hola todos

Aאלינור

New member
hola todos../images/Emo42.gif

לא מבינה איך פספסתי את הפורום הזה בשבוע שחלף. אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם ולפחות עכשיו גיליתי אותו. מז"ט. אחלה רעיון. אני מבינה שחלק כאן יודעים ספרדית מהטלנובלות. וואו, כל הכבוד. כנראה שצריך ממש גישה לשפות בשביל ללמוד ככה שפה. לצערי זה לא המצב אצלי. אני מבינה הרבה ספרדית (מה-
), אבל מתקשה לדבר, ולכתוב עוד יותר. נקווה שאני אוכל להשתפר פה. ל"מומחים", פור פבור, תרגישו חופשיים לתקן אותי ברקע שיהיה לי את האומץ להתבטא בספרדית. hasta luego, אלינור

Hurakano

New member
hola Elinor

? como anda אני מקווה שהכל בסדר. רק תסבירי לי דבר אחד - איך את מבינה ספרדית מהבית (לפי הבנתי מהמשפחה) ומתקשה לדבר ולכתוב ? תסבירי לי את זה טוב ? אז הנה את מוזמנת לדבר ולהתבטא פה חופשי, אנחנו לא ננשך אותך, זה בסדר גמור... תרגישי את חופשיה לטעות כי ככה רק לומדים. אני לא יודע אם יש פה מומחים כמו שאת אומרת, אבל אני אשמח לעזור לך בכל דבר או שאלה. לגבי הכתב - אני לא יכול לעזור לך בכתב, כי אני לא יכול לכתוב במחשב שלי את הסימנים (מעל האותיות) בספרדית... לכן לגבי כתיבת מילים תעזרי באחרים. לילה טוב וברוכה הבאה ! Hurakano

Aאלינור

New member
כשכתבתי מומחים התכוונתי אליך ואל

אחרים שיודעים טוב ספרדית. אז ככה: mi padres nasieron en Chile i cuando yo era chiquitita siempre ablaron espanol. pero mi hermano i yo no quirimos hablar mas i por eso mi padres hablaron con nosotros hebreo. hoy entiendo casi todo pero no puedo (como ves) hablar bien. והדקדוק שלי sucks. זהו, buenos dias, אלינור

דווקא לא רע!

יש לי כמה הערות, ואני בטוחה שגם לעמרי: nacieron, ולא nasieron לא קריטי. ablaron - hablaban - מכיוון שזה משהו שנהגתם לעשות. ההטיה של querer ב pasado simple היא: quise, quisiste, quiso, quisimos, quisisteis,quisieron

למעלה