בקשות/שאלות לא הכוונה

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member
to = for, towards

How about a whole carriage for men kissing?
The issue isn't with praying, its about unauthorized people taking over a "public space" where there's no space to speak of, with no consideration to other members of the public.
to = for, towards
I'm using my phone and can't see the whole text field.

alantan

New member
חברים, נראה לי שקצת נסחפתם

to = for, towards
I'm using my phone and can't see the whole text field.
חברים, נראה לי שקצת נסחפתם
אם היו מגרשים משם נוסע כלשהו הייתי מבין את העליהום. אם הם מפריעים להגיע לדלתות אז גם זו בעיה. אבל כל עוד הם בסה"כ עומדים שם ומתפללים למי זה מפריע?

אני חילוני לגמרי וזה מפריע לי פחות מאשר לשמוע איזו טיפשה מדברת בנייד עם חברתה על המגורש האחרון מבית האח הגדול ועל החזה של היא שנפרדה מההוא שהוא בכלל עובד בתור מאמן אישי ואיזה חתיך הוא ושמעת על תפוח שמנסה לשכב עם אגס, איזה מגניב זה יהיה אם הם יצליחו! וואיי, שמתי סימן קריאה ועוד כמה פסיקים, אני חייבת ללמוד לדבר כמו שצריך בלי לשאוף אפילו קצת אוויר מה את חושבת?

טיעון מגוחך. זאת מדינת הלאום היהודי.

מפריע לך לראות אדם המתפלל תפילה יהודית
במדינת היהודים ברחוב?
טיעון מגוחך. זאת מדינת הלאום היהודי.
לדת היהודית אין כאן שום זכויות יתר. במדינה היהודית יש לדת היהודית בדיוק אותן זכויות כמו לדת המוסלמית והבהאית.

b l i p

New member
גם ברכבת של 6:30 מנהרייה, באותו המקום

מידע לגבי תפילות(מניינים) ברכבות
חשבתי שכדאי לברר את הרכבות שיש בהם תפילות כולל את הקרון בו מתקיים התפילה
למען הגולשים הדתיים וגם על מנת להזין אותם לאתרים ואפליקציות המתאימות שיעזרו לנו.
אשמח אם אתם כנוסעים\עובדים ברכבת תוכלו להוסיף פרטים על עוד מניינים קבועים שקיימים ברכבות שלא ידועים לי.

אלו המניינים שידועים לי נכון לעכשיו:

שחרית:
1.רכבת שיוצאת מנהריה ב 5:30 לכיוון באר שבע-תחילת תפילה אחרי קריית מוצקין (יש ספר תורה)-קרון דרומי(בקומתיים זה יהיה למטה בכסאות המתקפלים)
2-4.רכבות שיוצאות מבית שמש ב6,7,8 לכיוון תל אביב- תחילת תפילה בבית שמש (יש ספר תורה בכל הרכבות)-קרון דרומי (הקרון האחרון)

מנחה\ערבית:
ברכבות מתל אביב לבית שמש שיוצאות בין השעות 16:53-20:53-תחילת התפילה מיד אחרי רמלה-באזור הדלתות של הקרון הצפוני(הקרון האחרון)
לפעמים יש גם ברכבות לפני ואחרי אך זה משתנה לפי עונות וימים וכמות האנשים ברכבת.

b l i p

New member
נ.ב - בעקבות התפתחות הדיון

נ.ב - בעקבות התפתחות הדיון
אני אישית לא משתתף בטקסים הללו, הזרים לי ביותר.
אך יצא לי לא פעם לשבת בקרון הזה (בעיקר על הרצפה) ולישון בלי הפרעה.
סה"כ, פרט לכך שחלק מהנוסעים מתנדנדים בצורה מתואמת (כמו כזה פלאש-מוד) הם לא באמת מתקשרים ביניהם.

רכבת בקו אשקלון-ת"א מקדימה קבוע

בקשות/שאלות לא הכוונה
נראה שהקטע בין אשדוד ליבנה מערב לוקח 5 דקות פחות זמן מאשר בלו"ז.

כל בוקר הרכבת מגיע כ8 דקות לפני הזמן לתחנת יבנה ומחכה, ואילו בדרך חזור מגיעה מוקדם מידי לתחנת אשדוד ומחכה שם.

יש לכם מושג למה הלו"ז לא מתכונן אופטימלי?
אני מניח שזאת לא בעיה של מסילה לא פנויה

הלו"ז בין אשדוד ליבנה מערב לא הגיוני

כל בוקר הרכבת מגיע כ8 דקות לפני הזמן לתחנת יבנה ומחכה, ואילו בדרך חזור מגיעה מוקדם מידי לתחנת אשדוד ומחכה שם.

הלו"ז בין אשדוד ליבנה מערב לא הגיוני
כנראה לקחו מרווחי על מרווחי בטחון בגלל התפצלות המסילות בבני דרום.
כבר כתבו הרבה פעמים בפורום על הריפודים המופרזים ביותר בכלל ובקו הזה בפרט.

easylivin

New member
בעיה ידועה שאין
לה הצדקה אמיתית.

בעיה ידועה שאין
לה הצדקה אמיתית.
אגף מסויים ברכבת החליט שנוח לו "לרפד" את הלו"ז (לא רק בקטע הזה) כדי להראות נתוני הדיוק גבוהים יותר על הנייר. וזה בזמן שאין ממש איחורים, אבל יש נסיעה איטית פלוס המתנה ארוכה בתחנות. הפתרון הוא להציף בתלונות לא רק את הרכבת, אלא גם להאיר את עיניהם של פוליטיקאים מאשדוד/אשקלון/שדרות, במיוחד כאלה שיש להם קרבה לחברי כנסת בכלל ולשר התחבורה בפרט. לא פשוט, אבל כנראה שאחרת שום דבר לא יזוז. אפשר להתחיל מהפצת מידע על הבעיה ההזויה הזאת בכל פורום רלוונטי... (הכוונה לא רק לפורומים באינטרנט.)

amit1270

New member
לפנות לתקשורת

בעיה ידועה שאין
לה הצדקה אמיתית.
אגף מסויים ברכבת החליט שנוח לו "לרפד" את הלו"ז (לא רק בקטע הזה) כדי להראות נתוני הדיוק גבוהים יותר על הנייר. וזה בזמן שאין ממש איחורים, אבל יש נסיעה איטית פלוס המתנה ארוכה בתחנות. הפתרון הוא להציף בתלונות לא רק את הרכבת, אלא גם להאיר את עיניהם של פוליטיקאים מאשדוד/אשקלון/שדרות, במיוחד כאלה שיש להם קרבה לחברי כנסת בכלל ולשר התחבורה בפרט. לא פשוט, אבל כנראה שאחרת שום דבר לא יזוז. אפשר להתחיל מהפצת מידע על הבעיה ההזויה הזאת בכל פורום רלוונטי... (הכוונה לא רק לפורומים באינטרנט.)
לפנות לתקשורת
בתכנית "מה בוער" עם רינו צרור (בימי חמישי בגל"צ) הקו לשדרות מוזכר לעתים קרובות, כשבפעם האחרונה (אתמול) דיברו על חוסר התיאום בין האוטובוסים לרכבות בתחנה.

תוכנית נוספת בגל"צ שמרבה לעסוק בתח"צ היא "יהיה בסדר" עם אביב לביא ואסף ליברמן.

easylivin

New member
אני בעד "יהיה בסדר".

לפנות לתקשורת
בתכנית "מה בוער" עם רינו צרור (בימי חמישי בגל"צ) הקו לשדרות מוזכר לעתים קרובות, כשבפעם האחרונה (אתמול) דיברו על חוסר התיאום בין האוטובוסים לרכבות בתחנה.

תוכנית נוספת בגל"צ שמרבה לעסוק בתח"צ היא "יהיה בסדר" עם אביב לביא ואסף ליברמן.
אני בעד "יהיה בסדר".

luckydude

Active member
אין שום בעייה... וזו הבעייה!

אין שום בעייה... וזו הבעייה!
זה ככה סתם כי בא להם (ואני 100% רציני).

בועז ל

New member
מדובר ב"תסמונת הריפוד המדלג". פעם התסמונת

מדובר ב"תסמונת הריפוד המדלג". פעם התסמונת
הופיעה בתחנת בית שמש, אח"כ בנתב"ג וכעת ככל הנראה גם ביבנה.

ובכלל מאז הקו החדש לא הורגש שינוי

ובכלל מאז הקו החדש לא הורגש שינוי
במהירות ההגעה מאשקלון לת"א, הזמן אותו זמןב קו החדש, הקו הישןו הואט בקצב מחריד(שעה מאשקלון לת"א הגנה?) אפילו בפקקים זה יותר מהר, תחבורה דפוקה לצערי באזור ולאף אחד לא אכפת פה. אז למה שאותור יפוד יפריע, אנשים פה לצערי אדישים ומודעים לבעיות התחבורה.וזה מתסכל

IgKh

New member
חופשי סטודנטיאלי וקווים עירוניים באילת

בקשות/שאלות לא הכוונה
חופשי סטודנטיאלי וקווים עירוניים באילת
אני יודע שההנחה של 50% לה זכאי מי שמחזיק בחופשי סמסטריאלי/שנתי לא תקפה בקווים הבין עירוניים של אגד לאילת. לא הצלחתי להבין עם זאת האם היא תקפה בשירות העירוני של אגד בתוך אילת. מישהו יודע?

תודה!

Cow23

New member
עליה לאוטובוס עירוני עם אופניים מתקפלות

בקשות/שאלות לא הכוונה
עליה לאוטובוס עירוני עם אופניים מתקפלות
האם ניתן לעלות לאוטובוס עירוני אופניים מתקפלות?
האם נדרש כיסוי?( נהג אמר שצריך כיסוי כלשהו ולא ברור בדיוק על מה מדובר)
התקשרתי למוקד כל קו של משרד התחבורה לשאול אותם, והם פשוט ענו שבאוטובוס עירוני צריך לשים את האופניים בתא המטען.
אבל.. באוטובוסים הנמוכים..העירוניים אין תא מטען..

בבקשה עזרה? אני רק רוצה להגיע לעבודה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה