קצרים ליום שלישי

מור שלז

New member
איזה כיף! סוף סוף יש לי תמונה שלי מצלמת

כתבנו ביחד, בדיוק גם אני עדכנתי למעלה על האימון המשותף שלנו.
היה נפלא!

susieada

New member
ויום עבודה פוריה לך!

עם מעט לחץ! למרות ש...
You're holding down the fort by yourself...

איזה כיף לכן ואיזו תמונה יפיפיה

תפסת את מור בפוזה טבעית. מזכירה לי את אתמול

שמחה שהיה לכן כל כך כיף. יודעת בדיוק כמה זה כיף ביחד בכלל ועם החברה שהיית בה בפרט.

המשך יום מצויין!

טוליפ146

New member
בנות - שאלה קצת רגישה - ספורט וטיפולי פוריות

האם מישהי מכן עברה או עוברת טיפולי פוריות (אני כרגע בשלב הזריקות)?
אם כן, האם המשכתן להתאמן כרגיל? או שדווקא בתקופה זו הפחתתן קצב/תדירות?
אני מתאמנת בין 4 ל-5 פעמים בשבוע: ריצה (הכי ארוכה שלי כרגע זה 12 ק"מ), אימוני כוח בחדר כושר, רכיבה בדרך כלל בשבתות, ועושה גם ספינינג פה ושם.
הקטע הוא שממש לא בא לי להוריד באימונים, זה עושה לי כל כך טוב, ואפשר לומר ששומר עלי שפויה למרות הטיפול וכל מה שכרוך בו. מצד שני, לא רוצה לחבל בסיכויי להיכנס להריון ולשמור עליו תקין....
מה דעתכן?

אלולה145

New member
אז ככה

אם מדובר ב IVF - מכיוון שלקראת השאיבה השחלה גדלה בצורה משמעותית קיים חשש מ"תסביב שחלתי", כך שממליצים שלא לעסוק בפעילות גופנית אינטנסיבית בסמוך לשאיבה ואחריה.
בנוסף קיימות תאוריות שונות לגבי קליטה ופעילות אינטנסיבית. הרופא שטיפל בי היה "שמרן" וטען שכשהגוף נמצא בסטרס או מאמץ הוא חוסך במותרות, והריון הוא "מותרות". אני מכירה רופאים מעולים אחרים שגורסים שאין שום קשר בין קליטת ההריון לפעילות גופנית, והרבה בחורות שנקלטו תחת משטר אימונים.
אישית אני לא רציתי לקחת את הסיכון והתאמנתי לסרוגין, שבועיים כן (אחרי השלילי, עם תחילת הסייקל החדש, עד שהשחלה היתה גדלה מאוד והרופא שלי היה אומר לי להפסיק) ושבועיים לא (אחרי ההחזרה, עד השלילי..).

בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה.

wonderMem

New member
נצפו בגבעה

הבוקר הרגיש שגבעת המופעים נכבשה:
באימון הקבוצה נציגות מסוימת לפורום.
דגנית חונכת רוכבת חדשה (לפחות לנו)
מור וסוזי בזוגיות אופנים,
כבשה חוצה את הגבעה בריצה
נעמי עפה במסלול שלה

בקיצור - הגבעה בידינו!

למעלה