות שעשינו בתחילת השבוע? אין לי כוח ללכת לבדוק חחחח

עשינו משהו עבור עצמנו/ מישהו אחר? קניתי לעצמי ה-מון דברים
ותרמתי לוראייטי בסופר פארם!

ולסיום- איך עבר השבוע? סבבה כזה..

Minerva

New member
הנעליים

אפשר גם תמונות של החלוצות?

הסושי נשמע טוב, וארטישוק זה מעולה.
שיהיה סופש טעים!

במיוחד בשבילך...

[האמת שאני מניחה שהתכוונת לחולצה עם הגלידה 0 אבל כבר לבשתי אותה לאימון(היא חולצה סתם כזאת, קניתי אותה בשביל אימונים), ככה שהיא בכביסה ואני לא מוצאת תמונה שלה באתר. חמודה כזו, בצבע מנטה, עם ציור של גלידה וקאפקייק וכיתוב של ICE CREAM VS CUPCAKE]
זו החולצה הפשוטה. אני מתלבטת אם לקנות בעוד צבע... היא סבבה, לא? היא גם עלתה לי 10 ש"ח, אז נשמע לי משתלם...[אה, וסליחה על הכוכב. יצאתי מכוערת
]

mayane21

New member
את נראת ממש נהדר

החולצה מחמיאה לך ויפייפיה. מנטה הוא הצבע האהוב עליי בתקופה האחרונה..
10 ש"ח זה מחיר מציאה! אמרת מתמנון? שווה בדיקה
ואני בעד לרכוש בעוד צבעים..

תודה!

יש להם עכשיו מבצעים מטורפים, שווה מאוד לבדוק. יש לי משם מלא דברים שאני מקבלת עליהם מחמאות כל הזמן. בגלל שיטוטים באתר לחפש תמונה של החולצה ראיתי שאחת השמלות שיש לי מהם עולה עכשיו 15, כשאני קניתי ב20. מתלבטת אם לקנות גם אותה בעוד צבע

Halya65

New member
חולצה מקסימה! את נראית נפלא

באמת בתמנון יש המון מציאות...
אני קניתי השבוע 2 ג'גינג כאלה, וארבעה חולצות...

למעלה