האות C יצאה הפעם

gs1234

New member
האות C יצאה הפעם

למי ששכח:

1) מה היא הלהקה או האמן האהובים עליך שהשם שלהם מתחיל באות C? (המילה The לא נחשבת כחלק מהשם.)
2) מה הם האלבומים הכי טובים לדעתך של הלהקה או האמן? איזה שירים שלהם אתה אוהב במיוחד?
3) תן עוד כמה להקות טובות שמתחילות באות C.

gs1234

New member
האות C אצלי

במקום הראשון כמובן Crass, שיש לי את כל התקליטים שלהם, ואני עדיין מחובר למוזיקה שלהם, לאידאולוגיה שלהם ולכל מה שהם עשו. גם Conflict, סוג של "האחים הקטנים" של קראס, מתחילים באות C וזוכים אצלי למקום של כבוד ליד קראס.

גם The Clash סבבה, אף על פי שיש להם הרבה קטעים חלשים, ואף על פי שקראס שנאו אותם, ובאחד השירים שלהם על מה זה פאנק "אמיתי" הם אומרים "The name is Crass, not Clash".

יש הרבה להקות ישנות באות C שאני אוהב:
- Chelsea שהיה לי תקליט שלהם וגם ראיתי אותם בהופעה לפני כמה שנים והם היו טובים מאד.
- Cockney Rejects שיש לי שני תקליטים שלהם.
- Chaos UK שהיו בין הלהקות הראשונות ששילבו פאנק ונויז.
- The Cramps שהם יותר סייקובילי מפאנק אבל הם עדיין להקה אדירה.
- Crime, מחלוצי הפאנק בחוף המערבי האמריקאי. יש להם כמה קטעים מעניינים, ודי הרבה שירים פחות מוצלחים.
- Cock Sparrer כמובן, הקלאסיקה האמיתית שעדיין פעילה היום, והם נראים ונשמעים בדיוק כמו בשנות השבעים. זכיתי לראות אותם בהופעה כמה פעמים, חובה לכל פאנקיסט.

גם בתחום ההארדקור יש כמה דברים שאני אוהב: Corrosion of Conformity, Circle Jerks, Cro-Mags, The Crucifucks.

Cheap Sex עושים פופ פאנק שאני אוהב, וגם את השירים של The Casualties אני נהנה לשמוע, אף על פי שמשום מה הרבה אנשים לא אוהבים אותם.

בסוף הלהקה האדירה (לדעתי) Chumbawamba, שבהרבה מובנים הייתה הרבה יותר פאנק מלהקות אחרות, רק שמבחינת הסגנון המוזיקלי הם נטשו את הסאונד הפאנקיסטי לטובת פופ ופולק אבל נשארו נושכים ובועטים.

gs1234

New member
פינת הזומבי יוצאת לחופשה

בעוד חודש אני אחדש את המסורת. (מישהו אחר יכול להרים את הכפפה בינתיים אבל אני לא צופה היענות גבוהה.)
&nbsp
&nbsp

למעלה