סיפורה של מטריה א-מינית

אני מבינה שאת נזכרת כל רגע במשהו אחר

אבל:
1. כתבת כאן גם בעבר וזה לא היה חריף כ"כ. משמע שאת יכולה גם אחרת!
זה בעיקר דורש ממך מעט תשומת לב ומחשבה ולא לטוס קדימה בחוסר התחשבות.
2. כמו שציין K500 זה לא בלוג אישי. זה פורום שנועד לשרת ולתת מקום לכולם ונכון לעכשיו את הפכת לגורם מפריע.
אולי קלייטון מוצא באין ספור ההודעות שלך משהו נחמד, אבל שאר חברי הפורום משתגעים מזה. זה מפריע ומעצבן שלא לדבר על העובדה שאת גם מעלה בלי סוף הודעות שלא קשורות בכלל לנושא הפורום וגם אותם את מעלה באין סוף שרשורים.

אם את לא מסוגלת להתנהל בפורום כמו שראוי להתנהל בו, אז פשוט תאלצי לעזוב אותו.
גם ככה את טוענת שאת לא א-מינית.

אז את מוזמנת לחפש פורום מתאים

לכתוב בו את ההודעות שלך, או לחילופין לפתוח בלוג.
הפכת לגורם מפריע כאן ונטול קשר לחלוטין.

k500

Active member
מנהל
לא את לא

אנחנו לא בלוג אישי שלך ואת לא תכתבי מה שאת רוצה היכן שאת רוצה כי יש כאן אנשים רבים שזה מפריע להם.
גם אם לא אומרים לך את זה אישית, זה מפריע לפורום. כולנו כאן כפוכים לחוקים, נהלים ובכלל, לנימוס מינימלי שכולל התחשבות באחרים, אבל אצלך משום מה הדברים הללו לא בדיוק נראים.
מעבר לעובדה שאת לא א-מינית, שאת לא כותבת דברים שקשורים לנושא, את גם באה לפה ומפיצה את משנתך כאילו זה כר פורה לדעות ולמחשבות שלך.

יש גבול לכמה אפשר לספוג ונדמה לי שחצית אותו. הפורום חשוב ויקר לרבים כאן ומי שלא יודע למצוא את מקומו בפורום יתכבד וימצא מקום אחר.

p019

New member
הפורום נועד דבר ראשון לא-מיניים

כמובן שאנחנו מזמינים גם לא א-מיניים לדיון אבל לא אם זה בא על חשבון הדיון הא-מיני או המרחב של הא-מיניים בפורום.

את מוזמנת להישאר - כל עוד תכבדי אותנו כמו שאנחנו מכבדים אותך

Berethor

New member
אל תקחו תהצהרה הזאת ברצינות

עד כמה שאני מכיר אותה, אם היא מינית או א-מינית משתנה אצלה כל שני וחמישי. בנוסף אין שום הוכחה בשטח לכך שהיא "מינית" פתאום, חוץ מהצהרות.

את פשוט אדם חצוף ועברת כל קו אדום

הדיון הזה הוא אזהרה האחרונה שלי אליך.
בפעם הבאה, הודעות פשוט ימחקו בלי הודעה ובלי הזהרה ובלי דיבורים.
ואם זה לא יעזור - פשוט תחסמי מהפורום.

p019

New member
זה מפריע לכל הפורום

אני חושבת שאפשר לקבוע שאל לאדם לענות לעצמו בכזו תדירות.

Berethor

New member
היא כתבה שככה היא אוהבת לכתוב

מה שאני שומע לראשונה, אז עושה רושם שזה אפילו לא נעשה בשוגג אלא בזדון..

Berethor

New member
באמת קוסמת תשתדלי לקצר בהודעות חבל

זה מציק למלא אנשים והאמת היא שאני מבין אותם לגמרי בנושא הזה. זה כאילו שאת מדברת עם עצמך. מלא אם זה רק מידי פעם את שוכחת משהו לכתוב, אבל אצלך זה משהו קבוע ובכמויות.

hatzilonit

Member
מנהל
כל מקרה לגופו

גם בשירותים ציבוריים יצא לי לקרוא גרפיטי מוצלחים

הכל תלוי בנפשות הפועלות

דרך אגב, לגבי ציורים של איברי מין, היה על זה דיון במרחב הפמיניסטי (לא זוכרת באיזה אתר זה היה).
היה דיון על למה זה כזה דבר נפוץ בכל התרבויות (מודרניות ועתיקות), האם זה סימון טריטוריה "גברית", סוג של אלימות\תוקפנות במרחב הציבורי וכו.
החלק המעניין היה תאור של שיעור בבי"ס שבו המורה העלתה את הנושא והדיון שהתפתח עם התלמידים... (אני אנסה למצוא את הקישור אח"כ).

למעלה