שרשור Royal Rumble 2013

Fat Man Walking

New member
יותר מ3 שנים שלא ראיתי רסלינג

ועדיין סינה מנצח! יש דברים שלעולם לא משתנים..

באמת שהתרגשתי לדעת שבאירוע הראשון שאני רואה אחרי המון זמן הרוק מקבל טייטלשוט, אבל הסיום היה מטומטם וכנראה הדרך הכי מטומטמת לסיים כהונה של מעל שנה, פאקינג פיפלז אלבו? ו-וינס פייס?

באמת שאני מרגיש שלא החמצתי כלום מאז 2009

Fat Man Walking

New member
עזוב אותך להשתחרר, תעשה אלי משה ותחתום לנצח

תעשה לילה ברסלמניה אני אבוא לבסיס עם ממיר ונעשה צפייה במח"מ

Frostey

New member
דעות.

ללא ספק אחד הראמבלים הגרועים בהיסטוריה.זה ממש נראה כמו באטל רויאל אחד גדול עם 10-12 איש בזירה כל הזמן.
הקטע עם קופי היה נחמד,החזרה של ג'ריקו הייתה מדהימה,ובריאן-קיין היה מצחיק אבל בגדול שומדבר מיוחד לא היה פה.

אין לי תלונות שהקרב של פאנק-רוק היה אחרון,כי זה היה קרב יותר טוב מהראמבל עצמו.
מוזר שב2013 הרוק אלוף עולם.הוא יגן על החגורה גם בהאוס שואוז?

אירוע גרוע עם תוצאות צפויות.

טוב שראיתי את זה בפריים עם כל החבר'ה שהפכו אותו לפי 10 יותר טוב ממה שהוא היה.

Xavies6

New member
שאלה בלי ספוילר

מי זכה בין פאנק והרוק? רק את זה אם אפשר.

Xavies6

New member
דעה

נתראה שוב בעוד הרבה הרבה זמן, חברי פורום יקרים - זה היה הקש (התורן) ששבר את גב הגמל.

וואו, היה לי חלום מטורף! (אין ספוילר)

חלמתי בלילה על הראמבל. בא לי לשתף.

אוקי, אז בחלומי צפיתי בראמבל. אחרי שהשניים הראשונים נכנסים יש ריאיון עם ויקי גאררו. לאחר מכן יש כמה שנכנסים ואז עוברים לקטע וידיאו. חוזרים מקטע הוידיאו ופתאום בא מארק הנרי להשתתף כשג'ינדר מהאל בזירה.

בסוף, ג'ון סינה, רייבאק, שיימוס, אורטון וצ'יינה כולם זוכים בראמבל...

נקווה שהראמבל האמיתי יהיה יותר טוב מזה.

ArthurS1988

New member
|ספוי

אני לא מגיב פה הרבה,אבל ככה בגלל שהRUMBLE זה האירוע המועדף עליי אני יגיב.

קודם כל כל האירוע הזה חייב אבל חייב להסתיים בקרב הראמבל,אפילו שהיה קרב עם עניין כזה. הקרב עצמו היה נחמד.

בקשר לפאנק-רוק. קודם כל ממש עצוב לי שנתנו לרוק להיות אלוף,כי זה די ברור שהוא יפסיד אותה ברסלמניה.
עוד יותר עצוב לי שככה נגמרה כהונה של הרבה זמן. היו צריכים לתת לפאנק לפחות עד הרסלמניה,פשוט הרסו אותו.
ממתי עושים קרב מהתחלה שמישהו מפריע???
כל קרב שני בWWE יש מישהו שמתערב.

בקיצור,אכזבה מאוד גדולה מהקרב

סלים וארזה

New member
מנהל
דעות על קרב הראמבל
הצד החיובי:
1. לא היו הרבה ביגמנים בקרב. קליי, טנסאי, קאלי
2. נתנו למתאבק של NXT להדיח את וייד בארט (מנצח עונת ה-NXT הראשונה)
3. אחלה פיוד בין האחרים רודס
4. טים הל נו ממשיכים לריב
5. ג'ריקו נתן ראמבל מצויין
6. השדרים נשארו בכסאות שלהם

הצד השלילי:
1. יותר מדי זמן היו הרבה אנשים בקרב, כך שלא התפתחו מספיק עלילות משנה. הרבה ברולינג של כולם נגד כולם לאורך רוב הקרב.
2. קיין היה צריך להדיח מתאבק או שניים כדי להזכיר שהוא מפלצת ראמבל
3. היה עדיף אם קופי קינגסטון היה קופץ בחזרה לזירה מאשר מאלתר עם הכסא של JBL. אלתור נחמד, אבל חבל ה-I CAN FLY התברר שלא נכון.
4. הקטעים הקומיים היו מועטים מדי וקצרים: סנטינו מבקש לחכות ומודח, טים הל נו עם ה-YES/NO, גאדפאדר נכנס ויוצא.
5. סופרסינה. כולם מפסיקים לריב כי סינה הולך להיכנס ולמרות ביטדאון עליו הוא מצליח להשתחרר.
6. 3MB היו כמו סזארו (עד שהודח ונלחם במיז), המיז עצמו, טנסאי, סנדאו, ריידר והרבה אחרים שפשוט באו כדי שהזירה תתמלא. לא היו תרגילי סיום שלהם, לא משהו מעבר לאגרופים, לא שיתופי פעולה ולא התמקדות ביריב ספציפי.
7. אלה שכן ביצעו או ניסו לבצע תרגילי סיום הם פייסים שממש אובר עם הקהל: סינה, ג'ריקו (וולס), שיימוס, רייבאק, אורטון, ריי מיסטריו. אפילו זיגזג מזיגלר לא קיבלנו.

סלים וארזה

New member
מנהל
ועוד משהו קטן
סינה יצא גדול. מחבק מישהו מהקהל שלובש חולצה "WE HATE CENA" ואומר "אנחנו הולכים לרסלמניה".

HOT SPOT 2010

New member
דעות על הראמבל ועל פאנק-רוק...

לא הספקתי עדיין לראות את כל האירוע, וגם לא כזה בא לי, שני הקרבות האלה השאירו לי מספיק טעם רע.

נתחיל בראמבל.
היה כיף לראות את ג'ריקו חוזר, מאוד הופתעתי שהוא נכנס 2, הייתי בטוח שסינה ייכנס יחד עם זיגלר ויישאר עד הסוף, כדי לשבור שיאים וכל זה.
קרו הרבה דברים, אבל תכלס עד הקטע עם קופי, לא היה משהו באמת מעניין. הכניסות היו קצת ריקות כאלה, כן היה כיף לראות את כולם מגיעים, כולל מתאבקי העבר, אבל משהו הרגיש לי משעמם קצת.
הקטעים בין קודי וגולדאסט היו ממש נחמדים, ונראה שזה הדבר הכי קרוב שדומה לקרב בין השניים.
הקטע עם קופי היה קורע מצחוק, לרגע הייתי בטוח שהוא ישתמש בשבר השולחן כסוג של גשר בין הכיסא והזירה. רגע לפני שהוא הודח, אמרתי לעצמי איזה קורע זה יהיה אם הוא יודח שנייה אחרי כל מה שהוא עשה, ואז קודי בא וקרע אותי מצחוק.
קרע אותי מצחוק שבו דאלס הגיע לזירה, ואף אחד בכלל לא הגיב, הם בחרו רגע ממש גרוע להכניס אותו לזירה, כי כולם היו עסוקים בקופי, ואז קול אומר: "בואו נדבר על בו", ואז פתאום הגודפאדר הגיע ושוב שכחו מבו דאלס, שאגב נראה קצת כמו בחורה עם ציצים קטנים מאוד.
מה שכן, במהלך הקרב בו דאלס לא עשה משהו רע, ודווקא הוא הרשים אותי לטובה, והצליח להיות שווה לכל שאר הסופרסטארס.
היה סבבה לראות את הגודפאדר, אבל איך הם פספסו את ההזדמנות שהגודפאדר יעמוד שם מול ברודוס קליי? זה היה כל כך מתבקש.
הקטע עם בריאן דניאל שתופס את קין כמו קוף היה קורע מצחוק, אבל איזה בזבוז, יכלו להחזיר את בריאן לעוד כמה דקות בקרב. נראה שהם דוחפים את בריאן נגד קיין במניה (אלא אם כן זה יהיה כקרב חושך שיהפוך פתאום לקרב באטל רויאל, כי קרבות המניה של בריאן בדרך כלל לא זוכים להרבה כבוד).
את האמת כל מה שקרה אחרי זה, היה מאוד משעמם, ממש נרדמתי, ולא הצלחתי להתעורר.
זה היה כל כך טיפשי להדיח את זיגלר לפני שיימוס. זיגלר היה צריך להישאר שם לפחות בפיינל 3.
את האמת, סינה-רייבאק-שיימוס הרגיש כמו קרב משולש משום מה.
ה-WWE די פספסו פה הזדמנות, יכלו לגרום לכך שהשילד ידפקו את רייבאק, כי אחרי הכול הם הרי בפיוד, לא?
ולפי דעתי, רייבאק היה צריך לנצח בראמבל וללכת נגד אלוף העולם במניה, סינה ממש לא צריך לנצח בראמבל.
בקיצור, ראמבל די ג'נרי. מה שהכי הציק לי בקרב הזה, שכמעט ולא היו הדחות מגניבות, רב ההדחות היו מאוד יבשות וחסרות כל תוכן.

איזו טיפשות מצד ה-WWE. במקום לנסות להוציא את פאנק אובר ומלך. המתאבק שהוא ההווה והעתיד שלהם, המתאבק שקורע את התחת, "הפנים" של הארגון, הסטון קולד שלהם, הם מחליטים להוציא אובר את כוכב ההוליווד שמגיע פעם בשנה? שלא תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את הרוק. אבל ה-WWE פשוט לא מסוגלים לקלוט שיותר חשוב לתת את הבמה למתאבקים ולא ל"כוכבים".
מה זה בדיוק עוזר עכשיו שהרוק אלוף? סתם להביא לנו עוד פעם הרוק נגד סינה? ואז סינה שוב יהיה אלוף, והפעם הוא בטח יהיה אלוף 10 שנים רק כדי לשבור את השיא של פאנק.
וגם מה זה הסיום הזוועתי הזה? הרוק מנצח עם אלבו דרופ? ככה לדפוק ריצת אליפות מדהימה?
זה היה פשוט מגעיל, וכל כך לא בסדר. ה-WWE עשו פה טעות גדולה.
ולפני שאני מדבר על הקרב עצמו, אני חייב לומר משהו על מייקל קול. אני ממש רוצה שהוא יאבד את הקול שלו, לנצח!!! נמאס לי לשמוע אותו. הוא כל כך מעצבן, עד שהוא גורם לקרבות להיראות ממש לא טובים ולא מהנים. הוא יותר מעיק מג'רי לולר, וזה דבר שלא פשוט לעשות. הוא כל כך מעצבן שאני חייב ללכת לבדוק במילון מילות שיתארו עד כמה הוא מעצבן אותי.
הקרב עצמו היה בסדר, למרות שכל הקטע עם השילד נעשה בצורה ממש לא מוצלחת, כל החושך הזה משום מה לא עבד. לא מבין על מה משלמים לקרייטיב טים, החבר'ה האלה פשוט לא מיישמים את המילה "קרייטיב". אין שום דבר חדש או מעניין, הם פשוט לא מסוגלים לחשוב ברמה מקורית או יוצאת דופן. אין שום חשיבה מחוץ לקופסא, וזה פשוט מטומטם.
ואני ממש לא שמח שהרוק הוא אלוף, זה פשוט לא מוביל לשום דבר. הם היו צריכים להביא את ברוק לסנר (רבאק הם משלמים לו 5 מיליון דולר, למה לא להשתמש בו?), שיגרום להפסד של הרוק, ואז הרוק יתאבק נגד לסנר, ופאנק יתאבק נגד טייקר.

milkshakit

New member
דעה על משהו קטן

אמנם אני רואה את האירוע רק מחר אבל כמובן שחטפתי ספוילרים מכל דפי הרסלינג שיש לי בפייס ולא כזה מזיז לי...

אהההה ג'ריקו חזר, The best in the world!!! איזה כיף לראות אותו שוב! Do me a child
.

Aberforth

New member
רשמים מהמפגש.

- המפגש היה אחלה ו"מלחיץ". הרגעים הכי מותחים ומלהיבים שהיו לי בערב זה כשחבר'ה בפאב עשו את הקטעים שלהם, כשקיבלתי את ההמבורגר שלי וכשראיתי את יאנה יוסף מכניסה את הלשון שלה לתוך הגרון של מה קשור.

- מצד שני, האירוע היה בזיוני. יכולתי לנבא את התוצאות עוד כשהרוק הודיע שהוא הולך להתחרות על התואר. מזל שיש לנו את יום השואה על רסלמניה, כך לפחות נחסוך מאיתנו את העוולה הזו. ברוך שפטרנו מתחביב שכזה.

שי מילר

New member
מנהל
הנה

קרב פרי שואו של מיז וסזארו 07:37
ביג שואו ודל ריו 17:02
קרב זוגות 09:25
קרב הראמבל 55:05
פאנק-רוק 23:40

ואל תאמר לי שאתה מריץ גם בקרב הראמבל לסוף, זה יותר מדי אפילו בשבילי.

למעלה