סיכום שבועי!!

tali44

New member
סיכום שבועי!!

משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
התחדשות השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
שיר השבוע:
תמונת השבוע:
מה עשיתם ביום של הבחירות?
ולמי הצבעתם \ הייתם רוצים להצביע?
אחר:

tali44

New member
קלף מנצח בפוליטיקה הישראלית - שיער כסוף!

משהו טוב שקרה השבוע: סופסוף הלכתי לקולנוע וראיתי את חיי פי!!
משהו רע במיוחד שקרה השבוע: יום שני הרגשתי ממש מזעזע, חשבתי שאני הולכת למות.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עוד מבחן.

התחדשות השבוע: סקיני מקסטרו
סרט השבוע: "חיי פי"

סדרת השבוע: - -
ספר השבוע: - -
שיר השבוע: יצא לי לצפות הרבה ב-MTV אז כל מני שירים עכשויים של טיילור סוויפט, ריאנה, אדל וכו'.

תמונת השבוע: ביבי במיינסטרים!

מה עשיתם ביום של הבחירות? למדתי קצת...
ולמי הצבעתם \ הייתם רוצים להצביע? הצבעתי לביבי, כי לצערי לעולם לא יהיה כאן שלום ואנחנו חייבים לדאוג לבטחון. חוצמזה שלדעתי מדינת ישראל סוציאלית מספיק (ביחס לארה"ב) והכלכלה כאן טובה נניח ביחס לצרפת, אירלנד ושאר מדינות שכולם חושבים שבאירופה הכל טוב, אבל ממש לא!
אחר: אני מתה מעייפות, ישנתי בלילה רק 4 שעות! לילה טוב

Shiri from the block

Active member
טלי אני גאה בך!! גם על זה שראית חיי פיי, סרט מקסים!!!! ממש נהנתי ממנו, ועוד ראיתי אותו ב 4D אז הכיסאות זזו לנו והיה ריח ואוויר ומים, היה כיף!! עשה לי קצת סחרחורת חח אבל היה כיף.

וכל הכבוד שהצעת לביבי והסיבות שהצבעת לו
בדיוק מה שאני חושבת! ביטחון מעל הכל.

ומה הקשר של ביבי עם מדונה?
בהתחלה חשבתי שזה פוטושופ חח, אפשר לקבל הרחבה על הנושא??
עוד השמאלנית המעצבנת הזאת מצטלמת עם ביבי.. רק שלא תזהם אותו עם השמאלניות שלה...

tali44

New member
האמת שאני לא ממש יודעת מה הסיפור מאחורי זה

אבל באחד הביקורים שלה (יש מצב שב-2008) היא נפגשה איתו. אבל אל תדאגי, היא גם נפגשה עם ציפי לבני אהובתה...

אבל תכלס, מה אפשר לצפות מאמריקאית טיפוסית בעלת יכולת השפעה אם לא להטיף לשלום...?

אני פה לפעמים...

משהו טוב שקרה השבוע:קיבלתי תעודה ותעודת הצטיינות.
מכל השנים, בכיתה יב' אני מקבלת את זה. ממוצע 93.4. ועד לפני שנה כמעט העיפו אותי מבי"ס. אה, ועברתי את הבגרות באזרחות ומסתבר שהלך לי טוב.
משהו רע במיוחד שקרה השבוע:היה שבוע סביר לגמרי.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:לעבור את המבחן בפסיכולוגיה, הוא כזה תקוע.
התחדשות השבוע:~
סרט השבוע:~
סדרת השבוע:דוקטור הו ושרלוק.
ספר השבוע:~
שיר השבוע:כל מיני של מיוז ואפיקה.
תמונת השבוע:~
מה עשיתם ביום של הבחירות?וואי ישנתי כל היום.
ולמי הצבעתם \ הייתם רוצים להצביע?נושא מורכב.
עד לפני כמה חודשים ממש התבאסתי שהבחירות בינואר והיומולדת 18 שלי באפריל אז אני לא אוכל להצביע, אבל דברים השתנו ואני ממש לא רואה מועמדים שראויים שיצביעו להם בכלל. הליכוד-ביתנו ממש לא, התחלתי לסלוד מהמפלגה הזאת מהרגע שהיא התמזגה עם ישראל ביתנו, יותר מידי קיצוניות. וכל העניין של זה שאו ש"ס או הבית היהודי נכנסים לממשלה זה פשוט נוראי. קיצונים עם אינטרס אחד ויחיד לא צריך בכלל. זה פשוט נוראי. אני גם לא יודעת אם הייתי מצביעה ליאיר לפיד, אבל העובדה שהמפלגה שלו ממתנת קצת את הממשלה זה כבר טוב...יש הרבה דברים שאני מסכימה עם המפלגה שלו אבל היא עדיין לא ברורה. אני מניחה שהייתי מצביעה לעבודה. בכלל, בחודשים האחרונים אני מתחילה להאמין שעדיף לבוא בגישות של שלום במקום גישות של כוח. זה לא אומר שאני מצדיקה תוקפנות כלפינו, ממש ממש לא, מרבית הפעמים שהגבנו היו בצדק, כי במקומות אחרים היו פשוט שורפים את מי שמתקיף מדינה אחרת. אבל אולי עם ממשלה שלא באה בגישה של תוקפנות יהיה אפשר לדבר יותר. ותהיה יותר תמיכה עולמית, שזה מה שהכי חשוב לדעתי בשביל לגשר בין צדדים. ואם להתייחס למצב הפנימי- זה שהמצב הכלכלי פה יותר טוב מבמדינות כמו יוון או ספרד לא אומר כלום כי ביוון וספרד כולם פרזיטים, אחת הסיבות המרכזיות לזה שהם במיתון לא נורמלי זה שהם מעיפים אנשים מחנויות ב14:00 בצהריים והולכים לישון עד 17:00, לא צוחקת, זה אמיתי. פה הבעיה היא שהממשלה יותר מידי ליברלית ואנחנו לא ארה"ב, זה לא עובד פה. צריך ממשלה יותר סוציאל דמוקרטית. בגלל זה זה טוב שיאיר לפיד נכנס לממשלה.

חפרתי אבל נושאים כאלו גורמים לי לחפור.

אחר:~

והנה אני נעלמת לעוד כמה זמן

Shiri from the block

Active member
למה להיעלם??? צריך לעזור לטלי החמודה!!!

אני לא מסכימה עם שום דבר ממה שכתבת לגבי הבחירות, אבל רק שתדעי שקראתי הכל

זה בסדר, לא הכרחתי אף אחד להסכים איתי

שלא תביני לא נכון, אני לא חושבת שבתכלס מישהו אחר יכול בטחונית להנהיג את המדינה חוץ מביבי, אבל אני חושבת שהגיע הזמן לשנות גם.

Shiri from the block

Active member
שינוי בתחום החברתי-כלכלי רק בתחום המדיני מה שאנחנו עושים זה מצויין לדעתי.

אני מסכימה איתך

אבל מצד שני מעניין אותי לדעת מה היה קורה אם מפלגת מרכז הייתה המפלגה החזקה ביותר. שלא תביני לא נכון, אני חושבת שכל מה שאנחנו עושים להגנתנו הוא מוצדק.

Shiri from the block

Active member
המממ לדעתי מפצגת מרכז יותר נוטה לשמאל מאשר ימין אז אותי ממש ממש לא מעניין לדעת מה היה קורה אם הם היו בממשלה חח

מפלגת מרכז לא נוטה לשום צד יותר מהצד השני

זה למה היא מרכז.

אבל כל אחד רואה דברים אחרת.

אני פה כשיש לי זמן לתפוז

וכמעט שאין לי. אבל אני מבטיחה לנסות ולכתוב יותר! גם ככה ג'וני לא עושה כלום עכשיו

סיימתי את כל הפרקים ממזמן

ועוד ראיתי הרבה פעמים.
כבר מתחילים לצלם את עונה 3 בקרוב...התחילו לעבוד על התפאורה והתסריטים והכל.

למעלה