ellendili

New member
הו כן!

אבל גם בשני יש מספיק...
הקרב על הבלקוואטר פור וואנס...

עדושית

New member

האמת, שממש לא נהנתי הפרק.
די מאכזב.
אז אני לא אחפור יותר מדי ופשוט אענה על השאלון

דמות הפרק:טיריון וגם בתור ברירת מחדל, למרות שהקטעים שלו היו טובים במיוחד זה עם סרסיי. אני מתחילה לחבב את השחקנית של סרסיי-היא עושה עבודה טובה וכל הקטעים שלה הפרק היו טובים, עם סאנסה בהתחלה ואח"כ גם עם טיריון.
אני גם מאד אוהבת את אריה, לפחות את הקטעים שלה לא לגמרי הרסו לי, לא מבינה אבל למה הם חשו צורך לדחוף את השיחה הלא קשורה הזאת עם יורן בתור הסבר לרשימה שלה לפני השינה..היה מספיק שהיא תגיד את השמות, כולם היו מבינים את העניין לא?

קטע מרגש: ת'יאון מתבכיין לאבא שלו שהוא וויתר עליו כמו כלב שלא רוצים
סתם-האמת שדיי ריחמתי על סאנסה ואריה, אבל לא היה משהו מרגש במיוחד.

קטע מעצבן:כל הקטעים הלא קשורים!!!! אוקי, אני מבינה שהם רוצים לקדם את העלילה ולהסביר דברים למי שלא קרא את הספר, אבל זה מיותר! ומשעמם!!!!! מה קשור הקשקוש הזה שסאם נתן לגילי? והשיחה של טיריון ושאי? למה להרוס? למה? ומרג'רי! מה זה? מה עשו ממנה? איכס! הקטע עם רנלי-שהיא הציעה להכניס את אח שלה, היה פשוט דוחה! מאיפה הם הוציאו את זה לעזאזל?!

קטע מצחיק:אמ..הקטע שטיריון מנסה למכור ל3 אנשים 3 סיפורים שונים, היה ערוך טוב בעיקר אבל לא מצחיק..

הפתעת הפרק: האכזבה התהומית שלי ממנו? לא יודעת אולי זה רק אני..אבל היה פרק משעמם וגרוע

ציון כללי(0-10): 3.5

האנדרדוג

הבטחתי
לאלו מאיתנו שמרגישים קצת אאוט בימים שלישי-חמישי עקב התלהבות בלתי מוסברת ממשחקי הרעב/הכס/באפי
וכו'

אז לסקרנים שביננו, זה לא ה
שלי ולכן לא תגלו מה מעניין אותי חוץ מהאנטומיה (קצת מיסטרי...
) המטרה היא למצוא דברים אחרים שמעניינים אותנו, אז ב
יהיו שלל נושאים ודברים מעניינים...
אתם מוזמנות להעלות הצעות ל
האלטרנטיבי.
הפעם באוירת יום ההולדת של קורדיליה
מה היה היום הולדת הכי שווה שלכם
או על איזה יום הולדת מעניין שמעתם ואתם ממליצות/הייתם רוצות לעשות

נ.ב

(לא שאני מאיימת או משהו
אבל אם אני אתבזה
מפתיחת השירשור,אני לא אפתח שבוע הבא! ג'אסט סאיאנג...
)
בתקווה לשירשור ארוך כאורך הגלות...

ellendili

New member
יא! אני רוצה!! אפשר?

אז היום הולדת שאני הכי הכי זוכרת היה גיל 18. מן הסתם גרתי אצל ההורים עדיין, שנייה לפני גיוס וכל זה...
אז בבוקר יום ההולדת התעוררתי מזה שמישהו נכנס לחדר ממש ממש בשקט בתקווה לא להעיר אותי
. אמרתי, טוב אני לא אבאס אותם ואעמיד פני ישנה... כעבור 10 דקות כל הרחשים והצחקוקים הכבושים נדמו ואז אני מסתובבת במיטה ורואה אגרטל ענק!! אבל באמת! מלא בצבעונים שזה הפרח האהוב עלי
וכולי "יאיי, איזה חמודים" ואז אני קמה מהמיטה ורואה שהפרחים הם רק הסוואה! והם שם רק כדי להסתיר... ערימה. מטורפת. של. ספרים!! אשכרה ערימה שהגיעה יותר גבוה מהמיטה! 18 ספרים עבי כרס!! . וסתם שתדעו- לא היה שם אפילו ספר פנטזיה אחד! רק קלאסיקות משובחות (באמת משובחות, לא סתם כי הן קלאסיקות, לאמא שלי יש טעם מושלם בספרים!
). הג'וק של הפנטזיה נכנס בי בשלב מאוחר יותר. מה שאומר שעוד לא אבדה גם תקוותכם
.
בקיצור, זו הייתה המתנה המושלמת! אמא שלי מלכה
.

ויש לי עוד אחד! בסימן רומנטי הפעם
אבל נראה לי שאני אתן קצת לאחרים... התלהבתי...

עדי, את מעולה!

רק שתדעי, שכל הודעה שלך בפורום הזה גורמת לי להתפקע מצחוק, וזה נהדר! שלא לדבר על זה שאת בקבוצה היותר טובה של הפורום, של שונאי אואן.

לגבי היום הולדת, אני חושבת שיום ההולדת שלי שנה שעברה היה הכי טוב שאני זוכרת.
נתחיל בזה שאני מהילדים המסכנים שנולדו בחופש הגדול אז אף אחד לא זכר את היום הולדת שלהם והביא להם בלונים ועוגה לכיתה וכו' כשהם היו בבית ספר אלא רק איזה מפגש משפחתי קטן, ועל זה דרושים אינספור ימי הולדת מפוצצים כדי לפצות (אז כדאי לכם לפתוח מגה שרשור ביום הולדת שלי!)
שנה שעברה, יום הולדת 23, נסעתי לתל אביב לפגוש את החברות הכי טובות שלי שנשארו שם אחרי שעזבתי. התחלנו בבוקר בטבילה בים (וכמעט טבענו אחרי שנסחפנו אל תוך הים), המשכנו לארוחת בוקר ממש גדולה וטעימה, אח"כ מלא שופינג, ולאורך כל היום הן הביאו לי מתנות קטנות וסמליות כאלה שתמיד ממש מרגשות אותי.
וכשאחת הייתה צריכה ללכת אז חבר אחר הגיעה וכשעוד חברה היתה צריכה ללכת אז חברה אחרת הגיעה והרגשתי ממש עטופה ונאהבת, למרות שזו הייתה תקופה נורא נורא קשה לי.
(אני נתקפת פחד נוראי פתאום שלא יהיה אפשר להתעלות על זה והיומולדת שלי השנה יהיה מאכזב)

האמת, שגם בילדות היו לי מסיבות מגניבות. ניצלנו את זה שנולדתי בקיץ אז לאורך כל ביה"ס היסודי מסיבת היומולדת שלי הייתה מסיבת שחייה לילית בבריכה של הקיבוץ, וכולם נורא נהנו.

פגית

New member
אמממממ

אני לא מהחוגגים הפרועים, תמיד מציינת בארוחה משפחתית טעימה באיזה מסעדה ולאורך ה4 שנים האחרונות זה נופל או על מבחן או לפני ואחרי, שזה מבאס, אז אין ימי כייף ארוכים עם חברים, אלא רק איזה פאב בערב.. לא מצליחה להיזכר באחת מיוחד יותר מאחרים, כולם אדירים, בדרכם שלהם..

בגיל שש עשרה, החלטתי שבא לי יום הולדת בנושא שוקולד, שכללו את כל סוגי השוקולד שרק אפשר ואת ג'וני דפ...

בולאית

New member
הבית הלבן

אוף, אני מתמוגגת מהסדרה הזאת, הכתיבה, המשחק וההומור.
וטובי! טובי הכועס, המגעיל, המיזנטרופ, הסרקסטי-הגבר האידיאלי ולמה?
כי את יכולה להיות בטוחה שהוא לא יבגוד כי מי תרצה אותו? לאף אחד אין טעם קלוקל כמו שלך.....

(חזרתי מחו"ל ואני פשוט מותשת- אין שריר בגוף שלי שלא תפוס, אני בקושי יכולה ללכת)

sandra cat

New member
בואי למפגש פורום!

אני אעשה לך מסאג'

מצטרפת לשאלה של נטע- איפה היית?
חסרת לנו!

פגית

New member
מזדהה!

ראיתי מלא פרקים השבוע, אין זו הסידרה האהובה עלי.

פגית

New member
The Crackpots and These Women

בדיוק סיימתי לראות אותו, פרק כזה אדיר! סיג'י מעולה בו. ג'וש כזה חמוד! וזואי וצארלי רק מכירים, מצחיק..

בולאית

New member
אני לא אבוא למפגש אבל מיד אני מפצה אתכן

ושמה לכן פה סרטון עם היסטוריה מענינת....

http://www.youtube.com/watch?v=xe02Dqj9cks

במקור כשארון סורקין וטומי שלומי ליהקו את הבית הלבן סי ג'יי נכתבה כאישה שחורה, אבל אחרי שארון סורקין ראה סרט עם ג'ון טרוולטה, הוא אמר "תביאו לי אותה!"

שימו לב מה תפס את תשומת ליבו ב0:41 .....

אני גם התמכרתי קשות!

אני מתמוגגת מכל פרק, מהשנינות, אני כ"כ אוהבת את המערכות היחסים ביניהם. אני ממש צוחקת בקול במיוחד מהשיחות של הנשיא עם צ'ארלי.
אני אוהבת את סי ג'י, את הרגישות שלה (נשות קומר
),
את הקור רוח והאדישות של טובי,
וג'וש
כזה מקסים, שיהיה כבר עם דונה!!
ואחחח סאם
היה לי קראש עצום עליו (ועל ג'וני דפ) בזמנו.
אני רק מתפללת שישדרו את כל העונות

יש פרק אחד שאני עדיין לא מסוגלת למחוק, שהנשיא הולך למסיבת עיתנואים אחרי שפירסמו על הטרשת, ויש את אחד השירים האהובים עלי ביותר (דייר סטיירט), יש משהו כ"כ עוצמתי בקטע הזה.

yam74

New member
"סאם" זה רוב לאו?

לא יצא לי עדיין לראות את הבית הלבן אבל המשפט הזה תפס את עיניי

פגית

New member
משהו ששמתי
אליו-ליסה אדלשטיין

שחקנית ענקית ממש! היא משחקת את לורי והיא זו שגרמה להאוס להיות מה שהיא לצד האוס!

למעלה