קו 580 מבאר שבע לצומת רעננה מרכז |חדש

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
כתושב רעננה זה מעניין אותי, לכן פניתי לאגד

קו 580 מבאר שבע לצומת רעננה מרכז |חדש
כפי שניתן לראות בתמונה, בתחנת קווי אגד שעל שדרות רגר פינת בן גוריון (אוניברסיטה/סורוקה) התווסף לו קו 580.

מעניין מתי הוא יתחיל לפעול, מישהו יכול לנדב פרטים?
דרך האתר שלהם, וזה המענה שקבלתי באופן אוטומאטי:

פנייתך לאגד שמספרה INTERNET610284,
פנייתך לאגד, שמספרה מצויין בכותרת הודעה זו, התקבלה בתודה והועברה לטיפול המחלקה לפניות הציבור.
אנו מודים לך על שטרחת ופנית אלינו, על מנת שנוכל להמשיך ולשפר את השירות לציבור, ומאחלים לך המשך נסיעה טובה עם אגד.

אם יעדכנו אותי אשמח לעדכן כאן.

שבוע טוב וחג סוכות שמח לכולם !

ארזS

New member
אני חייב לציין

פנייתך לאגד, שמספרה מצויין בכותרת הודעה זו, התקבלה בתודה והועברה לטיפול המחלקה לפניות הציבור.
אנו מודים לך על שטרחת ופנית אלינו, על מנת שנוכל להמשיך ולשפר את השירות לציבור, ומאחלים לך המשך נסיעה טובה עם אגד.

אני חייב לציין
שאינני מסוגל לקרוא את כל השרשורפלצת הזה.
זה ממש פורום היפראקטיבי בצורה בלתי רגילה ומחוסר זמן אין לי ברירה אלא לסנן ולצמצם ועם כל המגיבים המכובדים הסליחה.

שיהיה חג סוכות שמח ושבוע נפלא.

משה343

New member
גם אני הולך לאיבוד במקרים כאלה

אני חייב לציין
זה ממש פורום היפראקטיבי בצורה בלתי רגילה ומחוסר זמן אין לי ברירה אלא לסנן ולצמצם ועם כל המגיבים המכובדים הסליחה.

גם אני הולך לאיבוד במקרים כאלה

olli3

New member
מנהל
צחקתי בקול, כל השרשור ברובו הוא בין 3 נפשות.

אני חייב לציין

אני, דרור ועמוד השדרה.

כאשר אני ועמוד השדרה טוענים שהקו צריך לנסוע דרך גהה ודרור טוען שהקו צריך לנסוע מכפר סבא דרך רחוב וייצמן ישירות לכביש 6.

כל השאר זה דברים מסביב שקשורים פחות או יותר בעניין, כמו השוואות בין ערים שונות ותח"צ בין עירונית בין ערים שונות.

לא ציפיתי שההודעה שלי תיצור כמעט 200 תגובות.

harhanegev

New member
חבל שנציגי אגד ממלאים את פיהם מים

אני, דרור ועמוד השדרה.

כאשר אני ועמוד השדרה טוענים שהקו צריך לנסוע דרך גהה ודרור טוען שהקו צריך לנסוע מכפר סבא דרך רחוב וייצמן ישירות לכביש 6.

כל השאר זה דברים מסביב שקשורים פחות או יותר בעניין, כמו השוואות בין ערים שונות ותח"צ בין עירונית בין ערים שונות.

לא ציפיתי שההודעה שלי תיצור כמעט 200 תגובות.
ולא מנדבים מידע.

olli3

New member
מנהל
נציגי אגד בפורום? אולי הם לא התחברו למחשב או

ולא מנדבים מידע.
שהם לא יודעים דבר על כך?

בכל זאת, כל מה שראיתי היה דגל תחנה.

Citizen Y

New member
אני ציפיתי שהקו יהיה מקווי מטרופולין

שהם לא יודעים דבר על כך?

בכל זאת, כל מה שראיתי היה דגל תחנה.
לפני שנה נהג של מטרופולין אמר לנוסע (שאני מכיר) שאוטובוס כזה מתוכנן לפעול תוך שבועות (לפני שנה...). בזמנו פניתי למטרופולין ונאמר לי שיש תוכניות לקו כזה אך כרגע זה רק ברמת התוכניות.

בנוסף בגלל שמטרופולין מפעילה את קווי השרון זה נשמע מאוד נוח לוגיסטית...

אבל אני לא מתלונן, רק שהקו יופעל ובמהירה
(וזמן נסיעה סביר... 1:45? שעתיים?)

olli3

New member
מנהל
לפי מה שהוצג אז, הקו היה צריך לנסוע כמו 369.

לפני שנה נהג של מטרופולין אמר לנוסע (שאני מכיר) שאוטובוס כזה מתוכנן לפעול תוך שבועות (לפני שנה...). בזמנו פניתי למטרופולין ונאמר לי שיש תוכניות לקו כזה אך כרגע זה רק ברמת התוכניות.

משמע ממשיך על כביש 4 דרומה. אני לא זוכר אם הייתה בו כניסה למה שעל הדרך כמו ראשל"צ ויבנה, אולי כן אולי לא.

Citizen Y

New member
במקרה של קו שנוסע כמו 369

משמע ממשיך על כביש 4 דרומה. אני לא זוכר אם הייתה בו כניסה למה שעל הדרך כמו ראשל"צ ויבנה, אולי כן אולי לא.
למיטב זכרוני אולי כבר עדיף "התענוג" של 501

olli3

New member
מנהל
501 מצומת רעננה לרכבת מרכז זה מזוכיסם.

למיטב זכרוני אולי כבר עדיף "התענוג" של 501
מצומת רעננה לרכבת מרכז נוסעים עם 149 מטרופולין או 504/567 אגד. הראשון נוסע דרך כביש 4 ויורד לכביש 5 עד גלילות. שם הוא נכנס לת"א מדרך נמיר. השניים האחרים, נוסעים על כביש 4 דרומה עד ז'בוטינסקי ומשם נוסעים על ז'בוטינסקי בכיוון ת"א (תחנות הורדה בלבד לכל אורך ציר ז'בוטינסקי ועד התחנה הסופית - מרכזית ת"א).

Citizen Y

New member
מצומת רעננה בוודאי

מצומת רעננה לרכבת מרכז נוסעים עם 149 מטרופולין או 504/567 אגד. הראשון נוסע דרך כביש 4 ויורד לכביש 5 עד גלילות. שם הוא נכנס לת"א מדרך נמיר. השניים האחרים, נוסעים על כביש 4 דרומה עד ז'בוטינסקי ומשם נוסעים על ז'בוטינסקי בכיוון ת"א (תחנות הורדה בלבד לכל אורך ציר ז'בוטינסקי ועד התחנה הסופית - מרכזית ת"א).
מצומת רעננה בוודאי
אבל ככל שמתרחקים משם מערבה החילוף נהיה פחות אטרקטיבי...

olli3

New member
מנהל
יש 502 ויש 504.

מצומת רעננה בוודאי
אבל ככל שמתרחקים משם מערבה החילוף נהיה פחות אטרקטיבי...
יש 502 ויש 504.
502 הוא המהיר שנוסע בדיק כמו 501, רק שלא עוצר בכל התחנות של 501 וגם לא מבצע איסוף בת"א, אלא רק הורדה.

504 מתחיל בקצה רחוב אחוזה, היכן שבית החולים לווינשטיין. משם הוא נוסע על אחוזה עד צומת רעננה מרכז ועובר לכביש גהה.

שני הקווים פעילים בשעות הבוקר בלבד בכיוון הנסיעה לת"א.

Citizen Y

New member
אם נופלים על 502 אומרים תודה

יש 502 ויש 504.
502 הוא המהיר שנוסע בדיק כמו 501, רק שלא עוצר בכל התחנות של 501 וגם לא מבצע איסוף בת"א, אלא רק הורדה.

504 מתחיל בקצה רחוב אחוזה, היכן שבית החולים לווינשטיין. משם הוא נוסע על אחוזה עד צומת רעננה מרכז ועובר לכביש גהה.

שני הקווים פעילים בשעות הבוקר בלבד בכיוון הנסיעה לת"א.
504 לא רלוונטי בשבילי

אם אני מבין נכון אתה נוסע בין רעננה לב"ש

504 לא רלוונטי בשבילי
כיום יש בשעות השיא (ובעתיד לאורך כל היום) רכבות לב"ש שמתחילות בהרצליה. לא עדיף לך ליסוע עם הרכבת מ/עד הרצליה מאשר לבצע החלפה בתל אביב?
יש לי הרגשה שמה שאני מציע יהיה עדיף לך אפילו על הקו החדש.

Citizen Y

New member
לא שמתי לב שהרכבת המהירה עוברת בהרצליה

כיום יש בשעות השיא (ובעתיד לאורך כל היום) רכבות לב"ש שמתחילות בהרצליה. לא עדיף לך ליסוע עם הרכבת מ/עד הרצליה מאשר לבצע החלפה בתל אביב?
יש לי הרגשה שמה שאני מציע יהיה עדיף לך אפילו על הקו החדש.
ולשם שינוי לא דרושה החלפה

אשקול את השינוי לפחות באחד הכיוונים כשתשתפר התדירות (כי יש שיקולים נוספים, אזדקק לאוטובוס נוסף של מטרודן אם אסע לב"ש ברכבת, בעוד שאוטובוס מוריד אותי ישר ביעד)

תודה

olli3

New member
מנהל
יש עכשיו כרטיס משולב רכבת מטרודן, רק שאני לא

ולשם שינוי לא דרושה החלפה

אשקול את השינוי לפחות באחד הכיוונים כשתשתפר התדירות (כי יש שיקולים נוספים, אזדקק לאוטובוס נוסף של מטרודן אם אסע לב"ש ברכבת, בעוד שאוטובוס מוריד אותי ישר ביעד)

תודה
זוכר מה אמרו עליו כאן בפורום, האם יש רק כחופשי חודשי/שבועי או שיש אפשרות גם לחופשי יומי (כמו שיש בגוש דן).

דר"א בצומת הסירה עוצרים קווים 852/872 אגד (מבצעים איסוף והורדה). כשאני נמצא על 501 ואני רואה ברמזור את 852/872, אני יורד מ501 וממשיך עם 852/872. היתרון באלו הוא פחות תחנות עצירה בת"א וגם התחנות האלו הן הורדה בלבד, בכל מצב עקפתי את 501 ומה שנקרא 8X2 השאיר לו אבק.

Citizen Y

New member
חתיכת להטוט...

זוכר מה אמרו עליו כאן בפורום, האם יש רק כחופשי חודשי/שבועי או שיש אפשרות גם לחופשי יומי (כמו שיש בגוש דן).

דר"א בצומת הסירה עוצרים קווים 852/872 אגד (מבצעים איסוף והורדה). כשאני נמצא על 501 ואני רואה ברמזור את 852/872, אני יורד מ501 וממשיך עם 852/872. היתרון באלו הוא פחות תחנות עצירה בת"א וגם התחנות האלו הן הורדה בלבד, בכל מצב עקפתי את 501 ומה שנקרא 8X2 השאיר לו אבק.
חתיכת להטוט...
אני מתפתה לנסות, מצד שני כשמגיעים לצומת הסירה בכל מקרה נמצאים כבר בישורת האחרונה והסבל מאחור. אזכור את זה ואולי אנסה ליישם :)

olli3

New member
מנהל
מספרו דר"א היה אמור להיות 669.

מספרו דר"א היה אמור להיות 669.
אם תחפש מידע בגוגל על "קו 669 מטרופולין" תמצא על כך כמה דברים.

אורי404

New member
ארז. חג שמח גם לך

ארז. חג שמח גם לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה