ת"ז לזוגות האהובים עליכם

twisted nerve1

New member
אני אוהבת כשאת כותבת על דברים

כי את תמיד כותבת יפה כזה ומעניין.
אבל גם אני חושבת שזה לא בהכרח הסימן הראשון שמראה שבריאן התאהב בו. כלומר. האמת לא יודעת אם הוא כבר היה מאוהב. אבל בעיני זה שהוא בא לנשף שלו כבר מראה שהיו לו רגשות אליו. ובריאן באמת חמוד שם כל כך! ואני גם אוהבת איך שהוא אומר לו שהוא לא ישכח את הריקוד הזה. ובלי קשר. קטע מקסים פשוט.

didalf

Well-known member
שיימלס

גם לעונה 6.. אז רעות תראי כבר

הזוג האהוב:
איאן ומיקי, דה.
שיר שקשור לזוג:
יש לי כמה.
1. The Acid - Basic Instinct - כי זה היה ברקע בסצנה שלהם במגרש

2. Pet Shop Boys - Liberation - וזה לגמרי בגלל מיקי-טוויסטד שפעם אמרה שהשיר הזה מזכיר לה אותם ולא הכרתי אותו קודם ואז הקשבתי לו ואהבתי אותו ועכשיו הוא מזכיר לי אותם גם כן.
3. Placebo - My Sweet Prince - גם בזכות מיקי-טוויסטד שהביאה לי סרטון מעריצים ממש יפה שלהם עם השיר הזה.
סצנה אהובה:
אההה יותר מידי. הפעם הראשונה שמיקי מנשק את איאן - כשהם עושים את השוד הזה. מוקדם יותר באותו יום איאן זרק משהו על זה שהזקן שהוא יוצא איתו "לא מפחד לנשק אותו" ומיקי רק עושה פרצוף מהרהר בתגובה. ואז כשהם עושים את השוד פתאום מיקי בא משומקום ומנשק אותו. כי הוא יעשה הכל כדי לשמור את איאן קרוב. ובאופן דומה גם הנשיקה במועדון שקודם כל היא מושלמת כי היא ארוכה ויפה
וגם כל מה שהם אומרים במבטים שלהם לפני - איאן מנסה לנשק אותו, מיקי באינסנטינק מתרחק. איאן נותן לו מבט של "נובאמת תראה איפה אנחנו" ומיקי מסתכל סביבו קצת בחשש ובסוף העיניים שלו אומרות "יאללה פאק איט" ואז הנשיקה הכי יפה בעולם
ואני יכולה להמשיך פה לנצח.
סצנה שנואה:
פה הבחירה קלה. סוף עונה 5, איאן נפרד ממיקי בצורה מכעיסה ושובר לו ולי את הלב. את כל הסצנות שלהם ראיתי ביוטיוב מליוני פעמים חוץ מזאת, לא מסוגלת לחזור אליה.
סצנה שגורמת לכם לבכות:
בערך כל 506 כשאיאן חוטף את יבגני ומיקי מתחרפן מדאגה. והאיי לאב יו בטלפון. ובסוף כשאיאן מתאשפז. וגם הסצנה היחידה של מיקי בעונה כשהם מדברים בכלא
האא ו"סורי איימ לייט"

סצנה שגורמת לכם לצחוק:
אממ הרבה. מיקי הוא מלך המשפטים המצחיקים. אבל אממ לא קופץ לי משהו ספציפי כרגע.
משפט אהוב:
אממ לא זוכרת.
תמונות וסרטונים:

גאד למה גרמת לי לעשות את זה? כבר חשבתי שהתגברתי עליהם קצת ועכשיו אני מתגעגעת והידיעה שכבר אין גאלביץ' הורגת אותי

twisted nerve1

New member
יאא.. איזה כייף שהשפעתי עליך בשירים

טוב. דיי מזדהה עם כל הבחירות שלך פחות או יותר. ובסצנה בכלא בתחילת עונה 5 ממש בכיתי באמת. דמעות.

אוף, וכן... היו להם כ"כ הרבה רגעים מרגשים! אני אוהבת גם את הסקס הראשון, ואת המבט הקצר שיש להם שאיאן כזה עוצם עיניים כי הוא חושב שמיקי ירביץ לו עם המוט, ואז הוא זורק את המוט על הריצפה והם מתפשטים!!! מממ... ובעונה 4 כל הקטעים עם מיקי מהממים!!! אני אוהבת גם את הקטעים שהוא מתגעגע לאיאן, כמו שהוא מנסה לאונן עם התמונה שלו. וגם בעונה 3 כשאיאן מגיע לחתונה שלו לפני והם שוכבים!!

didalf

Well-known member
כןן כל מה שאמרת

אוף

הא וזה שאיאן עוזב לצבא ומיקי עושה כזה "דונט..."

אני יכולה להמשיך לנצח, באמת

didalf

Well-known member
מחלקת גנים ונוף

וזהו. החלטתי לעשות רק 3 כי אין לי כוח יותר. אז שני הזוגות האהובים עליי אי פעם והזוג האהוב עליי לחודש זה. איפה הם יתברגו ברשימה הכללית? זה אני אדע כשיעבור מספיק זמן ואני אהיה אובייקטיבית. אבל בהחלט מקום גבוה כי הם מושלמים

הזוג האהוב:
לזלי ובן
שיר שקשור לזוג:
אממ דווקא להם אין לי. זה רק נדמה או שאין הרבה שירים ברקע בסדרה הזאת? בטח בגלל הצילום הדוקומנטרי. בכל מקרה השיר שהכי מזכיר לי אותם זה "ביי ביי ליטל סבסטיאן"

סצנה אהובה:
גם, מלא
טוב אבל נראה לי זאת בפרק של הפארק הקטן כשהם סופסוף חוזרים להיות ביחד
עוד סצנות אהובות: הנשיקה הראשונה שלהם סופסוף אחרי הטיול לאינדינאפוליס. הסצנה שבה אתל מקריאה את הצהרות האהבה שלהם. הצעת הנישואין. החתונה. הכללללללללללל

סצנה שנואה:
אממ אממ אממ לא אין לי. לא מצליחה לחשוב. מרגע שהם היו ביחד הם היו ביחד בלי דרמות מיותרות וזה היה מושלם.
סצנה שגורמת לכם לבכות:
אותה סצנה שבחרתי כסצנה אהובה בפארק הקטן. לא ממש בכיתי אבל התרגשתי.
סצנה שגורמת לכם לצחוק:
טוב זה לא חוכמה, מלא. זאת סדרה קורעת. אני אבחר בסצנה שבה בן מקבל מתנה ליום הנישואים הראשון שלהם. לאדעת אם היא הכי מצחיקה כי הכל מצחיק אבל הפרצוף של בן

משפט אהוב:
אני לא טובה בקטע של המשפטים.. לא זוכרת

תמונות וסרטונים:
בבקשה

למעלה