יש קונות לקרדיטים?!

niki86

New member
הרב או: הפתעת החתונה

אז הסיפור שלנו עם הרב מתחיל מתוך ייאוש.

התחלנו לחפש רב בערך 3 חודשים לפני החתונה, מה שהסתבר כממש לא מספיק!
פתחנו את העמוד הראשון של הרבנים המומלצים ב- mit4mit , והתחלנו לעבור אחד אחד.
כמעט כולם היו כבר תפוסים בתאריך שלנו! כולל אחד אפילו באולם שלנו! (יש 2 אירועים במקביל בטירה).
עד שקבענו להיפגש עם אחד פנוי – הוא ביטל לנו בסמס,
ורב אחר שכבר נפגשנו וסגרנו איתו, והיה ממש נחמד וצעיר (בגיל של מאור ועם 4 ילדים, אבל לא משנה) –
שבוע אחרי הוא שולח לנו סמס שאחיו התארס ומתחתן בתאריך שלנו(!!!)

מתוך ייאוש אמרנו לאבא של מאור, שיסגור לנו רב שהוא מכיר, מאשדוד, כבר ממש לא משנה לנו מי ואם הוא ליברלי ואם נאהב אותו – פשוט שיגיע!
ככה נפגשנו עם הרב שלום לוי. כשהוא אמר שהוא רב מזמר, התחלתי לפתח טיפה אנטי, רציתי חופה כמה שיותר קצרה, אבל באמת שלא הייתה לנו ברירה.

ופה הגיעה ההפתעה. החופה שלנו הייתה מ-ד-ה-י-מ-ה!! כל האנשים היו מרותקים, שרו, מחאו כפיים, הרב הלהיב את הקהל בטירוף!
הוא שר, בקול מדהים וצלול, לא היה בנאדם אחד שלא עמד והיה מרותק לחופה.
הוא לא ניסה להיות סטנדאפיסט בשקל, כמו רוב החופות שראיתי, הוא פשוט היה סוחף ומרגש.

אני זוכרת את אמא שלי עומדת לידי בחופה, ופשוט כל החופה אומרת לי – איזה מדהים הוא שר! איזה כיף! הוא לבוש כל כך יפה!
ואין בנאדם יותר רחוק מהדת מאשר אמא שלי.

קיבלנו כל כך הרבה מחמאות על החופה המרגשת ועל הרב, מחילוניים ומסורתיים כאחד.

niki86

New member
רבנות, הדרכת כלה ומקווה

נושא שבאמת אין לי יותר מדי מה להגיד עליו, הכל עבר יחסית חלק ומהר.

לא גם לי להרגיש תחושה מסויימת או הותיר עלי חותם כלשהו. פשוט עשינו מה שצריך...

הוצאתי תעודת רווקות בעיר הוריי, ונרשמנו בעיר הוריו. היה מהיר ויעיל.

הדרכת כלות – בהמלצת Bobbuchka – הלכתי ברבנות גבעתיים,
ישבתי חצי שעה עם הרבנית ועוד כלה בהם היא דיברה רק על נושא הטהרה והמקווה. לא ממש עניין אותי.

מקווה – הלכתי יומיים לפני החתונה למקווה טהרה בחיפה, מקווה ספא, באמת מקום יפה ומפואר.
יש להם חדר כלה שכולל חדר המתנה למלוות, מקבלים חלוק ומגבות, ויש שם כל מיני פיצ'פקס כמו קוצץ ציפורניים, מסיק לק, מקלוני אוזניים...
התקלחתי כבר בבית וכל העסק לקח משהו כמו 10 דקות – בהגזמה!!
הבלנית הסתכלה לי על הידיים, שלחה אותי לטבול, צללתי 3 פעמים, היא בירכה אותי והלכה.

niki86

New member
הצלם – אלון שטרן

גם כן שם פחות מוכר כאן בפורום, למרות שאני חושבת שהוא ברמה של כל אהובי הפורום אם לא יותר,
כמה שהוא נעים וכיף להיות איתו, ככה הוא מקצועי ורציני.

מצרפת את הביקורת שכתבתי ב MIT4MIT:

אלון המדהים!
אחרי סבב צלמים לא קטן שעשינו, ואחרי שהחלטנו שאף פעם לא נסגורעם ספק "על המקום" - בזמן הפגישה אתך,
הסתכלנו אחד על השני ופשוט ידענו! וכמובן שמיד סגרנו...
ידענו שנוכל לסמוך עליך ב-100%, והאמת שלא ידענו כמה צדקנו.
כבר בשיחות המקדימות ליום החתונה, הבנו כמה אתה מקצועי דקדקן ומאורגן.
ביום החתונה הגעת עם כל הצוות מוקדם משקבענו, וישר השתלטתם על כל העניינים, התחלתם לארגן דברים, לקחת,
לצלם כל פינה כל רגע וכל אביזר וכל זה כשאני מתאפרת ועוד לא קולטת מה קורה סביבי :)

בצילומים המקדימים הוצאת מכל מיקום את המקסימום, מיקומים שלא היינו חולמים אפילו לעצור בהם,
ההנחיות שלך עזרו לנו להוציא את המקסימום מאיתנו, והדאגה שלך שנהיה משוחררים וטבעיים.
וכמובן באירוע עצמו לא עצרתם לרגע, צילמתם מאות תמונות מדהימות, לא פספסתם כמעט כלום.
חייבת לציין גם את הצלם השני והאלוף - דייב, ואת צלם הוידאו - אנטון, בעצמם שני אמנים והשילוב של שלושתכם ביום המרגש הזה היה פשוט מושלם עבורנו.
אנחנו מאוד שמחים עם הבחירה שלנו בך, אלון, התמונות מדהימות, היום עצמו היה פשוט חוויה, ונשמח להמליץ עליך להבא...

niki86

New member
עכשיו מתחילה סדרת הודעות עם מעט מילים

ומלא תמונות!!

בתמונה: רגע המפגש. הרגע היחידי ביום הזה שירדו לי דמעות.

afrikana

New member
לגמרי תמונה ממגזין

אני ממש אוהבת את התנועה שיש בתמונות...
והשמלה שלך אכן משגעת :)

ronitvas

New member
איזה תמונות ואיזה צבעים!!!

אחלה בחירה - גם של הצלם וגם של הלוקיישנים!

למעלה