מכושפות

Don Nirtin

New member
אני לא זוכר פרקים ממש באופן יחסי

מה שראיתי ואהבתי וזהו......

אחרי עונה 6 עברתי לYES (ראיתי את הסדרה בVOD של הוט.....) ובינתיים הם הורידו את העונות ואת הסדרה. החלטתי להסתפק בפרק הסיום בלייב בערוץ 3 דאז ובזה סיימתי.

ת'כלס פיבי הייתה זאתי שהיו לה מלא גברים.......

כריס היה דמות מורכבת ומיוחדת מבחינתי וראיתי בו פוטנציאל אדיר. זה שהרוב לא אהב את העונה הזו ולא את הדמות הזו זה משהו שאני לא אבין בכלל. דרו פולר מקסים בעיניי ואני כרגע רואה אותו ב"נשות קבע" (סדרה אדירה, אגב- בוגרת יותר ויותר מיוחדת ממכושפות.....) ויש לו תפקיד דרמטי שם.

שאנן..... לא אהבתי אותה מלכתחילה אז שמחתי כשהגיע 3X22 (זה זה?) והיא מתה. 4X01 היה אחד הפרקים שהכי שמחתי לראות כי רוז הייתה משב רוח מרענן והחייתה את הסדרה. הסדרה לדעתי גססה לאיטה רק בגלל קול ופיבי... עד כמה שג'וליאן מקמהון המדהים שחקן אדיר, דמותו מוצתה וייגעה את עצמה למוות.......

אני חושב שאכניס רק את הקישור הזה של השרשור הנוכחי. הקישור שהבאת נראה קצת.... לא רלוונטי
אלא אם את רוצה להכניס גם את הקישור הזה.

always be me mc

New member
תודה על ההסבר :)

אז ראית 1-6 ואת פרק סיום הסדרה :)

כן, לפיבי היו לא מעט גברים בחייה... למעשה, הזכרת לי את החלק הבא (למרות שאף אחד מהבנים של פיבי שצויינו פה אני לא זוכרת שרא... אה, חוץ מקליי בעצם)

Piper: You're still gonna have to back up the Cupid claim.

Cupid: Okay, fine. (He points to Piper.) Dan, (points to Prue) Jack, (points to Phoebe) Clay (points to Prue) Andy. My sincerest condolences. Eric in London, Alec in college, (points to Piper) Not Jeremy the Warlock, Joe in college, Barry in high school, Tim in eighth grade, (points to Phoebe) Ken, Kyle, Steve, Mike, Ken again, Brian, Joel, Martin, Peter, Paul, Tony.

Phoebe: Okay, you know I didn't love all those guys, right?

הנה עוד משהו (אגב, אני בשוק שאני בכלל זוכרת את האתר ושהוא עובד!!):
http://thedemonsjumble.com/characters-love-interests.htm#Phoebe

^^ מה עם קופיד של עונה 2? או הבחור מ-2.07 (שגולם ע"י מישה קולינס מ"על טבעי" - העיקר כל הפרק ניסתה להציל אותו)? או זה: http://www.charmed-images.com/displayimage.php?album=53&pos=68 והשוטר שפיבי התמזמזה איתו בפרק החטאים לא נחשב? (אם כי היא הייתה תחת השפעה חח) בקיצור, נכון שהרבה מהם באים והולכים אבל תמיד חשבתי שלפיבי ופייג' יש יותר מדי

באשר לעונה 6: פייפר וליאו פרודים, יותר מדי וייאט (גם כמה כוחות, בחייכם חח), כריס מתנשא בהתחלה, חושב שיודע יותר טוב מכולם וגם EMO כריס הפגוע, גדעון היה מעצבן גם דריל נהיה מעצבן לא? וזו העונה שבה לצערנו הרב גילינו את שרידן? כי אני זוכרת איזו ביץ' בסוף העונה :X או וריצ'ארד! איכס!! תמיד שנאתי את ריצ'ארד! גם לא בזוב"י אהבתי תשחקן חח

אבל בסדר, זה לא כזה נורא כמו שזה נשמע
זרמתי עם זה בסוף

(מה זה "נשות קבע" או מה השם הלועזי של זה?
)

כן, 3X22 זה הפרק האחרון שלה.
4X01-4X02 יש בהם משהו מרגש כזה חח אולי באמת תחושה של תחייה, רענון אבל עדיין חבל שאת פרו לא ראינו שוב.

באשר לקול ופיבי: בתור אחת שראתה שוב לאחרונה את 12 הפרקים הראשונים של עונה 5 זה כזה: קול, פיבי עדיין יש לכם כימיה מדהימה אבל באמת הפינגפונג הזה מעייף

הוא נהיה מעייף איפהשהוא בעונה 5.

והקישור הקודם זה סתם, נוסטלגיה, ושתראה שאני מתמידה
(אין, אני כמו ברברס, שד הפחד רק שבמקום כל יום שישי ה-13, כל מאי 21 תראו אותי פה בטח פוצחת בעוד שרשור חח)

אליסה מילאנו

סידרה נחמדה, העונה הרביעית לדעתי הייתה הכי טוב למרות שהיא הייתה בלי פרו...
החמישית הייתה כבר יותר מדי בשבילי ולא יכולתי להמשיך לראות את השישית מחוסר עניין..

always be me mc

New member
אליסה +

העונה הרביעית גם אני דיי מרגישה שהייתה הכי טובה. היא הייתה כל כך tense ובסוף משהו שמח סופסוף!
ובאמת? טוב, נו, על טעם ועל ריח

אגב, איזה באסה שאי אפשר למצוא פרומואים של מכושפות ביו טיוב. היה עושה לי טוב לראות פרומואים ישנים של הסדרה.

וכמובן,
לך, תודה לכולם על התגובות

סדרה מעולה
הלוואי והיו שמים אותה ש.ח

הייתי צופה בכל העונות מההתחלה בכייף!!!

סדרה גאונית

always be me mc

New member
חחח אם היית שכנה הייתי משאילה לך תקלטות

בכל מקרה... באמת היה נחמד אם היו שמים ש.ח שלה

ש.ח. של באפי ומכושפות הייתי שמחה לראות

always be me mc

New member
גם יש ביו...........................

טיוב

בכל מקרה, כן, בימינו אפשר למצוא, לראות הכל

ומכושפות
נורא נחמד למצוא עוד אנשים שאהבו/אוהבים אותה.

דנה1982

New member
היה את כולה ב VOD לפני כמה חודשים

חיפשתי אותה שוב לאחרונה ולא מצאתי, אולי עוד יחזירו אותה לשם.
היה כיף לצפות בכולה שוב, אבל היום יש פרקים נבחרים שאני באמת מסוגלת לראות שוב. היו פרקים שאני לא יכולה לסבול יותר (כמו הפרק עם אביבה בעונה הראשונה או הפרק עם מכונית הגלידה בעונה 3) אבל עדיין יש פרקים שתמיד מהנים.

always be me mc

New member
שיחזירו, שיחזירו, מגיע למעריצים

חח הפרק עם אביבה... או שהדחקתי או ששכחתי מזה :) (מה היה שמה בדיוק? הו, בעצם מצאתי. "The Forth Sister" - הא, אולי הגיע הזמן לרענן את עונה 1)
יו אבל עם הגלידה אני זוכרת בערך...

וכן יש את הפרקים האלו שאפשר לראות מיליון פעם (Charmed Again, Happily Ever After, Long Live The Queen, From Fear to Eternity ועוד למיניהם) אבל גם כמה פרקים אחרים שלא כיף לחוות שוב (כמו Love's a Witch בלע)

always be me mc

New member
המ.. אולי *מחר אפרסם כמה מהכתבות ששמרתי :)

אם אין פרומואים של ערוץ 3 ביו טיוב אז זה הדבר הטוב הבא.

ואיך לא שמתי פה משהו של פיבי וקול??
אולי גם על זה אעבוד

נ.ב. - * המחר כבר נהיה היום. אבל זה יחכה להרבה יותר מאוחר מזה חח

always be me mc

New member
כתבה על עונה 5

האברהקדברה מפנאי פלוס (אבל על איזה הריון הם מדברים? הולי לא הייתה בהריון בעונה 5!)

האון ליין זה היה של מעריב לנוער (ומדפדוף בו יש פה אתרים הקשורים לאליסה והולי)

always be me mc

New member
עונה 7 (כל מיני עיתונים, קטעים)

הרגע סרקתי חח העיקר יצא מטושטש רצח. בהזדמנות אצלם תמונה טובה יותר.

למעלה