Im Back!!!!!!!

fatpig

New member
Im Back!!!!!!!

היי יקרות שלי, יצאתי לחופשה ראשונה לחג ולשבת -
. אני חייבת להודות שטירונות זה הדבר הכי נורא שנתקלתי בו מימיי! זה ח-ר-א לא נורמלי , אבל מתמודדים עם זה... בכל אופן, ריפרפתי קצת בהודעות סורי שאין לי כוח להגיב כי חזרתי רק בתשע וחצי בערב הבייתה, שהייתי אמורה לחזור בחמש! אז אני פה, אוהפת ומתגעגעת נורא,
נ.ב. הייתי חייבת להגיב ליעלו´ש ( אחותי מהפורם השני) שאת יפהפה אמיתית ולא צריכה לרזות רבע גרם! אני מצטערת לשמוע שאת עוד 15 קילו פחות כי אני חושבת שזה משקל יותר מידי נמוך ואפילו מסוכן..... אני מקווה שאת שומרת על עצמך ולא עושה שטויות... אני

נועעעעעעעעעה!! ../images/Emo13.gif

ווא אז יש לך ממש מלא זמן בבית! יאללה, אל תבזבזי אותו עלינו!!
. צאי לבלות, תפגשי חברים.. והעיקר שאת מתמודדת עם הטירונות. אני בטוחה שתעברי את זה בגדול! אם יהיה לך זמן תכתבי חוויות, תשתפי... שאני אדע לקראת מה אני הולכת בעוד שנה..
. כיף שחזרת. אוהבת
ס.ש.

rutti

New member
יפיפיונת שלי....

איך התגעגעתי אליך מתוקה! איזה כיף שקפצת לבקר אותנו!!! קטן עליך הטירונות.... אין דבר שנועל´ה המהממת לא תוכל לעשות. אוטוטו זה יגמר! אז תשמרי על עצמך יפיפיונת מתה עליך
מיליון
ו
רותרות.
שלא מסוגלת לישון..... אוף שונאת להיות חולה!!! סתוב לי האף- ככה אני מדברת. כמו איזה מוגבלת

fatpig

New member
../images/Emo6.gif תודה ....

איזה כייף להיות שוב בבית... אין לכן מושג כמה התגעגעתי לתגובות שלכם (לכל האיקונים של
! בכל אופן, אין ספק שהכי טוב להיות בבית , כי אין עוד מקום כמו הבית - תאמינו לי! קמתי היום ממש מאוחר . ב-8... אל תצחקו , זה מאוחר במושגים של הצבא ששם אתה קם ב5 ואפילו לפני, וכל זה אחרי שהשינה שלך ( אם בכלל הצלחת לישון
) היא לא מאוד איכותית.... ואחרי זה הלכתי לסידורים ( שקשורים לצבא כמובן
) לקחתי את המכנסיים לתופר כדי לתקן אותם, או יותר נכון לתפור מחדש - כי הגיזרה שלהם זה דבר -נ-ו-ר-א-י. במותן הם טובים ( חוצמזה שהם גבוהים לאללה ומגיעים לי עד החזה!!! ) וברגליים ענקיים. או שאולי זה סתם הגוף הלא פרופורציונלי שלי? לא משנה... אח"כ הלכתי לקנות לי כיסוי לדיסקית. איזה באסה.. דווקא אהבתי אותה ככה.. אבל אני לא רוצה פריחות בעור אז אין ברירה. ואז סתם הסתובבתי בעיר עם חברה וקניתי לאמא שלי פרחים ( אחרי שהוצאתי עליה המוןןןןןןן עצבים אתמול
). בכל אופן חמודות, שיהיה לכן צום קל וגמר חתימה טובה, אוהפת אני.

rutti

New member
נועל´ה יפה שלי

גוף לא פרופורציונלי? לא נראה לי!!! פשוט את מאוד מאוד מאוד רזה ובגלל זה המכנס ענק עליך!!! ברצינות נועל´ה , המכנסיים האלה בד"כ מתפוצצים על בנות! בכל אופן, אנט שמחה שחזרת. תנצלי את החופשה הזאת כמה שאת יכולה. והכי חשוב: תשמרי על עצמך!!! צום קל וגמר חתימה טובה גם לך! אוהבת המון המון
רותרות.

fatpig

New member
ורותרות..

אופס.... שלחתי את ההודעה ושכחתי להגיב לדבר מאוד מאוד חשוב ....... את חולה??? איזה מסכנונת, אני מקווה שתבריאי כמה שיותר מהר ותרגישי בריאה וחזקה כמו שור... ( המזל שלי
)... האמת שגם לי התחיל לכאוב הגרון מאתמול, באסה , אבל אני מקווה שעד יום ראשון זה יעבור... ביי בנתיים
נ.ב. פעם אחרונה שאת קוראת לעצמך מוגבלת- הבנת מותק?

rutti

New member
תודה מתוקה

כן... זו כנראה העונה שכולם חולים... תרגישי טוב יפיפיה
מתה עליך!

למעלה