על הבוקר
ציוץ ציפורים

poseidon111

Active member
שאלי את עצמך האם הם הושגו על ידי גניבה?

האם היתה כוונה לפרסמם ללא הצנזורה, כפי שהוא החזיק את אלפי מסמכיו?
מכיון שהתשובה לשתי השאלות היא שלילית, הרי את שוב לוקה במה שלצערי תופס מקום מרכזי אצלך: הטיית האמת או לכל הפחות עצימת עין אליה.
ועדין לא ענית על שאלתי. זה מוזר ששניכם נמנעים ממנה.
היתכן שהתשובה היא כה כואבת?

poseidon111

Active member
התשובה למה חמור יותר היא פשוטה להפליא

ואפילו שמאלנית קיצונית עיוורת למציאות שפולטת רק מנטרות חסרות תוכן כאחרון חסידי כ'ך יכול לפלוט, ועוד להרגיש שהוא צודק.
לי לא איכפת כהוא זה מכתב אישום שנולד בחטא כתוצאה מעיסקת טיעון על מנת להחזיר את המסמכים. או שלא ידעת זאת גברתי הידענית? לו המסמכים היו בחזרה היכן שהיו אמורים להיות הרי כתב האישום היה שונה לחלוטין. מי את שתגידי לי אם לראות בו סכנה לביטחון המדינה או לא? כך אני חושב ולא צריך חוות דעת של שמאלנית פרנואידית
שכמוך.
את עוד מרהיבה עוז לעשות השוואה בין המסמכים שהוא מחזיק בידיו, מסמכים שבהן יש הערכויות צבאיות למשל, לבין "עיתונאי שמחזיק מסמכים מסווגים" של שחיתות
כלשהי או מעשה עוולה כלשהו. כיפוף האמת הפך אצלך לשיטה שמצדיקה כל אימרת הבל בנושא הפוליטי שלא לומר בנושאים אחרים לגמרי.
הנה תחכימי:
עוד עיוות של האמת ושל זה שמחרה מחזיק אחריך: האם כל המסמכים שהיו אצלו והתכוון לפרסם עברו אישור של הצנזורה? התשובה היא כמובן שלא ,כי לאף אחד לא היתה נגיעה לאותם מסמכים שהסתיר וסירב להחזיר. אצלך הם כמובן עברו. כל אלפי המסמכים המסווגים.כל אלו שמוגדרים סודיים וסודיים ביותר. הזוי.
והסכנה היא לא שהחומר "יפול", אלא שיקרא בראש חוצות. את משווה רשלנות של קצין לכוונה אפלה של אותו עיתונאי? באמת אין גבול להטיית המציאות?
ענה על זה ג'ייק, אך כמובן קיבל תשובה שלא מין העניין.
ואמרתי לך- טקטיקת ההפחדה שבה את נוקטת, טקטיקה השמורה לאלו שבהעדר עובדות עוברים לשפלה שבטקטיקות- נסיון לזריעת חצאי אמיתות מתוך תיקווה שמשהו יקלט.
שוב- בדיוק כמו הימין הקיצוני רק הפוך. כשתביני שאת לא טובה מהם בדרכך ( ואני מתעב את הקיצונים משני הצדדים), יטב לך ולטיעונייך.
אסיים בשאלה שידידך נשאל אך לא ענה עד לרגע זה- אם במסמכים שהיו ברשותו, ולא עברו צנזורה, היה יכול החמס לעשות שימוש לו זה היה מגיע אליו, האם גם אז היה אותו עיתונאי, "איש שעושה את עבודתו נאמנה"?

ozi33

New member
אני לא יודעת מה חמור יותר

הבורות המביכה שלך, או חוצפתך חסרת הגבולות....
אפילו כתב האישום התקדימי המוגש לא מדבר על "בגידה". אבל מי צריך מערכת משפט כשפוסידון מחלק
תארים, שופט וגם תולה בכיכר העיר...וכל זאת במסגרת האיזון הקדוש שלו...
לידיעתך, (וכדאי שתלמד נושא לפני שאתה מביע את דעתך עליו) בלאו מואשם "בהחזקת ידיעות סודיות על-ידי מי שאינו מוסמך לכך (ומודגש - מבלי כוונה לפגוע בביטחון המדינה)" .
ומכיוון שאין עיתונאי ראוי שעושה את עבודתו נאמנה, ושאינו מחזיק במסמכים מסווגים, יואיל נא היועץ המשפטי להעמיד את כולם לדין. את כל העיתונאים בישראל.
הרי תמיד אפשר להחליף את העיתונאים בשופרי חצר של השלטון שישכשכו בזנבם וימלמלו "כן..כן.." אלו בוודאי יישאו חן בעיניך.
דבר נוסף שכבר נאמר לך כאן, ושכמובן אתה מתעלם ממנו, הוא שלא פורסמה אף לא מילה אחת על ידי בלאו בלא שעברה את אישור הצנזורה.
לגבי הסכנה שחומר יגנב או "ייפול" לידיים לא נכונות, עד היום זה קרה רק לקצינים שלומיאלים שהלפטופ שלהם נגנב, ושלא נקטו באמצעי זהירות נאותים.
אל תדאג, לא רחוק היום בו עיתונאים, פעילי זכויות אדם, חברי ארגונים חברתיים וכל מי שלא איבד את מצפונו - יזכו לאותו מאסר ממושך שאתה מייחל לו.
ואז תוכל להתפלש בשקט בארגז החול - רק אתה וג'ייק המקפץ...

puma141

New member
חחח פיורית מה תודה מה...אז הנה אני גם אומרת ל

לך-"היימה שלומך?"
תעני בנימוס..

purehoney

New member
איזה מגעילה חסרת נימוס אני,את צודקת

היי פומה מה קורה מה נשמע מה חדש היום?

puma141

New member
חדש?אין.:) מתח שיא על הדף הזה..הכל מתוח! רק

שלא יקרע הדף.........

puma141

New member
אין לי מה לאבד..הכנתי אותי לקיץ!:)עוד

קלוריה אחת שיורדת ממני-אני בדרך להתנדפות..

puma141

New member
אז קום תשתה!עופרה, ראי התייבש,הוא לא הביא מים

*מלשנית*

למעלה