Hurricane... נובמבר 2021 – סיכום חודשי 👇🐥🍂🎉🌪️🔑🌴🐡🌠🏡🌉🌄🗿

Lhuna3

Well-known member
🪀שם: לונה3
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: למעשה אני כבר מתתי. מסתבר שזה לא מפריע לי להמשיך לכתוב פה.
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? 3 קרטיב לימון + גביע קטן של גלידה.

🪅סדרות החודש: פארקס, תרגיע, מה שקורה בצללים עונה 3 (אני בקצב של יס אז רק 2 פרקים ראיתי), חתונמי
🪅סרטי החודש: ראיתי נראה לי רק את ילדות רעות.
🪅שירי החודש:
🪅ספר החודש: חרמש (Scythe) מאת ניל שוסטרמן, ואני עכשיו בספר ההמשך שלו.
🪅דמויות החודש: בן וואייט, לסלי נופ, ריצ'ארד לואיס (תרגיע)
🪅שחקני החודש: אדם סקוט, איימי פוהלר, ריצ'ארד לואיס
🪅ציטוט חודשי: אוף שכחתי לרשום לעצמי.
🪅סיבה למסיבה: אין לי.
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: לדעת מה קורה עם החברה שאני עובדת בה ואיתי. ועם דקסטר.

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? ריח גשם ראשון.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? ריח של סיגריות.
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? אני בקושי זוכרת מה ראיתי לפני שבוע.
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? לא יודעת.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? בדיקת דם, בדיקת לחץ דם (זה מפחיד אותי שזה לוחץ יותר ויותר חזק ואני מפחדת שזה יגרום לי נזק למרות שבראש אני יודעת שזה דבר בטוח.)
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? שרימפס (לא טעמתי אף פעם, משהו במרקם של זה מגעיל אותי).
מגעיל אחרים ואותי לא: קלמנטינה.
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? אני מודחת ראשונה (אני אפילו אצביע נגד עצמי, כי אני לא אעמוד יותר מיום בתנאים של לישון בחוץ וכל זה). מילי לוקחת את המיליון.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? סמוך על סול.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? זה קל! מייק (משובר שורות וסמוך על סול)
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? לא חושבת שהייתי סומכת על מישהו ממכם :-D
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שלא יצאו מהבית שלהם עד גיל 21.
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? אני לא מכירה דבר כזה ערב קיץ "חמים". ערב קיץ בישראל זה חום ברמה שמחייבת מזגן. אם נגיד ערב סתיו חמים (ברמה נעימה ועם קצת רוח קלה) - יש מצב לחלון פתוח קצת, אבל לא לנסיעה ארוכה, כי זה עושה רעש חזק ואז גם אי אפשר להקשיב למוזיקה.
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? לא זוכרת וממש מעדיפה לא להזכר!
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? לביה"ס בקצרין בשעה שתאיר ראדה נרצחה, רק לראות מי באמת נכנס אחריה לשירותים שם ולדעת את האמת :-(
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? חרדות. פחות.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? בשום צורה.

🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?

דמויות אהובות עוד לא הצלחתי לצמצם ל-10.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
אל תסמכי על מילי היא נעלמת לימים שלמים בגלל "עבודה"|שפם|
היא מספיק נחמדה כדי להגיד כן ואם לא אז לגמרי דילן, בטוח יש לה סיפור על איך היא פעם העלימה גופה היא רק עדיין לא סיפרה לנו.
נראה לי שחצי מחברי הפורום כרן סובלים כבר עכשיו ממחלות של זקנים אז נראה לי שאת צריכה להוריד את הגיל:-D כי לייק, בקרוב אצלך וכאלה:-D
:-D :-D :-D :-D
רגע, הייתה לך יומולדת?|תוהה| ידענו על זה? חגגנו לך?|תוהה| אם לא, שיהיה המון המון מזל טוב!! 🥳 🥳
מאחלת לך המון ספרים, יין ומלא עונות של חו"ס, כדי שהשם שלך ישאר רלוונטי תמיד:-P:
תודה|חיבוק|. היה ועכשיו כבר לא מדברים על זה כי זה מדכא מידי לחשוב על זה.
אני לא בטוחה שמלחמת העולם הראשונה זה משהו מרגש אבל, not judging.
מה עוד יכולתי לבחור? כ"ט בנובמבר?
התכוונתי להוסיף בשאלה כוכבית שאומרת בלי התקטננויות על אפקט הפרפר או משהו כי ידעתי שמישהו מכם יעצבן אותי:-D
8-):.

didalf

Well-known member

🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: לדעת מה קורה עם החברה שאני עובדת בה ואיתי.
אוף מקווה שיסתדר|חיבוק|

🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? בדיקת דם, בדיקת לחץ דם (זה מפחיד אותי שזה לוחץ יותר ויותר חזק ואני מפחדת שזה יגרום לי נזק למרות שבראש אני יודעת שזה דבר בטוח.)
אה זה דווקא לא מפחיד אותי בכלל (אבא שלי אוהב לספר שכשהייתי קטנה האחות ניסתה להרגיע אותי ולהגיד שזה קטשופ ואני אמרתי לה "לא נכון זה דם")

🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? שרימפס (לא טעמתי אף פעם, משהו במרקם של זה מגעיל אותי).
מגעיל אחרים ואותי לא: קלמנטינה.
גם אני חשבתי שמשהו במרקם של שרימפס מגעיל אבל השבוע אחותי שכנעה אותי לנסות וזה לא היה נורא. עדיין לא מתה על המרקם אבל לא נורא.
וקלמנטינה זה פיכס!!!!!!!!!!!!!!!

🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? זה קל! מייק (משובר שורות וסמוך על סול)
וואי לגמרי. הוא גם ידע בדיוק מה לעשות בשיא המקצועיות ושיא הדיסקרטיות.

🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? אני לא מכירה דבר כזה ערב קיץ "חמים". ערב קיץ בישראל זה חום ברמה שמחייבת מזגן. אם נגיד ערב סתיו חמים (ברמה נעימה ועם קצת רוח קלה) - יש מצב לחלון פתוח קצת, אבל לא לנסיעה ארוכה, כי זה עושה רעש חזק ואז גם אי אפשר להקשיב למוזיקה.
הכל נכון מאד.

חחחחח איזה פשושים|מאוהב| גם הכלב וגם החתולים!

היא מספיק נחמדה כדי להגיד כן ואם לא אז לגמרי דילן, בטוח יש לה סיפור על איך היא פעם העלימה גופה היא רק עדיין לא סיפרה לנו.
חחחח יש מצב:-D

LeAnnDylan

Well-known member
יאייייייי! ובשעה נורמלית ולא באמצע הלילה שאז אני מחכה בקוצר רוח לחזור מהעבודה לענות.
הרווחתם ששניתם שעון בדיוק בזמן:p
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:|קדימה|8-* לאדעת איזה גיל אבל לפני שאני זקנה מידי לתפקד בעצמי. ב2052 תהיה אפוקליפסה ואני אהיה בת 60 אז נראה לי סבבה.
אולי תשרדי לבד באיזה בונקר.
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו?|קדימה|0. אפילו גלידה אין לי:-( (כי אני קונה בד"כ בסופר ליד העבודה ואז זה יותר מידי נסיעה בשביל גלידה היא תימס. וגם עוד לא קניתי כף גלידה וצלחות גלידה)
עוד אחת עם מקרר עצוב.
🪅שירי החודש:|קדימה|שוב אין לי אז אני אבחר בשיר של טיילור שבא לי שתשמעו: Taylor Swift - champagne problems
הייתי השבוע בצ'יזקייק והשמיעו איזה שיר יפה של טיילור שלא הכרתי (כאילו, זיהיתי את הקול שלה, אבל לא את השיר)
וזהו, חשבתי שתשמחי לדעת. אין קשר לשיר שכתבת:-P:
🪅ציטוט חודשי:|קדימה|"יש לך חוש כיוון של צב שהפכו אותו על הגב וסובבו אותו" - אחותי, עליי. וזה נכון:-(
:-D
תתנחמי בזה שגם לי יש חוש כיוון של נגד בקרייה🤷‍♀️
🪅סיבה למסיבה:|קדימה|הרהיטים שלי הגיעו. כמעט חודש ישבתי על כרית שקנינו לכלב (והוא לא רצה במילא) כמו הומלסית.
לא יודעת למה זה גרם לי לצחוק בקול:-D
בטוחה שחמוד לך הומלס|לב|
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?|קדימה| אין פה פאמפקין ספייס לאטה.
וטוב שכך. זה המשקה של השטן.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?|קדימה|אוח כ"כ הרבה אני רגישה להכל. סיגריות למשל8-{
כן. אחד הדברים שאני הכי אוהבת זה שאמריקאים לא מעשנים סיגריות רגילות כמעט. כל פעם שמיגעים לפה חבורת ישראלים הם כל הזמן מעשנים וזה פשוט דוחה. אז כיף לי שאני לא מסתובבת עם כאלה ביום יום (ז"א, יש פה ישראלים שעובדים איתי, והם כן מעשנים פעם ב, אבל לרוב הם מעשנים וויד או סיגריות אלקטרונית ואז הריח לא נדבק לכל דבר וזה עדיף).
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?|קדימה|אני מודחת ראשונה כי אני מפונקת וחלשה פיזית. ניק ודילן מגיעים לגמר חלקית כי הם ערמומיים וחלקית כי הם היו יריבים מרים והביאו מלא רייטינג אז ההפקה התערבה לטובתם. בסוף אבל לונה זוכה כי היא השלישית בגמר שהגיעה לשם בחביבות בלי שאף אחד שם לב.
אני מוחה. לונה יכולה לזכות אבל היא ערמומית כמעט כמו ניק!
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?|קדימה|הגלגאגרים כפרה עליהם בטוח יזרמו. או אוקטביה שתאכל אותה:-P:
:-D:-D:-D
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?|קדימה|דילן. אני מרגישה שאפשר לסמוך עלייך בקטע הזה.
|לב| בשבילך הייתי מטביעה גופה באמבטיית חומצה וטוחנת את השאריות בגורס אשפה או מפזרת באוכל של הכלבים של השכנים|4U|
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?|קדימה|שיפסיקו להיות כאלה צדקני טוויטר.
וואו כן. אין לי כוח אליהם.
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח?|קדימה|כמה חם? לפעמים גם וגם|מובך|
חם ברמה שאו חלון או מזגן יכולים לעשות נעים. כלומר אין צורך בגם וגם. מה את מעדיפה?
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת?|קדימה|זה גם מביא אותי לכל מקום בעולם? כי כמה שנים אחורה לטור של reputation של טיילור. אני יודעת שנתת רק שעה אבל אני מוכנה להנות מחצי הופעה אפילו. או יותר אחורה להופעה של קווין בוומבלי ב86.
👏👏👏
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?|קדימה|מתה יחד איתם.
🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?|קדימה|אוי שיט עשיתי ריסט למחשב ושכחתי לשמור את הרשימה.
בכל מקרה שטות שהצחיקה אותי:
צפה בקובץ המצורף 36300
טוב זה גאוני:-D

didalf

Well-known member
אולי תשרדי לבד באיזה בונקר.
נהה אין סיכוי. אני מתה באפוקליפסה תודה רבה.

עוד אחת עם מקרר עצוב.
וואי הוא כ"כ עצוב את לא רוצה לדעת. כי אני לא יודעת מה אני אוהבת לאכול וגם אני שונאת לבשל אז באמת אין לי כלום כמעט.

הייתי השבוע בצ'יזקייק והשמיעו איזה שיר יפה של טיילור שלא הכרתי (כאילו, זיהיתי את הקול שלה, אבל לא את השיר)
וזהו, חשבתי שתשמחי לדעת. אין קשר לשיר שכתבת:-P:
מאד שמחה לדעת. בעיקר שחשבת שהוא יפה. עכשיו אני רוצה לדעת איזה שיר, מה את זוכרת ממנו?

תתנחמי בזה שגם לי יש חוש כיוון של נגד בקרייה🤷‍♀️
:-D:-D

כן. אחד הדברים שאני הכי אוהבת זה שאמריקאים לא מעשנים סיגריות רגילות כמעט. כל פעם שמיגעים לפה חבורת ישראלים הם כל הזמן מעשנים וזה פשוט דוחה. אז כיף לי שאני לא מסתובבת עם כאלה ביום יום (ז"א, יש פה ישראלים שעובדים איתי, והם כן מעשנים פעם ב, אבל לרוב הם מעשנים וויד או סיגריות אלקטרונית ואז הריח לא נדבק לכל דבר וזה עדיף).
זה באמת נחמד שהם מעשנים פחות. אבל גם ריח של וויד אני לא אוהבת (אבל פחות נורא מסיגריות)

אני מוחה. לונה יכולה לזכות אבל היא ערמומית כמעט כמו ניק!
חחח יש מצב. היא הגיעה לגמר בכאילו נחמדות זה למעשה היה ערמומיות. בזמן שאת וניק התנצחתם היא בערמומיות הפכה לחביבת הקהל.
|לב| בשבילך הייתי מטביעה גופה באמבטיית חומצה וטוחנת את השאריות בגורס אשפה או מפזרת באוכל של הכלבים של השכנים|4U|
הוווו|לב||מאוהב|

חם ברמה שאו חלון או מזגן יכולים לעשות נעים. כלומר אין צורך בגם וגם. מה את מעדיפה?
נראה לי חלון. אבל כמו שלונה אמרה בנסיעה מהירה זה עושה רעש נוראי ואז סוגרת ועוברת למזגן.
אם נגיד לא באוטו אז בימים אלה נחמד לי שאפשר לשבת בבית עם חלון פתוח ובלי מזגן ונעים.

LeAnnDylan

Well-known member
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: למעשה אני כבר מתתי. מסתבר שזה לא מפריע לי להמשיך לכתוב פה.
האמת היא שאם יש מישהו בפורום הזה שהייתי בטוחה שינסה להמשיך לכתוב בו גם מהעולם הבא זו בטח את:-D
לא בהכרח בקטע נואש כזה, אבל מתאים לך לרצות להתנצח עם ניק על איזה משהו גם מהקבר.
כלומר, אני בטוחה שגם ניק ישרוץ פה בתור רוח רפאים כדי להטריד את כולנו פור איטרנטי. אבל את |אליהו| ונראה לי שלניק יש עוד כמה שנים לחיות:-P:
לא שיערתי לעצמי שממך תגיע הישועה. אבל אני ממש גאה בך!
זה כל מה שאדם צריך בחיים בתאכלס.
אני בקושי זוכרת מה ראיתי לפני שבוע.
וואו איזה תירוץ חלש. יש לך טבלה באקסל, לכי תעבדי על מישהו אחר|שפם|
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? לא חושבת שהייתי סומכת על מישהו ממכם :-D
ובצדק.
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שלא יצאו מהבית שלהם עד גיל 21.
|כן|
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? לביה"ס בקצרין בשעה שתאיר ראדה נרצחה, רק לראות מי באמת נכנס אחריה לשירותים שם ולדעת את האמת :-(
תשובה טובה|כן|
דמויות אהובות עוד לא הצלחתי לצמצם ל-10.
נו באמת! מגיע לך להיות המודחת הראשונה:-D
חח זו אני כשהכלב של הבוסית שלי רוצה שאני אשחק איתו בזמן שאני מרוחה על הספה ורואה טלוויזיה:-D
מישהו צריך ללמד את החתולים של מילי להיות כאלה מנומסים. אולי ככה יהיה לה יותר זמן אלינו.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? מלחמת העולם הראשונה כי היא ב-11/11 וזה תאריך מגניב.
חחח אוקיי זה קצת מוזר להגיד ככה על מלחמת העולם הראשונה.

🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?דגים, חיים או מתים. איכס.
האמת שנכון, כלומר אני דווקא כן אוכלת דגים, אבל במצבם "השלם" והלא מבושל, חיים או מתים, זה אכן די מגעיל.

🪅ציטוט חודשי:|קדימה|"יש לך חוש כיוון של צב שהפכו אותו על הגב וסובבו אותו" - אחותי, עליי. וזה נכון:-(

🪅סיבה למסיבה:|קדימה|הרהיטים שלי הגיעו. כמעט חודש ישבתי על כרית שקנינו לכלב (והוא לא רצה במילא) כמו הומלסית.
בשעה טובה! 🥳

אה ודברים גרפיים בטלוויזיה של דם או יצוג ויזואלי מידי של הפרשות אני סופר רגישה הכל מגעיל אותי.
כנ"ל.
הפוך אממ? ג'וקים אני מניחה לא ממש מזיזים לי.
😮

🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?|קדימה|אני מודחת ראשונה כי אני מפונקת וחלשה פיזית. ניק ודילן מגיעים לגמר חלקית כי הם ערמומיים וחלקית כי הם היו יריבים מרים והביאו מלא רייטינג אז ההפקה התערבה לטובתם. בסוף אבל לונה זוכה כי היא השלישית בגמר שהגיעה לשם בחביבות בלי שאף אחד שם לב.
:-D:-D כן הייתי יכולה בעקרון להגרר לגמר על תקן זאת ש"לא מהווה איום", אם רק הייתי מסוגלת לשרוד את התנאים.

🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?|קדימה|הגלגאגרים כפרה עליהם בטוח יזרמו. או אוקטביה שתאכל אותה:-P:
:-D אוי ויי.

אני בטוחה שכולם מתישהו בחיים שלהם ראו.
אני מעולם לא. [חוק וסדר]

😲😲

LeAnnDylan

Well-known member
דווקא באותה צורה הייתי סומכת עליה שתעלים את הגופה:-D
היא טובה להעלים אנשים:-P:
ואם לא אז לגמרי דילן, בטוח יש לה סיפור על איך היא פעם העלימה גופה היא רק עדיין לא סיפרה לנו.
:-D לא מכחישה או מאשרת.
מה עוד יכולתי לבחור? כ"ט בנובמבר?
אם קרה שם משהו מרגש, אז כן! :-D
נהה אין סיכוי. אני מתה באפוקליפסה תודה רבה.
תאכלס הייתי סוגרת עליך את הדלת כדי שיהיה לי יותר מקום בבונקר.
בחיים לא הייתי מכניסה 1200 מכם|שפם|
מאד שמחה לדעת. בעיקר שחשבת שהוא יפה. עכשיו אני רוצה לדעת איזה שיר, מה את זוכרת ממנו?
שכחתי שעשיתי לו שאזם אז אני כן יודעת איזה שיר:-P:
London Boy
אבל גם ריח של וויד אני לא אוהבת (אבל פחות נורא מסיגריות)
אני גם שונאת אבל כל עוד זה לא ריח שנדבק לשיער שלי גם כשאני לא זו שמעשנת, פחות נורא בעיני.

didalf

Well-known member
האמת שנכון, כלומר אני דווקא כן אוכלת דגים, אבל במצבם "השלם" והלא מבושל, חיים או מתים, זה אכן די מגעיל.
|כן|פיכס. אני גם לא אוכלת גם הטעם מגעיל.

דווקא באותה צורה הייתי סומכת עליה שתעלים את הגופה:-D
היא טובה להעלים אנשים:-P:
[מילי] יש בזה משהו:-D אם היא רק תענה לך לשיחה הדחופה.

תאכלס הייתי סוגרת עליך את הדלת כדי שיהיה לי יותר מקום בבונקר.
בחיים לא הייתי מכניסה 1200 מכם|שפם|
לא שאני רוצה להכנס לבונקר אבל פפףףף ישעמם לך שם בלעדיי!
אבל כן לא הייתי מכניסה 1200 זה יותר מידי.

שכחתי שעשיתי לו שאזם אז אני כן יודעת איזה שיר:-P:
London Boy
אה כן זה שיר חמודי!

אני גם שונאת אבל כל עוד זה לא ריח שנדבק לשיער שלי גם כשאני לא זו שמעשנת, פחות נורא בעיני.
וואי איכ כן. כשהייתי צעירה והולכת עם חברות לברים או דאנסברים הייתי חוזרת עם שיער בריח של מאפירה בלעכססססס. (וגם לא כזה אהבתי את המסיבות האלה)

LeAnnDyIan

Well-known member
[מילי] יש בזה משהו:-D אם היא רק תענה לך לשיחה הדחופה.
פחח נראה לך שאני סומכת על הממשלה לא לצוטט לשיחות הטלפון שלי|שפם|
אני מגיעה עד אליה עם הגופה והיא תעזור לי בין אם היא רוצה או לא:-D
לא שאני רוצה להכנס לבונקר אבל פפףףף ישעמם לך שם בלעדיי!
אני אמצא תחליף ראוי.
תשאלי את אחותך אם בא לה בונקר:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כבר עמוד וחצי?
אז התכנון הוא שאני לעולם לא אספיק להגיב על הכל?

🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?
שאלה נוראית ומעולה.
אגב, ממש לא תמיד מדיחים מישהו חלש בהתחלה. באחת העונות הראשונות הדיחו על ההתחלה מישהו מאוד חזק פשוט כי היה ברור שכולם מאוימים מכמה שהוא חזק ומוכשר במשחק.

dilia snake

Well-known member
למעשה אני כבר מתתי. מסתבר שזה לא מפריע לי להמשיך לכתוב פה.
אני מודחת ראשונה (אני אפילו אצביע נגד עצמי, כי אני לא אעמוד יותר מיום בתנאים של לישון בחוץ וכל זה).
אז התנאים לא אמורים להפריע לך!
אני איתך, בפעם האחרונה שעשו לי בדיקת דם כמעט התעלפתי, מזל שאבא שלי חיכה לי ולקח אותי הבייתה אחרי זה|פנים|.
"יש לך חוש כיוון של צב שהפכו אותו על הגב וסובבו אותו" - אחותי, עליי. וזה נכון:-(
אני איתך, אני יכולה להתבלבל גם שאני עם גוגל מפות פתוח.
חחח אוקיי זה קצת מוזר להגיד ככה על מלחמת העולם הראשונה.
מי אמר שאני לא מוזרה, אני שנים מסתובבת איתכם:-P:B-|.
:-D לא מכחישה או מאשרת.
:-D:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
🪀שם: יעל
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 119, רק כדי לעשות דווקא ולא להגיע ל120
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? מה זה קינוח קפוא בדיוק? גלידה? כי יש לי קופסה חצי אכולה של גלידה

🪅סדרות החודש: only murders in the building, פארקס, חינוך מיני ומניחה שגם הזמר במסיכה
🪅סרטי החודש: מה נשמע טייגר לילי של וודי אלן. מי שלא מכיר ממליצה לפחות לראות על מה זה
🪅שירי החודש:
🪅ספר החודש: הארי פוטר ואבן החכמים - החלטתי לראות על מה כל ההתלהבות הזו
🪅דמויות החודש: בן וויט, לזלי נופ - מחלקת גנים ונוף , אדם גרופ - חינוך מיני
🪅שחקני החודש: מרטין שורט - הוא מעולה ב only murders in the building
🪅ציטוט חודשי: 2 ציטוטים מפארקס:
Ron: Never half ass two things, whole ass one thing

Jerry: Well, you know, it's like I always say: it ain't government work if you don't have to do it twice.

🪅סיבה למסיבה: יש חג ההודיה וזה אומר פוטבול (וכן אני מנסה להתחנף אליך דילן)
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: גשם!!!!

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? גשם!!!
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? נראה לי שיום השירותים העולמי אומר הכל
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? נראה לי שהחיים עצמם עלתה בסתיו
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? יש את האתר הזה: https://www.historic-uk.com/HistoryUK/HistoryofBritain/Historic-November/
נשאר במוד טלוויזיה ואני אבחר את זה: 2 לנובמבר 1936 -
The world’s first regular TV service was started by the British Broadcasting Corporation, an estimated 100 TV owners tuned in.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?
אני פוחדת מכלבים
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?
אני נגעלת מלאכול בשר שהשם שלו זה איבר כמו: לשון, כבד..
אז ניק מודח ראשון כי זה נקמה על כל שנות הטרור שלו פה בפורום
נראה לי מילי תזכה במיליון כי היא כבר איזה חודש לא פה וממש מרגישים בחסורנה
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה?
האמריקאים. סדרה מדהימה שצריכה לקבל יותר יחס
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?
אני חייבת ללכת שוב על האמיקאים ולבחור באילזבת ופיליפ
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?
דילן, כי נראה לי יש לך מוח קרמינלי מתאים לזה
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?
כל כך הרבה דברים. אבל כן שיהיו פחות מחוברים לטלפון ויהיה קשובים יותר לעולם
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? מזגן תמיד מזגן
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? דילן פה הרגת אותי. נתת שאלות קשות וניסתי למצוא תשובות ופה פשוט אין לי.
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? שנות ה-60 למופע של הביטליס
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? תשובה אמיתי ובתאכלס, אם היה לי יותר ביטחון עצמי היה לי טוב יותר
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? who care

1635803964650.png

didalf

Well-known member
אני איתך, אני יכולה להתבלבל גם שאני עם גוגל מפות פתוח.
חחח זה בדיוק מה שקורה לי! אני עם גוגל מפס פתוח אבל עדיין קוראת את המפה הפוך והולכת לכיוון הלא נכון, ואז מסתכלת ורואה שהתרחקתי מאיפה שרציתי להגיע אז חוזרת אחורה|חבול| וזה קרה לי הרבה יותר מידי פעמים|מובך|
שמחה שגם אתם כושלים כמוני.
יוו צריך להרוג אנשים כמוך!! אבל בגיל 100 שיהיה יפה ועגולB-|

ומניחה שגם הזמר במסיכה
חח אוף אני לא רוצה להודות בזה אבל אני גם אוהבת|מובך|

🪅שירי החודש:
הוו שיר הסטוקר, אני אוהבת. אני קצת תוהה אם הבחירה שלך קשורה לonly murders in the building בגלל סטינג. אל תגידי!

🪅ספר החודש: הארי פוטר ואבן החכמים - החלטתי לראות על מה כל ההתלהבות הזו
ומה המסקנה?

🪅דמויות החודש: בן וויט, לזלי נופ - מחלקת גנים ונוף , אדם גרופ - חינוך מיני
כן וכן|מאוהב|

Ron: Never half ass two things, whole ass one thing

Jerry: Well, you know, it's like I always say: it ain't government work if you don't have to do it twice.
:-D:-D|כתר|

🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?
כנל.

Aranel Nenharma

Well-known member
🪅סיבה למסיבה: הלכנו ליקב ליומולדת שלי.
נשמע כיפי
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?סיום מלחמת העולם הראשונה כי היא ב-11/11 וזה תאריך מגניב.
מי זאתי קוראת ספרי היסטוריה ויודעת תאריכים
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? חלון.
אבל כל הג'פה של בחוץ נכנס לאוטו
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:|קדימה|8-* לאדעת איזה גיל אבל לפני שאני זקנה מידי לתפקד בעצמי. ב2052 תהיה אפוקליפסה ואני אהיה בת 60 אז נראה לי סבבה.\
מאיפה השנה הזו? ולמה?
🪅סדרות החודש:|קדימה|Lovesick חמוד מאד מאד! וזהו נראה לי לא היה כלום כמעט8-*
🪅סרטי החודש:|קדימה|ראיתי סופסוף את Come From Away. יפה מאד. אפילו הזלתי דמעה (אבל פחות משציפיתי שזה טוב כי לא בא לי לבכות. כשהרדמנו את הכלב בכיתי כ"כ הרבה שכאב לי הראש בטירוף ומאז יש לי קצת פחד מלבכות שלא יכאב ככה הראש שוב)
תשובות טובות.
come from away היא עצובה אבל יש בה גם המון צחוקים
🪅שחקני החודש:|קדימה|אין לי (כאילו סב תמיד) אז סופי טרנר וג'ו ג'ונאס רק בגלל תחפושת ההלואין שלהם:
ראיתי את התמונה הזו כבר. מי זו הבחורה השניה?
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?|קדימה|גשם? אין ממש סתיו בארץ אין פה שלכת יפה ופאמפקין ספייס לאטה.
דילן באה וזרע מלח על כולנו עם הסתיו האמריקאי שלה.
דילן איפה את בארה"ב? יש לך בכלל סתיו או שזה מהמדינות שתמיד חם
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?|קדימה|פיצוץ הפרלמנט הבריטי? סתם כי זה הביא לנו את השיר ריממבר ריממבר דה פיפת' אוף נובמבר. מרגיש לי שיש משהו יותר טוב שאני לא זוכרת. (כאילו יש את רצח רבין אבל לאדעת אם זה מרגש?)
גם רצח רבין הביא לנו שיר - שלום חבר
וג'יימס מקאבוי קורא thirst tweets|מאוהב|:-D
אני תמיד כל כך מובכת בשביל השחקנים שעושים את הקטע הזה.
ולמה אף פעם לא מביאים נשים לשם לקורא
מה?! זה ריח מושלם|מאוהב| [אקנומיקה]
מסכימה איתך!
אני שואלת באמת, יש קינוח קפוא שהוא לא גלידה או ארטיק?
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? ריח גשם ראשון.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? ריח של סיגריות.
צריך לעשות בושם עם ריח של גשם
ולאסור בכלל על עישון סיגירות במקום ציבורי
shit got real
זאת אהבת אמת

LeAnnDylan

Well-known member
🪀שם: דילן
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 42
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? אני לא בבית אז לא זוכרת במדויק אבל נראה לי שיש לי 6 גלידות אישית של האגן דאז, ו-2 משפחתיות בטעם וניל רגיל בשביל פנקייק וכאלה. יש גם כל מיני קינוחים מוזרים שהשותפה שלי חושבת שהם טעימים אבל הם לא. בכל מקרה אני אעדכן אתכם מה בדיוק כשאני אגיע הביתה! (לא התכוננתי נפשית לענות על השאלון הזה היום:-D)

🪅סדרות החודש:
Nine Perfect Strangers - סיימתי בשעה טובה. לא מומלץ:-D
Y: The Last Man - עוד סדרה שלא ברור לי למה אני רואה עדין אבל אולי כי מציק לי שמופיע בהולו שיש פרקים חדשים שעוד לא ראיתי|חבול|
Big Sky - העונה החדשה התחילה קצת צולע, אבל זה משתפר. לא סדרת מופת אבל בהחלט נחמד להעביר איתה את הזמן.
La Brea - הייתי בטוחה שאנטוש כי האפקטים בה כל כך גרועים שזה ממש מציק, אבל התחיל להיות קצת מענין. למרות שיש כל מיני דברים שמאוד מזכירים את המאה נגיד יש גראונדרים והם קוראים לאלה שנפלו מהסינקהול "סקיי פיפול" וזה גם מתרחש בתוקפה שונה מההווה שלנו אבל עשויים קצת פחות טוב כי אין להם לקסה.
SVU - תמיד מוצלח|לב|
911 - הדמויות שם קצת מעצבנות אותי העונה (חוץ ממאי) אבל אני עדין אוהבת את העלילות.
Party of Five - לא בקצב שרציתי אבל נחמד לנו. וג'וליה|מאוהב|
Grey's Anatomy - ראיתי בשביל דמות מסוימת שנראה שהיא לא הולכת להמשיך|שפם| וגם הייתה שם דמות אחרת שמאוד אהבתי שלא כל כך רואים לאחרונה ואז הבנתי שהעבירו אותה לתחנה 19 ואוף מזה לא בא לי לראות את זה כי אני לא אוהבת סדרות של מכבי אש. מישהו צופה בזה ויכול להגיד לי אם התפקיד שלה שם משמעותי ששווה לי לסבול בשבילה את שאר הדמויות?
Sex Education - ראיתי רק 2 פרקים בינתיים אבל נחמד לי.
You - הספקתי רק פרק אחד אבל אני מרגישה שהערימו עליי לצפות בזה. ראיתי שסאשה אלכסנדר (הפרופסורית של ליפ משיימלס) דיברה על זה מלא והייתי בטוחה שהיא תהיה בעונה זאת, וסהר שלא יודע מי זאת אמר לי "כן, יש שם איזו בלונדה אחת" אז ראיתי אבל זו לא היא והיא גם לא מופיעה שם. היא חפרה בגלל שהיא הפיקה את אחד הפרקים בעונה:-(
🪅סרטי החודש: ראיתי רק "צעקה", כי זו מסורת כל האלווין.
🪅שירי החודש:
הבופ ההיסטרי הזה|מאוהב|

וגם קייטי פרי עשתה פרסומת חמודה לגאפ ושרה קאבר לביטלס|לב|

וגם הייתי בקניון מתישהו החודש והתנגן איזה שיר של אריאנה גרנדה ונשאבתי שוב למוד ארי וחרשתי על כל השירים שלה|לב|
🪅ספר החודש: האמת שלא קראתי או הקשבתי לכלום. היה חודש נוראי. אבל אני באמת צריכה להמשיך את הספר של אופרה כדי שאוכל להמשיך לנתח אתכם:-P:
🪅דמויות החודש: ג'וליה (שולחן לחמישה), אדיסון (האנטומיה).
🪅שחקני החודש: דרו ברימור, אלישיה דבנם-קרי.
🪅ציטוט חודשי: "אני אהיה קוגרית בגיל 80" [עדי חזיר וואנקרו]
🪅סיבה למסיבה: יש כמה:
1. קניתי כרטיס טיסה לבת דודה שלי. אבלה איתה את טנקסגיבינג ונר ראשון של חנוכה|לב|
2. ראסל ווילסון הוציא את הבורג מהאצבע הפצועה שלו אז זה אומר שהוא יוכל לשוב לשחק בקרוב|מאוהב|
3. הבוסים שלי חוזרים מהארץ (וכדאי מאוד שיביאו לי ארגז של קינדר אחרת אין סיבה לחגוג)
4. אני מניחה שצריך לחגוג את סהר או משהו.
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:
למה אני לא זוכרת שאלות שחיברתי בעצמי?|חבול|
כנ"ל לכל מה שכתבתי בשאלה הקודמת.

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? הריח שיש ב-Bath & Body Works. וגם ריח של מאפין פמפקין וגבינה בתנור. וריח של גשם|מאוהב|
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? גויאבה8-{ והריח המסריח של קריד. אפשר שגברים ערסים יפסיקו לרסס את הצחנה הזאת על עצמם?!
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה אני שואלת שאלות כאילו יש לי תשובות אליהם אבל אין לי:-D אני מניחה שאלך על La Brea רק כי נהיה לי נחמד איתה.
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? קרן פלס כתבה למירי מסיקה שיר? כאילו, יש סיכוי שהוא לא נכתב בנובמבר אבל אתם לא יודעים בוודאות שלא, אז בואו נזרום עם קו המחשבה הזה.
אבל גם הרבה אנשים שאני אוהבת נולדו ביום הזה|לב| (כולל הבת של בת דודה שלי שתבוא לבקר אותי החודש|לב|)
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? מתקנים בדיסני? לאדעת, כל דבר שזז מהר מידי או עולה גבוה מידי זה לא בשבילי. וגם חיות. לא אוהבת חיות. ורובן מפחידות אותי.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? לחיצות ידיים דוחות אותי. למרות שנראה לי שהיום יותר ויותר אנשים נגעלים מזה. אבל כל פעם שמישהו מושיט לי יד ללחיצה אני קצת מזדעזעת.
ושיער גוף גם דוחה אותי. לייק כל שיער שהוא לא על הראש. גם לגברים וגם לנשים. אפילו אם זה מקומות "לגיטימיים" וגם אם מישהו נחשב "לא שעיר" כלומר יש לו/לה שיערות בלונדיניים שבקושי רואים על הידיים - עדין מגעיל אותי.
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? אני מרגישה שאם אחת המשימות הראשונות יכללו איזה משהו דוחה כמו לאכול ג'וקים אני בטח אכשיל אתכם ואז כולם יכעסו עליי וידיחו אותי. ליון יהיה זה שיאכל את הג'וקים שלי ועוד יהנה מזה ויקשקש לכם על איך הוא פעם יצר איזו מנת מישלן שכוללת ג'וקים מוקרמים או משהו דוחה והוא יהפוך לגיבור היום ואז הוא ינצח. (בעיקר אבל כי הוא לא ניק ולא תצביעו דווקא כנגדו).
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? המאה כמובן כדי שכולם יבינו את הרפרנסים שלי.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? כמובן שדקסטר. יש לו ניסיון עם זה ואני לא צריכה חובבנים.
🎆אותה השאלה, אבל הפעם מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? ברור שמילי, נחפור בור בחצר שלה והיא תשים שלט חמוד כזה שרשום בו "תמיד נזכור אותך פלאפי, היית החתול הכי טוב בעולם" או איזה
"RIP Fluffy
11/1/2021 - 8/28/2008"
ואז אף אחד לא יחשוב לחפור שם ולחלל את כבודו של פלאפי.
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שילמדו לכבד זקנים (ובזקנים אני מתכוונת בעיקר אליי).
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? האמת שמעדיפה חלון פתוח. קצת אוויר זה טוב לנשמה.
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? אני מרגישה שכתבתי את השאלה הזאת כי הייתה לי תשובה טובה אליה אבל אין לי מושג מה היא עכשיו. וזה כמובן לא אומר שאני לא שואלת דברים מפגרים, אני כל הזמן שואלת דברים מפגרים. פשוט שום דבר לא עולה לי לראש כרגע. כשזה יחזור אליי אני אערוך את זה.
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? הייתי חוזרת בזמן כדי להגיד לעצמי לא לבחור את ראהים מוסטרט בפנטזי פוטבול כי הבן זונה הזה דפק לי את העונה|שפם|
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? במילותיה של המשוררת הדגולה א. גרנדה:
"Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em"
אז כן, אם היה לי את הכסף שלה, לגמרי הייתי מאושרת עכשיו.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?
חח האמת שפשוט ראיתי את התמונה הזאת וזה הצחיק אותי אז החלטתי לדחוף את השאלה הזאת לפה:-D
Capture.JPG

וול, כבר חלקתי את הטופ 10 דמויות שלי אז במקום אני רק אלשין לכם ואספר שסהר הכין רשימת 10 דמויות ושכח להכניס את לקסה אליה|שפם| העיקר הוא קורא לשירי בלוק בוגדת כי היא הלכה לעשות כביסה בזמן [ספוילר גדול למאה] שלקסה מתה.

והנה כמה דברים שהצחיקו אותי:
thumbnail_IMG_0655 (1).png
thumbnail_IMG_0654.jpg
thumbnail_IMG_0796.jpg
thumbnail_IMG_0826.jpg
thumbnail_IMG_0909.png
thumbnail_IMG_0913.png
thumbnail_IMG_9986.png

LeAnnDylan

Well-known member
אגב, ממש לא תמיד מדיחים מישהו חלש בהתחלה. באחת העונות הראשונות הדיחו על ההתחלה מישהו מאוד חזק פשוט כי היה ברור שכולם מאוימים מכמה שהוא חזק ומוכשר במשחק.
כן, אל תדאג, אותך ידיחו לא כי אתה חזק ומוכשר:-D
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? מה זה קינוח קפוא בדיוק? גלידה? כי יש לי קופסה חצי אכולה של גלידה
בעיקרון הכוונה לגלידה. אבל הפורום הזה ידוע בהיותו קטנוני ומעצבן ואז אם נגיד יש לך איזה סורבה, או מוס שוקולד קפוא או אפילו שלוקים, הם לא יחשיבו את זה כגלידה.
אבל יש גם כל מיני קינוחים מוזרים כאלה על בסיס טפיוקה או אורז או המוצ'י המגעיל הזה שאני לא רוצה להכליל אותם באותה קטגוריה של גלידה.
אבל גם אם יש לכם סתם חבילת שוקולד או טורטית בפריזר זה תופס מבחינתי.
🪅סדרות החודש: מניחה שגם הזמר במסיכה
הישראלי או האמריקאי?
🪅שירי החודש:
כן!
🪅סיבה למסיבה: יש חג ההודיה וזה אומר פוטבול (וכן אני מנסה להתחנף אליך דילן)
את לא באמת צריכה להתחנף. את דווקא מבין הבודדים כאן שאני לא שונאת:-D
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? נראה לי שיום השירותים העולמי אומר הכל
אני פוחדת מכלבים
גם אני:-(
בעיקרון איברים פנימיים מגעילים גם אותי. אבל כבד עוף אני כן אוהבת. את שאר הכבדים לא8-{
אז ניק מודח ראשון כי זה נקמה על כל שנות הטרור שלו פה בפורום
אמן כן יהי רצון|חרדי|:-D
נראה לי מילי תזכה במיליון כי היא כבר איזה חודש לא פה וממש מרגישים בחסורנה
|כן||לב|
האמריקאים. סדרה מדהימה שצריכה לקבל יותר יחס
על מה היא?
דילן, כי נראה לי יש לך מוח קרמינלי מתאים לזה
:-]
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? דילן פה הרגת אותי. נתת שאלות קשות וניסתי למצוא תשובות ופה פשוט אין לי.
בסדר, גם אני שכחתי את התשובה שלי. אני אסלח לך:-P:
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? שנות ה-60 למופע של הביטליס
שווה!
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? תשובה אמיתי ובתאכלס, אם היה לי יותר ביטחון עצמי היה לי טוב יותר
|4U||חיבוק|

Lion_Heart

Well-known member
שאלון!!

🪀שם:
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו?

🪅סדרות החודש:
🪅סרטי החודש:
🪅שירי החודש:
🪅ספר החודש:
🪅דמויות החודש:
🪅שחקני החודש:
🪅ציטוט חודשי:
🪅סיבה למסיבה:
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)?
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח?
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם?
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת?
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו?
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?

שאלון!!

🪀שם:לב ארי
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:999999 , או פשוט לא,לא למות נקודה
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו?1

🪅סדרות החודש:CRITICAL ROLE -קמפיין 3! והיה פרק הולואין שבו כולם התחפשו למישהו אחר ב קאסט! צחקתי בקול רם!
🪅סרטי החודש :אין
🪅שירי החודש
:
🪅ספר החודש
🪅דמויות החודש
: CAMP-3.jpg
🪅שחקני החודש:לורה ביילי ,טראויס ווילינגהם, ליאם אובריאן,מרישה ריי, , רובי דיאמונד , אשלי ג'ונסון, טליאסן ג'אפי,סם רייגל ,מאט NRXR
🪅ציטוט חודשי:I’m killing someone. Hold, please
🪅סיבה למסיבה: יהיה מזנון במסיבה? אני שם
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:שיעבור כבר ,יש תכניות לעתיד(אפריל)

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?ריחות של גשם,תה,וכאבי גב(אני יודע שזה לא ריח, תרדו לי מהגב על זה)
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?כל דבר שקשור לאניס ,מלון זה השטן
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)?שמץ
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?בראם סטוקר נולד
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?לא יודע, לא שאלתי "אחרים"
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?לא שאלתי אחרים,מה לא מובן בזה?
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?אני זוכה
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה?CRITICAL ROLE וגם MST3K THE RETURN
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?אף אחד ,לא סומך על אף אחד ככה, וחוץ מזה , אני אסגיר את עצמי ואקווה למשפט צודק, אני אופטימי
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?אני לא אעשה לכם דבר נורא כזה...לא אהפוך אף אחד פה לשותף לדבר עבירה
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שיחשבו קצת יותר?
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח?מזגן
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? יש לי את זה, שאלה ששאלתי שהייתי בחופשה באילת שהייתי בן 7 ואני עדיין מתכווץ מזה עד היום...לא, לא מספר את בושתי הגדולה , זה נעול ב"כספת"
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת?
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו?יותר כסף,שנים לחיות, בריאות, פחות חרדות
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?שינו את זה ל "כפרה אני מתההה?"...לא נשמע ניתן לשיווק

FDINGT0VcAEjFq4.jpg

נערך לאחרונה ב:
למעלה