שרשור פרידה מניהול הפורום

puma141

New member
נו אז?תעלו נושא לדיון..משהו מעניין כמו..מה דע

דעתכם על בריחות? בריחה מהתמודדות..
זה טוב- או רע? תחשבו..

puma141

New member
נו תגידי מה תלוי..זה העניין.אבל

יפה לך! כי רוב האנשים אומרים- נגד בריחה מהתמודדות. והתולי שלך-תלוי בתלוי שלך.את זה את צריכה להגיד, במה זה תולי:)

purehoney

New member
מי זה תולי?

והתלוי אצלי זה אם זה מול בן אדם לדוגמה,אם יש טעם להתמודד מולו זאת אומרת שהוא יבין ולא רק יהנהן לך כאילו בסדר את צודקת נקסט..הבנת?חחח

puma141

New member
ברור שלא!אני מדברת על התמודדות בחיים בכלל, וא

ואם זה מול אדם-אז גם! קחי למשל זוגות נשואים- הם כבר לא מתמודדים!מקבלים, ממשיכים, בורחים-כאילו..שזה לא יזעזע אותם עוד שניה, ויטפח על פניהם.
אבל דיברתי על התמודדות עם החיים..כי בד"כ אנשים דוחים למחר-את מה ש..אולי..חובה לעשות היום.
אני באופן כללי חושבת, ש..יש התמודדויות שזה בסדר לשים אותן בהולד. עוד מעט. אבל יש כאלו שכן עכשיו, ויש כאלו ש..פשוט שמו בהולד-ושכחו להתמודד:)

purehoney

New member
אני לא מדברת על לשים בהולד...

פשוט כאלה שמניסיון להתמודד מולם מבינים שלא שווים את זה כאילו....

puma141

New member
פיורית, במקום הזה אין התמודדות! פשוט...סוגרים

שם, וממשיכים הלאה..

puma141

New member
גורדוןןןןןןן יא כפיל שלי!
חחח לאן נעלמת?!:)

מה שלומך דרלינג!?

קפצילי

New member
איך העלית את זה מן האוב ...

כל הדמויות האלה... האח הגדול... נראה לי כמו זכרון כ"כ רחוק...

לא יאומן כמה אנחנו עוברים בזמן כ"כ קצר.
בגלגול אחד היום, אנחנו מספיקים מה שפעם הספיקו בעשרות גלגולים.
זה אמנם קשה, אבל שווה !!

ופיור, בקשר להתכתבות שלך עם פומה, יש לי רק דבר אחד להמליץ לך (ניסיתי את זה על עצמי) :
תלמדי להעניק לעצמך את מה שאת רוצה לקבל מאחרים.
לפני שתלמדי לתת לעצמך - לא תוכלי לקבל.

purehoney

New member
אני לא כזאת דורשת

והדרישות שיש לי בכלל הם מעטות ומינימליסטיות

קפצילי

New member
למה מעטות ומינימליסטיות, פיורי ?

חז"ל אמרו "כל אדם צריך לאמר כאילו נברא כל העולם במיוחד עבורו".

מגיע לך הטוב שבטוב, הכי הרבה שאפשר לדמיין, הכל מהכל מגיע לך.
אבל את הטוב הזה, את צריכה ללמוד להעניק לעצמך.

רוצה אהבה ? תלמדי לאהוב את עצמך קודם.
רוצה הערכה מהסביבה ? תלמדי להעריך את עצמך קודם.

אוי, איך אני מזהה בך את עצמי, זה מדהים.

את מקסימה

purehoney

New member
זה לא כזה קל

אני לא מוותרת על לקבל כבוד ויחס טוב אליי מאנשים בעיקר כאלה שאני אוהבת וחשובים לי בחיים..
ולמה מגיע לי הכי הכי טוב?אני לא יכולה לחשוב ככה...זה לא שזה יגרום לי להשתנות ו"יעלה לי"לראש.....אולי זה בגלל פעם בתקופה בב"הס שהיה לי אז משהו טוב כל הזמן כמה שנים-חשבתי ופחדתי לאבד את זה...בסוף זה קרה

קפצילי

New member
בוקר טוב
זה ממש ממש לא קל

הכי קשה לנו לקבל את עצמנו כמו שאנחנו. בלי ביקורת, בלי האשמות, בלי שיפוטיות, בלי "הייתי צריכה לעשות ככה ולהגיד ככה...".
אין דבר קשה מזה. אבל רק על עצמך יש לך שליטה. על אחרים לא. לא תוכלי "לאמן" אחרים לכבד אותך או להעריך אותך. מי שבין כה וכה מרגיש כך - מרגיש, ומי שלא - אין לך דרך להכריח אותו.

לעומת זאת, על עצמך יש לך שליטה, ובכל מה שנוגע אלייך, יש לך בחירה.
תבחרי לאהוב את עצמך, להעריך את עצמך ולכבד את עצמך.
כשיהיה לך את עצמך, פחות תזדקקי לאישור מהסביבה, ובין כה וכה - הסביבה תשקף לך את הדרך שבה את רואה את עצמך.

אין שום סיבה לחשוב שזה "יעלה לך לראש", כי אין הכוונה לזה שמגיע לך הכי הרבה כסף, או את הגבר הכי שווה, או את המשרה הכי נחשקת. הכוונה לזה שמגיעה לך כל האהבה, ההערכה והכבוד שבעולם. ומדוע לא ?

אני לא יודעת מה בדיוק קרה אז בביה"ס, אבל אני יודעת, מניסיון אישי שלי, שאין טעם להמשיך ולבכות על מה שהיה ואבד.
אנחנו כל הזמן משתנים, מה שהיינו בביה"ס זה כבר לא מה שאנחנו עכשיו, ולכן מה שהתאים לנו בביה"ס לא בהכרח מתאים לנו עכשיו. כשיש לנו משהו טוב - אנחנו תמיד מפחדים שהוא יילך לאיבוד ועושים הכל כדי לשמר אותו, אבל שימי לב - שכשרק טוב לנו, והכל בסדר, וכל מה שאנחנו צריכים בין כה וכה נמצא - אנחנו נתקעים. לא מתפתחים, לא מתקדמים לשום מקום, לא משתנים...
ממה שהבנתי וראיתי כל הזמן מסביבי - זאת לא הערובה לאושר. להפך.

אז שוב, אני לא יודעת מה בדיוק קרה ואני לא רוצה חלילה לפגוע, אבל אני מאמינה שהכל קורה לטובה. כל מה שקרה עיצב את מה שאת היום, ומהמעט שאני זכיתי להכיר, זיהיתי בחורה אינטליגנטית, רגישה, לבבית, עם שמחת חיים ובעיקר...עם פשטות. פשטות, במובן הטוב, המקסים והנחשק (!!) של המילה.

יום טוב פיורי !!

poseidon111

Active member
תודה רבה על ניהולך ההגון והמקצועי. היה נעים

להיות פה, רבות בזכותך.
כמאמר השיר" כל סיום הוא התחלה חדשה"
מי יודע.

puma141

New member
בעל יתוש, אומרים היי לכולם. חסר

נימוס שכמוך! דאג..תאלפי אותו..

למעלה