המורדים 151-153

niviri

New member
אני קודם? אז פרק 153

כאילו לאמספיק הזוי שהבנות לא יודעות מה ההבדל בין בנות לבנים, אין גם לא מזהות את הבנים כשהם לא בנות
אפילו לא את פרנסיסקו, שלא שם פאה בכלל

מזל לפחות שהסיפור המפגר הזה מסתיים מהר.
&nbsp
עד כמה שאני זוכרת, כשסול דיברה עם בלן היא אמרה לה שהיא כותבת במכתב לדונוף שהבת שלו מדגמנת... אולי אני טועה?

כי בלן שלא רוצה לפגוע בפילאר חוששת משום מה שסול תספר שהיא בהריון דווקא ושום מילה על הדוגמנות...
מעניין, אגב, שלא דרשו מפילאר ופרננדה אישור הורים כדי להצטלם.
&nbsp
למה פבלו אמר למיה לא לגעת בו
לא יפה

&nbsp
פלי הצטרפה ללאלו בשמחה על התינוק שלהם, החברים מברכים אותם ושמחים בשבילם, העולם השתגע.
&nbsp
כשסוניה אמרה לפרנקו שהוא צריך לקבל אותה וכל זה היא דיברה הכי במקום והייתי בעדה, אבל עכשיו היא מגזימה. מה אכפת לה אם הוא אוהב או לא אוהב את האנשים שהיא עובדת איתם? הוא לא חייב לבלות איתם אם הוא לא רוצה, העיקר שהוא נותן לה להיות איתם. גם ככה הוא עושה מאמץ בשבילה, שתלך קצת לקראתו.
&nbsp

shiran232

New member
גם אני זוכרת שזה מה שהיה במכתב

לא יודעת למה בלן נזכרה עכשיו דווקא בהריון...
וכן, גם אני חשבתי על הקטע של האישור מההורים

&nbsp
טוב אני התייחסתי רק למיצ'י, אבל זה באמת מוזר שכל החברות של פלי שמחות בשבילה..אני רוצה להאמין שגם בארגנטינה בנות 16 מבינות שזה לא הדבר הכי טוב שיכול לקרות לך...
&nbsp
סוניה מגזימה.

niviri

New member
בואי נניח שבגלל שהן רואות שפלי שמחה

הן לא רוצות לדכא אותה...

shiran232

New member
הגיע הזמן ל153

כל הסצינות של הבנים מנסים להתחפש, עושים שעווה וכו' היו ממש מעיקות שהחלטתי לדלג עליהן
כמה מפגר אפשר להיות?

לא יודעת למה, אבל איכשהו עדיין ציפיתי שמיצ'י תגיב כמו מבוגר אחראי, ולא תהיה כל כך מאושרת כשילדה בת 16 מספרת לה שהיא בהריון..אח"כ היא באה בטענות ללאלו, אבל אחרי דקה היא משתכנעת שהכל בסדר, הוא יצליח לפרנס את פלי והתינוק שבדרך, ובכלל כל העניין הזה סבבה לגמרי..ואחרי כל זה, היא גם חושבת שזה רעיון טוב להסתיר את העניין הקטן הזה מאמא של פלי..אוף למה אני עדיין מצפה שתתנהג כמו בן אדם נורמלי?

לוחאן וחרדת הנטישה שלה

לולה לא מזהה את אמא שלה כשהיא עם הגב אליה

niviri

New member
כמה חכם מצידך לדלג!!

מיצ'י מבוגר אחראי?
באמת למה יש לך ציפיות כאלה?

אני, בהתחלה כשהיא דיברה על הקשי לגדל ילד בגיל 16, לא הבנתי מה קורה פה ולמה היא מדברת כ"כ לעניין, ואז כשהם שיכנעו אותה כ"כ בקלות שהכל ורוד נרגעתי שהכל בסדר איתה

shiran232

New member
אני נותנת לה יותר מדי הזדמנויות לעשות שינוי

ולהיות בן אדם נורמלי..כנראה שאני טובה מדי

למעלה