שרשורפואי ובריאות לשבוע חדש

אפשר רענון מתי מתחילים לשתות תה פטל

לא כל כך זוכרת מתי מתחילים לשתות תה פטל וכמה כוסות.
ומתי מתחילים עיסוי פרינאום ?
יש עוד משהו שיש לעשות להקלה על תהליך הלידה ?

34sari

New member
תה פטל אם אני לא טועה משבוע 36

מתחילים בכוס ליום ומעלים לאט לאט
לידיעתי עיסוי פרינאום משבוע 38 ..
את יכולה להתחיל להכין את הגוף ללידה ע"י טיפולים ברפואה משלימה - רפלקסולוגיה , שיאצו, דיקור סיני ..
את יכולה להשכיר משבוע 38 מכשיר טנס ללידה ..
והכי חשוב תהיי רגועה ותדמייני לעצמך את הלידה שאת מייחלת לעצמך
\שיהיא בהצלחה

מחישי

New member
זה באמת קורה רק לי??????

בכל מקום שאני שואלת- אין תשובה ואף אחד לא מכיר את התופעה!!
בכל פעם אחרי קיום יחסי מין יש לי כבדות חזקה בפות שמקרינה על הרגליים ואני פשוט לא מצליחה לעמוד וזה עובר רק אחרי שינה של כמה שעות.(הכאב בעיקר בשוקיים).
מה זה??????

לוסטיטה

New member
מה הקטע עם השליש האחרון?!

הגיוני שאני בקושי עם חצי כף רגל בשליש השלישי ובבת אחת הפכתי לחסרת אנרגיות, ישנונית, עם שרירים כואבים בכל הגוף? מה הקטע?! זה יעבור? אין לי כח ואני מרגישה כבדה :(

candy77091

New member
גודל העובר

אני מנסה להבין כמה העובר שוקל.
אני בשבוע 22+3.
בשבוע 20 הוא שקל 411 גרם ואני מסתכלת באתר יולדת ורשום שם שבשבוע 20 הוא שוקל 260-280 איך זה הגיוני שכתוב שם כל כך מעט ובסקירה אמרו לי 411 גרם?
כמה הוא גדל בשבועות הללו?אחרי שבוע 20?

נאוה57

New member
אין גרף בסקירה?

תסתכלי בתוצאות של הסקירה ותראי איפה הוא ממוקם בגרף מבחינת אחוזונים. יש התפלגות וזה גם תלוי מתי בדיוק את עושה את הסקירה. בשבועיים הוא יכול לגדול הרבה

אף סתום

אני עם אף סתום כבר שבוע וחצי. לא משתמשת באוטריוין ודומיו כמובן בגלל ההריון. בגלל שאני נושמת מהפה, אני נעשית מאוד צמאה ובלילה מתחילה טיולים- קינוח אף, לשתות מים ואז כמובן פיפי... יש לי את המי מלח וזה לא ממש עוזר לי. שמתי אקליפטוס לימוני על טישו סמוך למיטה, גם לא מזיז. אדים חמים עוזר לי קצת. יש עוד רעיונות? תודה

חצי בצל בקערית ליד/מתחת למיטה

סיר עם אדים (אפשר עם קצת שמן אקליפטוס) שתנשמי לך קצת אדים, זה פותח סתימות ומוציא את נזלת... ומקל על האור הכואב באף מהקינוח התמידי....
וכמובן הרבה מים ותה.
תרגישי טוב!!!

hkw

New member
אנטיביוטיקה בלידה

הי בנות
אני שבוע 35 הרופא עשה לי בדיקת חיידק הנמצא בנרתיק סטטקוס בי ונמצא כי אני נשאית וכי אצטרך אנטיביוטיקה בלידה.

זה לא מסוכן? יכול לגרום לסיבוכים וכאלה? אני מאוד חוששת מכך שזה יפגע בלידה טבעית.

ms gimik

New member
תקראי על GBS

לא מסוכן ואין קשר ללידה טבעית או לא.
אז תקבלי אנטיביוטיקה.. טוב שבדקת.

מסוכן לא לקחת אנטיביוטיקה

חברה שלי לא ידעה שהיא נשאית והתינוק נדבק והיה מאושפז כחודשיים.
טוב שבדקת ויודעים.

הרופא שלי הגדיר יפה

וזה לגבי המוגלובין, כמובן: צריך שיהיה לפחות 10, שואפים שיהיה מעל 11. כל מה שמעל זה נהדר, כמובן.

דנה890

New member
ברזל- לפני/ אחרי ארוחה?

אז היום קיבלתי מרשם וקניתי ברזל (עד כה לקחתי רק חומצה פולית).
מתי אמורים ליטול את הברזל?
יש כללים של אסור \ מותר על קיבה ריקה?
שעה עדיפה?
כמה זמן לפני/ אחרי האוכל..?
בקיצור... מתי אתן לוקחות את הברזל...?

את הפולית הייתי לוקחת לפני השינה, בלי קשר אם אכלי לפני זה או לא, ובלי קשר לסוג המזון. זה הכי נוח לי..

צריכה להתחיל לקחת ולא יודעת איך.. :/
תודה

במרחק של שעתיים לפני ושעתיים אחרי

מוצרי חלב, משקאות עם קופאין וביצים. עדיף עם ויטמין C שעוזר לספיגה. לא משנה אם על בטן ריקה או מלאה.

rcdance

New member
אם היה לך נוח לקחת את החומצה פולית לפני השינה

את יכולה לקחת גם את הברזל, רק לשים לב שאכן את לא לוקחת במקביל עם מוצרי חלב וכדומה..
לי הכי נוח לפני השינה, בעיקר כי אני יודעת שאין מצב שזה יהיה צמוד לאוכל (בדרך כלל לא) כי אני משתדלת לא לאכול אחרי 20:00

vitaminit

New member
שימי לב לתופעות הלוואי

ברזל על קיבה ריקה גורם לי לבחילות חזקות, אז פשוט שימי לב איך זה משפיע עליך.. הבנתי שרצוי לפני אוכל וכפי שכבר ציינו, לא בצמוד (הפרש זמן של שעתיים) למוצרי חלב וקפאין שפוגעים בספיגת הברזל. ויטמין C לעומת זאת משפר את הספיגה.

למעלה