הנבחר למשלימי הסופ"ש

yaelsn

New member
הנבחר למשלימי הסופ"ש

הפעם אני בקצב של הערוץ ואין לי שום דיליי!:)

נראה לי שאני אראה תכף את הפרק הבא באתר כי אין לי סבלנות לחכות!

צפייה מהנה לכל המשלימים!

yaelsn

New member
תגובה עד פרק 83

יואוווווו ורוניקה הזאת לא נורמלית!

בהתחלה כשהיא פגשה את הלנה במוסד ואמרה לה "זה דווקא טוב לי להכיר את המקום הזה", חשבתי שזאת מין רמיזה כזאת, כאילו היא מודעת לעובדה שיום אחד היא תהיה יותר מדי משוגעת ולא תהיה ברירה אלא לאשפז אותה במקום כזה

אבל אז כמובן שהבנתי שהיא בעצם חשבה על האפשרות של להחביא שם את מריאנה, בדיוק כמו שאוסקר עושה עם אשתו

עוד מישהו שם לב לזה שכבר יצאה לורוניקה בטן של חודש שלישי-רביעי, ובינתיים אין אף מילה על הגידול שאמור להרוג אותה ואת התינוק?

דויד המסכן... לא יודעת מה לחשוב על זה

מצד אחד, יכול להיות שהסיבה שהוא מתנהג ככה זה כי אין לו אמא ובלה בלה בלה, אבל אני גם מאוד מסכימה לגמרי עם מה שכתבתם בשרשור הקודם, שזה לא בסדר שפתאום נזכרים להראות לנו את דויד המסכן והעזוב, כי עם כמה שהוא באמת מסכן, מאוד קשה להזדהות עם המצב שלו אחרי כל הזוועות שהוא עשה.
לפחות אם היו מראים איזושהי חרטה על המעשים שלו כלפי מריאנה, היינו מצליחים להרגיש כלפיו אחרת ולתמוך בו בחיפושים אחרי אמא שלו.

לגבי הרצח של פירה

מצד אחד זה ברור שאוסקר מעורב, כי זה כמו שרצחו את מרקוס, וכידויד מטומטם אבל לא נראה לי שהוא רוצח. הוא פועל בעיקר מתוך אהבה/אובססיה למריאנה, לא בגלל שהוא מפחד מהעונש.
מצד שני - דויד מגיע לזירת הרצח להוציא משם חומרים. איך הוא ידע איפה פירה גר? וזה שהוא שם את הרגל שלו בתוך המקום המדוייק שבו הגופםה שכבה... זה מחשיד
מצד שלישי - אפילו דויד לא מספיק מטומטם בשביל לחזור לזירה שנייה אחרי שהוא רצח שם מישהו...
בקיצור... הצליחו לבלבל אותי

מה שכן - אנחנו יודעים עכשיו שהרוצח הוא שמאלי. סביר להניח שזה רוצח שכיר, אבל אולי בהמשך הסדרה פתאום נראה שיש איזו דמות שכותבת ביד שמאל ונוכל להסיק משם מסקנות? אולי זה פרנקו?

כל סיפור החטיפה של מריאנה הזוי ביותר. איך זה שהמטפל הטיפש הזה מבית המשוגעים לא זיהה שמדובר באורחת קבועה של אחת החוסות?

ואם היא מוחזקת שם באופן סודי, איך זה ששמו אותה באותו חדר יחד עם הלנה? הרי הלנה מקבלת ביקורים מאוסקר מדי פעם, וורוניקה דרשה שאף אחד לא ידע שמריאנה נמצאת שם...

וגם הצורה שבה מצאו את מריאנה - פתאום כל המעגל הקרוב של אנדרס יודע משהו. מריאלה שומעת מסילביה, אלמה מציירת ציורים וארמניה מזהה את הדמויות, מריה מגלה על הביקורים של ורוניקה ודויד...
אני דווקא קיוויתי שהגילוי יהיה מקרי ומרגש יותר. עשו את זה בצורה מאוד ארוכה, שלא כל כך אופיינית לקצב המהיר של הסדרה הזאת

עכשיו אני רק אני מתה מסקרנות לגלות אם אנדרס יספיק למצוא את מריאנה, והאם הוא יראה את אוסקר שחומק החוצה!!!!

ונקודה לסיום

אוקטביו

איזה קוקי

איך הוא לא מתרגש מההצעה להיות סגן הנשיא ומעדיף לקבל תפקיד יותר שקט ולעזור לאנדרס מאחורי הקלעים

ואיך שהוא זורק את הכסף על אריקה ומעיף אותה סופסוף לכל הרוחות

ואיך שהוא עוזר ללוסיה ומעודד אותה

והעדות המדהימה שהוא נתן במפשט

אחחחחחחחח איזו דמות מושלמת יצרו פה~~~
מזל שיש לו את ההתמכרות לסמים, כי אחרת הוא היה מושלם מדי חחחח

LIAH1

New member

נכון?! אלמה לא הבטיחה לנו סיום טראגי לנושא הזה?! חחחח
בוואנו... מעניין מה יהיה עם זה...

לגבי דויד - אני לא חושבת שמנסים ליצור אמפתיה או משהו (שהרי אין ספק שאי אפשר לחוש אמפתיה לחולה מין הזה) אלא בעצם להראות מאיפה נובע האופי הזבל הזה שיש לו
כי באמת זה מה שיש לו. ומההתחלה כבר ראינו שהוא הגרסא "הטיפשה" של אבא שלו בעצם - אימפולסיב מרושע בלי הרבה לחשוב, הוא קיבל ממנו את כל הרע - בלי ה"טוב" - שזה בעצם השכל. אוסקר חכם ואת זה אין לדויד. זה נובע לדעתי כן מהעובדה שהוא היה מוזנח ויתום מאמא כל חייו... ודווקא אני מקווה שלא ניראה בו חרטה על כלום. שיהיו עקביים עם האופי שלו עד הסוף.

אהבתי את הקטע עם "יד שמאל" של הרוצח. בכלל, אני אוהבת את הדמות של ארנסטו (או איך שלא קוראים לזרוע המקומבנת של אנדרס)
חחחח לא ניראה לי שפרנקו הבולודו מעורב
אבל מי יודע... אולי עוד נופתע... אין ספק שיש לאוסקר רוצח שכיר מיומן ביותר.

לגבי חטיפתה של מריאנה
בכלל, כל ההתנהלות שם בבית משוגעים די משוגעת
הכל שם אבסורד נורא... אני לא כ"כ אוהבת דברים אבסורדיים ומוגזמים בטלנובלות, אבל לפחות זה לא נימרח יותר מידי - אלא בא על פתרונו די מהר... למרות שאני רואה שאת מציינת שזה הרגיש ארוך - אז אולי התחושה שלי נובעת מכך שראיתי את השישייה ברצף

אוקטביו דמות מצויינת
אני מתה עליו

yaelsn

New member
אוסקר לא חכם!

בהתחלה תפסתי ממנו אבל הוא פשוט נהיה טמבלול אחד גדול!
הוא לא שם לב למה שקורה מסביבו, מאמין לכל סיפור שדוחפים לו, מה זה?

חחח סתם ניחשתי פרנקו, באמת לא סביר שזה הוא, אבל בא לי שנגלה שזה מישהו קרוב שלא ציפינו לו

אוקטביו

LIAH1

New member

אני ממש לא הייתי יכולה להגיד אוסקר ו-"טמבלול" באותו משפט חחחחחחחח וכפי שכתבתי גם בהודעה האחרת - אני לא חושבת שזה שהוא כרגע "קונה" את מילותיו של אנדרס - זה אומר שהוא טיפש כמו שזה אומר שאנדרס פשוט ערמומי. כמו כן, בנוסף, לדעתי נוח כרגע לאוסקר כאילו לשחק אותה מאמין לאנדרס (כמו שהוא שיחק אותה עם סיפור אלחנדרו) ע"מ להמשיך ולתמרן אותו בכל הנושא הפוליטי שהכי חשוב לו עכשיו. אוסקר הרי לא יודע שמי שמושך כרגע בחוטים של אנדרס - זה בכלל לוגרונייסס. ומפה נובעת ה"אמונה" הכאילו עיוורת הזו באנדרס. לא כי הוא באמת מאמין לו לכל מילה שהוא אומר, אלא כי נוח לו לשדר שהוא כרגע על מי מנוחות איתו. אין לו כל מטרה לפתוח חזית מול אנדרס - הוא צריך אותו כ"בובה על חוט" שכרגע תשרת את המטרה הפוליטית. אח"כ - הוא כבר ידאג לטפל בו במידה והבגידה תיחשף רישמית. ככה ניראה לי לפחות... כל עוד אוסקר מאמין שאנדרס במובן הפוליטי כן נמצא איתו באותו ראש - כל הנושאים האחרים (מריאנה, אלחנדרו, בלה ובלה ושאר אסטופידס בשביל נבארס סוסה) הם זניחים ולא חשובים. הוא רואה כרגע מטרות מאוד ברורות.

אני חושבת שהוא מאוד שם לב למה שקורה סביבו
(הדבר היחיד שהוא לכאורה כרגע לא יודע זה נושא לוגרונייסס)
ואני חושבת שיש לו פינה של ספק בכל אחד שיש סביבו - כולל אנדרס!

אמממ... לגבי הרוצח השכיר
מעניין אם יבחרו שזו תהיה אחת הדמויות המוכרות והקרובות... אני סקרנית מאוד, במיוחד לאור התגליות המעניינות שנסטרו הזה מתחיל לחשוף...

yaelsn

New member
פרק 84 - הנקמה משתכללת... (
+חפירה
)

נתחיל באוסקר:
הוא מוציא את הלנה מבית המשוגעים ומעביר אותה למקום אחר. הוא יודע שכבר אין איך להמשיך עם זה כי כל העולם יודע שהיא שם.
איזה משפט מצמרר הוא אמר לה היום, וזו בעצם הפעם הראשונה שאנחנו שומעים ממנו איום מפורש ולא רק רמיזות:
"עדיף לך להישאר בתוך המקום שאני שולח אותך אליו עכשיו. את יודעת למה? כי אני אהיה בחוץ"
אימאל'הההה

וכמה נוח שבדיוק כשהלנה יוצאת משם, משחררים את סילביה. התסריטאים כבר לא צריכים אותה שם אז שחררו אותה לנפשה. חבל שלא ראינו למה ואיך זה קרה... התקמצנו איתנו על סצינה שתסביר איך זה שמשחררים אותה? הרי אוסקר לא ביטל את התלונה עד כמה שהצלחתי להבין

השיחה שלו עם דויד הייתה מזעזעת - לך תחפש את אמא שלך, ואם תמצא אותה - תקע לי כדור בראש!"
הלוואי
ככה גם יכניסו את דויד לכלא וגם ניפטר מאוסקר האידיוט

אוסקר ממשיך לצמרר גם בשיחה עם ורוניקה:
"ידעתי שדויד לא חשב על התכנית לבד. אין לו מוח מספיק מעוות ואכזרי בשביל לעשות את זה".
ורוניקה כבר כמעט חשבה להודות בהכל אבל אוסקר הסתום רק מאשים אותה בזה שגילתה לדויד על קיומו של המקום, ולא במעורבות בתכנית החטיפה.
איזה איש טיפש! כולם מצליחים לעבוד עליו בלי בעייה

גם אנדרס קונה את אמונו בשנייה: "אני יודע כמה אתה אוהב אותי וסומך עליי. רוצים להרוג את מריאנה? לכו על זה, רק שלא יסבך את הקמפיין שלי..."
ואוסקר הטיפש עם דמעות של הקלה בעיניים, ממשיך להאמין למה שהוא רוצה להאמין

נמשיך עם חבורת אנדרס ושות':
השחקנית שמגלמת את חימנה מאוד הרשימה אותי היום (זאת בת דודה של ננצ'ו, נכון?)
הדמעות שהיו לה על מריאנה הרגישו מאוד אמיתיות ומרגשות. והשיחה של מריאנה ואלמה הייתה גם כן מהממת. ולצד כל זה אנדרס עם דמעות בעיניים. איזה יופי!

פאפיטו בילבאו היה גם כן מקסים ואחלה גבר.... "אם פוגעים במישהו מהמשפחה, פוגעים בכולנו. אנחנו איתך אנדרס!"

נעבור לנשים הטלנובליות:
אני מתחילה לחבב את ג'יג'י
ההיריון כנראה עושה לדמות הזאת טוב

לא הבנתי למה אריקה מחפשת עזרה אצל ורוניקה במקום ללכת לישון אצל לוסיה? גם ככה היא גירשה את רוברטו מהבית ויש לה מקום פנוי...

ססיליה רות' הגיעה להופעת אורח בתור איזו אילנה דיין/יונית לוי... הולך להיות מעניין!

ולסיום, פינת ההוקרה לאוקטביו:

"אריקה, לכי לחנות חיות, קני לך צב
, ותרכבי עליו לאט לאט עד שתגיעי לconcha de tu madre!!!

נורא הצחיק אותי (וגם קצת עיצבן אותי
) שרוברטו פשוט התיישב בכיסא של אוקטביו, שתה לו את הבירה, והתחלי לדבר על עצמו... עאלק "באתי לבדוק מה שלומך אחרי הפרידה מאריקה"
אבל אוקטביו תוך שנייה עולה על הכוונות האמיתיות שלו. סצינה מצחיקה ביותר
אחת הסצינות הבודדות שרוברטו היה בהן ולא רציתי להריץ קדימה

איך שהוא ביאס את גרטה עם עניין המועמדות... "אה, גם לך הציעו להיות סגנית הנשיא?"
למרות שהיה לי חבל על גרטה, אבל חשוב שהיא תדע ממנו שהציעו לו קודם, מאשר לגלות אחר כך בדרך פחות נעימה.
הכובעעעעעעעעע

LIAH1

New member

חחח גם אני הרגשתי שמשחררים את סילביה מהבית משוגעים - כי היא כבר גם ככה לא תורמת לעלילה כשהיא שם
אני מקווה שזה לא אומר שהיא תחזור להציק - אהבתי אותה שמה
חחחחח

דווקא מהשיחה של ורוניקה & אוסקר
כן הבנתי שהוא הבין שהיא עשתה הכל עם מריאנה ועם גילוי הלנה
פספסתי משהו?!

אהבתי נורא את המניפולציה שאנדרס עשה עליו... אני לא יודעת אם זה כי אוסקר טיפש כמו שאנדרס פשוט ממש ממש חכם וערמומי! הוא שחקן מולו - והוא עושה את זה בצורה כ"כ משכנעת... אני חושבת אבל שאוסקר כן משאיר פינה קטנה בלב של ספקות בכל מי שיש סביבו!

לגבי חימנה - היא האחיינית של ננצ'ו :)

מאיפה מוכרת הסיסיליה רות' הזאת?!
היא באמת היתה מוכרת לי

רוברטו היה קורע איך הוא אכל לו כמעט את כל הפיצה והבירה חחחח הבדידות עושה אותו אקסטרא רעב... ולוסיה - יצאה מלכה עם ההתנהגות שלה אליו
מגיע לו! אני מקווה שהיא לא תחזור בה!! גו גו לוסיה!!

yaelsn

New member
חחח כן היה צחוקים בבית משוגעים

גם אהבתי את הלוקיטה החדשה שעזרה לה לטפס על החלון... דמות חביבה בהחלט

הזכיר לי קצת את לוקאס דה אמור

לא כל כך הבנתי אם אוסקר מנסה לרמוז לורוניקה שהוא יודע כדי שהיא תתוודה או שהוא פשוט טמבל שרק שופך את ליבו בפניה ומתבאס שיצא לו בן כזה אידיוט...
לפי איך שהבנתי את זה בסוף, הוא לא מודע לעובדה שורוניקה אחראית לחטיפה, והוא חושב רק שהיא אחראית לזה שדויד יודע איפה אמא שלו

ססיליה רות' משחקת בכל מיני מיני סדרות איכותיות וסרטים, גם של פדרו אלמודובר. היא שחקנית מאוד מוערכת, סטייל ריקרדו דארין

ועכשיו כשגיגלתי אותה גיליתי שהיא גם יהודייה משני הצדדים... כבוד

והיא הייתה בת זוג של גונסלו הרדיה במשך שנה. הזוי!!!
יש ביניהם מיליון שנה הבדל!

האמת שממש כיף לראות את הדמות של לוסיה בלי רוברטו המציק. סה"כ היא דמות חמודה
עכשיו לולי הפכה להיות דמות מציקה. כנראה שלרוברט יש את ההשפעה הזאת עליהן

LIAH1

New member
לוקאס דה אמור

באמת מזכיר

בכל הרמיזות של אוסקר לורוניקה - היה ניראה לי מאוד שהוא ממש הבין שמי שעומדת מאחורי הכל זו היא ולא דויד, ת'כלס אומנם דויד הוא זה שהרי חטף אותה פיזית ברכב, אבל מבחינת היותה של ורוניקה מעורבת - היא בכלל לא ניסתה להסתיר את זה מאוסקר, את השינאה שלה למריאנה היא גם לא מפסיקה לבטא מולו
מעצם העובדה שהוא גם ראה כי הלנה ומריאנה היו כלואות באותו חדר - הוא הבין שורוניקה היא זו שבכלל הביאה את דויד למקום הזה ולסיטואציה הזו, שהרי אוסקר יודע שמי שיודעת הכל (מעבר לרינאודו ומורביז'ו) זו רק היא...

וואוו... זאתי היתה עם הרדיה?! יפה לה חחחח היא נראית איזה בת 50+ בכיף...

את לולי המזכירה הבלומה מעולם לא סבלתי בטלנובלה

כמו גם את רוברטו כמובן

ולוסיה התחילה להתחבב עלי מוצ'ו מאז הנחישות שהיא מפגינה מולו, ואני מקווה שהיא תמשיך כך, במידה ותחזור בה - אשוב לא לסבול גם אותה 8-| אתאכזב מאוד!

sparx

New member
84

דווקא מגוחך בעיני שאוסקר מאמין לאנדרס ושאנדרס אמר דבר כזה מפגר שלא אכפת לו שיהרגו את מריאנה ושהיא רק סיבכה את חייו.
הרי לא כל כך מזמן דויד צילם אותו ואת מריאנה מתנשקים והראה את זה לורוניקה ואוסקר.
כשאוסקר התעמת עם אנדרס על זה הוא אמר לו שזו הייתה הפרידה שלהם.
משמע היה ביניהם משהו רצוני (עד יחסית לא כזה מזמן.. וכולם יודעים על זה), אז מה הוא משחק אותה אנדרס של הפרקים הראשונים שבהם הוא "שנא" את מריאנה וכל הזמן יצא עליה... ולמה שאוסקר יאמין לזה?!

פשוט לא אמין

אוקטביו מלך.

נמאס לי מרוברטו, לוסיה, אריקה, ג'יג'י וגרטה בהקשר ג'יג'י (בכל מה שלא קשור אליה אני עוד אוהבת את גרטה)

ואם כבר גרטה, אני מבקשת שישאירו את השיער שלה או אסוף בסיכות, או פזור פן. אבל לא פזור ומלא בג'ל. תודה.

sparx

New member
אה והשחקנית של חימנה אדירה בעיני.

היא ממש אמינה והתגובות שלה מעולות.

sparx

New member
אה והשחקנית של חימנה אדירה בעיני.

היא ממש אמינה והתגובות שלה מעולות.

yaelsn

New member
מסכימה בהחלט

זה לא אמין שאוסקר מאמין לכל השטויות האלה
הרי בהתחלה הציגו אותו כדמות שמצליחה לעלות על כל דבר שקורה במשרד והוא ממש היה קורא אנשים כמו ספר פתוח. מה קרה שעכשיו נהיה כל כך קל לעבוד עליו?

ומסכימה בהחלט גם לגבי השיער של גרטה! היא כל כך יפה, למה לכער אותה סתם?

LIAH1

New member

הולה

טה-אקסטראניי'ה צ'יקוס דה El Elegido

ההשלמה היתה מ-ע-ו-ל-ה-ה-ה-ה-ה-ה
בלעתי 6 פרקים ברצף
אין אין ידעתי שזה יקרה לי חחחחח ראיתי טודו היום כמו סרט אחד ארוך ומעלף
אין אין אני מאוהבת קשות בטלנובלה הזו שלא נדבר באנדרס חחחחחחחח

וכמובן - אגיב גם כן

yaelsn

New member
לוליטה

איזה כיף שחזרת!
איך היה הטיול?

הפסקת לפרוק מזוודות או שרצת ישר למחשביטו?

LIAH1

New member
יעלוו

היה מ-ו-ש-ל-ם!! איטליה חווייתית ומהממת!!

לא לא... נחתתי לפנות בוקר, הספקתי לפרוק... לישון... ואח"כ לפרק שישייה של הנבחר בטירוף

ברוכה השבה

גם אני אולצתי להשלים כמה פרקים במכה אחת אחרי שבוע עמוס במיוחד

כיף שחזרת

LIAH1

New member
בת אלייי

גראסיאס

הפרקים כ"כ מרתקים - אפשר לבלוע אותם בכיף

באיזה פרק את

למעלה