משדרגים את הפורום!

מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
(בגלל המע' החדשה לא סיימתי את ההודע

מתאים לפורומים פחות פעילים...
א. זה לא מתאים לפורום פעיל כמו שלנו. יש מספיק דברים אקטואליים כל יום, באמת שאין צורך להקפיץ דברים מלפני 5 ימים.
ב. בינתיים הכותרת לא התארכה אלא התקצרה ל-35 תווים בלבד...

ג. ההודעה הקודמת נשלחה לפני שסיימתי לכתוב אותה מסיבה לא ברורה.

davidfainshtein

Member
מנהל
קיצור מספר התווים בכותרת

א. זה לא מתאים לפורום פעיל כמו שלנו. יש מספיק דברים אקטואליים כל יום, באמת שאין צורך להקפיץ דברים מלפני 5 ימים.
ב. בינתיים הכותרת לא התארכה אלא התקצרה ל-35 תווים בלבד...

ג. ההודעה הקודמת נשלחה לפני שסיימתי לכתוב אותה מסיבה לא ברורה.
קיצור מספר התווים בכותרת
העניין בטיפול.

אוהדא11

New member
טוב ויפה, באמת הגיע הזמן

משדרגים את הפורום!
אני שמח לבשר שמחר יזכה הפורום לשדרוג חשוב ביותר בעמוד הוספת ההודעות. על הגרסה החדשה עמלים במערכת כבר חודשים רבים והוא מוסיף המון יכולות חדשות למערכת.
מנהלי הפורום התנסו במערכת החדשה לפני כשבועיים והתרשמו מאוד לטובה. המערכת החדשה תעלה בשלב ראשון בכ- 15 פורומים נבחרים בפרדס ואנחנו, כמובן, ביניהם.
כמו בכל מערכת חדשה, ייתכנו באגים שונים. נשמח לקבל פידבק ולהעביר אותם לצוות המתכנתים.

בין הפיצ'רים המהותיים ביותר:
אפשרות להוסיף מספר תמונות, סרטונים וקבצים להודעה אחת;
אפשרות להטמיע סרטוני יוטיוב ופליקס בתוך ההודעה;
תיבת הטקסט הקיימת תוחלף במעבד תמלילים תקני מלא. כלומר ניתן יהיה לשנות פונטים, להדגיש, לצבוע את הטקסט, למספר פיסקאות, להוסיף בולטים ולהדביק טקסט ערוך ומעוצב מ- Word.

הממשק החדש יקבל בהמשך מספר שדרוגים נוספים וביניהם, לבקשתנו - שדה כותרת ארוך יותר וכן אפשרות לערכית ההודעה על ידי הגולשים במשך 15 דקות מרגע כתיבתה.
טוב ויפה, באמת הגיע הזמן

רק שיתמוך באנדרואיד

משדרגים את הפורום!
אני שמח לבשר שמחר יזכה הפורום לשדרוג חשוב ביותר בעמוד הוספת ההודעות. על הגרסה החדשה עמלים במערכת כבר חודשים רבים והוא מוסיף המון יכולות חדשות למערכת.
מנהלי הפורום התנסו במערכת החדשה לפני כשבועיים והתרשמו מאוד לטובה. המערכת החדשה תעלה בשלב ראשון בכ- 15 פורומים נבחרים בפרדס ואנחנו, כמובן, ביניהם.
כמו בכל מערכת חדשה, ייתכנו באגים שונים. נשמח לקבל פידבק ולהעביר אותם לצוות המתכנתים.

תיבת הטקסט הקיימת תוחלף במעבד תמלילים תקני מלא. כלומר ניתן יהיה לשנות פונטים, להדגיש, לצבוע את הטקסט, למספר פיסקאות, להוסיף בולטים ולהדביק טקסט ערוך ומעוצב מ- Word.

הממשק החדש יקבל בהמשך מספר שדרוגים נוספים וביניהם, לבקשתנו - שדה כותרת ארוך יותר וכן אפשרות לערכית ההודעה על ידי הגולשים במשך 15 דקות מרגע כתיבתה.
רק שיתמוך באנדרואיד

תאימות מלאה לווינדוס פון לא צריך להזכיר בכלל..

שום דבר לא נהדר

נהדר
אם כך,אוכל סוף סוף לגלוש גם מהטלפון.
(אני מקווה רק שלא יהיו הודעות קופצות בטלפון כמו בפייסבוק כשמגיבים לך
)
שום דבר לא נהדר
כרגע נדפקה האפשרות להגיב מהסלולארי דרך עמוד תואם מחשב.
חבל על דאבדין.

גם נסיון דרך 'תגובה מהירה' נכשל.

נהדר
אם כך,אוכל סוף סוף לגלוש גם מהטלפון.
(אני מקווה רק שלא יהיו הודעות קופצות בטלפון כמו בפייסבוק כשמגיבים לך
)
גם נסיון דרך 'תגובה מהירה' נכשל.
בתחילה היה נראה שהאופציה עובדת, אך בלחיצה על שליחה הופיעה ההודעה באדום.

מיכי 10

Member
אפשרות עריכת הודעה תוך רבע שעה,

בדיעבד,מסתבר שלא הכל נהדר.

אגב,היה כתוב על אפשרות לערוך הודעות בפרק זמן מסוים.איך עושים את זה?
אפשרות עריכת הודעה תוך רבע שעה,
עדיין לא קיימת. הובטח ע"י הנהלת הפורומים שזה יהיה בשלב הבא, יחד עם האפשרות של יותר תווים בכותרת.
לילה טוב,
מיכל.

דוד, נוסח התגובה שלך מדאיג!

עובדים גם על שיפור הגירסה הסלולרית והאפליקציה. הבעיות ידועות.
דוד, נוסח התגובה שלך מדאיג!
הוא מוכר לי מדי מפורום משוב ומקומונת התמיכה הסלולארית, ולא לטובה.

אני מקווה שלא ישאירו את גולשי הסלולאר רק עם האפשרות של האפליקציה הלא נוחה או העמוד הסלולארי הבלתי ידידותי.

cwen

New member
יש תקלה בהוספת תגובה מהירה

משדרגים את הפורום!

רק חלון ההוספה הגדול עובד.

amit1270

New member
זה כמו החוזה של המדינה עם סיטיפס

רק חלון ההוספה הגדול עובד.
זה כמו החוזה של המדינה עם סיטיפס

לא רוצים ליצור תחרות ל"הוספת הודעה" החדשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה