PLL 06X05 She's No Angel

revi 17

New member
pll 6x05 she's no Angel

אז אנחנו באמצע הדרך של "עונת התשובות" ועושה רושם שהיוצרים ממשיכים לזרוק לכיוונו 'רד הרינג' מעבר לכל פינה

תשובות נקבל רק ב610 עד אז היוצרים ימשיכו לשחק איתנו (או יותר נכון עם אנשים שאשכרה יוצרים תיאוריות... אני פרשתי
יותר נכון התייאשתי!).

עצם העובדה שהם אומרים לי שA הוא אישה רק גורם לי להאמין שזה אכן גבר (צארלס) אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לו משתפית בדמות נקבה לצורך העניין "האלמנה השחורה"... שבטוח תיחשף העונה.
האמת שאני תמיד הייתי תחת הרושם A צריך להיות אישה כי זה מתאים לתכלית של הסדרה "העצמה נשית" ועצם העובדה שזה גבר זה רק מוריד ממנה, אבל בסופו של יום הם רכבו על הקטע ש"צארלס זה A" יותר מידי חזק לאחר 525 שאני כרגע לא משנה את דעתי!

זוכרים שבזמנו ציינתי שלסלי זאת "בת'ני" והיא השתילה את רעיון ה"A" במוחה של מונה
זה היה כמובן בעונה הקודמת שחיפשתי משמעות לדמותה
עכשיו העובדה שהיא הייתה מטופלת בראדלי והכירה גם את בת'ני וגם את צארלס פשוט צועק רד הרינג
באמת שלי אישית נשבר! זה כל כך בנאלי שאם היא תתגלה כחשובה (מה שאני אישית לא מאמינה אותו כנ"ל לגבי שרה) רוב הפנדום יצעק לאאאאאאאאאאאא! כי דמויות חדשות שלא הספיקו להתחבב על הפנדום (לטוב או לרע) פשוט לא מעניינות מספיק שיהיה להן חלק מרכזי בסיפור. אנשים רוצים לראות את ה"נבל" כדמות שאולי לא הייתה כמו השקרניות על בסיס שבועי (עדיין אין לי בעיה שזה יהיה עזרא
) אך כשהופיעה הייתה דמות מעניינת/חשודה והיוותה חלק מהעלילה.
תסכימו איתי שזה יתסכל אם שרה/לסלי יהיו גורם מפתח.

מ-לא מעניינת אחת (לסלי) נעבור לשנייה (שרה) שהחליטה לקעקע על עצמה ציפור שיוצאת מכלוב... אז עוד מישהו "שרק" את מספר הטלפון כמו טיפי
או רק אני???
בכל מקרה, אמילי מתחילה לעלות על העצבים עם הדאגה שלה לשרה שלאחר 5 פרקים חוץ מלברוח ולהתקלח לא תרמה שום דבר! אמילי כזאת 'פתי מאמין' שהיא הפכה לצל של שרה ולא דואגת לעצמה או לחברותיה... ובגלל זה ירדה לתחתית הסולם של מדרג אהבתי לשקרניות.
אריה שרק פורחת שיש לה עלילות שלא מערבות את הפדופיל, נראית כמו אובססיה של A "את הבובה שלי" ושוב בסצינה האחרונה אנחנו רואים את A מתמקד בשיער הורוד שהיה לאריה... אז או שהם משאירים פתח לתיאורית "אריה היא A" לעונה 7 או שA פשוט חם על אריה בגיל 15 ואז כל הפדופילים בסדרה שוב על הכוונת

מונה אכזבת הפרק! באמת A עדיין חופשי והיא דואגת מחמתה של אליסון? שחררי יקירתי, יש לאליסון דברים אחרים בראש, כמו מישהו שכנראה משתמש בזהות אחיה (אני תחת הרושם שאחיה) כדי לפגוע בה ובשקרניות. מונה יודעת משהו ללא ספק אבל הסצינה בראדלי עם ספנסר/האנה גורמת לי להניח שהיא בצד השקרניות כי זה נראה כאילו היא רצתה להיתפס כדי לתת להם את המידע על לסלי. חבל שמייק לא היה, ועוד יותר חבל שהיא לא יחד עם השקרניות מנסה לפתור את התעלומה... מונה עדיין נותרה תעלומה
אין לי בעיה שהיא תהיה משתפית של צארלס.
אם אתן זוכרות בפרק הקודם תהיתי מה המשמעות של קיילב פרט ל"חבר של האנה" ומי שעוקב אחרי בטמבלר גם ציינתי ש"ידוע שמכור לעיתים מחליף התמכרות אחת באחרת" אז למה לא להראות לנו ספובי סקס

זה כאילו אני חושבת על זה והיוצרים עונים לי

אז האנה אמרה לספנסר שסקס זה סוג של התמכרות, וגילינו שקיילב עובד בעיצוב אתרים או איזשהו בולשיט שהוא אמר שקשור להיי-טק.
ספנסר/האנה מבחינתי ה-היי לייט של הפרק! דינמיקה מעולה בין השחקניות
הן תמיד מבדרות ועכשיו גם חוקרות ביחד בראדלי (שראדלי זה תמיד טוב!)
גילינו שאבריו של צארלס נתרמו... אם סיסי קיבלה את הלב של צארלס וזה המניע אני אתפוצץ

מיני סיה (מאדי זיגלר) הופיע כהזייה של ספנסר מעוגיות חשיש אין לדעתי שום נרטיב או השלכות לסיוט על המאורעות בסדרה... וחבל! אני הייתי מעדיפה איזה ריקוד צמד של מאדי וטרויאן.
דין חזר
לשנייה וחצי
האם זה מספיק שספנסר תחזור למוטב... לא נראה לי!
לורנזו/אליסון/קנת'...
לורנזו עושה רושם של בחור לא מזיק שרוצה לעזור לאליסון אפיול ניסה להצדיק את אביה... עדיין זה לא מרגיש נכון או מעניין מספיק.

נראה לי שכיסיתי את המאורעות החשובים, בגדול פרק נפילה לאחר פרק סביר.
2.5/5 כי יצאתי יותר מתוסכלת משנהנתי בסצנות של ספנסר/האנה

ArielaTV

New member
I don't wanna see what it's attached to

סצנת הפתיחה הייתה פשוט נהדרת ומצמררת בו זמנית!
באופן כללי אני פחות אוהבת את קו העלילה שספנסר מסוממת, כי אז אני אף פעם לא יודעת איך לפרש את הסצנות שלה (אהמ הפרק בשחור לבן), אבל זה היה פשוט איכותי, אז סלחתי.
פחות סלחתי על זה ששוב זורקים לנו בן אדם לא קשור לאור הזרקורים וצורחים "היא A, היא A". אני ממש מקווה שב6B והלאה הכותבים יחשבו על דרכים אחרות לקדם את העלילה.
ביום שלזלי תהיה A, אני צובעת את השיער שלי לאדום והולכת לבית הקפה הקרוב וקוראת למישהי בלונדינית 'שק של שיער'.
אני מרגישה שהעונה שמו את האנה בתור דוברת הצופים
עד שהיא לא תראהזומבי קם לתחיה ואומר לה שהוא צ'ארלס, וחוזר לקבר, היא לא תירגע. כמו שצריך! כי אני גם לא מאמינה שצ'ארלס מת.
עכשיו כל עניין לזלי שהייתה בראדלי מספיק זמן כדי להכיר גם את צ'ארלס וגם את מונה.. זה אומר שהיא הייתה שם בסביבות העשר שנים. שזה לא מעט בעליל ואם יהפכו אותה לדמות מפתח בעלילה, אני נכנסת למיטה ומתחילה לבכות מתסכול.

הסרטון השבועי:
[URL]https://youtu.be/BqSdwPJ78MA[/URL]

daimond1

New member

&nbsp
&nbsp
הדקות הראשונות, של החלום של ספנסר היה מאוד אמיתי ומפחיד.
בהתחלה היה נראה לי מאוד מוזר שהיא הלכה לחדר הזה לבד, וחשבתי שהיא השתגעה.
&nbsp
אח"כ היא הלכה עם אנה לרדלי, ומצאו מה שחיפשו לגבי צ'ארלס.
הקטע עם מונה ברדלי היה מוזר, כאילו היא רצתה שימצאו אותה ואת החומר על לזלי.
&nbsp
גם אני חושבת שצ'ארלס לא מת, ואם לזלי הכירה אותו, יש סיכוי שהיא משתפת איתו פעולה.
&nbsp
לגבי אריה והתמונות...נראה לי מוזר שפתאום יש צילום של A ונראה שהיא אישה, אחרי שכל העונות הללו
היה נראה כי הקפוצ'ון השחור מטשטש את הגוף ולא ניתן לדעת מי מסתתר בתוכו (גבר או אישה).
נראה לי שמי שצולמה במגרש גרוטאות היתה שרה, גם בגלל התגובה שלה והודעה מארייה וגם כי זו דרך להטעות את הצופים.
שרה והבובות של ארייה – שני דברים שעדיין מטרידים אותי, ונראה לי שלא סתם....
&nbsp
אני זוכרת שהיה עוד קטע עם אליסון, השוטר ואבא שלה, אבל לא נראה לי כרגע משמעותי, אלא אם האבא חושב
שהשוטר החדש בא לרחרח ולדלות פרטים מאליסון, כדי להגיע ל-A (או שגם הוא משתף פעולה עם A והוא רוצה לדעת מה אליסון יודעת...).
&nbsp

למעלה