שאלה לגבי ערכת ביוץ

שאלה לגבי ערכת ביוץ

היי, אני מנסה להכנס להריון, המחזור שלי לא הכי סדיר אבל בדר"כ 30-31 ימים.
ניסיתי ביום ה 11 לבדוק באמצעות בדיקת ביוץ, בהתחלה הופיע רק קו בקרה ואחכ התווסף קו חלש יותר לידו, קראתי בערכה שקו חלש לא אומר כלום, האומנם ? האם זה לא אומר שעוד מעט יהיה ביוץ ?
איכשהו יצא שהיו 3 ימים רצופים של קו חלש ואז נגמרה לי הערכה , ערכה של senso-test , נדמה לי שהקו החלש היה אצמול חזק יותר מיומיים קודם אבל הוא עדיין לא היה חזק כמו קו הבקרה, היום פתחתי ערכה של חברה אחרת - מעבדות זר, ושמה יצא לי קו אחד רק קו בקרה,
מה זה אומר ? האם זה כיוון שהערכות הן של חברות שונות או שזה אומר שאתמול היה הביוץ והיום כבר לא ? ציפיתי שהקו שהיה 3 ימים חלש יהיה היום חזק כמו קו הבקרה, האם להמשיך ולבדוק ביוץ ? האם יש ערכות ביוץ שיותר מומלצות ואחרות שפחות ? מה זה אומר 2 קווים אבל כשאחד חלש מהשני ? האם זה מסמן שעוד מעט יגיע הביוץ ?

תודה רבה !!!

FlowMyTears

New member
2 קוים אחד חלש מהשני

לא מעיד על ביוץ... יש נשים שזה המצב אצלן רוב הזמן.
בכלמקרה, הייתי מציעה לך לקנות עוד ערכה ולהמשיך לבדוק כדי לראות אם בהמשך תראי שני קווים זהים בעצמתם.

נועה320

New member
קו חלש, קו חזק ומה שבינהם

הי,
הכל בסדר אצלך, הביוץ שלך קרוב לוודאי התרחש ביום ה13-14. קו חלש יכול להיות שני מצבים:אחד- רמות ההורמון מתחילות לעלות אך לא הגיעו לשיא (בשיא תראי שני פסים חזקים ) או המצב השני- רמות ההורמון עברו את השיא וכעת נמצאות בירידה. כשאת מגלה את פס הביוץ חלש - חכי רק 12 שעות ובדקי שוב (לדוג- 7 בבוקר ואז 7 בערב שוב)- כך תוכלי למצוא את הפיק של ההורמון שמעיד שאת 12-24 שעות לפני ביוץ. צרפתי קובץ תסתכלי בגרף של ה LH. את בדקת 3 ימים ברציפות אבל באותה שעה כנראה של מתן שתן לכן פספסת את הפיק. בכל מקרה שווה לעבוד מרגע שרואים פס חלש איך שלא יהיה. המון בהצלחה!!

תודה

אני מקווה שהכל בסדר
עכשיו בדקתי שוב בערכה שבה בדקתי אתמול (שהשתמשתי בה לראשונה אתמול ואז הופיע רק קו אחד) ושוב יש עוד קו אבל מאד חלש, אני האמת לא בדקתי בשעה קבועה, יש שעה שעדיפה לבדיקה ? הבנתי שבבוקר לא כדאי
אשמח לקובץ, הוא לא צורף בהודעה

נועה320

New member
קובץ= ביוץ ברמת ההורמונים והרחם

אם משהו לא ברור שאלי בכיף!

למעלה