תמונה אחת ללילה טוב:

מצב
הנושא נעול.
תודה. אני צריך רק את מס' השלדה ואז

תיקון השוסון הוא של אגד וכנראה צפוני 882XX
שלום! קבל תיקון ,השוסון של אגד וכנראה צפוני 882XX מתאים לצביעה שהיתה לפני הירוק צהוב של 37659 מהמוזיאון או ה89563 הפנתר של המוזיאון
תודה. אני צריך רק את מס' השלדה ואז
אזהה אותו מיידית כולל שייכותו.

ומעניין שבגוגל ארת' אנחנו עדיין על המפה

הייתי מעדיף לנסוע עד לשארם באוטובוס הזה....
חוויה הרבה יותר מעניינת כנראה....
על-פי הידוע לי מעולם לא הגיע שוסון בנסיעה עד לשארם למרות שבמרווח הזמן שבין 29.10.1956 ועד לנתינת סיני למצרים ב-57', אפשר היה להשחיל איזה שוסון לנסיעה עד למפרץ נעמה. בשנים האחרונות נראתה גרוטאה חלודה במצב מתקדם של שוסון קרוב לשדה הסמוך לראס-נצראני. הגרוטאה היתה שייכת כמחסן לסניף אגד אופירה ונגררה מהמרכז עד לאופירה.
הייתי שמח לנסוע עם ה-GMC של המוזיאון עד לשארם. לדני יש חלום רטוב: לנסוע עם טייגר (89-683) כיום עד לראס-סודר או לאגם המר הגדול. הטייגר שלעיל היה גם היה בסיני וחרש אותה מקצה לקצה. סיפוריו של דני על ה-683 יכולים למלא דפי ספר עב כרס. במיוחד המסע של 683 בדרך זיוה מכביש אופירה ועד סנטה.
לילה טוב.
אביה.
נ.ב: בתמונה: שוסון עירוני של דן. צילום: ? ועימו הסליחה.
ומעניין שבגוגל ארת' אנחנו עדיין על המפה

יופי של תמונה, דוק'!

תמונה אחת ללילה טוב:
והפעם טייגר ישן נושן (בעיניי בתצורת גמל מכוערת) אי שם מסתובב בחניון שמול אי האלמוגים בסיני, לפני עידן הבלסטיק ועדיין בעידן הבח.
לילה טוב מהסובל עדיין מאופיס 2013 המעצבנת...
יופי של תמונה, דוק'!

בכיף תהנה יא רומיינר וקבל עוד אחת

יופי של תמונה, דוק'!
לפני שאני נשפך וממשיך להתעצבן על חלונות 8 המרגיזה ! כמעט שום תוכנה שעבדה עם חלונות 7 לא עובדת עם חלונות 8. נאלצתי לרכוש ים של תוכנות אך לפחות הפכתי את המראה של חלונות 8 שתיראה כמו חלונות XP האהובה עלי. בשביל זה יש את ''קלאסיק-של'' (בגרסה 368) שגורמת לחלונות 8 להיראות חיצונית כמו חלונות 7 או חלונות XP.
אז הנה במיוחד בשבילך יא רומיינר - גמל בסיני ! גמל אמיתי !!!
וזה לא אותו גמל מהתמונה הקודמת כמו שאתה יכול לראות במספרי הרישוי.
לילה טוב. אביה.

הבאג של תפוז...

לפני שאני נשפך וממשיך להתעצבן על חלונות 8 המרגיזה ! כמעט שום תוכנה שעבדה עם חלונות 7 לא עובדת עם חלונות 8. נאלצתי לרכוש ים של תוכנות אך לפחות הפכתי את המראה של חלונות 8 שתיראה כמו חלונות XP האהובה עלי. בשביל זה יש את ''קלאסיק-של'' (בגרסה 368) שגורמת לחלונות 8 להיראות חיצונית כמו חלונות 7 או חלונות XP.
לילה טוב. אביה.
הבאג של תפוז...

euronitzan

New member
תמונות מצוינות

לילה טוב. אביה.
תמונות מצוינות
אגב, תהייה קטנה: למה אתה ממהר לשדרג למערכות הפעלה מתקדמות אם אתה לא אוהב את הצורה שבהן הן עובדות ו/או את המראה שלהן?

אני אוהב אתגרים אבל הפעם האתגר

תמונות מצוינות
אגב, תהייה קטנה: למה אתה ממהר לשדרג למערכות הפעלה מתקדמות אם אתה לא אוהב את הצורה שבהן הן עובדות ו/או את המראה שלהן?
אני אוהב אתגרים אבל הפעם האתגר
גדול מדי. אפילו אין בשוק דיסק גיבוי חיצוני שמתאים למערכת של חלונות 8. זה לא יאמן. לא WD ולא SEAGATE מתאימים ! לא שאני צריך דיסק כזה אך זה רק ענין של הרגל.
אני מניח שתוך חצי שנה הכל יתאים למערכת הפעלה זו. היתרון: היא מהירה כמו שד ! הכל טס בניגוד לחלונות 7 שהיא איטית יחסית ל- 8.
אני מתחיל להתרגל אליה אבל על הדרך אני עובר מרורים. כנ"ל לגבי אופיס 2013 אקסטנדד-פלוס שנמכרת לנו המורים ב- 80 ₪. אני עדיין מעדיף את אופיס 2003 שהיתה הנוחה מכולן. אך אני מתחיל להתרגל לכל השינויים המוזרים הללו. הכל יותר מורכב ומסורבל אך יחד עם זאת מהיר יותר. את המחשב הקודם שידרגתי ונתתי לתאומות שלי. כבר לא יכול להתחרט...

elians

New member
התגעגעתי לתמונות שלך

תמונה אחת ללילה טוב:
והפעם טייגר ישן נושן (בעיניי בתצורת גמל מכוערת) אי שם מסתובב בחניון שמול אי האלמוגים בסיני, לפני עידן הבלסטיק ועדיין בעידן הבח.
התגעגעתי לתמונות שלך

משה343

New member
אביתר, מה מצולם מימין, סדנה על גלגלים?

תמונה אחת ללילה טוב:
אביתר, מה מצולם מימין, סדנה על גלגלים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה