סלחו לי שלא התאפקתי

מצב
הנושא נעול.
כהני דת?

ולדעתי הוא מבזה דת אחרת
כמו זכות קדימה: כבוד לא לוקחים אלא נותנים. גם בעיניי מנהגים חייבים לחלוף מהעולם. אבל הארבעים יום או ווטאבר זה לא "פסיכוזה עלובה" וחוסר האבחנה של פותח השירשור מעיד רק על עצמו.
וגם ביהדות יש כהני דת שמתיחסים לנשים כשפחות. אבל בגלל זה לא אכנה את "עשרת הימים" כ"פסיכוזה עלובה".
כהני דת?
איפה ראית כוהני דת ביהדות שמתייחסים לנשים כשפחות?
הפוך ,ביהדות זה עד כמה שאני יודע אסור לא להתייחס לאישה בכבוד...
זה שיש כמה אנשים עם זקן וכיפה כמו הסיפור בבית שמש שמראים בתקשורת לא אומר שהם כוהני דת ובטח לא מאמינים...
בנוסף לכך די מצער שכל פעם שרוצים להצדיק או לתרץ עוולות שנעשות ע"י דתות אחרות אומרים נו טוב גם ביהדות זה ככה...
היהדות (לא הפוליטיזציה שלה ולא איך שהיא מוצגת בתקשורת)שונה באופן בסיסי ועמוק מהאיסלאם.

amit1270

New member
שרשור מיותר

סלחו לי שלא התאפקתי
אבל אני חייב להראות לכם את הליברליות ואת הפתיחות וחופש הביטוי שהשמאל מרשה לאחרים:
שאלה ששאלתי בפורום שפות ובלשנות.

היתה לי הערת אגב קטנה על הפסיכוזה העלובה של האיסלם לגבי המספר 40.
כמה קפצו והעירו לי, בסדר. מקובל. ניחא.
אבל "הגדילה" לעשות אחת שמכונה 'כרוב ניצנים' שכמעט 10 ימים אחרי פתיחת השרשור
התחילה לתקוף אותי בחריפות תוך דרישה שהמנהלת תנקוט בסנקציות כלשהן נגדי.

אגב, מיכי10, זה ממש לא בגללך ולא נגדך, אלא דוגמא קלאסית לסתימת הפיות הבזויה של אנשי השמאל.

צר לי קוראי פורום תח"ץ על שלא התאפקתי, בכל זאת זה פורום "הבית" שלי (המרכאות הכפולות הן לא בגלל שזה לא פורום הבית אלא כי אין באמת מושג כזה,
אבל אם היה הבנתם למה כוונתי. בכל זאת אני קבוע כאן החל משלהי 2003 או תחילת 2004).
שרשור מיותר

amit1270

New member
שרשורי
צריכים לשמש לדברים חיוביים

בשביל זה יש אייקון

וזה בסדר כל עוד לא עושים בו שימוש לרעה (הצפה). מעולם לא הייתה שום בעיה עם שרשור יחיד מהסוג הזה בעמוד הראשון של הפורום.
שרשורי
צריכים לשמש לדברים חיוביים
לא לייבוא של מריבות מיותרות מפורומים אחרים.

down under

New member
ברור שאין בצידה חרטה

ואפשר לדעת את זה כבר מהמילה הראשונה של השרשור. "סליחה" - סליחה שאין חרטה בצידה.
ברור שאין בצידה חרטה
לא כל אמירת סליחה היא התחרטות או הצטערות על משהו. יש מין קוד נימוס כזה שכשאתה מפריע או מבקש תשומת לב אתה פותח במלה סליחה.

אני ממש ממשותיים או ממש ממשי הממשים לא מתחרט על מה שכתבתי שם לגבי הפסיכוזה של הדת המוסלמית ואני ממש לא מצעטר או מתחרט או מבקש סליחה ומחילה
על פתיחת אשכול זה.
ובאמת ובלי סרקאזם כל הכבוד לאריק easyliving שהבין את המשמעות האמיתית של הדבר עליו אני מזדעק.
על סתימת הפיות ועוד בצורה בוטה וברוטלית על ידי גולשת מהשמאל הרדיקאלי שהיא בכלל לא "בת בית" בפורום בו היא סתמה לי ת'פה
וכן בנוסף לכל היא הגיבה שם אחרי 10 ימים כשזה היה כבר בדף השני של הפורום (90% ומעלה מן הגולשים נכנסים רק לדף הראשון).

נתן זהבי מהשמאל ועו"ד שפטל מן הימין מתבטאים בפורום הרבה יותר רחב ובעל רייטינג ממה שאני עשיתי והם עושים זאת בבוטות פי 77 יותר גסה ממני.
אז אם להם נותנים פתחון פה קל וחומר שאין לאיש את הזכות אפילו לחשוב בלב, כן, אין את הזכות אפילו לחשוב בלב, לסתום לי את הפה/מקלדת בשל הערת אגב על פסיכוזה של דת
שכיום מהולה בהמון המון המון דם ואש ותמרות עשן.

amit1270

New member
אתה יותר מתון משפטל וזהבי? כל הכבוד באמת!

ברור שאין בצידה חרטה
לא כל אמירת סליחה היא התחרטות או הצטערות על משהו. יש מין קוד נימוס כזה שכשאתה מפריע או מבקש תשומת לב אתה פותח במלה סליחה.

אני ממש ממשותיים או ממש ממשי הממשים לא מתחרט על מה שכתבתי שם לגבי הפסיכוזה של הדת המוסלמית ואני ממש לא מצעטר או מתחרט או מבקש סליחה ומחילה
על פתיחת אשכול זה.
ובאמת ובלי סרקאזם כל הכבוד לאריק easyliving שהבין את המשמעות האמיתית של הדבר עליו אני מזדעק.
על סתימת הפיות ועוד בצורה בוטה וברוטלית על ידי גולשת מהשמאל הרדיקאלי שהיא בכלל לא "בת בית" בפורום בו היא סתמה לי ת'פה
וכן בנוסף לכל היא הגיבה שם אחרי 10 ימים כשזה היה כבר בדף השני של הפורום (90% ומעלה מן הגולשים נכנסים רק לדף הראשון).

נתן זהבי מהשמאל ועו"ד שפטל מן הימין מתבטאים בפורום הרבה יותר רחב ובעל רייטינג ממה שאני עשיתי והם עושים זאת בבוטות פי 77 יותר גסה ממני.
אז אם להם נותנים פתחון פה קל וחומר שאין לאיש את הזכות אפילו לחשוב בלב, כן, אין את הזכות אפילו לחשוב בלב, לסתום לי את הפה/מקלדת בשל הערת אגב על פסיכוזה של דת
שכיום מהולה בהמון המון המון דם ואש ותמרות עשן.
אתה יותר מתון משפטל וזהבי? כל הכבוד באמת!

easylivin

New member
אתה צודק, היא לא סתם הביעה התנגדות לדעתך

סלחו לי שלא התאפקתי
אבל אני חייב להראות לכם את הליברליות ואת הפתיחות וחופש הביטוי שהשמאל מרשה לאחרים:

אגב, מיכי10, זה ממש לא בגללך ולא נגדך, אלא דוגמא קלאסית לסתימת הפיות הבזויה של אנשי השמאל.

צר לי קוראי פורום תח"ץ על שלא התאפקתי, בכל זאת זה פורום "הבית" שלי (המרכאות הכפולות הן לא בגלל שזה לא פורום הבית אלא כי אין באמת מושג כזה,
אבל אם היה הבנתם למה כוונתי. בכל זאת אני קבוע כאן החל משלהי 2003 או תחילת 2004).
אלא הציפה במבול של האשמות בכל החטאים, בפשעים נגד האנושות או "סתם" בעבירות על חוקי המדינה. ככה באמת מחוללים סתימת פיות, ולא כפי שנדמה לחלק מהמשתתפים בדיון.

לא כתבת שום דבר שאינו מותר במסגרת חופש הביטוי. אז קראת לזה "פסיכוזה", לפני שנים רבות איש אקדמיה מאוד מפורסם קרא לזה delusion ביחס לכל הדתות כולן בלי יוצא מהכלל. הרושם שקיבלתי הוא שההיא "נדלקה" אך ורק בגלל שייחסת את המילה הזאת דווקא לאיסלאם.

down under

New member
לגמרי אריק, לגמרי

אלא הציפה במבול של האשמות בכל החטאים, בפשעים נגד האנושות או "סתם" בעבירות על חוקי המדינה. ככה באמת מחוללים סתימת פיות, ולא כפי שנדמה לחלק מהמשתתפים בדיון.

לא כתבת שום דבר שאינו מותר במסגרת חופש הביטוי. אז קראת לזה "פסיכוזה", לפני שנים רבות איש אקדמיה מאוד מפורסם קרא לזה delusion ביחס לכל הדתות כולן בלי יוצא מהכלל. הרושם שקיבלתי הוא שההיא "נדלקה" אך ורק בגלל שייחסת את המילה הזאת דווקא לאיסלאם.
לגמרי אריק, לגמרי
ובמיוחד כשהחצופה הזו נזכרה להגיב 10 ימים(!!) מיום פרסום השרשור.
מה עוד שזו היתה הערת אגב קטנה וממש לא הנושא ו/או לב השרשור.

אשכרה חצופה קטנה שממש העידה על עצמה שהיא חפשה את זה על מנת לנגח ולריב.

דורגלי

New member
מילא היית רק כותב בגסות-רוח

סלחו לי שלא התאפקתי

אלא שגם הפגנת חוסר ידיעה בנושא עליו כתבת.
בלע את עלבונך ולמד את הלקח.

down under

New member
דעתך חשובה לי פחות מקליפת השום

אלא שגם הפגנת חוסר ידיעה בנושא עליו כתבת.
בלע את עלבונך ולמד את הלקח.
מה עוד שמרבית הגולשים הקבועים כאן שאני גם מחזיק מהם אנשים רציניים די הסכימו איתי. אז קל וחומר.
קל וחומר בן בנו של קל וחומר כאשר אינך מהגולשים ה"קבועים" של פורום תח"ץ.

לא דיברו כאן על סתימת פיות?

מה עוד שמרבית הגולשים הקבועים כאן שאני גם מחזיק מהם אנשים רציניים די הסכימו איתי. אז קל וחומר.
ירשה נא כבודו, לי הצנוע להגיב בפורום בלשנות למרות שאני לא קבוע שם?

down under

New member
איפה ראית בדברים הבאים

איפה ראית בדברים הבאים
"דעתך נחשבת לי פחות מקליפת השום" משום אפילו סוג של בערך סתימת פיות?!?

האם כתבתי לו שישתוק? האם כתבתי לו שיעוף לכל הרוחות? האם קיללתי או גידפתי אותו?
לא. כתבתי מה שאני חושב על דעתו בנוגע לשרשור הזה ו/או לשרשור אליו הפניתי בפורום בלשנות.

תפסיקו כולכם ובעיקר אתה לראות אפילו לא צל הרים כהרים. ראיתם צל של עמוד חשמל וטענתם שראיתם הר.
אז לא. זה אפילו לא צל הרים שברור שאיננו הרים אלא רק צל הרים, פה זה היה צל של עמוד חשמל.
אין כאן שם הר.
בהמשלה, ההר הוא סתימת פיות שאני מבצע באחרים.

מיכי 10

Member
כל מי שרוצה לכתוב בפורום בלשנות, מוזמן בשמחה.

כל מי שרוצה לכתוב בפורום בלשנות, מוזמן בשמחה.
אישית אני מאד לא אוהבת את השרשור הנוכחי, ואת השרשור המקביל לו בפורום בלשנות. כדי להימנע מלמחוק אותו שם, למרות שבעיקרון אני נגד שרשורים פוליטיים, העברתי את השרשור אתמול לדף הקודם. אך כיוון שראיתי שממשיכים לכתוב בו, העברתי את השרשור (זה היה כרוך בתחכום טכנולוגי כלשהו) בחזרה לדף הראשי.

בקיצור, אשמח אם מי שרוצה לכתוב בפורום בלשנות, לא יכתוב פוליטיקה. אך כל עוד הוא יכתוב בצורה תרבותית, ולא יפגע בכותבים אחרים (ועליך אני סומכת), סחת'ין.

אתה (ומי שרוצה עוד) מוזמן להתארח או להישאר כמשתתף קבוע או מזדמן - כרצונך.

מיכל.

דורגלי

New member
זה בסדר

זה בסדר
אני יכול לחיות עם זה.

down under

New member
לזכותך יאמר שלפחות לא סתמת לי ת'פה

זה בסדר
אני יכול לחיות עם זה.
לזכותך יאמר שלפחות לא סתמת לי ת'פה
או לא ניסית לסתום לי, להבדיל מזו שפארק דה פרנס קורא לה ראש כרוב.
שם זה היה אשכרה ולא סתם אלא ממש אשכרה בחבה סתימת פיות ועוד מהסוג הבזוי ביותר.

ההפרש בין סוף הרמדאן לעיד אלאדחא הוא כ-70 יום

סלחו לי שלא התאפקתי

ההפרש בין סוף הרמדאן לעיד אלאדחא הוא כ-70 יום
לאחר הרמדאן מתחיל חודש שואל (שבראשיתו נחוג עיד אלפיטר) לאחר מכן חודש "ד'ו אלקעדה" ורק לאחריו מגיע חודש "ד'ו אלחג'ה" שביומו העשירי נחוג "עיד אלאדחא".

מצב
הנושא נעול.
למעלה